Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WyspiarkaZ44wysp

Cel: schudnąć 10kg do maja i utrzymać wagę na zawsze.

Polecane posty

Witam, u mnie na Śląsku takie śnieżyce, ze ledwie dojechałam do pracy. Ja wczoraj nawet za dużo nie grzeszyłam. Powiem szczerze, że mnie słodycze nie ciągną. Moim problemem jest to, ze rano jem bardzo mało a potem nie mogę się najeść! Ostatnim razem też tak było ale jakoś dałam radę. Teraz też zamierzam jeść 5 posiłków i ostatni ok. 19 bo chodzę późno spać. Dziś zjadłam 1. małą miskę płatków fitness z mlekiem, 2. 1,5 kromki chleba ryżowego i kilka kawałków śledzia z cebulką. Planuje jeszcze: 3. serek wiejski z truskawakami - solo 4. jabłka 5. jakąś zupę na obiad 6. sałatkę z melona i mandarynek. W moim wieku muszę dbać o to aby metabolizm przyspieszyć bo zwolnił, oj zwolnił. Największym moim grzechem jeste jednak chyba picie wina :-( Codziennie wieczorkiem wypijam lampkę czasem dwie a to puste kalorie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny: )) Czy ja tez moge powalczyc z Wami o lepsza siebie? Chudne i tyje i znowu chudne i tyje z powrotem.Mam juz tego dosc! Przed moja druga ciaza wazylam 60 kg/169 wzrost i bylo super. Przylylam 20 kg i szybko shudlam do67kg,ale jak skonczylam karmic waga wzrosla do 70,a tej zimy poszybowala ostro w gore i bylo juz 77,5kg. Teraz waze w okolicy 73 kg i maze o zrzuceniu 7-8 kg. Moge poodchudzac sie z Wami ,bo czuje,ze sama sobie z tym nie poradze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopka oczywiscie nieaktualna,z czasow innej diety.4 dzien byl dniem ostatnim,nie dalam rady ciagnac tego dluzej (dieta lemoniadowa). A stopki nie moge cos zmienic,postaram sie to zrobic pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj krukowa:) ja przed ciażą ważyłam 58 kg w przed porodem 69 kg tylko a po porodzie tak się roztyłam 69,8kg:(( ale mnie zgubiło wieczorne jedzenie,jak moja córeczka idzie spać to zawsze pije sobie drinka i jemy chipsy albo frytki itp. i to mnie tak zgubiło:( ale dość tego:) mamy podobną wagę:) ja bardzo bym chciała ważyć 60 kg,to moje marzenie:) a jaką dietę zamierzasz stosować? ja 2 dzień na turbo,i znowu mały grzeszek bo do ogórka,pomidora i cebuli dodałam łyżeczkę śmietany żeby miało jakiś smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu,moja imienniczko,co do wagi to od dawna marzy mi sie 6 z przodu,ale wierze,ze to tylko kwestia czasu.A jezeli chodzi o diete,to staralam sie mniej jesc,pozniej 4 dni na tej lemoniadowej i 2 kg spadlo,teraz znowu mniej jem,ale wole miec jednak jakies konkretne menu a nie wymyslac co,jak i z czym. Mysle o tej diecie ryzowej,bo wiem co jesc i mam duza dowolnosc w kwestii dodatkow do ryzu.Podoba mi sie w niej tez to,ze nie musze robic jakis specjalnych zakupow,ani gotowac jakis dziwnych rzeczy.Tak wiec od jutra strtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie mieć właśnie konkretnego menu, w tej turbo jem akurat to na co mam ochote w danej chwili i to co dozwolone,mam nadzieję,że wytrzymam te 10 dni:) a na czym polega ta dieta lemoniadowa?ja sie boje najbardziej tego,że schudne i znowu wpadnę w ten wir jedzenia i znowu przytyję:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w diecie lemoniadowej pije sie tylko wode z syropem klonowym,sokiem z cytryny i pieprzem cayen i nic sie nie je.Jest ciezko,ale kg szybka spadaja. A w tej diecie ryzowej nie ma dokladnego menu,tylko je sie ryz z dodatkami,ktore sie samemu wybiera,raz to jest owoc,albo warzywa z miesem,albo jogurt. Kombinacji jest wiele.Mam nadzieje,ze szybko mi sie ta dieta nie znudzi i pociagne ja ze 2-3 tygodnie. Wlasnie zjadlam w ramach wstepu do diety ryz z duszonym jablkiem i cynamonem.PYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu2111 ... Na prawdę dieta ryżowa jest fajna i w dodatku oczyszcza organiz... Krukowa można nawet do tego ryżu dodać grillowaną pierś z kurczaka lub warzywa z patelni, można zrobić dietetyczną pomidorówke, lub zjeść chudy rosół z ryżem, albo pojąć ryż maleńką ilością jakiegoś sosu lub widziałam, że są sosy do dań chińskich i z tym też można trochę zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kletra
TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wlasnie wybralam ta a nie inna diete.W ramach tego woreczka ryzu mozna i tak kulinarnie poszalec.Jest naprawde wiele mozliwosci. Ma jeszcze jeden wielki plus-nie musze codziennie oddzielnie gotowac dla siebie i reszty rodziny osobno.Mala modyfikacja w wersji dla mnie i jemy prwie to samo.Dobrze ze wszyscy lubimy ryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw ciagne turbo:( zjadłam 3 paczki,ale mam tak nerwowy dzien ze nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Krukowa U mnie dzisiaj diety nie było. Zbyt dużo chleba i praliny z Walentynek. Mam nadzieję, że jutro znowu zacznę się pilnować. Mój Kochany jest dzisiaj bardzo chory, nawet nie poszedł do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graja
hej kobitki wlasnie przeczytalam wszystko o Waszych dietach i chce rowniez sie za siebie wziasc , przez ostanie dwa lata mialam duzo problemow no i dolozylam sobie 10 kilo , przy wzroscie 176 wazylam dwa lata temu 69 kilo a teraz 79 ,,,,,to ja wspieramy sie?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos chyba dzisiaj taki dzien.Ja tez poszalalam dzisiaj jedzeniowo tak,ze teraz umieram z przejedzenia :(( To pewnie dlatego,ze od jutra chce zaczac ta diete ryzowa i dzisiaj musialam sie czule pozegnac z jedzeniem. A najbardziej mnie zlosci moj maz,ktory sam jest od urodzenia szczuply i kompletnie nie moze pojac tego,ze ja nie umiem sobie poradzic z moja waga.Wydaje mu sie,ze to takie proste.Mowisz sobie,ze od jutra dieta i po sprawie.GDYBY TO BYLO TAKI PROSTE TONA SWIECIE NIE BYLOBY GRUBASOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graja
sorki mialo to jak!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graja witaj wsrod nas :) Ja tez dolaczylam dzisiaj pelna wiary i nadzieji na lepsze jutro i od razu zaliczylam wpadke.Oj wstyd! Jaka diete wybralas,MZ czy jakas konkretna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graja
witaj , od dzisiaj zaczelam swoim sposobem chudnac czyli dieta marchewkowa :)))) masz jakas dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O takiej to ja nie slyszlam,napisz cos wiecej.Ja od jutra zaczynam ryzowa.Czy jest skuteczna jeszcze nie wiem,ale smaczna na pewno.Za pare dni sie okaze.Mam nadzije,ze bede mile zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graja
No miłe kobitki piszcie jakie macie szybkie sposoby , bo ja juz sobie zamowila spodnie mniejsze by sie zmobilizowac:))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graja
Krukowa znalazlam ja w internecie w sposobach oczyszczania , wiec zaczelam oczyszczac sie ,zobacze trzy dni i wtedy szukam jakies innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie numer z zamalymi spodniami nie dziala,a szkoda!A bylas juz kiedys na tej marchewkowej? Jakie efekty obiecuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj graja:) cieszę się,że jest nas tak dużo:) zawsze większa mobilizacja jak jest z kim o tym popisać:) ja jakiś zły dzień mam dzisiaj,głowa mi peka wszystko mnie wnerwia,koszmar jakiś:( ja bardzo bym chciałam po prostu jeść normalnie i nie tyć:) ale jakos jak mam na cos ochote to nie umiem sobie odmówić a mój narzeczony mi w tym nie pomaga,bo on uważa że jestem piękna i wcale nie muszę sie odchudzać i ciągle mi podstawia jakieś pyszne jedzonko pod nos al;e jak uda mi się schudnąć to naprawde będę się pilnowała żeby nie doprowadzić sie do takiego stanu jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graja
krukowa juz kiedys bylam i schudlam 7 kilo ,wiec nadal chce ja prubowac , a pozniej dieta Mż innej chyba nie ma , aniu w tym jest problem ze moj tez mnie nie wspera twierdzi ze jemu sie podobam , Wam pewnie lzej sie odchudac u mnie to juz metabolizm nie ten ,,,, wiek :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile dziewczyny macie lat??ja czuję,że jestem najmłodsza:) mam 21 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile byłaś na tej diecie marchewkowej?bo to ładny wynik:) a na czym ona polega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graja
Aniu mnie lepiej nie pytaj hihihi ja mam dwa razy tyle plus 8 :)))) ale niewazne ile w dowodzie tylko ile mam na wadze , a to musze zmienic bo wtedy lepiej sie czuje i chce sie zyc !!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graja
Aniu bylam tylko tydzien na samej marchwi ,pozniej zupka prezydencka , nie mozna dlugo smej marchwi poniewaz ona czysci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graja to ja tez zwalam wszystko na metabolizm,bo raczej jestem najstarsza.Moge zapytac ile masz lat? Ja mam37. Dla mojego mezato ja tez nie musze sie odchudzac,ale ja chce to zrobic dla siebie,bo zle sie czuje w swojej skorze. A jak patrze na zdjecia z przed 5 lat to szlg mnie trafia,ze tak sie zapuscilam po ciazy. Na cize nie moge juz nic zwalac bo mlody ma juz 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graja
Aniu u tu sie z toba zgadzam , fajnie ze jest taki portal ,dzieki dziewczyny za wszystko wiem ze nie jetem sama z tym problemem , a teraz pora na kapiel i wibrobax :))))) do jutra trzymajcie sie ......diety pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×