Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gugajnaa

zdrowy styl życia

Polecane posty

Karolina, adziam- ja to robię też i jedno i drugie- po tym z tiffany 1dzień też strasznie czułam, teraz robię już po 2serie i nic nie czuje, to na brzuch na stojąco- moje ulubione :D Dziś też mam ćwiczenia na brzuch w planach. Ja wpadam do domu i wypadam ;) Karolina co robiłaś dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konia z kopytami bym dzisiaj zjadla.. Wszystko za mna chodzi, wszystko! mam tak ZAWSZE przed okresem, poza tym dla mnie słodycze np moga nie istnieć. Wlasnie dostalam okres... A caly dzień za kółkiem, jestem zmęczona a maxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak tam w sobotę? jakie plany? ja od rana chodzę zła nie wyspałam się i @@ nadciaga grrr uważać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gugajna
jak często ćwiczysz z trenerem? Czy w domu sama też ćwiczysz i ile? Jeśli możesz powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
Dziewczyny jakie diety stosujecie? Nie mam czasu czytać całego wątku a z podczytywania widze że udaje Wam sie zrzucić rzeczywiście troche kg :) peeling z kawy bardzo sobie chwale ale ze wzgledu raczej na aksamitną skóre po nim niż na usuwanie cellulitu. Ktoś wspomniał o diecie Cambridge, która z Was ją stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z trenerem ćwiczę 2x w tyg po 1,5h dodatkowo w domu też ćwiczę wychodzi mi średnio 4-5 dni w tyg po min 45 min nie jem słodyczy i fast fooodów a tak to wszystko w granicach 1400-1800 kcal ważenie za kilka dni, ale już mogę napisać, że przez miesiąc schudłam ponad 4kilo i ok 30cm w obwodach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oby ta cisza mówiła, że ćwiczycie a nie że jecie w kącie... meldować się! my właśnie wrócilismy z plaży i placu zabaw paruję dorsza na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oby ta cisza mówiła, że ćwiczycie a nie że jecie w kącie... meldować się! my właśnie wrócilismy z plaży i placu zabaw paruję dorsza na kolację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zjadłam późny obiad/ kolację ziemniaki młode parowane z duszonym w warzywach + buraczki na kwaśno z cebulą i papryką. Ćwiczyłam dziś ok 2h- rozgrzewka, spalające tkankę tłuszczową, to z tiffany na brzuch itd, potem na ramiona, plecy i barki, brzuch, nogi i pośladki + hantle + rower na koniec ;) Ćwiczymy, ćwiczymy gugajna ;) To super, że może wrócisz do firmy. Dopiero poczytałam co pisałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szczupła! brawo! ładnie w domu biegam na bieżni, w ogrodzie dodatkowo skaczę na batucie-trampolinie no i robię ćwiczenia z youtube ale w domu głównie kardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek jakie plany na niedziele? my dziś chyba znowu pójdziemy na plażę bo małej się bardzo podobało planuje też iść na siłkę teraz kawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dalam czadu w piatek, wcxzoraj caly dzien gnilam z ksiazka w lozku :) Buty do biegania doszly, takze dzisiaj ide je wyprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeesc impreza byla wczoraj, wiec nie mialam czasu na wejscie na neta.. dostalam @@@@@@@@@@@@@@@@@@ - w koncu ;) i juz mi lepiej :) ale zauwazylam ze pocieszam sie jedzeniem... a akurat w naszej ksiazce tematy zwiazane z zajadaniem emocji.. generalnie przez te dwa dni jadlam wiecej (na szczescie do 18tej:) i nie cwiczylam.. ale powoli moj humor wraca wiec moze dzis juz to zmienie ;) dzien 25 [kwiatek} - Mniejsza ilosc rzadziej w przeciwiensywoe do tego co mozesz myslec, aby schudnac nie musisz odmawiac sobie potrwa ktore lubisz. zamiast rezygnowac z rozkoszy podniebinia wlacz je do swojej diety. zrob to jednak wg wskazowki MNIEJSZA ILOSC RZADZIEJ pomysl o swoim ulubionym smakolyku, zredukuj ulosc do polowy , nastepnie zdecyduj ze np zamiast codziennie - bedziesz go jesc jedynie w piatek. UNIKAJ POCZUCIA ZE CZEGOS SIE POZBAWIASZ. a dzisiejszy dzien pozniej bo rodzina czeka ze sniadaniem ( u mnie juz drugim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam sobie odcinki perfekcyjnej pani domu i muszę powiedzieć, że polepsza mi humor zawsze jak myślę, że mam bałagan oglądam odcinek i się pocieszam, ze u nas nie jest tak źle ;) a potem chętniej sama sprzątam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie tego programu, ta pani jest za perfekcyjna dla mnie :D guga, kiedy idziesz na silke? Pamietasz, zeby o lkarnityne w ampulkach zapytac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola dla mnie też któż sprząta w takiej sukience i na szpilkach ;) i ma takie czasem absurdalne porady ale ogólnie lubię ten program :) byłam dziś, własnie wróciłam, ale nie było trenerów żadnych zapytam we wtorek jutro robię Wasze brzuchy na stojąco i kardio zobaczyłam się dziś w lustrze i kurna wiecie co?? UDA SIĘ!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tu smierdziii
Tylko dodawanie centymetrów z obwodów to totalna ściema! ktoś może brać pod uwagę 3 obwody, np. biust, pas, biodra i bedzie miał ubytek np 10 cm, a ktoś inny bierze pod uwagę 10 obwodów i będzie miał ubytek 30 cm. Czysta matematyka. Jeśli to ma być znaczące, to należy pisać ubytek z kazdego miejsca z osobna, a nie dodawać. Albo pododawać sobie jeszcze obwody z palców i wyjdzie minus 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecie napisałam gdzie mierze i żadnych palców, włosów ani paznokci nie podaję a szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Dziś chyba z Sis idziemy na basen :D @@ jeszcze nie ma to trzeba wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Fajnie, guga ;) Ja przelozylam sobie fizjoterapie, ide dopiero w czwartek, bo sie nie rozdwoje, jestem sama w biurze;) Jakas taka przejedzona sie dzisiaj czuje, a wczoraj diete trzymalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejho hejho :) ja tez jestem przejedzona, ale to dlatego ze sie przejadlam wczoraj :P chyba kryzys jakis mnie dopadl, ale wiaze to z @@ ;) po fryzjerze i w dopasowanych ciuchach, mowili mi ze ladniej wygladam czym przypominali mi,ze warto i ze sie uda! po czym siegnelam po kolejny kawalek ulubuonego gotowanego sernika ;/ no ale taki czas. trzeba sie na nowo otrzasnac, bo sie juz lepiej czuje :) wczoraj sobie pocwiczylam w domku Boxer Babe z Tiffany (chyba bede to cwiczyc jak bede wsciekla, bo niezle mozna sie wyzyc:D) i Waist area ;no i troche brzuchow. co do perfekcyjnej pani domi - ten program mnie rozsmiesza zawsze, ale po nim jakos dziwnie mam wieksza werwe do trzymania porzadku - co jest najwiekszym plusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaleglosci: dzien 26 🌼 - KIEDY JEDZENIE NIE SPRAWIA PRZYJEMNOSCI Kiedy chcesz,by cos ci makowalo, upewnij sie ze jedzenie odpowiada Twoim pragnieniom. Zastanow sie czego oczekujesz. Rozwaz wszystkie aspekty czy nie jest za zimne, za cieple, przesolona, zbyt suche.. Jesli chcesz sie delektowac potrawa, a nie mozesz bo ci nie smakuje - przestan jesc. pozbadz sie resztek aby nie siegnac ponownie celem sprawdzenia czy smak sie poprawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien 27 🌼 - JEDZ DESER YLKO WTEDY, GDY JEST WYJATKOWY Dobor deserow ulatwia ci nowe umiejetnosci takie jak delektowanie sie ejdzenie porcji rozsadnej wielkosci, planowanie mneijszych ilosci i rzadziej. Zastanow sie czy nie warto zastosowac zasady ze ebdziesz jesc tylko deser WYJATKOWY. Dotyczy to nei tylko samego jedzenia lecz rowneiz okazji i luzi , z ktorymi jestes. przypuscmy ze siostra zaparasza cie na przyjecie, na ktorym poda ulubione ciasto marchewkowe. okazja jest wyjatkowa, poniewaz kochasz rodzine i lubisz przebywac z nimi.. w dodatku siostra piecze najlepsze ciasto marchewkowe:) nadajesz wiec etykietke ciastu WYJATKOWE, poniewaz laczy ono w sobie okazj, ludzi i pyszne jedzenie. teraz wyobraz sobie szkolenie, na ktorym podaja w hotelu duzy kawalek ciasta marchewkowego, wyglada dobrze ale moze nie byc najlepsze na swiecie.. po drugie okazja nie jest wyjatkowa, jesz bowiem lunch z ludzmi, ktorych pewnie juz nigdy nie zobaczysz. Rezygnujesz z deseru poniewaz nie miesci sie w kategorii WYJATKOWY. Zastanow sie nad swoimi ulubionymi deserami i zdecyduj ktore sa wyjatkowe, a ktore przecietne. Oceniajac desery badz wybredna i jedz tylko idealne. wczoraj wlasnie jadlam moj ulubiony sernik z ulubionymi ludzmi :) ale nie musialam zjesc pary kawalkow.. az mnie wieczorem trzustka zaczela bolec. a wiem,ze gdybym zjadla maly kawalek nic by mnei nei bolalo.. ale patrzmy do przodu. MUSI SIE UDAC TYM RAZEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola!!!!!!!!!!!!! graty!!!!!!!!!! ja dziś od siostry usłyszałam ale masz dupkę w tych spodniach :D ale schudłaś z tyłu! :D zjadłam 2 śniadanie, wiejski lekki, pół grejfruta i sok z marchwii a na obiad robię razowe naleśniki ze szpinakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak ma byc :d Z tylu sie nie widzimy, to fajnie, jak ktos nam powie, ze mamy "tyl" mniejszy :) Az sie czlowiekowi chce odchudzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×