Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Hej! Ja sie odzywam, ale ogrodniczka ze mnie żadna. Nasionka pomidorów też kupiłam, ale jeszcze nie siałam. Zazwyczaj stosuję się do tego, co piszą na opakowaniu ;) Nie chce mi się za dużo pisać ostatnio, bo jestem ciągle wkurzona. Można to już nazwać długotrwałym stresem, który jakoś nie mija, mimo, że już po @ Praca - to jedno, normalka, ale ostatnio wszystko wkoło mnie denerwuje. Syn, w gorącej wodzie kąpany, kupił samochód (4 auto w domu! + motor!), ściągnięty z Niemiec, do zarejstrowania. Wcześniej mieli wspólny, taki aby był - na odjazdy do szkoły i pracy. "Stary" zostawił bratu, którego motoryzacja w ogóle nie kręci, miał go sprzedać, teraz zepsuła się stacyjka, "wyszła" rata oc... i trzeba coś z tym zrobić. Ten "niemiecki" stoi nie przerejstrowany... A oni nie mają czym jeździć! Mąż mnie pyta, czy jutro moglibyśmy zamienić sie samochodami i ja jego auto odstawiłabym do warsztatu... bo on nie ma jak... Samochodem uwielbiam jeździć, ale zajmować sie motoryzacją zamiast moich mężczyzn - szlag mnie trafia. Wiem, że to głupie (możecie się ze mnie śmiać) i żaden powód do stresu, ale kropla przepełniająca kielich goryczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Rachelka..masz kiepski czas, a w takim momencie denerwuje wszystko. jeszcze parę dni, może dwa tygodnie i przyjdzie wiosna, myślę że poprawi nam nastroje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację i to zimowe zmęczenie ze mnie wychodzi. Dzisiaj zadzwonił syn zapytać, czy już mi przeszło, i że o 14 umówił się ze ślusarzem naprawić stacyjkę. A mąż zaproponował wyjazd na weekend... Mam dobrych chłopaków, a taka jestem wredna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka,no widzisz?? i zaraz lepiej :) Dziewczyny zbliżamy się do 100 strony, musimy to oblać :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna z nas nie jest wredna, każdy ma czasem gorsze dni. ja odpoczywam marząc o plaży ...robi mi się od razu cieplej i przyjemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, normalny czlowiek czyta opakowania z nasionek haha :) nie tak jak ja... w sumie to nie mam nasionek z tytki bo pozbieralam z zeszlego roku z owocow ( pomidory byly super, taka fajna odmiana) i stad moja niewiedza. Oj Rachelka - nie jestes wredna tylko masz moze gorszy czas, u mnie tez tak czasem bywa i tez sie czasem przedluza choc juz dawno po @. Poza tym pogoda mnie czesto zle nastraja, ale sie ciesze bo juz niedlugo wiosna i sloneczne dni przyjda, a wtedy nawet jesli sie rano wstanie "lewa noga", to i tak sie humor zaraz poprawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki. Tessa ja pomidorów nie sieje bo robi to mój tata i daje mo gotowe sadzonki, ale z tego co wiem wczesne zasiał w lutym a te normalne w tym tygodniu. Rachela ja tez mam nieraz takiego stresa jak Ty, na szczęście zawsze mija po jakimś czasie, i co decydujesz się na weekend? Alanja jak masz czas to wrzuć czasem jakiś fajny przepis na przystawki bo mi się repertuar wyczerpał, może być cokolwiek:) stefania kiedy do gina bo zapomnialam, mam nadzieję, że po torbieli śladu nie ma. Moncheri obraziłaś się na nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a teraz będę pisać bo chcę na 100 stronkę wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moncheri zakładała ten topik to nie wiedziałyśmy czy w ogóle przetrwa a to 100 stron już za chwilę, szkoda, że @ się posypały, ale trzeba przyznać, że solidarnie trzymamy terminy, a już niedługo do dzieła się dziewczynki zabieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mieliśmy jechać w góry, ale tak na prawdę mam dość zimy i już nie chcę widzieć śniegu. I uzgodniliśmy, że w niedzielę pojedziemy do Wrocławia. M już zarezerwował bilety do kina, później Pizza Hut i spacer po mieście. Czyli jak rasowe wieśniaki - w weekend wycieczka do cywilizacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo świetna jesteś:) 🌼 Karmi pamiętam jak czytałam wasze początki, faktycznie Mon Cheri nawoływała jest tu kto? piszcie..... a tu proszę zgrane towarzystwo i setkę mamy:)🌼 Tesso ja pomidory też dostaję we flancach(chyba tak to się mówi), kupuję też takie ogórki, pory i selery. Przyznaję się idę na łatwiznę;)🌼 Stefanio, Alanjo , Prinzessko, Mon cheri, SM, Coni, Gosiu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.trzeba tą 100 stronę otworzyć. Ja 5.03 mam rocznice straty mojego aniołka ,jutro chyba @ więc nastrój nie za bardzo.Jeszcze mój 17 letni pies coraz bardziej niedomaga,sika w domu .pije straszne ilości wody,weterynarz rozkłada ręce i każe się przygotować na najgorsze.No to wam tu posmęciłam ale idzie wiosna to i może my zakwitniemy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , świetny pomysł na weekend! mój M jest zakochany we Wrocławiu, co roku obiecuje że mi miasto pokaże , i tak minęło już 15 lat... myślę że setną stronę powinna honorowo otworzyć nasza Szanowna Założycielka- Mon Cheri :) Alanja dziś obiecała przepisy, ja już od południa z długopisem w ręce nerwowo czekam żeby zdążyć wszystko zanotować! wszak to specjalistka (wraz z mężem ) oni to dopiero sobie dogadzają ;) ja dziś z nudów babkę ukręciłam, i piekę. i będę ćwiczyć samokontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Prinzesska... taka zupa...może zadziałało te podwójne clo u Ciebie?:) Stefanio ja tak samo czekam i czekam ale trzeba się uzbroić w cierpliwość nie zapominajmy ,że Alanja to pracoholik:) Już ja to sobie wyobrażam trzy dni bez pracy to tam pewnie już wszystko zorganizowane. A ja zawsze miałam marzenie aby mój miły był szefem kuchni i mi gotował takie różne cudeńka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O znalazlam przepis na sipke pomidorowo-cukiniowa z makaronem, supe egzotyczo-grzybowa , supe pomaranczowo-kokosowa...ym pycha A te sipe co podawalam wczeniej przepis-brac duzy garnek bo wyjdzie tego duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik no smutny masz dzień, nie wiem jak Ci pomóc, ale wirtualnie przytulam. Rachela no to miły weekend Ci się zapowiada. Ivanka a Ty jesteś z nami od samego początku? No to ja idę ziólka szykować, bo piję wcześniej ajk wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska ale masz smaki ja Cię nie mogę:) ja już kończę z tym gotowaniem i pieczeniem bo muszę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie zupki i mam ochote na nowe dziwne przepisy. Chyba ugotuje te pomaranczowa jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi nie nie jestem od początku ale nadrobiłam w wolnych chwilach i przeczytałam od pierwszej strony. Stefania super podsumowanie zachciewajek Prinzesski:) i to jakie smaki ma ta dziewczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebardzo sobie wyobrażam Prinzeska ale gotuj i napisz jak wrażenia. A czy te zupki są na słodko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzessko to dawaj przepis na tą pomarańczową:) ja to muszę wam powiedzieć, że z rezerwą do takich egzotycznych smaków podchodzę ale.....może........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka ale w sumie jesteśmy DOPIERO na 100 stronie to i tak poczatek. Będziemy tu do kilku tysięcy stron, ale oczywiście z bobaskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale te zioła to normalnie jak siano siekane wygląda, czekam tylko kiedy moj M zapyta co to badziewie pije, ale w smaku może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mi 5 minutek bo muszte spolszczyc ten przepis. A na ogorki mam zawsze ochot eheheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×