Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WyspiarkaZ44wysp

Cel: schudnąć 10kg do maja i utrzymać wagę na zawsze.

Polecane posty

Gość ekler22
to ze bolał cie brzuch po nich oznacza ze zbyt duza dawka byla dla ciebie a uczucie goraca jest calkiem prawidlowym objawem przy braniu takich tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie:) no wiec ja na śniadanko serek wiejski,na obiad 3 łyżeczki ziemniaków(bo córka nie zjadła) i później danio i to tyle:) jutro napisze dopiero wieczorem bo jadę na urodziny do mamy i wiem,ze napewno spróbuje kawałek torta bo chcę taki sam zamówić córce na roczek i musze wiedzieć jak samkuję ale napewno MŻ będzie:)) gdyby można było po prostu bez niczego schudnąc to by było fajnie,ale tak naprawde wg. mnie to chyba najlepszy sposób na zdrowe schudnięcie to MŻ no i bez żadnych fast foodów itp, bo inaczej to sie nie da chyba. Ja zawsze jadłam o 12 bułkę bo teściowa z pracy przywoziła i obiad róznie czasami o 15 a nnieraz nawet o 17 zależy jak narzeczony z teściem z pracy wracali i wieczorem chipsy itp. ale od poniedziałku muszę sie pilnowac,żeby zjesć śniadanie i potem jeszcze coś i obiad w małej ilości i może jakiś owoc później i to tyle,taki mam plan,i oby nie kusiło do słodkiego. I problem mam jeszcze taki,że jak córeczka nie zje czegos to ja dojadam,żeby nie wyrzucać oczywiście oprócz zupek ze słoiczka jak sie zdaży,że taka je,ale jogurtu czy kisielu jakoś nie mogę sobie odmówić:( mam nadzieje,ze od poniedziałku naprawdę będzie dużo lepiej,jeszcze nie wiem kiedy sie zważe,ale napewno nie teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj na 18-stce byłam ale tylko kawalek torta i sałatkę zjadłam więc jestem dumna z siebie. A dziś planuje długi space bo u mnie cieplej a jak u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ciepłej. No i ciągle na diecie jestem. Nawet dziś jadłam moje danie ryżowe gdy reszta rodziny jadła swoje smażone dania. No i ćwicze codziennie bez wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien poszedl ok Wieczorem bylo ciezko bo zwyle jem dosc pozno. Dlatego zjadlam troche kisielu i jakos wytrzymalam. Nie cwiczylam. Ale musze zaczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Również dołączam się do grona walczących o szczupłe ciało! Stawiam na sport i dietę "żryj mniej śmieciowego jedzenia" ;) looogaa czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym zestawie ćwiczeń z hula hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani.kuleczka
a mi kompletnie nie idzie bo przyjechala wczoraj moja przyjaciolka i przywiozla moje ulubione czekoladki z USA a do tego maz kupil cole! ale teraz juz pije wode i biore sie za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Umnie na śniadanie 1 zwykła gruba parówka wieprzowa (bez dodatków), obiad był przed chwilką, tradycyjny: schaboszczak z surówka i ziemniakami, ale do wieczora postaram się już dietetycznie, będę tylko pić wodę i herbatę zieloną, a jak mnie przyciśnie głód to troszkę jogurtu naturalnego zjem, i żadnych słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
hej laseczki , ja dzisiaj zaliczylam dwie kawy ,piers z kurczaka i papryke , a wieczorkiem kisiel z chlebkiem ryzowym ...... mierzylam dzisiaj ciuchy letnie juz jest lepiej :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam jogingowac pierwszy raz od wielu miesiecy. Boze alez to przyjemne zmeczenie. Cialo totalnie odprezone. Moze to dosc obrzydliwe ale pod wplywem rozgrzania ciala czlowiek smarcze jak smok. To daje do myslenia ile w srodku zalega sluzu i innego smiecia zapewne. Czuje sie jakby ktos mi przeczyscil zatoki szczotka. Oby starczylo konsekwencji. Dzis jajecznica, jablko, kasza z warzywami + szkalnka maslanki i na kolacje bedzie kisiel. Na wieczorny kryzys- w lodowce maslanka. dziewczyny cwiczycie? jesli tak to prosze o reklame. Tak ciezko sie zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie ćwiczyłam, ale mam zamiar zjadłam garstkę rodzynek w czekoladzie, ale za to zaliczyłam godzinny spacer z moim lubym obiecałam sobie, że od jutra będę bardziej konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finalna Ja moje odchudzanie opieram prawie wyłącznie na ćwiczeniach! Z diety stosuję prostą zasadę ograniczenia śmieciowego żarcia. Staram się jeść około 1700-2000 kcal dziennie. Ćwiczenia, które robię zamieściłam w stopce :) Co najmniej 40 minut każdego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,ja juz po urodzinach mamy wiec nie będę lepiej pisała co zjadłąm ale od jutra tak jak pisąłam MZ i 5 posiłków,herbata zielona i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
czesc dziewczyny ja dzisiaj jestem na dietce oczyszczajaceh czyli soki owocowe i warzywne a od jutra 1200 plus cwiczenia trzymajcie za mnie kciuki vy do maja udalo mi sie 10 stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny:) na śniadanko 2 wafle ryżowe z pastą z makreli, zielona herbata i 60 brzuszków:) no więc dobrze się dzień zaczyna:) aby było 10 kg mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
czesc. ja dzisiaj zaczynam moj pierwszy dzien diety i bedzie wgladało to mniej wiecej tak sniadanie 1 serek wiejski biały 200 kcal sniadanie 2 kromka chleba razowego z plastremszynki i pomidorem jakies 150 kcal obiad zupka z róznych warzyw niezabielana jakies 200 kcal kolacja ryz brazowy z pieczarkami i kurczakiem 400 kcal no i moze jakies jablko albo inny owoc zobaczymy a po poludnu godzinka silowni . mam nadzieje ze wytrzymam . pozdrawiam was cieplutko odezwe sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, Mój weekend minął spokojnie i bezwiększych obżarstw. Dziś: 1 śniadanie: tradycyjnie płatki fitness z mlekiem 2 śniadanie: serek wiejski + 2 wafla ryzowa obiad: zupa i jakieś druige, zalezy co podadzą w pracy ale wezmę pół porcji przekąska: jabłko, kolacja: kanapka ryzowa z wędliną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler moja rada: zmień kolejno ść posiłków obadu z kolacją. Na kolację zjedz lepiej lekką zupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
oleńka myśle ze da sie to zrobic:) myslalam ze bedzie lepiej jak zjem wieczorem kurczaka z ryzem ale skoro twierdziszz ze talerz takiej zupy edzie lepszy to sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie zważyłam i spadło mi 0,5 kg w ciagu tygodnia. Ok. Takie tempo mi odpowiada nawet. Nie będę marudziła. W moim wieku coraz trudniej zrzucić każdy kilogram :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mysle, ekler, bo po co sie najadać na noc? A tak, przed siłownią bedziesz miała siłę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
oj wiem ze nie ma po co na noc tylko ja mam wieczorem problem z powstrzymaniem głodu. a tak poza tym to ja tej zupy planuje duzo zjesc bo jakies 200 kcal a to same warzywa są i dlatego myslalam ze skoro tej zupy jets tak duzo to lepiej bedzie jak zjem troszke i ryzu i kurczaka wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Się przyglądam
Cześć dziewczyny. Ja jestem po 5 dniu woda zeszła bo -2,5kg ;) teraz będzie tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilutka
Hej Dziewczyny:-) Mogę się dołączyć?Ja zaczęłam tydzień temu,też chcę być szczuplejsza do wiosny:-) Przy 170 cm ważyłam 70,6kg. Piszę ważyłam,bo dziś weszłam na wagę i jest 68,5kg,woda nie woda,ważne że idzie w dół.Ja nie mam konkretnej diety,bo przerabiałam już wiele i zawsze było jojo,gdyż odmawiałam sobie wszystkiego,co na dłuższa metę nie skutkuje,po czym rzucałam się na jedzenie jak opętana;-) Teraz odrzuciłam słodycze,były moja zmorą,słodkie gazowane napoje,nie jem po 18stej i ograniczyłam ilość jedzenia,nie jakość,bo jem co chce tylko dużo mniejsze porcje.Na razie działa,zobaczymy za miesiąc:-) Trzymam za siebie i za Was kciuki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilutka, witaj, ja właśnie też staram się jeść mniej i WOLNIEJ! Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilutka
Hej Oleńka:-) Ja mam 31 la,ale wciąż czuję się na dwadzieścia;-) Chcę zrzucić kilka kilogramów ,by poczuć się jeszcze lepiej:-) Tym razem jestem bardzo zmotywowana i wiem,że mi się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Wczoraj zrobiłam sobie trening cardio: - rozgrzewka - 1h kręcenia hula hop na zmianę ze skakaniem ze skakanką (10min hh i 5 min skakanki i tak przez godzinę) - rozciąganie. Zapociłam się jak prosiak! A dziś rano 0,2 kg mniej na wadze! Bardzo, bardzo polecam każdej z was! Sport to jest to co odchudza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, macie rację. Sport jest ważny. Ale czasem mam wrazenie, ze musiałabym go coraz więcej uprawiać żeby dawało to jakieś rezultaty. Chodzę dwa razy w tyg na fitness (TBS, ABT, BS - różnie) i jeden raz na Zumbę. JAk zaczęłam dwa lata temu to efekty widziałam juz po miesiacu a teraz? Mam zwiększać ilość? Nie dam rady czasowo. A z drugiej strony to jak bym wyglądała jakbym nie uprawiała sportu? Strach się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×