Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mati2011

*****************LIPIEC 2012***********************

Polecane posty

weronikarz - ja na razie nie próbuję,chcę żeby wszystko ze mnie wyleciało....póki co nie mam takiego ciśnienia na seks.poza tym chce już łykać pigułki,by nie stresować się przed po i w trakcie.Tym bardziej,że nie wiadomo kiedy przyjdzie owulacja ,a ja nie planuję kolejnego brzdąca. marka - odważna z Ciebie babeczka,ale masz juz pierwszy drugi raz za sobą :) neonka - u nas w szpitalu kazano dopajac wodą nie glukoza,ale moja niunia samej wody nie chciała pić. szczesliwprzyszłamamo - trzymam kciuki :D elita- rodzinka w komplecie,a Ty jaka zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko nie przejmuj sie ja miałam tak samo. Jak mi tylko mała gdzies brali na badanie czy na kąpanie to od razu zasypiała. A jak była przy mnie to oczy jak 5 zł, płacz, dwa razy pociągneła cyca i znowu płacz. Mi w szpitalu tumaczylui to tym, że na sali jest gorąco i duszno. A jak tylko wyjdziemy do domu to mała sie uspokoi i faktycznie tak było. Inne dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko luna ma racje. Dzieci jak są upały to strasznie się męczą. Może odwijaj ją z kokona? U nas położne tak zalecały jak było mocno ciepło. I pamiętaj, nie stresuj się bo to też hamuje laktację. Wytrzymaj w szpitalu jeszcze trochę, a w domu jest już o niebo lepiej i więcej rąk do pomocy. Kurcze połowa z Nas- rozpakowanych nie ma pokarmu. Co się dzieje z tymi naszymi cycami :/ u mnie wczoraj przez cały dzień 80 ml. Z jednego cyca praktycznie wcale już nie leci. Więc przechodzę tylko na mm. la marnych 80 ml trzymać dietę to nie dla mnie... weronikarz ja do przytulanek odczekałam 3 tyg i 4 dni :P przedwczoraj próbowaliśmy i z pozytywnym skutkiem :) wczoraj powtórka i bez zmian. A byłaś zszywana? Bo jeśli nie to próbuj, a jak byłaś to ja bym jeszcze z tydzień chociaż odczekała. I ja pozwoliłam sobie pokazać mego chłopa na poczcie ;) Buziaki mamusie, miłego dnia :* amiga a mocno krwawisz jeszcze? Bo u mnie już tylko wkładki idą w ruch. Mam lekkie plamienie i tyle. Co do kolejnej ciąży to ja też panikuje, ale jeszcze 2 tyg i zacznę brać tabsy albo plastry, a wtedy hulaj dusza :D co do wody to Filip też samej wody nie chce pić. A dopajać muszę, więc kupuje rozrobioną glukozę i jakoś idzie. A ile dziennie dajesz tej glukozy swojej Małej? elita i Ty rodziłaś?! No w życiu po tych zdjęciach nie powiedziałabym. ZERO ZMĘCZENIA, pięknie wyglądasz. A Mały podobny do męża. Śliczny jest, niech się zdrowo chowa! :) werka ja widziałam Twoją córę na poczcie wcześniej. I powiem Ci, że pasuje do Matiego Piny. Też ma takie różowe usteczka. A jakie duże! Po kim to takie pełne usta? :D A u Nas nadzwyczajnie spokojnie :P Filip zasnął wczoraj o 20:30, wstał o północy na jedzenie, potem po 4 i oczywiście spać mu się już nie chciało, a ja padałam na twarz. Wzięłam go do łóżka i spaliśmy do 9 :D teraz zjadł i znów poszedł spać. A zjada już 150 ml sztucznego. Dopiero po takiej dawce się najada. U nas dziś upały, więc nawet nie wybieram się na podwórko. Wieczorkiem może wyjdziemy z Filipem na spacer, bo teraz to ugotuje siebie i dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja tylko na chwilę. Musicie mi wybaczyć tą nieobecność, ale przeprowadzka + Mati = brak czasu i sił. Ale już od jutra na swoim, net podłączony, więc powrócę tu na codzienne plotki :P Dzisiaj przewożę swoje ciuchy i aż za głowę się złapałam, ile tego się nazbierało, mój jak zobaczył te worki to tylko rzucił komentarz "No tak, i Ty jeszcze marudzisz, że nie masz się w co ubrać" :P Mati grzeczny (tfu tfu), choć ostatnio urządził mi koncert dnia podczas kąpieli, a że sama w domu byłam, to wszystko robiłam w biegu, ale dałam radę, jakoś.. Ostatnio Mały mi też zwymiotował, aż mi serducho stanęło. Myślałam, że chce ulać po jedzeniu jak zawsze, aż on normalnie zaczął wymiotować aż mu noskiem poszło. Dobrze, że mama zimną krew zachowała i szybko go tak do góry podniosła. Położna powiedziała, że jego żołądek zaczyna uczyć się trawić, więc do 3 miesiąca takie coś może dziecku się przydarzyć ale raz na jakiś czas, jeżeli będzie za często to do szpitala. Ale on ma to po mnie, bo ja teraz strasznie wymiotowałam od małego. A co do kąpieli to ja tez kapie w olilanum ale jakoś nie jestem do końca zadowolona. Musze osobno wodę w kubku szykować, jak mu główkę szamponem myje, bo ten płyn strasznie przetłuszcza. No i Mały ma strasznie sucha skore, wiec i tak muszę go smarować dodatkowo taka a'la oliwka. Ale położna dala mi fajny sposób na kąpiel, żeby odparzenia się nie robiły, zwłaszcza jak jest tak gorąco i żeby skora była fajnie natłuszczona. Pol szklanki mleka i 2-3 łyżki oliwy z oliwek. I to wlać zamiast płynu, mówię Wam, wszystkie płyny się przy tym chowają. I Mały ma przy tym mniej potówek, także gorąco polecam ;) Kropelka, Mała czuje jak się denerwujesz. I ja tez radze odwijać Mała z rożka. Moj nie lubi od początku być ciasno zawinięty, sama z rożka go wyciągałam, i od razu grzeczniejsze dziecko. I jedna położna powiedziała, ze to nie prawda, ze każde dziecko lubi być zwinięte bo czuje się jak u mamy w brzuchu. Wystarczy, ze jest przy mamie, czuje jej zapach. Może połóż ja sobie na na klatce piersiowej, mojego to uspokajało. W domu będzie lepiej ;) Elita, zgadzam się z Marka, ślicznie wyglądasz. W życiu bym nie powiedziała, ze rodziłaś :P A Synuś przystojniak ;) Marka, mój wypija 120 ale to tez pewnie niedługo się zmieni. Nienajedzone te nasze dzieci :P I zazdroszczę przytulanek, mój to już łazi za mną i mnie denerwuje :P Ale jeszcze co najmniej tydzień postu. Właśnie, a co z zabezpieczeniem? Bo ja prezerwatyw nie mogę, zostaje nam chyba tylko na wyskakiwanego :P za dwa tyg do lekarza to niech tabletki daje, a ile trzeba odczekać, żeby zaczęły działać? A mój zaczął pic sama wodę, jak mu dawałam glukozę to więcej ulewał i położna kazała odstawić, no i jak na razie tak nie ulewa. Na początku oczywiście nie chciał pic, ale ze jest tak gorąco to się skusił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen, wysokie ciśnienie koniecznie musi zbadać lekarz. W dniu porodu mnie dopadło, dochodziło do 160 i dostawałam silne leki. To jest poważna sprawa także lepiej być pod opieką specjalistów. marka, zazdroszcze przytulanek:) u mnie dzisiaj 19 dzień po porodzie a ja nadal czuję krocze bo mam jeszcze szwy w szyjce przez to, że miałam vacuum:/ i tak jest o niebo lepiej:) też zauważyłam, że mały jak jest gorąco to jest nieznośny bardziej niż zwykle:P też tak macie, że jak dzidziuś się budzi to zaraz płacze przeraźliwie bo chce jeść? Czasem ciężko zdążyć ze zrobieniem mleczka. Co do karmienia to u mnie wyciągam tylko 40 ml przez cały dzień z jednej piersi, a z drugiej w ogóle nie leci:/ też sobie daje spokój. Moja babcia 7 wykarmiła sztucznie bo nie miała pokarmu i wszyscy się dobrze mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka!!! Moje gratulacje! No w końcu doczekałaś się Zosi! Szkoda tylko, że musiałaś najpierw się wycierpieć żeby o cc zdecydowali... a jak się czujesz po tym cięciu? Bo jak śmigasz już z małą to chyba nieźle? Werkaa - malutka śliczna!!! Jak na mój gust usta po mamie :-) Elita! Gratulacje! Wyglądasz kwitnąco!!! A Twój Chłopczyk tak słodko wygląda jak śpi - to zdjęcie w kołysce świetne! A u nas odwiedzin ciąg dalszy. Dziś koleżanka z mężem (ona sama w 12 tc), jutro dwie moje szkolne przyjaciółki przyjeżdżają. Małej się to podoba, tyle cioć i wujków :-) Wczoraj wieczorem nadziwić siz z mężem nie mogliśmy, bo mała co pół godziny do cycka chciała!!! Chyba ta pogoda tak na nią wpływa, pić się chce i z tej duchoty 5,5 godz nie spała, co przysnęła to się wybudzała, potem padła umęczona a my razem z nią :-) Luna a Ty pytałaś lekarza o ten trądzik noworodkowy? Kazała cos z tym robić? Bo ja przemywam małej buźkę solą fizjologiczną i dwa razy dziennie miejscowo Octeniseptem odkażam i ładnie znika. Ja się generalnie z seksem nie spieszę, po takich atrakcjach jakimi był poród pozwolę mojemu kroczu i narządom dojść do siebie:-) nie bez kozery mówi się o tych 6 tygodniach połogu, a czasem nawet więcej... Stella Ty twarda Babeczka jesteś!!! i cierpliwa :-) dobrze, że sobie czas organizujesz i jestem pełna podziwu, że masz jeszcze siły na te wszystkie zajęcia!!! Ja w końcówce jakąś umęczona już byłam, nawet jak miałam ochotę na wyjście to z realizacją już był problem :-) I nie martw się jeśli po seksie nic się nie rusza. Sperma pomaga, i owszem, ale szyjka musi być odpowiednio dojrzała do porodu to wtedy sperma podziała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja:) ale upaly masakryczne! Leje sie ze mnie pot, co chwile musze prysznic brac. Mala poki co spi, ale cos wierci sie kreci, chyba rzeczywiscie upaly daja sie we znaki. W nocy spala dosyc ladnie bo jak zasnelo okolo 23 to do 4 spala. A jak poloze ja wczesniej to wstaje dwa razy, w dzien srednio co 2,5-3 godz. Ja na razie diety nie stosuje jem normalnie, tak tez zalecala polozna. Obserwuje tylko mala jak reaguje na nowosci. I tez sporo ulewa, nawet jak jej sie odbije i ja poloze to i tak zaraz jest haft:( polozna mowila ze to normalne i nie ktore dzieci tak maja. Wlasnie sie obudzila i cos steka. Uciekam wiec;) Elita maluch przesliczny i Ty wygladasz kwitnaco!!!A jaka opalona ja to blada jak sciana i jeszcze mega wory pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka daj sobie i dzidzi troche czasu, dla mnie tez ten szpital byl straszny. W domu bedzie lepiej zobaczysz:) A z karmieniem tak niestety na poczatku jest, ja musialam co chwile przystawiac bo lecial taki rzadki pokarm, a z czasem zrobi sie bradziej sycacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - lubi Cie lubi, spokojna glowa :-) teraz to wiesz - usmiech na ustach i do przodu - nie masz juz brzucha, masz zdrowa corke, jednym sliwem juz z gorki. Ja czytam jezyk niemowlat w celu zagospodarowania czasu predporodowego. Zaraz wejde na poczte obejrzec nowe foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* ************************** Diamondxstar....22.........05.10.2011...........10.07.201 2 ....Liwia kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011.........17.07.2012....córeczka ? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.2012. ....Synek SzczęśliwaMama...21........13.10.2011........18.07.2012 .....synuś justysia88..........24........13.10.2011.........21.07.20 12. ....Zosia Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12.....Zuzia iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.2012........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 012 ....Alanek Stella Polare......30..........26.10.2011.........29.07.2012....... .syn strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola madlen29 ..........29.........24.10.2012.......31.07.2012.......Alan Rozpakowane szczęśliwe mamusie : NICK....WIEK........TP.......DP.........WAGA....DŁ....IM IĘ........SN/CC ********************************************************* ************************ neli8......23.......07.07....27.06......2450.....51.....F ilip..........CC anetta....31......10.07.....30.06......2880.....51.....Mi kołaj......SN Marka.....23......04.07....30.06......3080.....54.......F ilip........SN Ankis.....??.......10.07.....01.07......3660.....55...... Ola.........SN Neonka1935......30.07.....02.07......3450.....54......Tym ek.......?? LipcówkaKasia....04.07....02.07......3460......57......A daś........SN Pigułeczka.27.....19.07....04.07......3600 .... 55.....Małgosia.....SN izzkka77....23....23.07....05.07..... 1880......48......Daria.......SN madziaz....24....29.06....05.07......3750......52.....Vic toria......SN szkrabiczek..22..01.07....06.07......3490......54.......J ulia........SN luna0207..........02.07....06.07......2880......49......J agoda......SN Kikaa84....27....13.07....08.07.......????.......??...... .??????.......SN Lipcówka2012....17.07....9.07........3360.....59...... .Filipek......SN kuleczka...31....29.07....10.07.......2810.....50.......? ??????.......CC Pina_789...22....07.07....10.07......3150......57......Ma teusz.....SN Kalla........33...15.07.....11.07......3380......54...... ..Jaś........SN Amiaga....34....25.07.....12.07......2900......51..... Amelka......SN weronikakrz.29..23.07.....13.07......3810......51.....Ale ksander...SN jolla25.......31...12,07......15.07......3770.....59..... .Kacper......SN Ola_Fasola...24.. 06.07.....15.07.....4400.....56.......... Emilia.....CC Werkaa_a...25...23.07.....16.07......3150.....49.......c reczka...SN elita83........28..16.07.....20.07......??????.....????.. ..... Dominik....?? oby_lipcóweczka.26.07....23.07......3250....54.........T ymek......Sn fressia........31....26.07...24.07.......3600..54........ ...Nina.........?? Efciaczek.....29...24.07....24.07.......3600..58......... ..Siusinka.....SN Kropelka03....28....03.08...24.07.......4000..56............Zosia........CC Layssa........28...25.07.....25.07........3260.56........ ....Kamilek.....cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelka gratulację, wkońcu się doczekałaś, a pokarmem się nie przejmuj bo po cc nie zawsze jest od razu, a mi pokarm pojawił się dopiero na 2 dzień i w dodatku siara, a taki normalny to dopiero póżniej. A ja wczoraj pierwszy raz odciągłam sobie mleczko i chciałam zobaczyć czy będzie moja z butelki pić i chwyciła rewelacyjnie, od razu wiedziała o co kaman:) A wy macie podgrzewacz? Bo ja zanim postawiłam wodę zanim wsadziłam do wrządku butelkę to też minęło i mała już potem płakała, a ile się czeka z podgrzewaczem ??? Marka a jaką ty dietę stosowałaś? Bo ja dalej jestem zielona w tych sprawach, niby dużo jem, ale staram się też ograniczać , a mała ostatnio i tak miała wzdęcia przez 2 dni i nie wiem czy przez moją dietę czy nie;/ bo robiła się czerwona i się tak prężyła bo nie umiała sobie pruknąć, ale po jakimś czasie już było ok i zasnęła. Kurcze dużo piszecie i teraz nie wiem na co mam odpisywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izzkka mam fajną stronę z produktami, które mogą jeść mamy karmiące. O proszę : http://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-sierpniu-2008-f185/kacik-mam-karmiacych-piersia-rady-przepisy-itp-18119/ i jak karmiłam to trzymałam się tego co tu jest. Teraz jak zbieram tylko jedną butlę dziennie to już mniej się trzymam diety i trochę podjadam innych rzeczy. Stella i co fajna książka? Czegoś mądrego można się dowiedzieć? Ja miałam na czas ciąży "W oczekiwaniu na dziecko" a teraz chciałam sobie zakupić tego samego autora "Pierwszy rok życia" bo książka fajnie napisana i gruba, więc i informacji dużo ma ciekawych. werka Filipowi też się ulewa czasami. I też staramy się go nosić po jedzeniu jak najdłużej, żeby mu się odbiło. Czasem kilka razy beknie, a mimo to uleje. kika mam tak samo. Filip czeka do ostatniego momentu z jedzeniem a potem płacz i tylko smoczek go uspokaja, więc ja szybko grzeję mleczko (wstawiamy butlę do ciepłej wody) a mąż uspokaja Małego. Rozpracowałam sobie plan i nie muszę czekać na podgrzanie mleczka. Jak Mały zaczyna stękać, płakać to wstawiam wodę i zaczynam grzać mleczko, a w między czasie przewijam go. Jak przewinę to mleczko jest już akurat do jedzenia :) Pina świetne określenie na wyskakiwanego :P u nas sprawdzała się ta metoda przed ciążą, teraz też wyskakujemy, ale jak pójdę na kontrolę to poproszę o tabsy, bo na razie żadnej ciąży nie planuje :P a ja miałam próbki Olilanum i też twierdzę, że jest za tłusty i włoski Małego zaraz są tłuste. Więc kupiłam wczoraj Nivea i też fajnie natłuszcza, ale włosy normalnie się nim myje. W ogóle kosmetyki nivea się sprawdziły u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo piszę, póki mam 2 ręce wolne :) nie doczytałam Was jeszcze. Jesteśmy z tymkiem w domu już od środy, poznajemy się, ja dochodzę do siebie. Mam sporo szwów, ale po kolei: Tymek pojawił się na świecie o 7 rano w poniedziałek. Już w niedzielę rano nie spałam od 4 (moje imieniny :P), bolał mnie brzuch jak na okres, może mocniej troszkę i co jakiś czas leciał mi śluz taki wodnisty, który załatwiał całą wkładkę od razu, ale to nie były wody podobno, tylko szyjka się przygotowywała. Do południa zaczęłam plamić na różowo, ponieważ mój lekarz kazał w takim wyp. do szpitala, to pojechaliśmy, tam mnie zbadali, rozwarcie na 2,5 palca i do domku. Lekarka nie wiedziała, czy spotkamy sie tego samego dnia, czy za2 tyg, szyjka była długa. cały dzien miałam skurcze, pojechaliśmy o północy jak były co 7 min - rozwarcie bez znian i .... do domu! Wróciłam juz ledwo, co chwila bardzo bolące skurcze, ciepła kapiel i prosto z wanny do szpitala. Rozwarcie bez zmian, skurcze co 3-4 min i na porodówkę. Tam w sali porodowej byłam sama, M, nie wpuścili, zanim nie załatwią ze mnąformalności i tak ponad godzine meczyłam się sama. Na ktg nie było skali, ból okropny, nawet nie wiedziałam, że coś może tak boleć! Nie dałam rady, darłam się jak głupia, wiłam na tym łózku jak jakaś opętana. Szyjka się powoli skracała, juz w zasadzie czekali na rozwarcie na 3cm, zeby dac mi znieczulenie, bo słabłam z bólu, dostałam strasznych drgawek całego ciała i wylądowałam pod tlenem. Chyba miałam oxy, ale nie wiem, jakaś kroplówka była. dopiero wtedy przebili pęcherz i odeszły wody.Potem przyszedł aneztezjolog, dał znieczulenie, musiałam nieruchomo wytrzymać skurcz-cudem dałam radę. I pózniej nagle 4 osoby weszły i: rodzimy. Mały miał błówkę nisko, rozwarcie było małe, szyjka jeszcze miała pól cm. Lekarka kazała mi przec, a nie było patych skurczy jeszcze.Ale nie było czasu, naciskała mi łokciem na brzuch kilka razy, prawie na mnie siedziała, musieli mnie mocno naciąć i pojawił się Tymon :) cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczcie zdjęcia szkraba. Reasumując: od wejścia na porodówkę - 4 godziny ból w skali 1-10: 30 nie odeszły wody nie odszedł czop nie było odp. rozwarcia Cudowna ekipa lekarzy i położnych, dostałam znieczulenie - sami mi zaproponowali. Tylko dzięki ich konkretnym reakcjom Tymek jest z nami cały i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy sutki to w ogole przestają boleć? W którymś momencie czy taki ból już bedzie zawsze ze mna? Pokarm powoli sie pojawia, ale bardzo rzadki. Zosia ma problemy w wyproznianiem ogromne i boli ja brzuszek :-( Smigam z nią bo nie mam wyjścia ale boli blizna, kręgosłup i uwaga uwaga nogi. Są cały czas spuchniete, az do kolan jak za długo siedzę lub chodze. Miałyśmy dziś wyjsc ale Mala schudla 400 gr więc zostalysmy dłużej. A w dodatku przeniesli mnie z sali 2 osobowej do 3 osobowej. Do obcych :-( dlatego karmie mm. W domu bedzie tylko na cycku. A teraz Przystawiam jak tylko mogę... Nie ma lekko. A brzuch mam ogromny, jak w 6 miesiacu, tylko wisi. Jeszcze jeden powód do radości. A z Zosia sie poznajemy. Jak tylko nas wypuszcza wlaczam mechanizm wyparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od wczoraj mega doła i wszystkiego dosyć. Zaczęły się telefony ludzi z zaświatów zainteresowanych moim porodem - nie odbieram ich, bo mnie wqrwiają. Jeżeli mój syn ma zamiar siedzieć w brzuchu do 42 tc to wykończę się nerwowo - nie żartuję. I fizycznie zresztą też, bo mam permanentną bezsenność. Marka - książkę dostałam, więc czytam. Moim zdaniem nie ma w niej żadnych prawd objawionych, więc jakbym jej nie miała, to bym nie kupowała. Zresztą - dostałam od kogoś skan tej książki i wysłałam na naszego mejla krótko po jego założeniu - możesz sobie znaleźć na poczcie i przejrzeć. Sama z siebie kupiłam właśnie Pierwszy rok życia dziecka - kilka moich koleżanek ją polecało. Myślę, że dla totalnego laika może być całkiem przydatna, ale nie zamierzam jej czytać od deski, tylko raczej wyszukiwać na bieżąco interesujące mnie kwestie. Idę zaraz na spacer do parku, chociaż powiem Wam, że już mam mega dosyć tego spacerowania z brzuchem - wolałabym spacerować z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - głowa do góry, będzie już tylko lepiej. Ja nie wiem, czy to nie jest tak, że po cc brzuch jest dłużej duży i wisi. Jedna moja koleżanka miała taki właśnie poród spod ciemnej gwiazdy - milion godzin sn zakończone cc i dosyć długo po porodzie wisiał jej taki flak - mimo że cała była szczuplutka. Dziś się dowiedziałam, że urodziła syna 13 dni po terminie, więc miała w ogóle cały pakiet atrakcji. W każdym razie się nie dołuj tylko daj czas - w swoim czasie trzeba będzie i tak śmigać do spa i na fitnessy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcóweczka - całkiem po bandzie ten Twój poród. dzielna jesteś! no mi właśnie lekarka powiedziała we wtorek, że lepiej, żeby mi przy takiej nieprzygotowanej szyjce wody nie odeszły, bo będzie ciężko. a ja z każdą nieprzespaną nocą i z każdym słabym dniem mam coraz mniej siły na poród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby_lipcóweczka - Tymek superowy! Elita - Dominik słodziak! Weraa - córa przecudna! (właśnie obejrzałam zdjęcia na poczcie, no a teraz idę na ten planowy spacer)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile bo mam czas dla siebie mala spi. Mamy kolejna mamusie SzczesliwaPrzyszlaMamusia urodzila:) oto sms: "Dzisiaj o 8 podlaczyli mi oxy do 10 nic mi nie bylo wiec wkurzona sie polozylam, nagle 15 po poczulam tak jakby strzelanie stawu-odeszly mi wody. skurcze robily sie regularne co 5 pozniej co 2 min,chodzilam z bolu po scianach,darlam sie podczas porodu jak glupia, moj byl caly czas przy mnie i nie wyobrazam sobie innej opcji,maly urodzil sie o 14.30 z waga 3720 57 cm 10 pkt jestem najszczesliwasza osoba na swiecie ze go juz mam,ciagle by wisial na cycu i juz nawet ten bol mi nie przeszkadza a strasznie ssie,mocno mnie nacieli wiec nie mam sily nawet wstac" Gratuluje!!! Duzo zdrowka dal malenstwa a dla Ciebie szybkiego powrotu do siebie zamieszczam zdjecie Piotrusia na poczcie jest sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Szczesliwa urodzila. Cala wiadomosc od niej i fotke przesle pozniej werkaa. Stella, wiem ze ci ciezko . Trzymaj sie. Ty jak ja taka niecierpliwa wiec wiem jak to przezywasz. Ja bym chyba nie dała rady naturalnie. Jak porównuje Zosię z innymi dziecmi to ona rzeczywiście wieksza jest...nawet glowa i rada jestem z cc mimo ze ciężej i dłużej sie po niej do siebie dochodzi. Trudno. Myślę, ze z rozerwanym tylkiem miałabym wieksza traume Wiec nie ma tego zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa- gratulacje i powodzonka! Stella- my to takie sieroty na szarym końcu eh...:( frustrująca perspektywa..:( A ja z bólu ręki nie spałam prawie całą noc, mam ochotę ją sobie uciąć,mam wrażenie,że rozpierdziela mi żyły, masakra...płakać mi się chce,mam juz tego wszystkiego dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu takie pustki?:P Zmykam zaraz do baseniku,pomoczyć się trochę bo skwar taki,że aż słabo się chwilami robi. Stella, dowiedziałam się właśnie od swojej mamy,że podobno sok z ananasa pomaga na przyspieszenie porodu, dziwne ale podobno sprawdzone przez jakąś dziewczynę,jej znajomą,matkę trójki dzieci, najlepiej chyba cały karton od razu wypić he,tak myślę, spróbuje dzis bo co mi pozostało:( najwyżej haftnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szceśliwa gratuluje:)_ pigułeczka mi lekarka powiedziała, że trądzik sam zniknie i nie trzeba go niczym smarować, ale mała ma go coraz więcej wiec wypróbuje twój sposób. Kropelko mnie brodawki bolały tak koło 2 tygodni. Jagoda wczoraj jak znesnęła o 21:30 to obudziła sie o 4 moje cycki były jak kamienie na dzień dobry musiłam ściągnąć 100 by by je rozsadziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna, a jaki to sposob? Bo moja tez ma takie krostki na twarzy. Na razie smarujemy solą fizjologiczna. Gorzej nie jest ale lepiej tez nie specjalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemywasz buźkę solą fizjologiczną a potem pstrykasz na wacik octenisept i przemywasz tym tam gdzie ma trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Gratulacje dla szczesliwej mamy ale sie wyczekałas na tego twojego synka My juz po pierwszym seksie a dzis to raczej po drugim bylo super i dzis mnie znowu m dorwał dzis w nocy maly budzil sie 2 razy rano o 8 zjadł z cyca poznie 40 mm i znowu z cyca niewiem ilez on moze jesc teraz spi od 10 a mleka mam duzo bo jak mały zaczyna ssac to az nienadarza przełykac dzis u nas na wiosce jarmark z wesolym miasteczkiem i innymi atrakcjami dla dzieci wybieramy sie w pare osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............wiek.........ost @............termin porodu.....imię ********************************************************* ************************** Diamondxstar....22.........05.10.2011...........10.07.201 2 ....Liwia kiniam85..........26.........09.10.2011....... .16.07.2012.....synek P. kwiatek polny...20........10.10.2011.........17.07.2012....córeczka ? małżenka..........25........11.10.2011.........18.07.2012. ....Synek Milka862...........25.........16.10.2011.........23.07.20 12.....Zuzia iwkas847.......... 20......... 18.10.2011....... 25.07.2012........ Iwona Nenia...............24.........19.10.2011.........25.07.2 012 ....Alanek Stella Polare......30..........26.10.2011.........29.07.2012....... .syn strzałka............25.........09.10.2011....... 29.07.2012.....Damian andziula24.........24.........23.10.2011.......29.07.2012 ......Nikola madlen29 ..........29.........24.10.2012.......31.07.2012.......Alan Rozpakowane szczęśliwe mamusie : NICK....WIEK........TP.......DP.........WAGA....DŁ....IM IĘ........SN/CC ********************************************************* ************************ neli8......23.......07.07....27.06......2450.....51.....F ilip..........CC anetta....31......10.07.....30.06......2880.....51.....Mi kołaj......SN Marka.....23......04.07....30.06......3080.....54.......F ilip........SN Ankis.....??.......10.07.....01.07......3660.....55...... Ola.........SN Neonka1935......30.07.....02.07......3450.....54......Tym ek.......?? LipcówkaKasia....04.07....02.07......3460......57......A daś........SN Pigułeczka.27.....19.07....04.07......3600 .... 55.....Małgosia.....SN izzkka77....23....23.07....05.07..... 1880......48......Daria.......SN madziaz....24....29.06....05.07......3750......52.....Vic toria......SN szkrabiczek..22..01.07....06.07......3490......54.......J ulia........SN luna0207..........02.07....06.07......2880......49......J agoda......SN Kikaa84....27....13.07....08.07.......????.......??...... .??????.......SN Lipcówka2012....17.07....9.07........3360.....59...... .Filipek......SN kuleczka...31....29.07....10.07.......2810.....50.......? ??????.......CC Pina_789...22....07.07....10.07......3150......57......Ma teusz.....SN Kalla........33...15.07.....11.07......3380......54...... ..Jaś........SN Amiaga....34....25.07.....12.07......2900......51..... Amelka......SN weronikakrz.29..23.07.....13.07......3810......51.....Ale ksander...SN jolla25.......31...12,07......15.07......3770.....59..... .Kacper......SN Ola_Fasola...24.. 06.07.....15.07.....4400.....56.......... Emilia.....CC Werkaa_a...25...23.07.....16.07......3150.....49.......c reczka...SN elita83........28..16.07.....20.07......??????.....????.. ..... Dominik....?? oby_lipcóweczka.26.07....23.07......3250....54.........T ymek......Sn fressia........31....26.07...24.07.......3600..54........ ...Nina.........?? Efciaczek.....29...24.07....24.07.......3600..58......... ..Siusinka.....SN Kropelka03....28....03.08...24.07.......4000..56......... ...Zosia........CC Layssa........28...25.07.....25.07........3260.56........ ....Kamilek.....cc szczesliwamama..21..18.07...27.07...3720...57....Piotrus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe moj maz kupil 3 swieze ananasy i karton soku ;-) Dzisiaj spalam od 4 do 13 - mam juz mega dosyc takiego rytmu. Moj brzuch jest mega wyluzowany - jezeli wczesniej wody nie pojda, to naprawde bede rodzic w 42 tc. A gdzie Milka i Justysia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×