Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Katarynka17

MonaVie - jakie są wasze opinie?

Polecane posty

Gość gość
No tak , pewnie monavie nie zna metody głębokiej pasteryzacji lub zna ale specjalnie truje ludzi żeby cała populacja wyginęła .Tym bardziej ze pasteryzacja jest równie tania jak nie tańsza.Najbardziej podobają mi sie produkty ekologiczne , bez żadnych konserwantów tylko termin przydatności przed otwarciem 5 lat po otwarciu miesiąc Co do żywności ekologicznej -oczywiście sam kupuje wiele ekologicznych produktów , sok z acai ? Oczywiście ze możecie kupić , liofiliowaną jagode tez i owszem .Czy jest to tanie ? Nie Czy lepiej bedą sie wchłaniać wartości odżywcze ? Śmiem wątpić , ale każdy ma wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego składu wynika, że wartość antyoksydacyjna soku jest bardzo niska i wcale nie ma wartości ponadprzeciętnej. Zwykła suszona śliwka (ok 100g) ma 2 razy więcej wartości antyoksydacyjnych niż porcja soku. Nie podałeś/łaś żadnych innych wartości odżywczych soku więc gdzie jest ta super moc soku monavie? Gdzie te kwasy omega na, które sie powołujecie? gdzie wartości odżywcze, które powodowałyby że byłby to suplement diety, a nie zwykły sok jaki można dostać w sklepach? Więcej wartości odżywczych jest na etykietach niektórych soków po 4zł i to wcale nie jest wymysł. Nie negujcie tego na siłę tylko sprawdźcie sami, dla siebie. Żeby nie ośmieszać się przed klientami. Nie wierzcie na słowu swojemu kapłanowi, tylko sprawdźcie sami, zacznijcie samodzielnie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla was wszystkich niedowiarków polecam Kubusia ze sklepu.Przeciez ktoś też musi pis te syfeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ile ma ta sliwka orle ? Co Ty za pierdoły opowiadasz, gdzie to wyczytałeś ze nie ma kwasów tłuszczowych . Co za kretyni tu sie trafiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sie nie trafiaja,tu 99 procent spoleczenstwa ze strefy komfortu,ich poglady nie odbiora nam zdrowia i sukcesu.Mialem takiego w srod swoich znajomych ze jak rozmowa wchodzila w opszar monavie to z butow wyskakiwal w jaki ja sie projekt zwiazalem i jakie smieci pije,nie dawno zachrowala jego matka i lekarze kazali jej uporzadkowac swoje sprawy ,sama zdecydowala ze bedzie pic monavie,po 3 miesiacach lekarze sie zdziwili jak przyszla na kontrolne badania bo dla nich ona miala juz nie zyc.Teraz kolega sceptyczny wysmiewca jest oredownikiem monavie ,i kazdy z was co pluje w nasza strone to lepjej zamilknac bo nie wiadomo co was spotka jeszcze w zyciu .chrystusa opluwali i kamieniami obrzucali a glosno o nim az do dzis ,i tak jest z monavie .ze jak jest cos dobre i odnosi sukcesy przy tym jest mega konkurencyjne na rynku biznesowym ,zbiera wlasnie baty na takich scierwach jak to forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałem o skład monavie, na podstawie którego tak zachwalacie sok i tak jesteście pewni jego działania. Po około 2 tygodnia i 2 stronach wątku dostałem odpowiedź ze składem soku na którym się opieracie więc go oceniłem, ponieważ nie jest to nic trudnego i jakbyście poczytali trochę, to sami również możecie to zrobić. Skład tego soku nie wskazuje żeby miał coś więcej niż zwykła multiwitamina? Kwasy omega? Nie widzę, żeby była wiadoma ich ilość, to że są jeszcze o niczym nie świadczy, antyoksydanty? w ilości nawet nie zbliżonej do wartości jagody acai. Psychopatów z monavie prosiłbym o spokój, bo zaraz weźmiecie siekiery i wyjdziecie na miasto w obronie swojej religii, przez niemoc udowodnienia prawd swojego wodza. Opisujemy tylko stan rzeczywisty, nie posługujemy się wymysłami, bez jakichkolwiek podstaw, które Wam można wmówić, natomiast przeciętnemu człowiekowi już nie. Jeśli skład moanvie jest inny i możemy go rozpatrzyć to proszę bardzo, macie szanse się wykazać i podać nam go. Oczywiście z wiarygodnych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o namiar i przesle mailem w pliku caly sklad i badania ,bardzo ciezki material i nie publikowny w necie bo po co szastac tym po sieci .niezalezne badania ,ale tylko wtedy udostepniam jak mam rzeczywisty kontakt z forumowiczem a nie z malolatem ktory podsyca atmosfere,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Panowie z mv dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Wielmożnych Panów z MV prośba o merytorykę wypowiedzi oraz bez uszczypliwości personalnych.Nie tylko Wy znacie adresy IP "gości" więc przypominam o temacie tego forum "MonaVie-jakie są wasze opinie" wcześniej przed zmianą"MonaVie-kto zostal oszukany"Jeżeli brakuje Wam argumentów lub merytoryki i jedynie macie ochotę na potyczki personalne czy krytykę innych firm/produktów to nie ten adres.Tutaj zachwalamy albo krytykujemy napój (nie suplement diety)funkcjonalny Monavie.I pytania do znanego obróńcy "naturalnego b.s.";)1.Dlaczego firmy nie stosują tego rodzaju konserwacji chemicznej w produktach spożywczych np.słoiczki dla dzieci,skoro pasteryzacja jest taka zła?2.Dlaczego organizacje ekologiczne nie polecaja produktów z b.s a jeżeli juz to pasteryzowane?Czyżby też sie uczepili czy są niedouczeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla pana drazacego w benzoesanie sodu powiadamiam ze w monavie mamy arginine ktora produkuje w organizmie tlenek azotu ,i zapraszam jeszcze raz do filmu bo widze ze nie obejrzany,inaczej nie bylo by pana wpisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Symbol Związek Przeznaczenie Zastosowanie Dopuszczalne dzienne spożycie E 202 Sorbinian potasu Konserwant sery, mleczne napoje fermentowane, ciasta, napoje ADI 0-25 mg/kg E 211 Benzoesan sodu Konserwant napoje bezalkoholowe, soki owocowe, dżemy, marynaty, przyprawy, wypieki, koncentrat pomidorowy ADI 0-5 mg/kg E 303 Askorbinian potasu przeciwutleniacz, regulator kwasowości wyroby cukiernicze ADI nie określono W odniesieniu do małego dziecka należy zachować szczególną ostrożność w odniesieniu do spożycia benzoesanu sodu, związek ten bowiem działa drażniąco na błonę śluzową żołądka, może powodować uczulenia, a jego metabolit - kwas benzoesowy może niekorzystnie wpływać na smakowitość produktu, drażnić nabłonek, zakwaszać organizm i wykazywać właściwości alergizujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostałem odpowiedzi na temat superproduktu duolife Panie Piotrze. Na temat benzoesanu zostało juz tyle powiedziane i wyjasniane, ze nie mam zamiaru pisać i sie powtarzać , przecież i tak wiecie lepiej .I powiem wiecej duolife jest najlepsze na świecie , a zaraz po nim sloiczki i inne butelki plus wszystkie produkty ze sklepów ekologicznych , nawet piwo i wino jest lepsze :) zadowoleni ? To odpiurkajcie sie pijcie swoje jedzcie swoje , a my dalej będziemy sie truli :) Ktoś z was uważa ze Mlm jest do d**y ? Ze mam wyprany mózg ? Swietnie niech i tak bedzie , mogę być nawet nawiedzonym, pisiorem lub peowcem( w zależności od przekonań) to moje życie i to moja decyzja . Wolę być tym wszystkim i mieć wspaniała rodzine, super przyjaciół którzy cieszą sie moimi i swoimi sukcesami i kasę niezależna od widzimisię szefa lub od kryzysu w danej branży.A informacji o składach , kwasach tłuszczowych , orac czy konserwantach szuka sie w fachowej lekturze a nie na fejsbuku, forach czy stronach www tworzonych przez amatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sposób naturalne benzoesan sodu występuje w wielu owocach: borówkach, jagodach, żurawinach, a także w goździkach, cynamonie, grzybach, a nawet w produktach mlecznych (pojawia się wskutek fermentacji mlekowej). Wówczas jego ilość nie przekracza 40 mg/kg. Kwas benzoesowy wykorzystywany jako dodatek do żywności jest przemysłowo otrzymywany z toluenu, a to organiczny związek chemiczny z grupy węglowodorów aromatycznych, stosowany często jako rozpuszczalnik organiczny. Benzoesany ogółem stosuje się jako konserwanty żywności - w celu zapobiegania rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów: drożdży i bakterii. Nie szkodzi bakteriom mlekowym, więc nie zaburza zdrowej mikroflory w jelitach. Do czego dodaje się E 211? Najlepiej działa w środowisku kwaśnym o pH do 5, powyżej nie jest skuteczny, więc nie stosuje się go w produktach lekko kwaśnych i neutralnych. Występuje w handlowej formie, jako biały proszek bez zapachu i o słodkawym smaku. Dobrze się rozpuszcza, dlatego chętnie używa się go w napojach typu cola i innych zawierających kofeinę (tu ma jeszcze stosunkowo małe stężenie, bo poniżej 0,08 g/l). W napojach aromatyzowanych występuje w ilości poniżej 0,15 g/l, poniżej 0,1 g/kg w przetworach owocowych i warzywnych, przetworach rybnych, sosach, majonezach, sałatkach, maśle (o obniżonej zawartości tłuszczu), margarynach, tłuszczach piekarniczych, stosowanym w piekarnictwie ekstrakcie słodowym. Poniżej 1,5 g/kg jest obecny w koncentracie pomidorowym. Najwięcej, choć wciąż poniżej 2 g/kg jest go w gotowanych krewetkach i ich przetworach. Badania nad szkodliwością benzoensanu Ilość bezpieczną dla zdrowia człowieka określono na 5 mg/kg masy ciała. Jednak choć jedne źródła podają, że E-211 jest bezpieczny (co potwierdzają w normach międzynarodowych krajowe instytuty żywności i leków, w tym amerykańska FDA z kontrolą Good Manufacturing Practice i Unia Europejska oraz WHO). W badaniach nie stwierdzono szkodliwego wpływu przy spożyciu dawek wielokrotnie większych, bo 647-825 mg na kg masy ciała człowieka dziennie. Badania te przeprowadzono jednak w latach 60 i 70 ubiegłego wieku. Jest więc możliwe, że współczesne metody diagnostyczne dałyby nowe wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benzoesn sodu (E211) to związek organiczny, sól sodowa kwasu benzoesowego. Jest pochodzenia syntetycznego. używany jest jako konserwant w produktah spozywczych takich jak warzone napoje bezalkoholowe, bezmleczne dipy, guma do żucia, soki owocowe, margaryny, lody. Benzoesan znajdziemy też w przetworach owocowych i warzywnych, konserwach oraz napojach gazowanych. Niestety benzoesan sodu może występowac też w pożywieniu naturalnym, tj. w borówkach, żurawinach, śliwkach, cynamonie. Jego ilość w tych produktach nie zagraża zdrowiu. Jednak u osób uczulonych może wywołać reakcje alergiczną. Jest uznany za dodatek niebezpieczny dla zdrowia. Wywołuje astmę, pokrzywkę, anafilaksję, problemy behawioralne, egzemę, podrażnia śluzówkę żołądka. Powinny go unikac osoby uczulone na aspirynę i dzieci. Wywołuje też reakcję alergiczną, która może objawiac się pieczeniem warg, podrażnieniem warg czy wymiotami. Rodzice, pozwalający dzieciom na picie zbyt dużej ilości napojów gazowanych, narażają je na poważne problemy zdrowotne. Naukowcy dowodzą, że ich spożywanie może uszkadzać kod DNA. Peter Peiper, biolog molekularny z Sheffield University, twierdzi, że benzoesan sodu jest szkodliwy dla kodu genetycznego. Ten związek chemiczny jest w stanie poważnie uszkodzić mitochondria – mówi Piper. To z kolei powoduje tak wielką degenerację komórek, że z czasem może doprowadzić do choroby Parkinsona czy marskości wątroby. Piper ostrzega, że typ uszkodzenia powodowany przez benzoesan sodu jest powiązany z wieloma chorobami neurodegeneracyjnymi, które pojawiają się w późniejszym wieku. Co więcej, benzoesan sodu w połączeniu z witaminą C tworzy benzen, związek rakotwórczy co ma szczególne znaczenie w przypadku napojów i przetworów warzywno - owocowych, w których wykorzystuje się obie te substancje. Uczony zauważa, że badania nad benzoesanem sodu prowadzone w UE i USA były przeprowadzane tak dawno, że straciły swoją ważność. Z punktu widzenia współczesnych zasad przeprowadzania testów, nie były one przeprowadzone prawidłowo – mówi Piper i przypomina, że technika tak się rozwinęła, że obecnie możemy dowiedzieć się rzeczy, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E 300 Syntetycznie wytwarzana substancja o aktywności witaminy C. Ze względów technologicznych coraz częściej stosowany w przemyśle spożywczym. Przy ciągłym przedawkowywaniu (kilka gram dziennie) może przyczyniać się do powstawania kamieni moczowych w nerkach i pęcherzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec przez cale zycie kazdy jje co dzien tyle tego benzoesanu ze powinno nas juz nie byc i uczepili sie jego w monavie i pisza na forum zujac gume ,absurd ,.znajdzcie cos gorszego .moze arszenik .choc tez skutecznie walczy z rakiem .duzo go w pestkach moreli i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystrybutorzy poco sie wysilać przecież oni potrafią w Google wyguglowac tylko informacje o benzoesanie syntetycznym bo to im pasuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Info o wit c dla tych z was którzy maja idealny produkt -duo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzby jedyna deska ratunku biznesu jest atak na ?:)benzoesan jest nieszkodliwy a witamina c czyli e 300 tak.Juz wam lepiej;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)))))) fajnie ze jest konkurencja.teraz ludzie maja wybor.albo nieszkodliwy benzoesan sodu albo pasteryzacja z wit.c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie , fajnie ,ze mają wybór , tym bardziej ,ze ten głęboko pasteryzowany z wit c nie jest jedyny :)Hameryki nie odkrył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam te wasze uszczypliwe uwagi na temat benzenseanu sodu czy pisze to Piotr G czy inny Piotr Marek Jurek Ania Dominik itd to odpowiem wam : według GIS aby produkt był dopuszczony do sprzedaży w Polsce musi mieć opis na etykiecie i jeśli jest to sztuczny konserwant a taki jest w MV to jest taki napis na etykiecie i to nie dziwi bo taki jest przepis.A jeśli taki benzensean występuje naturalnie np.w żurawinie to nie musi być taki opis być.Mam tylko pytanie o produkt MV czy mają statut suplementu diety i czy może być dopuszczony do sprzedaży w aptekach ? Jeśli tak to sam będę polecał ten produkt na rynku gdzie jest wiele firm które sprzedają suplementy i zapewniam że znajdzie się miejsce na jeszcze jeden tylko czy ma taki dokument z GIS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roblas7@tlen.pl odpowiedz na pytanie powyzej .prosze napisac do mnie i przesle wszystkie dokumenty legalnosci gis i caly material badan nad produktem i co wlasciwie zawiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie wrażenia moi mili z ossy?Pewnie głowy pełne nowinek i wiedzy.Moja znajoma nie ma żadnych wątpliwości że monavie to jest to co jest w stanie spełnić jej marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do zwolennikow a szczegolnie do dystrybutor@tlen.pl po obejrzeniu filmu ktory pleciles jeszcze bardziej smiem twierdzic,ze wszelkie gow......czyli trucizny w pozywieniu przyszlo od przekupnej ameryki.Czy to aspartam czy butelki PET czy benzoesan i ich normy wydawane przez FDA mozna wsadzic sobie w d......Mc Ameryka to kraj/raj do przekretow na miliardy $ a my szare myszki jeszcze im jemy z reki.K...... to jakas apokalipsa 21wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zostan dalej szara myszka i jedz dalej to co ci sklepy oferuja ,ja natomiast tez konsumuje to swinstwo bo nie ma alternatywy z tym ze cos robie zeby chociaz finansowo sie odbic ,a czy zjem za 2 zlote benzoesan czy za 100 to przynajmiej robie biznes i pomagam innym wyjsc ze strefy komfortu .ty masz racje a ja pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×