Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Gość Zanzi 2011/2012
Trzymam mocno palce: wszystko będzie OK...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka zdziwisz sie opieka podczas porodu,bo w Irl jest o niebo lepiej. Ja bylam w szoku..przed porodem polozna byla caly czas przy mnie,dopytywala ciagle czy moze czegos mi potrzeba,czy w czyms mi pomoc,potrzymala za reke,pocieszyla. Po porodzie to samo..Na mierzenie cisnienia o 6 rano budzily mnie glaskaniem po twarzy. Na obiad 3 dania do wyboru,na sniadanie tyle,ze nie dalam rady zjesc,kolacja to samo... Za to kolezanka rodzila w Pl i pamieta,ze kiedy krzyczala z bolu uslyszala,ze ma zamknac gebe,bo nie ona pierwsza i nie ostatnia rodzi.Po 16 godzinach porodu zapytala czy moglaby dostac cos do jedzenia,to uslyszala,ze sniadanie bedzie o 8.. Ja i M dostalismy tu sniadanie zaraz po porodzie.. Co do spania,to ja praktycznie cala ciaze spalam na prawym boku,bo na lewym nie moglam ulezec. Dopiero gdzies od miesiaca spie na zmiane,raz na lewym raz na prawym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka323: pocieszyłaś mnie dzięki :-) w sumie to nie mam szczególnie pytań.W szpitalu w Tralle trzeba byc stanowczym zeby uzyskac jakąś odpowiedz nawet mało znaczącą.Chociaz ostatnio na wizycie jak pytalam lekarza ile wazy dziecko to powiedział książkowo, mimo że mialam usg ( to było drugie usg w mojej ciązy) zero wysilenia się z jego strony. Staram się myśleć pozytywnie..cieszę się ze brzuszek idzie w dół i czuję jak mój synek uciska mi na pęcherz. Bliżej niż dalej kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja mam termin wg OM na 13 marca. A wg usg na 6.03. Brzuch mi b. często twardnieje. Skurcze nie są aż tak bolesne. W pon. synek ważył 3681 g. Mam rozwarcie na 2 palce. Może ponoszę do wtorku. Nie chciałabym rodzić 8 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj wysprzątalam chyba wszystko w domku. Wstałam z taką energią że aż sama bylam w szoku, zwlaszcza ze ostatnie dni przelezalam w łóżku bo taka słaba bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołącze się :) Na Marcówkach bywałam z początku, teraz tez wpadłam ale dziewczyny juz tam zżyte te 9 miesiecy.. No wiec czekamy.. W poniedzialek koncze 38 tydzien.. termin na 19 marca , rodze w UK :) I jak kazda nienawidze opieki nad ciezarna na wyspach. Ale pocieszam sie naprawde tym, ze KAŻDY mowi, że warto sie przemeczyc dla finału. Opieka okołoporodowa to juz podobno niebo a ziemia, wiec tego sie trzymajmy ;) Poki co u mnie jakies tam nie smiale zapowiedzi..pobolewanie brzucha jak na okres ( czyli lekkie skurcze), czasem mocniejsze..a potem pol dnia cisza :/ Okrutny juz bol krocza.. Ja juz tak bardzo chce synka miec:( Porodu boje sie jak cholera wiadomo, ale najbardziej boje sie by bez komplikacji przyszedł na ten swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek wyczytałam ze chciałas na polnej rodzic...ja rodziłam w listopadzie sam poród choc trudny dobrze przeprowadzony natomiast opieka po porodzie ZADNA jestes zdana tylko na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi brzuszek twardnieje, a jak dluzej poleze i wstane to tak mnie rwie do dolu jakbym w brzuchu miala kamienie... od 2 dni goraczka, bole krzyza, i co 5 min do lazienki... hm, to jakies znaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba wybieram raszei... kurcze sama nie wiem... hej, kobietki moze zrobimy tabelke? NICK.........WIEK........TYDZIEN CIAZY........DATA PORODU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.........TYDZIEN CIĄŻY.......DATA PORODU Pysiulek911.......20...........37...............25marca dopisujcie sie dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek nic nie chce mówić ale byc moze poród lada dzien Cię czeka, jak bylismy w szpitalu z fałszywym alarmem to sprawdza mi temp i powiedziala ze nie mam gorączki to nie poród...byc moze to jakis znak :-) ja sie nie znam bo tez pierwszy raz bede rodzic. kotkamiauczka 28 lat 37 tc 2d 23 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka, skopiuj ta tabelke z moimi danymi i sie dopisz :D mam nadzieje ze to jednak nie to ale fakt ze od 3 dni czuje sie o wiele gorzej :( ja nawet tobry do szpitala nie mam, bo jeszcze czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.........TYDZIEN CIĄŻY.......DATA PORODU Pysiulek911.......20...........37...............25marca kotkamiauczka.....28......37 i 2dni......23 marca :-) kurcze nie wiem co Ci powiedzieć pysiulek, a bylas u lekarza z tą gorączką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........TYDZIEN CIĄŻY.......DATA PORODU Pysiulek911............20..................37...............25 marca kotkamiauczka........28..................38...............23 marzec Angel.....................26..................38..............19 marzec Moze wpisujmy trwajacy bo tak tabelke codzien kazda bedzie musiala zmieniac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek odwaznie :) ja mam torbe od 35 tygodnia spakowana..roznie bywa ;) Po 36 to juz wogole w kazdej chwili sie moze wydarzyc.. No ale jak widac sie nie zanosi :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........TYDZIEN CIĄŻY.......DATA PORODU Pysiulek911............20..................37............... 25 marca kotkamiauczka........28..................37 i 2dni.............. .23 marzec Angel.....................26..................38......... .....19 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj znać, spakuj tą torbę :-) ja też mam spakowaną torbę od tygodnia. :-) zwłaszcza ze mój mąż często pracuje na wieczory i wolę być przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaahhh sama nie wiem.. Od tygodnia zdarzaly sie lekkie skurcze przepowiadajace- to pobolewanie jak na okres. Wczoraj i dzis mialam za to dwa konretne skurcze , ze naprawde malo sie nie przewrocilam :o Wczoraj jeszcze caly wieczor do 2 w nocy jak zasnelam ciagle mnie bolalo podbrzusze, ciagnelo w pachwinach.. Dzisiaj procz tych dwoch mocnych rano- nic :o Zwariowac mozna.. Teraz jedynie jak wstaje z lozka to czuje mocny kłujacy ucisk na szyjke wiec moze wkoncu mały wciska glowe do kanału.. Tak mi sie marzy normalnie by poprostu wody odeszly, szpital i tam juz akcja.. A nie czekanie na te skurcze zastanawianie sie czy to to.. A jakos probujecie sobie pomoc? sprzatanie, firanki, sexik? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mnie to tylko sprzątanko, spacerki i na tym koniec. Sex chętnie ale mój M boi się więc nie naciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym uciskiem to tez tak mam... ale nie mam zadnych skurczy. sama nie wiem. zadnego seksu! nic! nie chce rodzic narazie wiec pelen luz. kurcze brzuch mi twardnieje co 5min :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki. Kotkamiauczka w Cork tez nie robia zbyt wielu usg,uwazaja,ze lepiej nie ingerowac. Co do wagi to tez niechetnie podaja,bo usg moze sie mocno pomylic. Ja dzis w nocy mialam kilka bardzo mocnych skurczy az myslalam,ze moze cos zaczyna sie dziac,ale przeszlo..:O Brzuch czesto twardnieje i w pachwinach boli jak jasna cholera.. NICK....................WIEK.........TYDZIEN CIĄŻY.......DATA PORODU Pysiulek911............20..................37............... 25 marca kotkamiauczka........28..................37 i 2dni.............. .23 marzec Angel.....................26..................38......... .....19 marzec Anka323.................26...................38..............20 marca A jeszcze mialam taki cudny sen..snilo mi sie,ze mialam juz synka przy sobie i go karmilam bez zadnych problemow..Mam pewne obawy,bo z pierwszym synkiem byly straszne problemy z karmieniem piersia..NIe umial zlapac dobrze,a jak za dlugo to trwalo to zaczynal sie wrzask i przez 15-20min nie mozna go bylo uspokoic..Potem jeszcze zaczal mi zanikac pokarm,wiec sobie odpuscilam..Mam nadzieje,ze tym razem bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×