Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WyspiarkaZ44wysp

Cel: schudnąć 10kg do maja i utrzymać wagę na zawsze.

Polecane posty

Gość ania2111
a jest po tym jojo?? u mnie najgorszy problem to podjadanie i napoje gazowane:( ale od jutra ostro się biore za siebie:) i chyba zacznę jeździć na rowerku stacjonarnym chociaż pół godz dziennie i brzuszki,a wy ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2111
a stosujesz teraz tą diete czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 kalorii ale troche grzesze i od 20 lutego zaczynam diete na 100 % tearz nie zaczynam bo mam imprezy, oststki itp, wiec wole nie zaczynac a potem zastanowie sie nad jakas dieta teraz jem mniej ( choc zjadalm teraz 2 batony krowkowe ( ale w ramach tych 1000 kcal )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2111
ja spróbuję przez 10 dni jesc zgodnie z planem i zobzcze co z tego wyniknie:) jak schudnę to zrobie to 2 razy albo nawet 3 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anię i Juju Długi dzień dzisiaj miałam. Diety praktycznie nie było bo zjadłam: 1.kanapkę z pieczywa pełnoziarnistego z serem i szynką 2. sałatkę mix z makaronem i kurczakiem 3. 1 gołąbka z sosem pomidorowym 4. zupę pieczarkową 5. kawałek kielbasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wróciłam do ćwiczeń na rowerze na razie po 30 minut, przed przerwa jeździłam codziennie po 45-50 min;-) dziś zjadłam na śniadanie płatki z mlekiem mała miseczkę i 2 wafle ryżowe na 2 bedzie kanapka;-) nie mam pomysłu na obiad dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale motywacja jest ogromna do wakacji bede ważyć 58, albo mniej i pierwszy raz bede z przyjemnością zakładać szorty;-) musze tylko jeszcze rozprawić sie z drobnymi rozstępami, które mam na udach...zamówiłam sobie palmersa mam nadzieje ,ze podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... Też jeżdżę na rowerku pokonuje 50km... I tak jak mówiłam jem ryż i efekty są zaczynałam z waga 75,5kg , a dziś po 11 waże 68,7kg... Dodatkowo robie brzuszki i pajacyki... A czy używacie jakiś kremów ujedrniających?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2111
witam serdecznie:) ja dzis zjadłam na 1 śniad kiwi i jabłko:) i zrobiłam 60 brzuszków:) tak myślę,że jak skończę te 10 dni to spróbuję z tą dietą ryżową:) zobaczymy. Planuje jeszcze na rowerku jeździć. Odnośnie rozstępów to mojej szwagierce pomógł koncentrat Nivelazone jakoś tak on jest w rossmanie taki zielony jakoś 30 zł i ja też go chyba zacznę używać,może akurat mi też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam eveline cosmetics slim extreme 3D spa krem wyszczuplajacy + ujędrniajacy antycellulit. Jest chłodzący, zwalcza cellulit i rozstępy oraz redukuje tkankę tłuszczową. Efekty są widoczne po kilku dniach nawet po jednym użyciu czuć, że skóra jest ładniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2111
żle napisałam ten nivelazione opomógł jej na cellulit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, chciałabym do Was dołączyć. Podobnie jak założycielka tego topiku udało mi się 3 lata temu schudnąć 8 kg będą w towarzystwie dziewczyn tego forum. Niestetty :-( również to zaprzepaściłam i waga wróciła. Mam nadzieję, że tym razem też dam radę i zostanie już tak na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie piszecie :-( Mam nadzieję, ze do jutra którąś z Was poznam. W stopce opisałam swój cel i inne podstawowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2111
hej oleńka:) a jaką dietkę planujesz?jakieś ćwiczenia? ja od dzisiaj jestem na turbo:) i brzuszki i rowerek:) wazę 69,8 kg (tyle ważyłam rano na czczo) a chcę 60kg:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu, ja stosowałam wtedy dietę MŻ i teraz też taką zamierzam. Jeśli chodzi o cwiczenia to od prawie dwóch lat chodzę 2 - 3 razy w tyg na fitness, dlatego szczerze powiem nie wiem co sie stało i dlaczego tak przytyłam :-( Chociaż nie, wiem, ostatnie wczasy mnie chyba dobiły w sierpniu 2011 i później już poszło lawinowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYŻ! WIDZE ZE DALEJ JESTES WYTRWALA PODZIWIAM CIE :) ja dalej an klaoriach 1000 powiedzmy.... :) raz wiecej raz mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, muszę jeszcze dodać, ze mam 2 dzieci: 12 i 6 lat i nie zależy mi na jakimś spektakularnym spadku wagi. Wystarczy te 7 - 8 kilo. W moim wieku większy spadek spowoduje, że będą zmiarszczki. Najważniejsze aby zniknęły fałdki po bokach. Na szczęście dzieki cwiczeniom na fitnessie moje nogi są całkiem, całkie. Pupa też się na razie opiera grawitacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam dziecko:) moja córeczka ma 11 miesiecy i dlatego zagladam tu tylko jak śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! widze że nieżle tu sobie radzicie. Mogę dołączyć? Mam 15kg do zrzucenia. Stosuje Metode Gabriela (to dla tych co mają kłopoty z wytrzymaniem na diecie) Rzeczywiście jem mniej a sposoby na nie jedzenie słosdyczy sa genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene63 dziękuje! :) Tak nawiasem też mam dziecko, 3lata... A jak radzicie sobie z chęcią zjedzenia słodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem i w tym mam problem jak mi sie zachce slodkie to cos zjem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zjadłam do końca kostki czekolady od 11dni... Jeśli już musze to kawałek mały odgryzam od tej kostki i długo się nio delektuje... I jakoś mi mija... Kiedyś mogłabym cała czekolade na szybko zjeść a teraz taki mały kawałek wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lili;) mogłabys napisac na czym ta metoda polega bo nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zgrzeszyła,;'( pierwszy dzien diety a ja juz nie wytrzymałam,zjadłam schabowego i frytki i drinka wypiłam no ale w końcu walentynki dzis;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oleńkę i Lili Bardzo cieszę się z waszej obecności na topiku. U mnie dzisiaj pełne jedzeniowe rozpasanie... Ale czuję się usprawiedliwiona, gdyż to przez Walentynki. Mój "Walenty" przyniósł mi do pracy telefon, którego zapomniałam zabrać rano z domu i przy okazji wręczył mi wielkie słodkie serce. Zjadlam tych pralinek chyba z 8. Nie czuję wyrzutów z tego tytułu, bo "Walenty" powiedział, że dziś nie liczymy kalorii i udziela mi dyspensy na dzisiejszy dzień. Przygotowałam uroczystą kolację z okazji Walentynek, tj. sałatkę "dla dwojga", jajka z czarnym kawiorem i zapiekankę z mieloną szynką i żółtym serem. Acha, do tego wino białe Carlo Rossi (które już się skończyło) i ewentualnie druga butelka czerwonego wytrawnego wina włoskiego. Życzę wszystkim miłego wieczoru i zmykam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania2111 "dieta"(nie powinnam używać tej nazwy) jest opisana w książce "Metoda Gebriela" i tam wszystko pisze. Autor uświadamia czytelnikom że muszą uświadomić sobie a właściwie nasz mózg musi uświadomić sobie że tłuszcz nie jest mu potrzebny. To takie psychologiczne podejście do sprawy . W praktyzce wygląda to tak że powoli przyzwyczajasz się do zdrowego odzywiania i sprawia ci to przyjemność.A gdy masz ochotę na coś słodkiego to wyobrażasz sobie że chodzą po tym robaki, więc przynajmniej mnie odechciewa sie jeść. Wejdż sobie na stronkę www.metodagabriela.pl i poczytaj jest tam też jej darmowy fragment Ja dopiero zaczynam ale są tu (na kafeteria.pl) dziewczyny które naprawde duzo schudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie:) ale śnieg u mnie sypie:P dziś na śniadanko kiwi i pomarańczaq a na drugie usmaże jajecznice z szynką no i muszę zrobić dziś faworki na jutro i mam nadzieję,że nic nie podjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 brzuszków za mną:) poczytałam trochę o tej metodzie gabriela i to jednak nie dla mnie:) narazie muszę dociagnąć do końca turbo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×