Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Dziewczyny, nie przejmujcie się tsh, ja nie mam tarczycy (jestem po operacji), łykam syntetyczne hormony i mam takie tsh jak chcę :P (ile łyknę, tyle mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tsh mam w normie, tzn wtedy jak robiłam było 2,3 chyba Będe powtarzać za kilka dni, po @ pójdę na pobranie krwi Miałam robione usg i wszystko w porzadku podobno jest, tylko te jakies antyciała niewiadomo skąd, dlatego biore leki takie najsłabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki!!! ja juz od godziny 7 w pracy!!! dlatego Teacherko kochana wczoraj mnie nie bylo, chcialam sie wyspac wiec o 21 bylam w lozku :) ale milo ze o mnie pamietalas :) dzisiaj troszke brzusio mnie pobolewa, niech ta @ juz spada ode mnie bo nienawidze jej!!! mysle ze w piatek juz jej nie bedzie. i weekend bedzie mocno seksualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kania:) Widzę że obie wczoraj dostałyśmy okres:D oby już się skończył. Mam nadzieję że szybciej niż w piątek. Ale brzuch boli jak cholera. Wczoraj myślałam że umre. Kochane trzymam za Was wszystkie kciuki:D myslę że zajdę w ciąże dopiero jak mi to nie będzie pasować. CHOLERA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju tez masz od wczoraj? I tez mialas dlugi cykl? Ja mam zamiar miec teraz krotki cykl znaczy normalny - 30 dni. zobaczymy czy sie uda. Jak to zrobic zeby sobie odpuscic myslenie - zeby glowa nie pracowala tak uparcie nad dzieckem a zaczely pracowac jajniki i inne narzady tam na dole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) śliwka- tym razem zaczełam starania od 14dc czyli wczoraj;P czapus-ano do roboty;) heheh ja wczoraj ze swoim wypilismy troche dla rozluznienia sie i potem byly przytulanki dzisiaj mam zamiar tez i jutro..moze w koncu sie uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Wczoraj mi się zaczął. Więc nowy cykl zaczynamy razem:D może w tym samym czasie uda nam się zaciążyć:D i nie wiem jak o tym nie myśleć. Może jakbym miała więcej rzeczy do roboty to łatwiej byłoby nie myśleć. A tu lipa. Studia skończyłam. Praca na pół etatu więc czas wolny spędzam na oglądaniu telewizji i mysleniu o dziecku. Zaraz jade roznosić cv po szkołach i przedszkolach. może w końcu zacznę pracować w zawodzie:D Teraz chce się na tym skupić. Kania a jak się czujesz? Kurcze mnie tak brzuch boli że masakra. We wcześniejszych okresach tez bolał ale chyba nie aż tak bardzo. Teraz już 9 cykl starań u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje sie dobrze, czasami mnie brzuch poćmi ale jutro juz pewnie nie bede nic czula. Moje @ sa zazwyczaj bezbólowe bo tak jakos mam. Czasami poboli brzuch i plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem po usg. Wszystko w porządku :) Z usg wynika, że 8 tydzień, czyli trochę więcej niż jest (bo teraz jest 7). Ale jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kochane mamy rocznice odkąd jesteśmy razem 9 lat z męzem:):) (5 lat po ślubie będzie we wrześniu):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzisiaj pospałam że ho ho, ugotowałam obiad i powsadzałam nowe kwiatki na balkon :) mam w planach posprzatąc w meblach kuchennych ale narazie przerwa na jedzonko. Dzisiaj mam dostać @, już jestem po apapie bo mnie muliło bardzo( przestałam brać ketonal) @ nie ma jeszcze ale raczej zaraz się zacznie....chce żeby się zaczęło i skończyło i wreszcie powrócić do staranek. Zazdroszczę bezbolesnych @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę rozmawiałam z babcią i mówiła mi, że ona tylko zachodziła w ciążę w sierpniu, i ma trójkę dzieci z maja....może i mnie się uda w tym miesiącu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja juz nie wiem jak to jest z ta owulka;/ testy wychodza mi negatywne a dzisiaj 15dc do tego wczoraj sluz rozciagliwy a dzisiaj wodnisty sliwka-gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie miedzy 14 a 15 nie pije duzo a dzisiaj to juz wogole bo zrobilam jak wrocilam z centrum..wiec byłam niedopita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) śliweczko to super 8 tydzień już niedługo 1 trymestr za tobą :) a powiedz co lekarz jeszcze mówił ? masz jakieś witaminki ? dziewuszki tak sie zastanawiam co z leków jest bezpieczne ? chodzi mi o ból przed i w czasie @ , bo tak sie zastanawiam kobietki niektóre piszą że pierwsze objawy ciąży miały takie jak przed miesiączką , więc jak przedf okresem brzuszek boli mocno a może sie okazać że jednak to nie okres to jakie leki nie zaszkodzxą ? bo ketonal to napewno odpada a inne leki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq a jakie masz te teściki ? ja mam takie z allegro za zlotówke , wesdzłam na netmama jakoś tak zaznaczyłam kiedy miałam @ ...., i mi wyskoczyło że dni płodne od 15 lipca a owulka 19 lipca więc zrobiłam teścior 18 lipca 2 równe kreski a potem wieczorem 19 loipca i testowa mocniejsza, w piątek 20 też zrobiłam i już kreska blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to nie wiem, może coś z testami nie w porządku albo może po prostu owu jeszcze nie było :P Mnie zawsze wychodzą pozytywne jakoś 11-12dc raczej się zgadza wszystko, no ale co z tego.... U mnie @ się rozkręca, jak w zegarku wszystko, nawet godzinowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piratek897
Przyszłe mamy - bójcie się! Polecam artykuł poruszający temat dla Was ważny. O dziwo, inne media w PL o tym nie trąbią. Wolą sie zająć związkami partnerskimi etc. A dzieci? Kto się dziećmi przejmuje!!!? http://biotechnologia.pl/biotechnologia-portal/info/biotechnwyborcza.plologia/21_aktualnosci/332301,pis_zahamuje_rozwoj_biotechnologii_w_polsce_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×