Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WyspiarkaZ44wysp

Cel: schudnąć 10kg do maja i utrzymać wagę na zawsze.

Polecane posty

Zamierzam stopniowo ograniczyć ilość spożywanego jedzenia przy jednym posiłku, bo czuję, że sobie mocno rozepchałam żołądek. Następnie przejdę na 6 posiłków dziennie. Dla orientacji napiszę przykład 6 posiłków dla mnie: 1. kromka pieczywa pełnoziarnistego z dowolnymi dodatkami (np. ser, szynka, pomidor, pasta rybna...) 2. 1 jogurt naturalny lub szklanka maslanki, kefiru 3. owoc np. banan, jabłko 4. gotowane udko kurczaka 5. sok marchewkowy 6. mała garstka rodzynek Przy takim jedzeniu i ćwiczeniach chudłam i nie czułam się głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi29xxx
Ja się dopisuję:) Ważę 72 kg 168 cm głównie brzuch do zrzucenia,nogi są ok :P 5kg to dla mnie luksus:) siedzę w domu w tę zimę i się obżeram kawą i ciastkami żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tym razem przytyłam jakby trochę inaczej. Wcześniej miałam mocniej rozbudowane uda i dupkę. Teraz mocniej poszło mi w brzuch. Sadlo mam praktycznie z każdej strony, nawet na plecach jest wyraźny wał z tłuszczem. Ja też miałam okropny rok. Życie przewróciło mi się do góry nogami. Teraz już po woli staję na nogi. Chcę zadbać o siebie i czuć się dobrze. Bardzo chcę schudnąć i widzieć, że ładnie wyglądam w dopasowanej sukience. Eh, człowiek sam robi z siebie kalekę a potem biadoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me cupla 24
jestem na diecie od 3 dni:) Stopniowo przez 5 lat studiów z 64 zrobiło się 75. Potem w okolicach 3 roku , zrzuciłam do 70.. a teraz po 2 latach znowu 75. Liczę kalorie na http://www.dieta.pl/ i ćwiczę ok. 40-60 min dziennie z Mel B ( na youtubie) lub biorę jakiś aerobik z iplex.pl. Kończę studia i chce ważyć tyle ile było jak zaczynałam ( a co :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me cupla 24
skąd jesteście dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dziś zaczynam drugi tydzień mojej diety ryżowej, mam tu na forum własny temat. Macie racje ruch bardzo pomaga by stracić zbędne kilogramy! Jeśli pozwolisz drogia autorko to chętnie popisze z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w niedzielne przedpołudnie. Nad morzem mroźno i zero słońca. Nie wiem czy się dzisiaj zmuszę do spaceru, bo szczerze mówiąc nie mam ochoty opuszczać cieplutkiego "gniazdka". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zostałam sama. Szkoda, bo z wami byłby mi raźniej :( Dzisiaj zjadłam: 1. duża kromka chleba pełnoziarnistego z delma i szynką, 2. duża porcja sałatki (makaron, papryka, ogórek, mix sałat, brokuły, sos czosnkowy), 3. rosół z makaronem, 4. garść orzeszków solonych jeszcze zjem owoce: jabłko, gruszka, kiwi na moje oko to jakieś 1600 kcl, może trochę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc widze ze pytasz o turbo na zcym polega dam ci opis troche dlugi jest turbo Grupa 1 czereśnie ,jeżyny ,limonka ,nektarynka ,cytryna ,morela ,jagody ,truskawki ,mango ,maliny ,grejpfrut ,figi ,śliwki ,ananas ,kiwi ,melon ,gruszki ,jabłka ,winogrona papaja pomarańcza brzoskwinia grupa 2 sałatka z jajek ,jajka na twardo ,plasterki sera,, makrela,, łosoś ,sałatka z tuńczyka ,serek wiejski ,orzechy laskowe ,włoskie,pistacje,orzechy brazylijskie ,dorsz ,kurczak bez skóry ,miecznik ,fladra ,krewetki ,pieczona wołowina ,plasterki szynki ,indyka ,boczku ,orzechy ziemne ,fasola ,krab ,homar ,pstrąg grupa 3 pasternak ,kalafior ,rzepa ,cebula ,seler ,brokuły ,kapusta ,buraki cukrowe ,zielona fasola ,grzyby ,czosnek ,ogórek ,pomidor ,szparagi ,karczochy ,brukselka ,rzodkiewka , szpinak ,groszek ,pieprz ,cukinia ,bakłażan kabaczek ,sałata grupa 4 *rzodkiewka ,nektarynka ,cytryna ,mango ,sałatka z jajek ,soczewica ,jajka na twardo ,jajecznica ,pieczona wołowina ,plasterki szynki ,groszek buraki cukrowe ,maliny ,plasterki boczku ,serek wiejski ,czereśnie jeżyny ,winogrona ,pomarańcze ,fasola ,homar ,dorsz ,pstrąg ,sałata- *szparagi ,karczoch ,seler ,brokuły kapusta ,brukselka ,szpinak ,rzepa ,cytryna ,grejpfrut ,figi ,śliwki ,śliwki suszone ,morele ,jagoda ,kumkwat ,ananas ,grzyby ,czosnek ,cukinia ,krab ,migdały ,orzechy brazylijskie,nerkowce *pietruszka ,cebula ,kalafior ,plasterki. Sera ,makrela ,łosoś ,flądra ,krewetka ,mandarynka ,kiwi ,melon ,papaja ,sałatka z tuńczyka ,kurczak bez skóry ,truskawki ,gruszki ,brzoskwinie ,jabłka ,bakłażan ,ogórek ,pistacje ,orzechy ziemne-włoskie-laskowe,pomidory wskazówki do przygotowania jedzenia wszystkie ryby nie mogą być w panierce,oraz nie dozwolone sosy polewy prócz soku z cytryny i soli wszystkie owoce muszą być świeże ,soki nie dozwolone sałatka z jajek :jajka+nisko tłuszczowy majonez+musztarda +seler sałatka z tuńczyka ;tuńczyk+majonez+musztarda+cebula+seler+pomidor bez chleba potrawy mięsne chude bez sosów dozwolone. Musztarda,sól picie można pić wszystko co ma maks kalori10 na 250 ml. Możesz pić ;napoje dietetyczne ,woda ,herbatę mrożoną ,niskokaloryczną kawa woda -duże ilości min 8 do 10 szklanek dziennie dzień1 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3 -zjedz 1 produkt z grupy 1 oraz 1 z grupy 2 posiłek 4 -zjedz 3 produkty z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 6 -zjedz 2 produkty z grupy 1 dzień 2 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2 -zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 3 -zjedz 3 produkt z grupy 3 posiłek 4 -zjedz 1 produkty z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6 -zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień3 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 2 -zjedz 1 produkt z grupy 3 oraz 1 z grupy 1 posiłek 3 -zjedz 3 produkt z grupy 3 oraz 1 z grupy 2 posiłek 4 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5 -zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6 -zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień 4 posiłek 1 -zjedz 2 produkty z grupy 1 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 4- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień5 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 3 produkty z grupy 3 dzień 6 posiłek 1- zjedz 4 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 7 posiłek 1- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 4 produkty z grupy 3 dzień 8 posiłek 1- zjedz 5 produkty z grupy 3 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 3 produkt z grupy 3 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 9 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 4 produkty z grupy 3 posiłek 3- zjedz 2 produkt z grupy 2 posiłek 4- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 5- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 10 posiłek 1- zjedz 2 produkty z grupy 4 posiłek 2- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 3- zjedz 4 produkt z grupy 3 posiłek 4- zjedz 3 produkty z grupy 3 posiłek 5- zjedz 2 produkty z grupy 2 posiłek 6- zjedz 2 produkty z grupy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam :) Planuje schudnac 5 kg do wiosny:/ Ale nie potrafie ...nie mam silnej woli...obiecuje sobie ze beda mniejsz eporcje ,ale nic z tego,do tego slodycze i brak ruchu ehhh...i do 18 nie wchodzi w gre ossttani posilek :( Bo jestem glodna pozniej caly wieczor a chodze spac bardzoi pozno....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam dziewczyny? Może któraś przyłączy się do diety ryżowej już po tygodniu trzy kg mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też moge sie przylączyc.od jutra zaczynam diete jabłkową,bo chce sie troche oczyscić no i schudnąć przy okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię aż tak bardzo jabłek żeby stosować dietę jabłkową. To już prędzej ryż wolę. Co jeść na tej diecie ryżowej? Mogę np. gotowany ryż z jogurtem owocowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o jakies szczegoly kobiety na ta diete ryzowa....bo jabblka odpadaja..chyba bym z toalety niew wychodzila:D Wiec moze ryz ,a swoja droga uwielbiam go :D Wiec polacze przyjemne z pozytecznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukajcie mojego tematu dieta ryżowa, tam jest wszystko... Ta dieta polega na tym, że: 1.śniadanie wafel, szynka, warzywa zielona herbata. 2.po dwóch godz. jakiś owoc. 3.po dwóch godz. ryż (szklanka ugotowanego) warzywa, pierś z kurczaka. 4.po dwóch godz. jakiś owoc. 5.po dwóch godz. kolacja wafel, ser i warzywa oraz zielona herbata. Ja osobiście jem tylko owoce i obiad. No i ćwicze brzuszki50, pajacyki75,na rowerku50kg no i jakiś spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej...dołączam sie, ostatnio uwaliłam diete;-)aż boje sie zważyć dzis postanowiłam wrócić do walki o perfekcyjne ciało;-) na razie zjadłam 2 wafle ryżowe, kanapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2111
Witam was serdecznie, też chciałabym się przyłączyć. Mam 166 wzrostu i wazę 71 kg:( porażka,jeszcze 2 lata temu ważyłam 56 kg,ale mam za sobą ciąże. Bardzo bym chciała zjechać do wiosny do 60 kg żeby wyglądać jakos w miare;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2111
i chyba skuszę sie na tą diete turbo,10 dni to nie długo,zobaczę co z tego wyjdzie,ale boję sie,ze będę wieczorem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2111
przeanalizowałam tą dietę turbo i naprawdę muszę zjeść np. 5 rzeczy na raz? i jezeli jest np. ogórek to ile?cały? i np. pomidor czy kalafior czy gramowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta ryżowa łatwiejsza , a w tydzień minimum 3kg się traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ; nie musisz zjesc calyego ogorka itp wystarczy ze zjesz po plasterku lub dwa mozna zrobic taka salatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gramowo- po prostu jesz ile chcesz a duzo sie tego nie da . jest az 6 posilkow ,wiec duzo sie uzbiera ja np owoce jadalm caale ale warzywa po trochu schudalm jakies 4 kg ale grzeszylam i zrobilam tylko 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2111
dzięki dziewczyny za info:) od jutra zaczynam turbo:) pasuje mi to,bo bardzo lubie owoce a tu akurat jest ich dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×