Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

teacherka w pierwszej ciąży objawy miałam identyczne jak na okres, ból podbrzusza, cycki duże i bolące niż szczególnego nie czułam. Ten ból brzucha odczuwałam bardzo długo i tak się nie pojawiał długo długo i zobaczyła dwie kreski... Teacherka więc najlepszym dowodem na ciążę jest brak okresu:), kobiety są różne, naprawdę. Na pewno Wam też się uda. Ewuś super ,że jest wszystko w porządku. Ja biorę ten wiesiołek i śluz mi się wcale nie pojawił, w tym tygodniu idę do ginekologa Kamilko dziękuję Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ teacherka23 ja ak w utym ujrzalam die kreski a robim test 4 dni przed @ to mialam jakies przeczucie ze moze to ciaza zawsze boi mnie brzuch tak godz przed @ a tamtym razem mialam pobolewanie brzucha duzo wczesniej przed i ak mnie cos tknelo zeby zrobic test le niestety moja ciaza okazala sie biochemiczna i sie nie utrzymala ale mam adzieje ze twoje przyspeszone bole jak na @ to dobry znak i szystko bedzie wporzadku :) powiem wam dziewczyny ze jakos zle sie z tym czuje caly czs mysle o tym co by bylo gdyby jednak tamta ciaza sie utrzymala byl bym juz w 10 tygodniu jakos m ta smutnawo troszke :( ale ciesze sie ze chociaz wam sie udaje i mamy coraz wiecej brzuchatek ;) ulegalko ja tez sie ciesze ze to forum jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, każda inaczej to czuje i ma inne objawy więc w sumie bez sensu pytanie co która poczuła :) to tak żeby się jeszcze trochę ponakręcać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka my wszystkie lubimy się nakręcać:) mam nadzieję,że długo z nami zostaniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam znowu ochote zrobic test... cos mi mowi ze jednak moze to byc ciaza. Dzis przez 2 godziny sprzatalam mieszkanie i po sprzataniu tak dziwnie brzuch mnie rozbolal jakbym to brzuchem sprzatala. Taka sie zmęczona zrobilam tym. Eh żebym potrafila wytrzymac jeszcze kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleglko pisala na ktorej stronie wczesniej ze lekr powiedzial ze to byla ciaza biocheiczna ale jednej strony dobry znak bo zachodi do zaplodnienia i powiedzial ze 80% kobiet taka ciaze przechodzi nawt o tym nie wiedzac tylko ze nie to caly czas boli ze tak wyszlo;( a tak wszysto jest wporzadku jajniki dobrze funkcjonuja macice mam przodozgiecie nie ma zadnego zapalenia i infekcjii wszytko jest w jak najlszym pozadku badania zrobilam za trzy tygodnie ma dzwonic jakie sa wyniki powiedzial tez ze jak chce sie byc w ciazy to nie ma co wyliczac dni kiedy sie kochac bo to moze byc roznie teoria jest teoria a w praktyce roznie wychodzi kazda jest inna i zeby kochac sie nawet codziennie po kilka razy wtedy mozna to nazwac prawdziwymi staraniami ;p t plamieni co mialam w tym miesiacu to dlatgo ze hormony zaczly prcowac a terz orgnizm wraca do normy i to jets tak jak z kobietami po porodzie orgnizm sie oczyszcza bo hormony zrobiy swoje i powiedzial ze teraz okres moge miec roznie i wszytsko sie moze przstawic i mam sie tym nie przejmowac bo to normalne i moze tak potrwac nawet do 6 miesiecy zanim sie wyreguluje wszstko a staranka mam na miesiac odlozyc tak normalnie jak po poronirniu i mowil ze teraz po tym mog byc bardziej plodna i ze po takiej ciazy czasto tak bywa z kobieta szybciej zchodzi w ciaze:) alesie rozpisalm pewnie nie zechce wam sie teg czytac przepraszam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko...łączy nas coś jeszcze...my też staramy się 2 cykl, hehehe I mamy teraz ten sam dzień cyklu, ale numer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka - rozpisuj się, rozpisuj :) Po pierwsze, pomaga takie "wygadanie", a po drugie my tutaj wchodzimy wlasnie po to zeby poczytac o doświadczeniach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........................Wiek...........................Termin@...................................Miejcowość malpka24....................24................................02.04...........................................Irlandia Staraczki : Nick..........................Cykl.....................Wiek...............Termin@..................Miejscowość maybe10....................4..........................26...................24.03...............................Śląskie bezikmalinowy...........3..........................28.................30-01.04....................dolnośląskie sonholindo............+2lata........................23.................9-12.02.............................Setubal marta2387.............1.5roku....................25.................ok.11.03............................Śląskie kruszynka1990.........12........................21....................28.03...............................łódzkie ulęgałka......................6.........................29......................?..................................lubelskie silka33....................2lata........................33...................30.03......................................LU emachines.................2...........................29....................8-9.02.....................śląsk/będzin taka_jedna28*............2..........................28...................21.02......................Anglia/Śląskie sodie86......................1..........................25.................15-16.02..............Wrocław/dolnośl. Ewuś;........................4...........................28...................21.02................................Śląskie kszewuszka.............3..........................33...................11.04...................................Śląsk Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.................wiek..............TP...............płec...........Miejscowośc czarnulka...............1............................21............4.10.12..............?........................Anglia maya10..................5............................28............9.10.12..............?.......................ireland słasica....................1............................28............3.10.2012..........?.....................mazury ulna........................3.............................28............2.11.2012..........?................małopolska biegczka................2..............................;).................?....................?.......................polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle, mam jeszcze pytanie do kobietek stosujących i znających się trochę na tych testach owu. Ja w tym cyklu użyłam je pierwszy raz, i tak sobie eksperymentuje :) Zastanawia mnie jaki wynik powinien być kilka dni po owulacji?? Zrobiłam pierwszy test w 10dc i pokazała się tylko jedna kreska W 11dc już troche widoczna . W12dc pokazaly się identyczne i w 13dc testowa mega mocna, w 14dc już słabsza od kontrolnej, ale mimo to widoczna (po prostu jak się przyjrzy to jaśniejsza) Nawet dzisiaj zrobiłam z czystej ciekawości - i też są dwie (testowa ciut jaśniejsza, ale jest). Są tu jakieś co bawią się w takie analizowanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........................Wiek...........................Termin@...................................Miejcowosć malpka24....................24........................... .....02.04...........................................Irlandia Staraczki : Nick..........................Cykl.....................Wiek...............Termin@..................Miejscowość maybe10....................4..........................26. ..................24.03..............................Śląskie bezikmalinowy...........3..........................28.... .............30-01.04...................dolnośląskie sonholindo............+2lata........................23... ..............9-12.02............................Setubal marta2387.............1.5roku....................25...... ...........ok.11.03...........................Śląskie kruszynka1990.........12........................21....... .............28.03..............................łódzkie ulęgałka......................6........................ .29......................?................................ lubelskie silka33....................2lata........................3 3...................30.03................................. ...LU emachines.................2...........................29. ...................8-9.02...................śląsk/będzin taka_jedna28*............2..........................28... ................21.02..................Anglia/Śląskie sodie86......................1..........................2 5................15.16.02..............Wrocław/dolnośl. Ewuś;........................4.......................... .28.................21.02................................sląskie kszewuszka.............3..........................33..... ..............11.04................................Śląsk Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.................wiek..... .........TP...............płec...........Miejscowośc czarnulka...............1............................21.. ..........4.10.12..............?......................Anglia maya10..................5............................28.. ..........9.10.12..............?....................ireland słasica...................1............................ 28............3.10.2012..........?.....................mazur y ulna........................3............................ .28............2.11.2012..........?............małopolska biegczka................2.............................. .................?....................?.......................polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmi net szwankuje ale zaktualizowalam tabelka wiec nowe dziewczynki wpsujcie sie do niej a reszta dziewcyne uzupelnijcie aktulnymi danymi :) znowu was mecze z tabelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........................Wiek................. ..........Termin@..................................Miejcowosć malpka24....................24........................... .....02.04.........................................Irlandia Staraczki : Nick..........................Cykl.....................Wiek...............Termin@................Miejscowość maybe10....................4..........................26. ..................24.03............................Śląskie bezikmalinowy...........3..........................28.... .............30-01.04.................dolnośląskie sonholindo............+2lata........................23... ..............9-12.02..........................Setubal marta2387.............1.5roku....................25...... ...........ok.11.03.........................Śląskie kruszynka1990.........12........................21....... .............28.03............................łódzkie ulęgałka......................6........................ .29......................?.............................. lubelskie silka33....................2lata........................3 3...................30.03.............................. ...LU emachines.................2...........................29. ...................8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*............2..........................28... ................21.02................Anglia/Śląskie sodie86......................1..........................2 5................15.16.02............Wrocław/dolnośl. Ewuś;........................4.......................... .28.................21.02..............................slaskie kszewuszka.............3..........................33..... ..............11.04...............................Śląsk Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.................wiek..... .........TP...............płec...........Miejscowośc czarnulka...............1............................21.. ..........4.10.12..............?....................Anglia maya10..................5............................28.. ..........9.10.12..............?..................ireland słasica...................1............................ 28............3.10.2012..........?.................mazury ulna........................3............................ .28............2.11.2012..........?..........małopolska biegczka................2.............................. .................?....................?...................polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu Ewus tak sie cieszę ze wszytsko w porządku...super...powiedział Tobie lekarz juz jaki masz termin... ja w piątek mam wizyte...tez sie dowiem co tam z moimi wynikami...usg dopiero około 10 tyg. tez mnie to trochę denerwuje ze tak późno:( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie wpisuję :) Nick...........................Wiek................. ..........Termin@............................ ......Miejcowosć malpka24....................24........................... .....02.04.........................................Irlandia< br /> Staraczki : Nick..........................Cykl.....................Wiek ...............Termin@................Miejscowość maybe10....................4..........................26. ..................24.03............................Śląskie bezikmalinowy...........3..........................28.... .............30-01.04.................dolnośląskie sonholindo............+2lata........................23... ..............9-12.02..........................Setubal marta2387.............1.5roku....................25...... ...........ok.11.03.........................Śląskie kruszynka1990.........12........................21....... .............28.03............................łódzkie ulęgałka......................6........................ .29......................?.............................. lubelskie silka33....................2lata........................3 3...................30.03.............................. ...LU emachines.................2...........................29. ...................8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*............2..........................28... ................21.02................Anglia/Śląskie sodie86......................1..........................2 5................15.16.02............Wrocław/dolnośl. Ewuś;........................4.......................... .28.................21.02..............................slask ie kszewuszka.............3..........................33..... ..............11.04...............................Śląsk Kania86...............3...........................25....... ..............24.03.............................podkarpackie/lubelskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.................wiek..... .........TP...............płec...........Miejscowośc czarnulka...............1............................21.. ..........4.10.12..............?....................Anglia maya10..................5............................28.. ..........9.10.12..............?..................ireland słasica...................1............................ 28............3.10.2012..........?.................mazury ulna........................3............................ .28............2.11.2012..........?..........małopolska biegczka................2.............................. .................?....................?...................po lska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robila jeszcze testu ale juz mam ochote. Cos mi mowi od kilku dni ze jednak sie udalo... Moze jutro zrobie. Najpierw musze kupic test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1
Witam dziewczyny chciałam dopytac o wyniki Beta hcg moje wyniki nastepujace: wtorek 37.9 czwartek 93.8 sobota 238 wtorek 832 Czy nie przyrasta żle pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafarek
🌼 Ewuś 🌼cudowne wiadomości niech fasolinka rośnie Kruszynka mnie dodaje sił mój syn ,choć nie ukrywam bywało ciężko ale po takim czasie człowiek przyzwyczaja się do takiej sytuacji. Dodam że jestem mamą dwóch aniołków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafarek
Kiara myślę że nie masz co się martwić w ciągu 48 godzin powinna przyrosnąć 66% masz troszkę mniej ale moja koleżanka też tak miała i jest już w 13 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1
kafarek właśnie tak to liczę że mi chyba wzrasta o ponad 66% za kazdym razem niewiem albo juz ja to żle licze kurcze niewiem juz co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochane:) Oczywiście w tym miesiącu również się nie udało...nawet nie płakałam.Z tego co mi wyszło to dostałam @ równiutko 14 dni po owulce.Nie jest ze mną tak źle-wszystko w terminie:)Haha... Więc zaczął się 13 cykl... Wczoraj bardzo długo rozmawiałam z Moim...wiem,że On bardziej przeżywa każdy @ niż ja.I to mnie właśnie boli.Ale wczoraj wypiliśmy butelkę wina i tak od serducha sobie porozmawialiśmy.Mamy siebie a to jest najważniejsze.Powiedział,że to że nie mamy maluszka nie może nas od siebie oddalać-bo On tego boi się najbardziej.Wytłumaczył mi,że jest mu przykro jak dostaję znów @,ale nie dlatego że z ciąży nici...ale dlatego,że martwi się o mnie. Jesteśmy jeszcze młodzi i wiemy,że zostaniemy rodzicami. Wczoraj dostaliśmy nr do bardzo dobrego ginekologa-zapisaliśmy się:) I powiem Wam,że postanowiliśmy starać się u tego lekarza do końca wakacji.Jak nie wyjdzie-to zapisujemy się do kliniki niepłodności w Łodzi. No i najważniejsze...doszliśmy do wniosku,że jeżeli Bóg i medycyna nie pozwolą nam mieć dziecka,to po dwóch latach następnych starań złożymy wniosek o adopcję. Tym dziewczynkom,którym również się nie udaje życzę wytrwałości i cierpliwości.Ja przez ten rok nauczyłam się bardzo dużo i wiem,że kiedyś zostanę mamą.Nieważne w jaki sposób... Zostanę z Wami Kochane:) Ale nie będę już pisała o śluzie,temperaturze i takie tam:)Nie będę się nakręcać,bo to do niczego dobrego nie prowadzi-tylko blokuję się psychicznie.No ale właśnie my baby takie jesteśmy:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko pięknie to napisałaś :) uda Wam się na pewno, mocno trzymam &&& za Was :* a ja wlaśnie zastanawiam się co by tu zjeść bo jakoś nie mam ochoty na nic no ale trzeba :/ o 15 wybieram się do gina, z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej strasznie się boję, ale wierze, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynkaaaaaaaaaaaaaa
Kruszynka1990 kochana co to jest rok ja staram sie juz 5 rok obecnie leczenie i podejscie do iui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro,że starasz się już 5 lat... Ale ja nie mam zamiaru całego życia przesiedzieć czekając na II kreski. To źle,że po roku starań mam w planach inseminację,in vitro czy adopcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×