Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość czarnulka90
malpka niee , to inne osoby , poprostu w domu tak na mnie gadali dlatego przez omyłkę wpisałam błędnie :P:P przepraszasm z góry mam tylko jeden nick - czarnulka90 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka90
bezik ja dziś obejrzalam druhny z 2011 , świetny film , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulna30
hej dziewczyny napewno śpicie juz ja tez ide juz , miałam zaglądnąc wcześniej , ale nie dałam rady, u mnie dziś było bez zmian objawy te same( nawet jestem bardziej nabuzowana ,hormony dokuczają tak mi sie wydaje tak samo było przy tamtej ost ciąży, ale moze mi sie wydawać) , i powiem wam ze dzis szybko mi zleciał dzień ,jak o tym wszystkim nie mysle, czy sie udało , czy nie. Byle jeszcze tydzien i sprawa sie rozwiążę . Postanawiam sie wyluzować i o tym nie myślec , w tedy czas leci szybciej i lepiej jednak o tym nie gadać i sie nie nakręcać ,WIDZICIE SAME ZE CO JEDNA ROBI TEST I JEJ NIE WYCHODZI POZYTYWNY !!! to jest bezsensu, oczywiscie bede tu zaglądac ,i napewno wam napisze co jak u mnie wyszło !! Trzymajcie się i trzymam kciuki za każdą , aby sie udało !!Pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ! u mnie bez zmian, dzisiaj było moje przyjęcie urodzinowe więc się nie odzywałam, przeczytam wszystko i się do Was odezwę, jestem z Wami. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczyny! tak jak i mówiłam, jak tylko robię test, od razu na następny dzień dostaję @. Możecie wierzyć, możecie nie wierzyć, ale wczoraj zrobiłam test, a dzisiaj już mam @... czemu ten mój organizm tak ma, to ja nie wiem :) no cóż, trzeba zaczynać nowy cykl i starania. a jak tam u Was? Ulęgałka, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! :) życzę Ci, żebyś już nie dostała @ najbliższe 9 m-cy i żeby jesienią urodził Ci się zdrowy i śliczny bobasek :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! chyba ja niedługo do Wa dołączę, czasami mnie tak boli jakbym miała dostać:( wydaję mi się ,że okres mi się przesunął. Czekam ... Dziękuję za życzenia:) Dziewczynki a jak Wy się czujecie? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuje prze prze prze przeokropnie. Nie spalam do 5.30. Ból jajników duży. Okresu nie ma, chociaż myślalam, że się wcześniej pojawi. Pewnie jeszcze tydzień męczarni mnie czeka zanim przyjdzie. Ulęgalka - wszystkiego co najlepsze! Czyli samych dwóch kresek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
witajcie babeczki, bezik właśnie dostał @ skąpa ale za to nadrabia bólami , nawet łazić nie moge >: ide zjeść coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
ulęgałka wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i dzidziusia upragnionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnomyślicielka
Zainteresujcie się ACTĄ zanim będzie za późno! rząd odbiera nam swobody obywatelskie! obudźcie się ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ulęgałka wszystkiego najlepszego w dniu twojego święta spełnienia marzeń o maluszku i dużo zdrówka jak wam niedziela mija ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja już spapuniałam dwie nospy , zrobie sobie coś ciepłego do picia , ale żem zdechła /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
troszke mi lepiej , jestem troche wściekła sama nie wiem na co /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
to co robisz jak tak mocno brzuszek cie boli ? musi być jakiś sposób żebyś nie cierpiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:*Wróciłam właśnie ze szkoły.Tak się rozpisałyście,że miałam 10 stron do przeczytania:) U mnie bez zmian...myślałam,że dostałam okresu,bo strasznie cały dzień boli mnie brzuch.Ale jak na razie nie.Wypływa mi bardzo dużo białego śluzu,który jest rozciągliwy:/ A co tam u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi właśnie piecze się babka z płatkami czekoladowymi :) bezik wiesz mi nic nie pomaga czasem nawet biorę ketonal i nic bo mam takie bóle od kad miałam zabieg robiony po poronieniu :( i mam takie bolesne kruszynka 3mam mocno kciuki żeby nie przyszła ta wredna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
wszystko się ułoży, będziesz miała dzidziusia wszystkie bóle znikną zobaczysz Marto (: jak dostałam dziś @ to trzeba jakoś w tabelke wpisać ? nie umiem >>>>: bezik sierota ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
kruszynko a może to dzidzia ? (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick............................ ...W iek..... ....Termin@..........Miejcowość malpka24...........................24...........11.02.... ..............Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl...... .Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...................2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01 ...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............???.. ......dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01. ...............Anglia słasica....................1.........28...........28.01. ......warm.mazurskie ulna30....................4..........28...........28.01.. ...........małopolska sebza.....................3..........26............30.01. ............warszawa sonholindo..............+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387..............1.5roku.....25...........ok.03.02. ...........Śląskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P....... .......Miejscowość bezik a kiedy teraz masz dostac @? wystarczy skopiowac i wkleic w swojej odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulegalka -wszystkiego naj najlepszego 100 latek :) do tabelki musisz ja skopiowac i sie dopisac a jak nie to ja cie wpisze tylko dane podaj . bezik , ira- glowa do góry kolejny miesias kolejan szansa ;) kruszynka- trzymam kciuki zebys nie dostala:) ja dzis sobie posprzatalam i zaraz wychodzimy z moim do tajskiej restayracji nie mam ochoty dzis gotowac :P wiec dziewczynki odpoczywajcie milej niedzieli trzymam za was kciukasy&&&&& pózniej do was zajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a tam gdzie te znaki zapytania w tabelce to mam obliczyć kiedy kolejna @ i podać ? wiem wiem jestem zakręcona jak baranie rogi >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
to teraz wyjdzie 17.02.2012 /:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
oj ciężki kaliber jestem wiem >:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ...wpadam tylko na chwilkę, aby powiedzieć ulęgałce....STO LAT, STO LAT kochana i wszystkiego co najlepsze... zdrowia, miłości, świętego spokoju i spełnienia Twoich, Waszych najskrytszych marzeń...Tobie ja:) ściskam mocno... ....no no kobietki natrzaskałyście postów u la la...dobrze mówiłam, że same gaduły tu sie zebrały...bezik dobrze kombinujesz z ta datą...;)pzdr aa zapomniałabym...ja już sie zbliżam ku kocowi@ wiec ciesze sie z wiadomych względów heheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące, przygotowujące się : Nick............................ ...W iek..... ....Termin@..... .....Miejcowość malpka24...........................24...........11.02.... ..............Irlandia Staraczki : Nick...................Cykl...... .Wiek. ........Term in@.........Miejscowość ciekawa...................2.......21............2123.01.. ......Wielkopolska biegaczka80.............2..........?...........15-18.02.2 012.............. ira2013...................2..........26.............15.01 2012..........Śląskie maya10...................5..........28..............30.01 ...............ireland bezikmalinowy...........1.........28..............17.02...........dolnośląskie czarnulka90..............1.........21..............28.01. ...............Anglia słasica....................1.........28...........28.01. ......warm.mazurskie ulna30....................4..........28...........28.01.. ...........małopolska sebza.....................3..........26............30.01. ............warszawa sonholindo..............+2lata.......23...........9-12.02 ............Setubal marta2387..............1.5roku.....25...........ok.03.02. ...........Śląskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.....wiek.......T.P....... .......Miejscowość bezik już zmieniłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki juz wróciłam :) bezik - udalao sie super juz teraz sama wiesz gdzie i co i jak wpisywac supre jestem z ciebie dumna hihi:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×