Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mucha0811

Rozsądne ale efektowne odchudzanie bez jojo :)

Polecane posty

Care ragazze magre ;) Rano 72.9 czyli jednak może to prawda :P Cieszę się że spadamy razem :D Emi-> Nareszcie!!! Gratuluję! :D Zostało Ci 3 kilo do celu, ale masz dobrze :P Mi zostało 14.4 :P Ale w lipcu planuję mordercze treningi na siłce dzyn w dzyn :) Napisałaś jakiś czas temu że jesz 1700-1800... Sądziłam, że to hmmm trochę "dużawo" :P ale okazuje się, że schudłaś nawet tak sobie dogadzając :) Ola, u mnie też 36% (było?/jest?). Spoko, damy radę :) Poniżej 30 już będzie przyzwocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po świętach, na których jadłam (żarłam!!!) po 3000 kcal na dzień, 1500 kcal było mi mało - czułam głód i takie zmęczenie. Zwiększyłam do 1700-1800 i jest ok :) Czasem wiadomo jem 1650-1850 :P Po prostu odchudzanie ćwiczeniami jest superextrazajebiaszcze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi wow zazdroszcze kondycji :D co do wagi to olac ja.. jezeli obowdy spadaja i cialo sie zmienia, bo w koncu o to chodzi nie? o fajne cialko mrrrr :classic_cool: mi zostalo nie wiem ile bo waga dalej bez wymienionych baterii lezy w kacie :D ale moj cel to 58-60 kg :classic_cool: czas daje sobie do lata, czerwiec-lipiec, mysle ze to osiagne.. i tez jak Aneta chce w miedzyczasie rzucic palenie, kurde zmienie jeszcze fryz i.. ohohoho ale sie bede lansowac wtedy, haha doczekac sie nie moge :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, że najważniejsze są obwody. Szczupłe ciało przeczytałam artykuł o wadze, którą podałaś i w pełni się z nią zgadzam. Ważę teraz 62 kg i jestem szersza niż przy 62 we wrześniu 2009 roku. Jadam teraz więcej, bo od 1400-1800 kcal. Moje kolana nadal bolą, zaczęły mi puchnąć i dziś znowu idę do lekarza. Ramiona też mam przeciążone, czuję właśnie z tyłu i nie ćwiczę z hantlami. Nie mogę się zabrać za ćwiczenia mięśni brzucha. Tak bym chciała być zdrowa i odchudzać się razem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, może spróbuj zrobić sobie w weekend "cheating days"! Czyli zwiększ przez 2-3 dni kalorie do minimum 2000 kcal, odstaw ćwiczenia, jednym słowem - odpocznij! Widocznie twój organizm potrzebuje się zregenerować, a nie ma jak. Takie 2-3 dni diecie nie zaszkodzą, a nawet przeciwnie - pomogą, bo podkręcą metabolizm! I nie bój się jeść więcej! W końcu musisz czymś wykarmić mięśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja jem jakies 1300-1500 kcal na oko, ale nie cwicze bo niestety lekarz kazal mi unikac wysilku fizycznego jak na razie :P ale mysle za niedlugo bede mogla tez szalec i waga bedzie leciec w dol w jeszcze w szybszym tempie! :D milego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! co tu tak cicho? pewnie korzystacie z pięknej pogody i ostro ćwiczycie! :P Mi się chyba coś poprzestawiało, bo ostatnio ciągle chce mi się jeść. Wczoraj dobiłam do 1950 kcal, a dziś szok! Na wadze 63.4 kg! Nie mam pojęcia co jest grane, ale mam nadzieje, ze będzie tak dalej!:D Trening Brazil Butt Lift jest dla mnie morderczy! Niestety, ale pupy, to ja nigdy w życiu nie ćwiczyłam (dlatego obrosła tłuszczem) i jest mi teraz bardzo ciężko ćwiczyć te partie. Jakoś daje radę, ale zakwasy mam codziennie :D No, ale cóż. Zaciskam poślady i jadę z tym koksem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) no wlasnie pogoda super! w koncu jak na ta pore roku przystalo, szkoda tylko ze cwiczyc poki co nie moge 😭 ale wybiore sie chociaz na dlugiii spacer... trzeba wykorzystac ta pogode bo pewnie za niedlugo znowu bedzie pochmurno i deszcz, nie wiem co sie dzieje z ta pogoda u nas. mam nadzieje ze lato nie bedzie znowu takie jak w zeszlym roku :O Emi odnosnie twojego ostatniego postu to ja wtedy sniadanie dopiero jadlam :D eh milo jest pospac do poludnia :D ciekawi mnie ten trening Brazil Butt Lift.. sa to cwiczenia tylko spalajace tkanke tluszczowa w tych miejscach? czy rowniez modelujace? ja na wielkosc pupy swojej nienarzekam ale jak juz bede mogla zaczac cwiczyc chciala bym popracowac nad jej ksztaltem bo taka jakas kwadratowa mi sie wydaje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazil Butt Lift to ogólnie trening na pupę :P Do wyboru masz 4 treningi, każdy trwający 4 tygodnie: - na plaski tyłek - na duży tyłek - na gruszkę - na klasyczny tyłek (jak twój tyłek nie pasuje do powyższych). Są tam ćwiczenia cardio, modelujące oraz siłowe z hantlami i taśmą gimnastyczną. Także to trening odpowiedni dla każdej dupki :P http://chomikuj.pl/agnes.f/*c4*87wiczenia*2c+fitness/brazil+butt+lift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chudziny :) Emi, gratulejszyn! :D Tym zwiekszaniem kalorii i chudnieciem zaprzeczasz matematyce, a to bardzo dobrze :D Tak gadacie z Magda o tym Brazil Butt lift że aż sama bym chętnie wypróbowała :) Tylko że ja mam taka dziwną dupę. Jest zajebiście gdyby nie takie cholerstow po bokach, w sensie tłuszcz mam jakby bokami "doczepiony" tak to jakoś wygląda :P Tzn że mam dupę jaką? Stawiam na duża :P Ale pośladki same w sobie niezłe, całkiem krągłe, tylko ten obcy z boków :P Magda, rzucanie palenia nie jest ani straszne ani nawet nieprzyjemne. Tylko pierwszy tydzien może być czasami zaskakujacy bo organizm nie kuma :P No ale ja wapuje, wiec ten odruch wciagania zachowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Dziewczyny, to normalnie jest sprzeczne z logiką! Wczoraj pofolgowałam sobie trochę - chipsy, piwo (w końcu beta Diablo 3 wystartowała:D) i wyszło mi dokładnie 2037 kcal, a tu dziś na wadze znów mniej! 63.3! Kurde, ale szok :D Chyba wystawie jakiś pomniczek na cześć BBL :D Aneta, ja też mam tyłek z tymi tłuszczowymi "bułeczkami" po bokach i traktuje go treningiem "too fat solution", żeby spalić ten właśnie tłuszcz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, leczę stawy, mała poprawa jest, ale po całym dniu jestem bardzo zmęczona i wszystko mnie boli. Basen mam 30 km i mam małe dziecko, więc to nie wchodzi w grę.Ceniłam sobie rowerek stacjonarny, bo mogłam jeździć rano. Chciałabym wrócić do jazdy w czerwcu. CHcęMiećSzczupłeCiało-gratulacje, ładnie chudniesz. Pisałaś, że miałaś wodę w kolnach, kiedy wyzdrowiały Ci kolana i po jakim czasie zaczęłaś ćwiczyć? Mucha11- Jak tam rzucenie palenia? Jak dajesz radę bez papierosa? Harder-dlaczego nie możesz ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, Kolano wyzdrowiało mi po jakichś 2 tygodniach. Ale smarowałam je maścią, nosiłam prawie cały czas stabilizator i kulałam przy chodzeniu, żeby je odciążyć. Później wróciłam do ćwiczeń - z tego co pamiętam to kręciłam hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że jest jakiś stabilizator na kolana. Ja cały czas smaruje maściami, tylko że mnie bolą jeszcze inne stawy, kostki i stawy biodrowe oraz ramiona. Już tydzień nie jeżdżę i bardzo za tym tęsknię. Źle mi bez ćwiczeń. Szczupłe ciało-a teraz tobie dokuczają kolana czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w aptece taki najprostszy rozciągany stabilizator: http://www.mojakontuzja.pl/wp-content/uploads/2010/10/Stabilizator-kolana-Futuro.jpg Teraz już mi nic nie dokucza na szczęście :) Ale mówię staram się jeść dużo i zdrowo, by nic nie brakowała, ani białka, ani witamin, żeby po prostu mieć siłę ćwiczyć! Wtedy sama sobie uszkodziłam to kolano, bo zaczęłam intensywnie biegać i katowałam się "dietą" 1000 kcal! A co najśmieszniejsze teraz jem prawie 2x tyle i chudnę! :D Jak widać czasem to obcinanie kalorii nie popłaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Emila zasuwasz z tymi ćwiczeniami aż tutaj świszczy :P U mnie z ruchem jest ekstremalnie; albo wcale albo do wykończenia :P Ale te boki to rzeczywiście trzeba ogarnąć bo siara będzie latem jak nic. Oczywiście gratuluje ciagłych spadków :D Coś ostatnio sie skurczasz moja droga ;) Diana, nie palę i jest mi z tym wyśmienicie. Zaczyna mi powoli wracać powonienie i odrobinę łatwiej z oddychaniem. No i ten brak smrodu... i ta kasa :) :) Przykro mi, że masz problemy z kolanami, ale wszyscy trenerzy mówią że tak z 70% (minimum) sukcesu to dobra dieta a pozostałe to trening. Głównie chodzi o to żeby nie sflaczeć bo utrate tłuszczu możesz sobie zapewnić deficytem kalorycznym. Rób pompki,, unos noge do boku, jezeli Cie nie boli w stawie, rób skłony, może kup hantle albotaką wielka piłkę do ćwiczeń. Schudniesz i tak, spokojna głowa :) Magda, gdzie się podziewasz? Pare slow na koniec: Patrzta państwo mily na stopkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha, gratuluję ładnie ci idzie z tym rzuceniem palenia. Najlepiej równocześnie rzucić palenie i iść na dietę, żeby przy rzucaniu się nie objadać. Ramiona niestety też mam przciążone, czuję to, ale na szczęscie nie bolą. Dodatkowo się przeziębiłam, więc nie dam rady już nic ze sobą zrobić. Cały dzień dzisiaj spędziłam na czytaniu o kontuzjach kolan, ale niestety nic ciekawego na ten temat nie znalazłam, jedynie kilka pobieżnych artykułów lub jakieś fora z pytaniami. Sczupłe ciało-ja w tym ostatnim tygodniu jazd jadłam tak ok. 1250 kcal, ale niestety słodycze w tym były. Może za mało jadłam, a za dużo ćwiczyłam. Szczupłe ciało, a ile kosztuje taki stabilizator na kolana? N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Aneta, ładnie, ładnie gratuluję! ;) Diana, ceny są naprawdę różne: http://www.nokaut.pl/szukaj/stabilizator-kolana.html#phrase=stabilizator%20kolana&order_by=Ceny&order_direction=asc A ja się dziś objadłam spaghetti bolognese! Oczywiście w wersji dietetycznej ;) No może poza tym makaronem, który trochę kcal ma :P Po całym dniu wyszło mi 105 gram białka, to zaraz się biorę za ćwiczenia siłowe na masę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :D zyje jeszcze hehe diety caly czas sie trzymam, tylko wczoraj pozwolilam sobie na ciutke wiecej kalorii ale mialam taki meczacy dlugi dzien ze szok :O kurcze w dalszym ciagu baterii do wagi nie kupilam, co chwile sobie zapominam bedac na miescie :O ale ogolnie widze ze jest coraz lepiej w lustrze jak i po ciuchach :) zapowiada mi sie zakrecony tydzien, rozne takie tam zalatwienia i zamierzam sprobowac wlasnie rzucic ten paskudny nalog palenia :D Aneta gratuluje! i oby tak dalej :) milego dnia laseczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana wlasnie zauwazylam twoje pytanie do mnie o cwiczenia :) lekarz mi kazal sie nie nie denerwowac i unikac wysilku fizycznego poki co, mialam pewne problemy zdrowotne.. duzo gadania o tym, ale wszystko idzie juz w dobrym kierunku i mysle ze wkrotce bede mogla ruszyc tylek :) zycze szybkiego wyleczenia kolana! Aneta a tak pytajac odnosnie rzucania palenia.. korci mnie zeby juz jutro sobie powiedziec dosc :D jakies rady? nie masz zadnych dusznosci, kaszlesz? kurcze ja sie najbardziej boje wlasnie tego, no ale pluca musza sie jakos oczyscic z tego syfu wiec to nieuniknione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) i znowu bedac na miescie nie kupilam tych baterii do wagi :O ale nic, bede w piatek i tym razem na pewno nie zapomne :D moge juz zaczac cwiczyc! w dodatku postanowilam kupujac dzis fajki ze to bedzie moja ostatnia paczka, od jutra nie pale! mam nadzieje ze sie uda mi pogodzic diete,cwiczenia i rzucenie nalogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Magda, to super, że rzucasz palenie! Będę trzymać kciuki! Jak już być zdrowym, to na całego! Zdrowa dieta, sport i bez nałogów! :) U mnie nałogiem są gry komputerowe, więc baaardzo ciężki nałóg. Ale odkąd ćwiczę to je ograniczam, bo w końcu muszę znaleźć czas na trening! ;) Dziś na wadze 63,2 kg! A wczoraj zjadłam ponad 2000 kcal :D Niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Magda :) Dobrze, że już Ci się polepszyło zdrowotnie. Coś na naszym topiku sporo kontuzjowanych ;) Ja też przez parę dni miałam ból w kolanie ale odpusciłam bieganie na rzecz szybkiego marszu i jest już ok. Co do rzucania palenia... Więc to tak :): Ja używam e-papierosa, czyli "wapuję" nadal z liquidem nikotynowym. Ale papierosy są szkodliwe w 99% przez wszystko poza nikotyną więc póki co nie zamierzam rezygnować z e-papierosa. I jeżeli jesteś prawdziwym nałogowcem to polecam z całego serca :) Jeżeli chodzi o kaszel to u mnie nie było go wcale. Jedynie dziwne samopoczucie, tzn jakies dusznosci, bóle głowy, płaczliwość etc przez parę dni, ale sądze że to efekt psychologiczny ;) No i wkurzajace były te odruchy Pawłowa w kierunku zapalniczek i popielniczek, mimo ,że nie chciałam palić. Generalnie do fajek nie ciągnie mnie wcale. No i schudłam ;) Ale... Jeżeli miałabym rzucać palenie metoda"zimnego indyka" ;) czyli bez żadnych wspomagaczy to na pewno byłoby trochę trudniej, bo przez 1-2 tygodnie są objawy odstawienia, które na szczęscie mijają. Może nie powinnam tego pisać, ale co tam, powiem Ci tak; gdybym rzuciła nagle bez NZT to chyba zrobiłabym sobie parę dni do tygodnia "oczyszczania"organizmu, bo myslę , że byłoby mi łatwiej. Np Master Cleanse ( *nie jest to dieta odchudzającai nie popieram jej). Może nierozsądnie ale ja bym tak zrobiła tak czy siak :) Pozdrawiam, pisz i pytaj jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjakka
Na wiosnę i lato warto postarać się o nową sylwetkę. Warto przejść pewną metamorfozę. Wystarczy oczywiście zastosować odpowiednią dietę oraz sport. Trzeba zdecydować się na określony trening ( i wcale nie musi to być jakiś specjalny trening w klubie fitness). Wystarczy gimnastyka w domu, jazda na rowerze. Bardzo dobrze sprawdzają się biegi, a także i pływanie. Trzeba tylko wiedzieć, że stosowanie wybranego sportu systematycznie pozwoli odnieść sukces szczupłą sylwetkę. Najlepiej jest ćwiczyć trzy razy w tygodniu po około czterdzieści minut. Warto zajrzeć na stronę http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/01/30/spalanie-tluszczu-w-5-krokach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Taka ładna pogoda się zrobiła, że dziś idę albo biegać, albo na rower :D Tylko najpierw odsapnę, bo wróciłam z roboty i zjadłam pyszne pierogi z serem i śmietaną! ;) Mało dietetyczne, ale co tam! Przyszły moje nowe hantle, to będę się nimi masakrować i spalać kalorie, aż będzie huczeć!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ale jestem wykończona! Byliśmy dziś na wycieczce rowerowej, słonko mocno przygrzewało i trochę mnie podpiekło :D Na szczęście byłam wysmarowana kremem z filtrem! ;) teraz mój chłop napoił mnie piwskiem i normalnie odlatuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asem53a
Rzeczywiście ten portal, który wcześniej ktoś podał http://sukcesosobisty.pl/ Jest SUPER! Dzisiaj byłam na wykładzie prowadzonym przez dietetyczkę i po prostu bomba!! Super cenne informacje można zadawać pytania w dodatku na portalu masa przepisów i innych cennych informacji na temat ZDROWIA A jak ktoś poda swój adres email oraz imię to dostaje extra prezent! Polecam I trzymam kciuki za Was i za siebie w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ja od wczoraj rzucam palenie. mialam nie palic w ogole wlasnie ale wczoraj pod wieczor zaczelo mi odpierdalac :D wiec zapalilam 1, a dzis tylko pol fajki :D jutro mysle ze nie zapale w ogole, apetytu wiekszego nie mam, spoko sie czuje. choc z drugiej strony dziwnie jako ze przez 8 lat palilam prawie paczke dzennie :D bardziej od dymka brakuje mi trzymania czegos w rece. kupilam w koncu te baterie do wagi! jutro z rana sie zwaze i napisze wam ile kg jest teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×