Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WyspiarkaZ44wysp

Cel: schudnąć 10kg do maja i utrzymać wagę na zawsze.

Polecane posty

To prawda.Ale dobrze moc czasem cos na kogos,albo na cos zwalic: )A ze metabolizm z wiekiem zwalnia to nieststy fakt! Widze,ze polykam literki,ale mlody mnie ciagnie do sypialni i szybko pisze. Poprawie sie obiecuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej;-) ja już po śniadaniu kanapka z szynką i papryką;-) dziś czeka mnie długi dzień pracy wiec mam jeszcze bułkę , wafle ryżowe i gorący kubek a na kolacje zjem śledzie w sosie pomidorowym mam dziś taka zachciankę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja tez juz po sniadaniu.Zgodnie z planem u mnie kroluje ryz.Zostalo mi troche z wczoraj wiec go zjadlam z mlekiem no i oczywiscie do tego kawa. Teraz musze przygotowac wersje na obiad i na kolacje. Czy u Was taz tak pada snieg?Dobrze,ze nie musze wychodzic jeszcze z domu,bo na drogach pewnie masakra: ((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
Hej ja juz tez po sniadanku ......kawa :)))))) a teraz bieg po miescie na zakupy sobie cos lekkiego :::)))))))trzymajcie sie do pozniej laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tu jestem najmłodsza mam 19 lat:) serio dziewczyny sukces idzie osiągnąć bez żadnych wymówek, bo jak się wymyśla to się nie schudnie! Próbowałam wiele razy i korzystałam z różnych okazji by nie przestrzegać diety! A teraz dwa tygodnie i mam 8kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
aha bylam hipopotamica dzieki za wsparcie :((((( czlowiek jest w stanie pokonac nawet gory:)))) mimo wszystko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) wiecie co jakoś źle się czuje na tej diecie,głowa mnie od wczoraj boli,słaba jakaś jestem i do tegop ta pogoda:( masakra,ale chociaż do niedzieli muszę dociagnąć a w niedzielę jadę na urodziny do mamy i będe musiała chociaż torta spróbować bo może taki sam zamówie córeczce na roczek:) wiec muszę wiedzieć jak samkuje. Ale postaram się ciagnać dietke dalej tylko tak myślę,że chyba obiady będe jadła normalnr ale małą porcje bo normalnie brak mi sił na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja mam 38 lat ;-) Dzisiaj Tłusty czwartek i zjadłam 1 pączka i na tym koniec. Wczoraj i w Walentynki bez grzechów to mysle, ze ten jeden będzie ok. Poza tym wieczorem idę na fitness to wyskaczę. Wczoraj byłam na Zumbie i też trochę kalorii spaliłam (podobno 600 :-)) MIŁEGO DNIA I NIE DAJCIE SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Się przyglądam
Witam:) chciałabym się dołączyć wiem,że tak zawsze raźniej mnie tez pisanie tutaj pomaga w diecie:) więc mam 160cm i 60kg. Dzisiaj rano aktivia;) potem tatuś przyniósł pączki więc dwa do kawy;) planuje coś zjeść na obiad i to koniec... Przykładowo dla porównania powiem jak wyglądał mój inny dzień;) więc tak śniadanie bułka lub nawet dwie, obiad plus dokładka, 2,3 batony lub tabliczka czekolady, kolacja 2,3 kromki chleba cos między tym także obżarstwo pełna parą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) ja zjadłam 3 faworki:) sama robiłam i dobre były:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie królują węglowodany. Dużo kanapek, rosół z makaronem i 1 pączek. Zupkę gotowałam na specjalną prośbę mojego lubego. Jest od wczoraj bardzo chory więc chętnie spełniłam jego prośbę. Kusząca jest dla mnie dieta ryżowa, biorąc pod uwagę osiągnięcia naszej odchudzaczki :). Kiedy tylko się zmobilizuję to prawdopodobnie spróbuję ją zastosować. Wzięłam sobie na jutro wolne z pracy. Ufff nareszcie wyśpię sie do woli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
No to dziewczyny poszala łyscie dzisiaj:)))) ja dzisiaj zaliczylam dwie kawy plus trzy jablka i marchewke ,oraz duzo wody z cytryna , cytryna daje poczucie sytosci .....jeden paczek ma 300 kalori ,nie dajcie sie kusic :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dopiero poszalałam:( 1 pączek i 10 faworków,masakra ale oprócz tego tylko 3 łyżeczki ziemnaczków z sosem bo córka nie zjadła i liza:)) dużo za dużo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WyspiaskaZ44wysp dziękuje:) jak się zdecydujesz zapraszam na mój temat "dieta ryżowa! kto ze mną?" już kilka dziewczyn jest ze mną... Ogólnie jakoś nie zjadłam żadnego pączka za bardzo się boję, że na tym by się nie skończyło... Więc wole nie ryzykować... :) ale Wam też świetnie idzie, a jak u Was z ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
Ja z ryzu to tylko ten chlebek gryze i popijam kislem ,nie moge za duzo ryzu poniewaz ryz dzialaj wstrzymająco na wyproznienia a ja mam z tym problem , a co do cwiczen jestem leniwa do tego wiec kupilam wibromax i on za mnie biega hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
/Aniu weszlam na te stronke magdy ,sorki jak wygram w lotto to bym ja zastosowala ake poki co mnie na nie nie stac jak wiekszosc mysle :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej diecie Magdy przeraza mnie tylko ilość wysiłku, łątwo można się zrazić. Ale tam też jest tansza wersja diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
Gosiu moze i skuteczna ta dieta magdy , ale jak dla mnie zbyt duzo trzeba myslec i kombinowac a jak juz siedze i kombinuje w kuchni to i podjadam wiec wole z dala od kuchni , a w lodowce mam tylko miesko i wedlinke dla meza bo ja nie jadam tego :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
wyspiarko chyba nas nie zostawilas teraz gdy nas pociagnelas w dobra strone?:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
wyspiarka licze na to , bo zberwowalam dwie osoby jeszcze ,jutro wejda :)))) trzymajcie sie do jutra pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, dziewczyny. Dobrze, że Tłusty Czwartek już za nami :=-) Na szczęście zjadłam tylko 2 pączki i szczerze powiem nie bardzo mnie kusiły. Dzisiaj 1. na śniadanie płatki fitness z mlekiem + kawa 2. II śniadanie sałatka z ryżu + tuńczyk _ papryka czerwona + kukurydza (mała miseczka tej sałatki oczywiscie) 3. Przekąska jabłko 4. Obiad: parówka w cieście francuskim (bo ja na diecie MŻ jestem ;-_, dlatego tylko jedna) + sałatka z rukoli 5. przekąska serek wiejski bez niczego albo ze szczypiorkiem. Pewnie sie jeszcze jakieś wino przyplącze bo WEEKEND!!! A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×