Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gdyby u mnie coś było z hormonami to też bym piła ziółka, ale skoro nic nie wyszło to nie będę kombinować. Czasami to bym chciała żeby właśnie coś wyszło i bym wiedziała co leczyć....medycyna poszła do przodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy się trzymać razem i nie reagować na to co mówią... mówią, dlatego, że tak jak i my chcą bobaska w rodzinie. Dziewczyny wspomagacie się jakoś dodatkowo, czy robicie cokolwiek by pomóc w upragnionej dzidzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore acard bo mam przeciwciała przeciwjądrowe dodatnie :( do tego ziółka bromegon, lekarz pozwolił brać razem, i kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie ten cykl dokończę na tym co już łykam a potem nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie muszę :), ale dużo dziewczyn chwali. Ja dziewczyny żałuję, że przespałam pół życia, że zwlekałam tak długo.. eh nie ma co, czasu się nie cofnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy bardzo! życie nam teraz bobaski, bo oboje tego pragniemy... śliwka a Ty masz dzidziusia w brzuszku bo nie jestem na bieżąco (przepraszam, ale nie czytałam wcześniejszych postów)? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieszkamy z moimi rodzicami, ale mamy dom i dość dużo miejsca, dlatego nie odkładamy decyzji o dziecku na później... nie wiadomo kiedy dzidzi przyjdzie i jak długo nam będzie się o nie starać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widzę że ja tutaj babcią jestem. No cóż, to nie był mój wybór tak późne macierzyństwo. Całe życie chciałam mieć rodzinę.Kilkanaście lat małżeństwa I młodości straciłam dla oszusta-egoisty a jak się z nim rozwiodłam to dobiegałam już czterdziestki. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka gratulacje!!! ale suuuuper... długo się starałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanakali głowa do góry i myśl pozytywnie.. nigdy nie jest za późno na bobaska :) musimy się wspierać wzajemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka fajnie się masz... ja tak na prawdę to tak serio 2 cykl się staram... wcześniej nie skupiałam się tak na dniach płodnych itd (ślub, masa spraw na głowie), a teraz nie umiem się doczekać dzidziusia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik a co to są te przeciwciała przeciwjądrowe? Ja biorę tylko euthyrox na tarczycę z która jest wszystko ok, ale mała dawka na wzmocnienie... brałam kiedyś olej z wiesiołka, i rzeczywiście jest ładny śluz, kwas foliowy też brałam teraz mam okres buntu i stwierdziłam, że bez sensu to wszystko bo pewnie i tak nie zajdę, czekam niecierpliwie na @ i ruszam na monitoring....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapuś reszta dziewczynek i ja życze wam i sobie bobaska :) ! 🌼 a kobietkom zaciążonym zdrowej i spokojnej ciąży 🌼 :D i dużo zdrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanakali i śliwka trzymamy kciuki by bobaski były zadowolone w brzuszkach i miały się dobrze, a wy trzymajcie za nas kciuki, za szybkie zafasolkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p rzeciwjądrowe nie chcą żeby zarodek sie zagnieździł a nawet jak sie zajdzie to szkodzą ciąży dlatego mam brać acard a jak uda mi sie zajść to zastrzyki i być może sterydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki idę zrobić nura do łóżka (postarać się o dzidzi bo to 10dc:)), jutro wieczorkiem zaglądnę tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że wiece co jest grane i podjęte zostały odpowiednie działania i leczenie, na pewno się uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×