Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

może jakieś sucharki ? migdały bez skórki ? w ciązy nigdy nie byłam ale żygam często ba mam refluks więc jedyne co moge c***oradzić to rozgotowany ryżyk i gotowaną pierś z kurczaka taki bulionik rosołowy ale bez pieprzu tylko soli troszke i popijaj wode niegazowaną źrudlaną po troszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Griszanka to doby znak jak żygasz:) moja kolezanka jak byla w ciązy to tez nastop leciała do łazienki ;D:* ja już dziś wiem jaki będzie wynik twojej bety:D :* 3maj sie kochana:* duzo odpoczywaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale ja nie jestem pewna czy to ciaza. Znajac moje kulaw szczescie to jakies zatrucie, albo po prostu jelitowka i zbieglo sie to w czasie. Jestem tak zmeczona i gloda, ze wyc mi sie chce. Beziku na sama mysl o piersi z kurczaka mnie rwie, o zadnym miesie nie ma mowy. Moze rzeczywiscie jakis kleik sobie zrobie, tylko musze czekac na meza, zeby pojechal do sklepu - bo nic takiego nie mam w domu. Zastanawiam sie jeszcze nad coca cola. Wzielam lokomotiv, ale na mdlosci z glodu chyba juz nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze musze wziac leki na wieczor - nie wiem jak ja to przezyje. Jutro koniecznie musze isc do pracy :(, a najchetniej zostalabym w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszanko tam trzymam kciuki, nie odbierz mnie źle, bo życzę Ci jak najlepiej, ale nie nakręcaj się proszę, teraz panują jelitówki, ta ciepła zima sprzyja takim problemom... :( Mimo to z niecierpliwością czekam na wynik bety.... Pytałyście o terapię, więc griszanko z tego co pamiętam, to Twój psychoterapeuta powiedział coś w stylu, że wszystkie Twoje problemy się rozwiążą jak zajdziesz w ciążę, natomiast u mnie jest trochę inaczej... ja wiem, że ona ma rację, bo ja z jednej strony bardzo chcę dziecka, a z drugiej bardzo się boję, pisałam już o moim panicznym strachu przed porodem i o tym, że znalazłam prywatną klinikę i lekarza, który obiecał mi cesarkę, ale boję się, że z jakiś względów medycznych może się okazać pod koniec ciąży, że muszę rodzić naturalnie, albo trafię nagle z jakiegoś powodu do szpitala-innego niż wybrana przeze mnie klinika i tam każą mi rodzić naturalnie. Dlatego muszę zwalczyć ten strach, bo rzeczywiście może mi się nigdy nie udać.... nowoczesna medycyna swoją drogą, ale psychika ma ogromny wpływ na organizm i to co się w nim dzieje. Dziewczyny ja po każdej porażce mam doła, czasem płaczę, jestem sfrustrowana, a potem przychodzi taka, nie wiem jak to określić... chyba ulga... że może tak miało być, bo pewnie bym nie podołała z ciążą porodem itd... Wiecie ja mam z tą moją fobią ogromny problem, bo od kiedy chcę mieć dziecko i wiem, że etapu porodu nie przeskoczę, czuję się gorsza od wszystkich kobiet, które mają dzieci, są dla mnie bohaterkami, bo się na to zdecydowały i podołały.... ehhh... nie smęcę po nocy. Griszano ja terapię znoszę dobrze, po każdej wizycie zaczynają do mnie docierać pewne sprawy, otwieram się coraz bardziej i jest mi trochę lżej. Joanno, zdecydowałam się na terpaię, bo sama czułam, że problem naszej niepłodności leży m. in. w mojej psychice.... dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula no niestety obawiam sie, ze te wczorajsze wymioty to jednak wlasnie jelitowka. Po poludniu jak mierzylam temp. to mialam tak 38.2 - 39.0, oprocz tego wszystko mnie bolalo, czulam kazdy jeden staw. Wieczorem zaaplikowalam sobie 1.5 szkl. Coca coli i kilka biszkoptow - nieco pomoglo. Teraz czekam na otwarcie osrodka i w miedzyczasie tez sobie kupilam butelke coli - pomaga, przynajmniej nie rwie nnie na wymioty. Jak wroce do domu, to zjem jeszcze kleik ryzowy na wodzie. Jednak zamiast do pracy ide do lekarza zobaczymy co powie, zapytam jeszcze, czy jak dzisiaj u nich zrobie bete, to czy wynik sciagna mi na dzisiaj, bo do poniedzialku, to ja jajo zniose. Plamienie mi sie dzisiaj skonczylo, ja juz naprawde jestem glupia. Zrobilam dzisiaj sikanca, a nawet na niego nie spojrzalam, bo m musialam odwiezc do pracy i wynik na mnie czeka w domu. Tak, tak - usluszalam cos takiego, tylko nie od psychologa, a od tego idioty psychiatry. Psycholog jakby miala diametralnie inne podejscie do tego wszystkiego. Paula kochana to pracuj nad soba, zobaczysz bedzie dobrze, w koncu oswoisz ten strach i bedzie dobrze (zawsze jest jeszcze znieczulenie zewnatrzoponowe ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam jeszcze jedna bete, wynik powinien byc przed 18-ta, o ile uda sie go sciagnac. Ale znam juz wynik - negatywny. Na sikancu jedna kreska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porada dnia z ovufriend: Postaraj się nie być zbyt niecierpliwa w stosunku do terminu zajścia w ciążę. Według eksperta doktora Raymond Chang z Kliniki leczenia problemów z płodnością (Center for Reproductive Medicine and Infertility) dobrze jest traktować zachodzenie w ciąże jak los wygrany na loterii - ucieszyć się jeśli się zdarzy, ale nie oczekiwać, że od razu na pewno wygrasz. A zatem zoptymalizuj wszystkie możliwe czynniki sprzyjające zajściu w ciążę (upewnij się, że oboje z partnerem jesteście zdrowi i że wiesz kiedy jest najlepszy czas maksymalizujący Wasze szanse na poczęcie), a następnie „stań z boku”, bądź otwarta i pozwól naturze robić swoje. *** Mogliby dopisac jeszcze jak to zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanko czekaj na wynik bety! Mi na teście jak zaszłam wyszła leeedwo leeedwo widoczna kreska, test miał czułość 25, a beta wyszła 65. Więc kreska powinna wyjść mocna,a nie taka jakby jej nie było. Też byłam pewna, że d*** z tego będzie, więc Słońce nie sugeruj się póki co testem. Beta będzie odpowiedzią. Trzymam kciuki, moooooooocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! 😘 😘 😘 Poczekam, coz mi zostalo, test negatywny, @ nadal brak, moze rzeczywiscie bede miala dobre wiadomosci, specjalnie na urodziny dla cioci Martusi ;) A Ty kochana jak sie czujesz? Ile to jeszcze zostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Griszanko nie chciałabym, żebyś się niepotrzebnie nakręcała, ale skoro @ nie przyszła to albo coś Ci się totalnie poprzestawiało przez tą stymulację albo jesteś w ciąży a testy zwyczajnie jeszcze tego nie wykryły. Wieczorem się wszystko wyjaśni, Trzymam kciuki kochana, naprawdę z całych sił :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanko dziękuję :* czuję się dobrze, nogi czasem bolą, taki ból od bioder w dół, ale da się żyć ;) Zostało na 5 tygodni :) wczoraj mieliśmy z moim m i z Zosią w brzuchu sesję ciążową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystko jasne - znow sie nie udalo. Ale sie nie smuce, sama sobie sie dziwie, ze przyjmuje to tak na miekko. W koncu przyjdzie czas, ze sie uda. Oby jak najszybciej, ale zobaczymy co czas przyniesie, no i chyba nadal bedziemy pomagac szczesciu :) Trzeba sie przyzwyczaic, ze po hormonach moj organizm wariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystko jasne - znow sie nie udalo. Ale sie nie smuce, sama sobie sie dziwie, ze przyjmuje to tak na miekko. W koncu przyjdzie czas, ze sie uda. Oby jak najszybciej, ale zobaczymy co czas przyniesie, no i chyba nadal bedziemy pomagac szczesciu :) Trzeba sie przyzwyczaic, ze po hormonach moj organizm wariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Przykro mi Griszanko, u mnie też 1 kreska :( Ale również tym razem mam to gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus za miesiac albo dwa sie uda. Prosze nie smuc sie z mojego powodu, masz dzisiaj urodzinki. Madziu, to co? razem zaczynamy nowy cykl :D, moze tym razem obie bedziemy mialy dobre wiadomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tak chciałam by Ci się udało!!!! Ale tak jak mówisz Kochana, za miesiąc lub dwa się uda :) muuuuuuuusi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____49_______30_______16.01______dolnoslaskie Bezikmalinowy_____28_______30_______05.12_____dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________22________34_______12.09______Lublin teacherka_________21________24_______23.09______wielko p paula____________8________32_______25.09______śląsk Joanna____________11_______23_______05.10______małoploska BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s cowość Czapus_______11_______24_______26.01.2014__Zosia__??czarna8306______1_______30______25.02.2013___Wlkp Duszak_______8_______28_______25.03.2014__syn___Lublin ISIA91____________3_________21_______???._____Dolnośla MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Pol sk a.śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łód z ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał) amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkop ols kaMisia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopolska Michellinka____ 7_______ 27_______07.10.2013__synuś___ kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griszanko, madziu mocno tulam ❤️ oj babeczki czemu zawsze musi być pod górke ? nie kumam tego :( ja od niedzieli bede brać duphaston , ma mi zlikwidować plamienia i wydłużyć cykle bo narazie gin mówi że są stanowczo za krótkie no ale cóż samo życie ... dopiero ubrałam choine , i bede se oglądać rodzinke pl :) pozdrawiam i życze wam wszystkim miłego weekendziku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku ja nawet choinki jeszcze nie mam. W ogole u mnie w domu nie widac, ze zblizaja sie swieta, a od wczoraj zrobil sie jakis taki balagan, ze patrzec na to wszystko nie moge. Moze jutro zbiore sily i ogarne te moja Stajnie Augiasza. Dzisiaj wypoczywam i ogladam wszystko jak leci w tv. Do tego m dzwonil, ze chyba cos go bierze, wiec sie zapowiada weekend z chorym facetem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanko kochanie, tak Ci kibicowałam z ukrycia :( Szkoda no...czemu tak się dzieje? eh....bałaganem się nie przejmuj, ja tez nie mam nastroju na świąteczne uniesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Griszanka ja uważam że z bety jeszcze mogło nie wyjść dokładnie.. Moja znajoma też robiła bete wynik był negatywny @ nie wspominając już o testach które zrobiła multum.. ale nadal brak@ zaczeła świrować za kilka dni zrobiła kolejną betę i wyszło że się podniosłą beta i że jest w ciąży! :) Ja bym nie przekreślała tego jeszcze wszystkiego że się nie udało bo ja nadal wierzę że w Twoim przypadku @ nie nadejdzie:D Powtórz betę za kilka dni a uwierz mi będzie miłe zaskoczenie: ) a jaką masz temperaturkę? kiedy @ powinnaś miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, nie ma zadnych watpliwosci, @ przyszla po dwoch godz. od wyniku bety, wiec nie mam juz zadnych zludzen. Trudno, kolejny miesiac przede mna, miesiac szansy rzecz jasna. Czuje, ze tym razem bedzie goracy sylwester we dwoje, a o polnocy to dopiero odpalimy fajerwerki :p hihihi (jakos tak wypadna mi dni plodne ;) ) A temp. skoczyla mi do 37.4, ale to po tych wczorajszych wymiotach, bo na wieczor mialam prawie 39 st., wiec to chyba nic dziwnego, tym bardziej, ze jeszcze rano mnie mdlilo troche ;) Dziekuje Wam za wsparcie, ale tym razem naprawde jakos szczegolnie tego nie przezylam, nie udalo sie i tyle. Jak nigdy nawet lezka mi sie w oku nie zakrecila. Z drugiej strony to przeciez zadna tragedia - jeszcz przyjdzie moj czas, nadzieja nie umarla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@___Miejscowosc Griszankaanka_____49_______30_______16.01______dolnoslask ie Bezikmalinowy_____28_______30_______05.12_____dolnoslask ie Silka33___________2lata_____34________07.10______LU Kszewuszka______13________35________?.06______Śląsk Kania86__________10________26_______21.11______podk./lube l. Małpka24_________20(pauza)__24_______09.03______zagarnica dorotq____________22________34_______12.09______Lublin teacherka_________21________24_______23.09______wielko p paula____________8________32_______25.09______śląsk Joanna____________11_______23_______05.10______małoplosk a BRZUCHATKI Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P______Płeć_____Miej s cowość Czapus_______11_______24_______26.01.2014__Zosia__??czarn a8306______1_______30______25.02.2013___Wlkp Duszak_______8_______28_______25.03.2014__syn___Lublin ISIA91____________3_________21_______???._____Dolnośla MAMUSIE Nick______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć/Imię_____M iejscowość Maya10_______5________28______09.10.12____syn_____Ireland Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian___Pol sk a.śliwka_____3_________37______10.03.2013___________Łód z ulęgałka_______9________29_______09.03.2013____??___lub e lskie Patra24_______3________25_______18.03.2012____syn(Michał) amazingcrazy_12________23_______05.08.2013________Wielkop ols kaMisia2889_____8________24_______16.07.2013_______Wielkopol ska Michellinka____ 7_______ 27_______06.10.2013__Aleksander___ kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! W koncu odzyskalam troche sil, po tym moim zyganiu, zoladek jeszcze wraca do siebie i czuje, ze w swieta tez nie bede jadla wszystkiego, ale przynajmniej nie przytyje :p Wzielam sie troche za sprzatanie, nonmoze bardziej nazwimy to ogarnianiem, zaczelam od kotlowni i juz wygladam jak kocmoluch (jestem juz przygotowana do roli Kopciuszka ;) ) Cale szczescie nikt nie wpadl na genialny pomysl, zeby u mnie robic swieta, bo by sie pewnie niga przezegnal na widok mojego domu ;) Do tego powinnam ugotowac jakis obiad, tylko co? Oto jest zasadnicze pytanie. Co zniesie moj zoladek i po czym maz mnie nie porzuci ;) Moje kochane, a Wam jak mija dzien? A tak w temacie, to moj m powiedzial, ze bedziemy sie starac naturalnie, przekonalam go, zeby nastepny misiac naturalnie, a jak sie nie uda, to w kolejnym znowu IUI. W najblizszym cyklu owulacja wypadnie na przelomie Sylwestra i Nowego roku, wiec i tak byloby ciezko z wykonaniem IUI, wiec i tak jest po mojej mysli ;). Ale niech wie, ze ustapilam :p Milego dnia dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Griszanko Sylwester zapowiada się romantycznie :P my już niestety raczej zachowamy wstrzemięźliwość seksualną bo to końcówka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity, zdycham jak pies tak mnie kręci w jelitach i boli brzuch że łazić nie moge i niedobrze mi a jutro jeszcze duphaston musze wziąć , zdechne chyba :( po nowym roku musze iść na usg brzucha zobaczyć czy wszystko ok , ostatnio miałam pogrubione kosmki jelitowe , powiedzcie mi taką rzecz, czy jak w poniedziałak zrobie sałatke warzywną taką z majonezem to jak długo ona wytrzyma ? do czwartku bedzie dobra ? pytam bo we wtorek nie chce robić bo będziemy autem jechać a ja często rzygam w samochodzie a jak jeszcze napcham sie sałatki to wigilia z bani :( a prubować trzeba :p jak myślicie 4 dni wytrzyma od poniedziałku czy sie coś z nią stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×