Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WyspiarkaZ44wysp

Cel: schudnąć 10kg do maja i utrzymać wagę na zawsze.

Polecane posty

zgadzam się z wami,że ta dieta magdy jest bardzo droga w przeliczeniu na miesiąc ale możliwe,że skuteczna. ja wczoraj nie ćwiczyłam wcale:( dzisiaj będę robiła brzuszki,dzisiaj zjadłam trochę makreli i 1 chrusta ale obiecuje,ze więcej ich nie tkne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawiedze tłustego czwartku nie chciałam na poczatku jeść pączków ale jak wiedziałam że cała rodzina je to ja też chciałam więc zjadłam j1 potemjeaszcze 1 i tak dalej nie wiem ile ich dokładnie zjadłam eale chyba z cztery. Mam okeopne wyrzuty sumienia z tego powodu. Mam nadzieje że u was lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczków nie jadłam bo nie są to moje ulubione słodkości;-) dziś póki co: 1 śniadanie: kanapka , ciemny chleb+szynka 2 śniadanie :kanapka , gorący kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
czesc dziewczyny. moge sie przylaczyc? mam 176 wzrostu i jakies 86 kg wagi. od polowy styczia jestem na diecie 1200 plus cwiczenia no i niestety przyszedł okres i utracine 3 kg wrócily wiec postanowilam sie pocieszyc i zjadlam mase paczkow. od dzisiaj znowu zaczynam narazie bez cwiczen bo przez 3 dni nie mam dostepu do silowni a od poniedzialku wracam na nią. miloby bylo jakbyscie mnie do siebie przygarnęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani.kuleczka
a ja moge sie dolaczyc? wzrosr 161 waga 66,5 chcialabym wazyc 56 kg do majowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ekler i pani kuleczka:) pewnie,ze przygarniemy:) a jaką masz dietę kuleczka?? ja dzisiaj 60 brzuszków już zrobiłam,potem jeszcze 60,i w sumie to oprócz tej makreli i faworka to nic nie jadłam i jakoś nie mam apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
to super ciesze sie ze mnie przygarnełyscie :) mam nadzieje ze wkoncu pozbede sie tych 10 kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diety
Witam, myśle ze 10 kilo do maja to spore wyzwanie, ważne żeby dobrac odpowiednią diete, polecam strone www.odchudzanieidiety.blogspot.com gdzie znajdziecie ciekaw informacje na temat odchudzania, diet i cwiczen polecam i zapraszam www.odchudzanieidiety.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
Hej laseczki ,troche tu zaniedbalam stronke ale diety nie:))))Zaliczylam dzisiaj 3 kawy ,trzy jablka i jeden danonek , po trzech dniach czuje sie lzejsza:))) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj przez cały dzień zjadłam 1 pączka i 3 faworki i nic więcej ale zaraz wypije drinka i zjem talerz frytek,porażka ale mam problemy i jakoś nie mogę skupić na diecie. No i zrobiłam tylko 60 brzuszków,ale mam nadzieję,ze będzie już od jutra lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekler22
ania to sie naodchudzałas dzisiaj nie ma co :) nawet ci te brzuszki nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
Aniu a co to za dieta:)))) paczki ,faworki drink i frytki:)))))))ale taki jeden dzien moze byc ..... a jutro odnowa co? pozdrawiam i trzymam kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lil63
Witaj ekler i kuleczka ja dziś wsumie niewiele zjadłam (pokutuje za wczoraj) śniadanie i obiad na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani.kuleczka
dzieki za przyjecie :) dieta ma byc po prostu dieta czyli odstawiam slodycze, fast foody (chociaz tych ne jadam), niezdrowe przekaski i coca cole zmniejszam ilosc ziemniakow, z pieczywa jem ciemne odstawiam wszelkie kolorowe jogurty, puddingi it za to dokladam wiecej warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze dzisiaj już lepiej:) na śniadanko serek wiejski był:) wczorajszy dzień to porażka:( ale od dzisiaj juz jest lepiej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.Fajnie,ze dolaczaja nowe twarze. Niestety mam problem z trzymaniem sie diety.Tlusty czwartek mnie nie kusil paczkami,ale caly czas jestam glodna i mam ochote na doslownie wszystko co znajdzie sie w zasiegu mojego wzroku. Zlapal mnie w czwartek jakis postrzal w plecy i siedze w domu i co robie? Wiadomo JEM.Masakra jakas.Licze,ze dzisiaj juz postawie sie do pionu i zaczne dietke.Dobrze,ze znowu mam neta (wczoraj brak) bo forum dziala na mnie motywujaco. Ania 2111 pilnujemy sie ostro od dzisiaj, ok? Niech moc bedzie z nami Dziewczyny ,wiosna juz blisko! : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam przylaczam bo na mysl o wiosnie i o tym ze znow bede musiala chowac cialo pod ciuchami robi mi sie przykro. Nie rzucam sie na gleboka wode. Na poczatek zadania weekendowe: 1. wprowadzic regularnosc posilkow 2 ograniczenie kal do 1500 kal. 3. cwiczenie miesni brzucha schudlam kilka kilo ale zaczely wracac wiec sie ogarniam przy wolnej sobocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finalna witaj wsrod nas! To fakt,ze wiosna dosc mocno motywuje,ale jak dla mnie przydalby sie jeszcze jakis dodatkowy bat nad glowa.Jak dojde do 6 z przodu,to wprowadze sobie raz w tygodniu kontrolne wazenie z udzialem mojego meza.Jak dam ciala to bedzie wielki wstyd. Ale kiedy ja w koncu zobacze ta 6,nibt tylko 4 kg a jednak to dluga droga : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krukowa pewnie,ze sie pilnujemy od dziś,ja chyba po prostu przejdę na MŻ bo inaczzej jestem głodna,a tak będę jadła normalnie tylko,że mało,mam nadzieję,że to poskutkuję. Finalna witaj wśród nas:) razem na pewno nam sie uda osiagnąć cel:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a bierzecie jakieś tabletki?? ja kiedyś kupiłam formoline l112 i oczywiście wzięłam pare i mu sie znudziło ale chyba muszę zaczac znowy brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy sobocie, wszystkie odchudzaczki. Ja dzisiaj zjadłam 2 śniadanka (kromka chleba z pieczonym schabem)i 2 michałki, a na obiad szykuję tradycyjnego mielonego z surówką i ziemniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja przerabialam wiele wspomagaczy i wierze,ze one sens TYLKO w polaczeniu z dieta i systematyczna dawka ruchu. W styczniu kupilam ASYSTORSLIM wzielam kilka tabletek,ale po tej wieczornej bolal mnie brzuch wiec odlozylam wszystko do szuflady i lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
Witam laseczki milo i witam nowe laseczki :))))))Aniu trzymam kciuki ze zaden tlusty czwartek cie nie zlamie ,n dziewczyny nie wiem jak Wy ale co do tabletek to przerobilam juz wiele nawet te drogie i co okazalo sie ze po nich jestem berdziej glodna widac nie na kazdego dzialaja ,jedynie chrom na mnie dziala bo po nim odrzuca mnie od slodkiego ....... trwam nadal w diecie za tydzien napisze ile udalo sie zgubic :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys uzywalam bio cla, ale jaki ich efekt nie wiem bo mialam wtedy duzo energii, wage ok.uprawialam sport i bylam w dobrej kondycji Obecnie w domu lezy blonnik ale jeszcze nie wiem czy bede stosowac. Kupilam duzo warzyw, zeby w razie kryzysu chrupac surowki. Ostatnio mam taki zjazd, calkowity spadek sil zyciowych. Dlatego dolaczylam, zeby miec motywacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
finalna wlasnie przez to samo przybralo mi 10 kilo ,nic sie nie chce i czlowiek siedzi i stale cos podjada , a teraz mam sposob taki jak mnie cos bierze do jedzenia to gotuje sobie brukselke i podjadam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
wyspiarka :((((( a co to za dieta!!!!! zamiast nas mobilizowac to chcesz bysmy grzeszyly :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looogaa
Ja również mam zamiar zrzucić troszkę sadełka nagromadzonego od świąt. Jest tego sporo. Moim planem jest zastosowanie diety. W tym celu zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Bardzo mi pomaga. Dzięki ustalonej przez niego diecie powoli zaczynam się czuć nieco lżejsza. Ale dodatkowo zdecydowałam się na ćwiczenia. Wybrałam domowe ćwiczonka, bo wstydzę się chodzić na aerobic. Mam zestaw ćwiczeń z hula hop. Dzięki nim wyszczuplę talię, a i brzuch nieco spadnie. Ćwiczę już od jakiegoś miesiąca i muszę powiedzieć, ze mam widoczne rezultaty. Tylko tak dalej, a do kwietnia z pewnością będę znacznie korzystniej wyglądać. A jeśli któraś chce faktycznie schudnąć, to warto zajrzeć na stronkę http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/01/30/spalanie-tluszczu-w-5-krokach/ są tam naprawdę fajne porady na temat odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graja
witaj loogaa , zamowilam kiedys te tabletki z jagod acai , i tylko zle sie po nich czulam , caly czas uczucie goraca , stwiedzilam ze szkoda kasy na to , wiem ze nie ma innej drogi jak MŻ ,to wszystko tylko wspomagacze , a co do cwiczen masz racje ale jestem za leniwa jedyne moje cwiczenia to kupilam sobie wibrobax :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×