Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
Malutki baranek ma złote różki, pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja i beczy cichutko: Wesołego Alleluja! Wszystkiego Najlepszego babeczki ! :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..i rozpisałam się tak i nic...:(,inter szwankuje ema=gratulacje sunusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to od początku spróbuję...Witajcie kobietki te (stare Kochane:)i nowe. jak,zwykle,nie mam za dużo czasu,po przeprowadzce dużo w nowym domku do roboty,jednak jestem z Wami myślami:) ZDROWYCH,WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ŻYCZĘ KAŻDEJ Z OSOBNA!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,BRZUCHATKĄ=cierpliwości,jak najlepszego samopoczucia i zdrowych bobasków! U,mnie dziwnie jak co mc.@mw.miała przyjśc około 2.04 no i czekam...już 3-ci dzień nie ciekawie sie czuje,no ale na CÓD nie liczymy-staranek nie było specjalnych(czyli niekoniecznie w płodne...bez mierzenia temp.itd.)co zamierzone było,by odpuścic na jakiś czas...z tabelką nie moge poradzić:(na ostatniej widziałam że mam znak zapytania ,a podawałam w marcu date...,jak by któras z Was mogła mnie dopisać to dzieki z góry,bo mimo że nie udzielam sie często,chciała bym zostać z Wami:)od nastepnego cyklu postaramy się bardziej,to może znów schizki wrócą;)jednak,wierzcie mi=duzo dobrego,dało takie odblokowanie się psychiczne:)BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🖐️ chcialbym wam zyczyc zdrowych wesolych i spokojnych swiat wielkanocnych smacznego jajka mokrego smingusa dyngus wam zycze kochane dla kazdej z osobna po jednym ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego optymizmu oraz samych sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i ja chciałam Wam życzyc wszystkiego naj naj najlepszego z okazji Swąt! Pogody ducha, uśmiechu i dobrych mysli. :) Co porabiacie? JA Niby nic nie robie a czasu nie mam. Moja @ strasznie dziwna jest. To raczej plamienie juz 3 dzien niż @... A u Ciebie teacherka jak?? Dobrze ide święcić jajca :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie normalnie, dzisiaj już z górki, mam nadzieję :) Wesołych Kochane :) żebyśmy za rok święciły jaja w powiększonym gronie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych!!! patra u mnie 26dc, na razie piersi bolą ale i ta na nic się nie nastawiam:( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego,jajka wielkiego malowanego.Zielonej łączki,na której zajączki jedzą makowce i pasą owce.Szalonego i wyjątkowego Śmigusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni Kochane Dziewczynki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinwy
witajcie kobietki :) ale sie napasłam aż miło :) byliśmy na spacerku piękna pogoda, troche wieje ale słonko świeci, a teraz zabieram sie za kawke i serniczek , buziaczki :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wiem ze późno ale wesołych świąt wcześniej nie dałam rady,a poza tym dzisiaj dostałam okres :( cóż widocznie tak musi być. I mam do was 2 pytanka bo od jutra mam brać clo jak myślicie o jakiej porze najlepiej brać bo słyszałam ze różnie można się po nim czuć i drugie pytanie bo dostałam od gina kierowanie na badania estradiol,FSH,LH,Testosteron i Prolaktynę i mam iść w 8dc a wyczytałam na necie robi się je miedzy 1a3 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej marusiu , ja brałam clo 1 cykl i w pierwszy dzień gorzej sie czułam a potem było już ok , brałam 2 razy dziennie , a te hormonki to już nie pamiętam tylko tyle że jakieś 3 hormony robiłam właśnie na samym początku cyklu a reszte chyba koło 22 dn cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
martusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z góry przepraszam Was że nie w temacie, jednak potrzebuję Waszej pomocy. Jestem studentką i razem z koleżanką realizujemy baaardzo ciekawy projekt. Proszę wejdźcie i zobaczcie! Bardzo byłabym Wam wdzięczna za poświęcenie choć chwili czasu na to.. Znajdź Nas na „fejsie i polub! www.polskiemiliondolarow.pl Z góry ogromne dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja am brać raz dziennie a te hormony mam wszystkie zrobić w 8dc może dlatego ze będę brała te clo do 5dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam brać raz dziennie do 5 dc i te hormony mam zrobić 8dc może dlatego ze będę brała te clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mi niedługo przyjdą pocztą te ziółka ale niewiem od kiedy do kiedy sie je pije , wie może któraś kobietka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja po clo miałam pęcherzyk ładniusi i pękł ale nie zaszłam , popiję ziólka jakiś czas a potem wróce do clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jak po świętach? Jak starania? :) U mnie 6dc, dziwna @ miałam, 3-dniową (zawsze o wiele dłuższą), dzisiaj zapisuję się do gina. Stwierdziłam, że nie ma na co czekać, niech zobaczy i zaczniemy działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak po świętach? U mnie kiepsko bo nudno bo zimno bo brzydko. Nudzilam sie przez te dwa dni. Teacherka moja @ tez dziwna bo znowu za dluga... zawsze mialam 3-4 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a doszły zioła? Ja się teraz zastanawiam czy te zioła można mieszać z kwasem foliowym i wiesiołkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyszly jeszcze. Mysle ze beda dzisiaj albo jutro. A nawet pozniej bo to swieta byly. J biore teraz tylko kwas foliowy. za miesiac bedzie rok jak go przyjmuje. A czy ziola moga zaszkodzic? niee przecierz to nie sa chemiczne antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!, brzuch spasiony teraz trzeba coś zrzucić;) Ja czekam na @ ale wiem ,że przyjdzie nic dziwnego u mnie się nie dzieje jak co miesiąc piersi bolą i tyle. Wczoraj zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny i pewnie już tak do końca będzie jedna kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ulegałka:) własnie się zastanawiałam co u Ciebie:) Który to dzień cyklu? Ja mam już zioła. Ale narazie nie pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Święta,święta i po świetach... i kilo na plusie :( Do 15 maja muszę zrzucic bo w sukienke nie wejdę :P U mnie 28dc nic się szczególnego nie dzieje...troche cycki bolą i nikiedy w brzuchu zakłuję... Teściora nie zrobiłam bo nie mam :) Kurcze w sobotę jedziemy na cały dzień do Bochni-kopalnia soli i jak @ wtedy dostanę to bedzie tragedia...a znajac moje szczęscie to tak właśnie będzie...ehhh Pozdrawiam! Trzymam kciuki za testujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj o testach, które tyle dni były pozytywne :) To o czymś świadczy :) No ale wiem co to jest "przeczucie", które ja też miałam w tym miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×