Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CzarownicaDługożyca

35 kg mniej w 7 tygodni! Start!

Polecane posty

Trochę przeczytałam i jakoś nie wydaje mi się to ani racjonalne ani zdrowe 35 kg w 7 tygodni to jakaś masakra.... Przytycie 5 kg to raczej nie wynik okresu tylko efektu jojo po tak szybkim chudnięciu. Co do ćwiczeń to jakoś trudno mi uwierzyć że tyle dajesz radę, po takim wysiłku pewnie rzucasz się na jedzenie. Ja byłam na diecie Cambridge, jadłam 2 produkty z diety i 2 zwykłe posiłki, schudłam 10 kg co zajęło mi jakieś 3 miesiące, teraz już jestem dawno po diecie i nie mam efektu jojo, więc czasem naprawdę warto poczekać dłużej na efekty ale też cieszyć się dłużej upragnioną wagą ;) Poczytaj sobie tu o tej diecie http://dieta-cambridge.pl/program.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem polozna nie zmieniam pieluch ty otyly zlosliwcu :P Tobie nikt nie bedzie zmienial bo starosci nie doczekasz z takim postepowaniem No wiec jak tam cwiczonka? Dokoncz zdanie-nie cwicze bo :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A walka z wiatrakami jest twoje odchudzanie . Idz juz pocwicz bo przy wadze 130 kg za duzo cwiczen do wyboru nie bedziesz miala Zwalasz wine na lekarza na mleko matki zalisz sie Weszlas akurat na ten topik 35 kg w7 tyg bo szukalas tu rozwiazania ale sie zawiodlas otyla istoto bo Autorka cwiczy a ty tego nie lubisz co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pisania zgryzliwych uwag nie schudniesz Zerwij zaslone z okien owin sie w nia I idz biegac do parku skoro spodni nie umiesz kupic Aaa zapomnialam nie odpiszesz bo teraz zresz od 12 do 20 . To poczekam do 20 bede wtedy akurat po stepperze Dokoncz zdanie Nie cwicze bo : ,...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale się tu porobiło co za ostra dyskusja na temat odchudzania, a co powiecie o takim fenomenie?? moja ciotka żyła 98 lat a całe życie ważyła 110 kg, jadła boczek, kiełbasę, smalec, wszyrstko jadła co jest dziś zabronione przez bardzo mądrych współczesnych dietetyków, jej siostra a moja babcia ma dziś 92 lata, całe życie była gruba bo ważyła też ponad sto kilo i co??? zrobiła mi raz listę co mam jej kupić do jedzenia i co powiecie przemądrzałe położne, dietetycy, lekarze??? na tej liście było: kiełbasa, boczek, pomidory,cebula, mleko pila całe życie tłuste, masło sama robiła i ser biały, jadła ogórki, smalec, mięso tłuste, jaja, gotowaną kurę, wszystko jadła co dziś zabraniacie!!!! ma 92 lata doskonałą pamięć, jest nadal gruba ale już trochę mniej, energiczna, wesoła, nigdy nie chorowała na nic a ten lekarz co Ci poradził LuluzHonolulu żebyś zmniejszyła sobie żołądek to niech sam sobie zmniejszy żołądek, to nieprawda że ludzie otyli krótko żyją i te wasze wszystkie diety możecie sobie o kant dupy za przeproszeniem rozbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 92 letnia babcia jest mądrą kobietą, je całe życie tłusto i jest gruba ale zdrowa, nie ma nadciśnienia, raka, cukrzycy, tarczycy....nie biega i nie chodziła nigdy na stopperze, jesteście chorzy z tymi współczesnymi dietami i poglądami, właśnie przez nie jedzenie tak jak dawniej ludzie jedli poumieracie przez te wasze chore diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę jadła tak jak moje ciotki, które po prawie sto lat żyły i jak moje babki tłusto i wszystko na odwrót będę jadła co wy tu za kretyńskie diety ukladacie, np. taka kopenhaska to chyba dla chorych na głowę dieta albo Dukana dla następnych idiotów moja się nazywa: jeść na odwrót wszystko co współczesna medycyna radzi i będę zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nie czytalam nawet co Pisalas bo dyskusja nie dotyczy tego czy mozna jesc tluste mieso I smalec tylko czy chora otyla lulu moglaby ruszyc dupsko I cwiczyc a nie szukac cudownych diet na kafeterii. I czy chora lulu ma prawo miec pretensje ze szczuple osoby jedza wiecej I szybciej chudna Czy gruba osoba moze winic caly swiat za swoje tluste cielsko I czy 20g weglowodanych to idealna proporcja???? Co do ciotki- przeciez zdrowo sie odzywiala. Swojska lurks smalec jajka z wlasnej hodowli -gdzie widzisz problem?? Nasza lulu juz jest chora I robi wszystko by swoj stan pogorszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powymyślaliście te wariackie diety dla ciemnogrodu, który się na nie nabiera z Dukanem na czele który kase na idiotach zbił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie czytaj Dieta Slim co napisałam bo ja jem tak jak moja babka gruba i ciotki grube, które sto lat żyły ale całe życie były zdrowe i wesołe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zbilansowana diete 1500 I cwiczenia :) Zgodze sie z toba co do dukana. Kopenhaskich :) Ja po prostu zmienilam styl odzywiania Nie Jem z zegarkiem a reku jak lulu chce od 12do 20 Jem jak jestem glodna :) Nie planuje jadlodpisu na dzien nie odwazam porcji w gr -przestaje jesc jak sie najem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że lepiej się nie objadać no bo sami się wtedy źle czujemy gdy za dużo zjemy.....powinno się jeść normalnie, niezbyt duże porcje.....ale wkurza mnie ta współczesna teoria, że ludzie otyli szybką umierają....no na pewno lepiej się człowiek czuje gdy jest szczupły, bo jest bardziej sprawny ruchowo ale ta teoria że ludzie otyli żyją krócej nie jest prawdziwa....to nie przez otyłość ludzie umierają szybciej tylko od stresów....moje ciotki i babki byłe wesołe i to właśnie wydłużyło im tak życie.....chudzi też szybko umierają np. aktorka Kownacka....stres jest najbardziej niebezpieczny a nie czy jest się chudym czy grubym....a jak slyszę gdy lekarze radzą zmniejszać żołądek, to może przy wadze 180 kg.....a tak ogólnie to większość lekarzy powinna sobie wyciąć mózg, bo też wśród nich różni pracują pseudo specjaliści, coś wiem o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Wróciłam i... co ja pacze? ;) Nie kłóćcie się. Lulu - te 100 gram malin i 300 gram brokułów to wszystko, co jadasz? Cukru ma to ok (bo różne są kalkulatory) - 27 gram; w tym błonnik - 14 gram. Nie masz zaparć? Napisz swój całodniowy jadłospis. Bez podziału na posiłki, tyko wypisz, co zjadłaś podczas jednej doby (ale tak uczciwie, wliczając przekąski, gryzy i cukierki). I dodaj plan treningowy lub jakąkolwiek formę aktywności fizycznej, jaką uprawiasz. ananasek - twoja babcia (czy ciocie) odżywiają się dobrze tylko pewnie za dużo. Nikt ci tu nie proponował przechodzić na dukana, kopenhaską czy inną. Nie wiem, skąd ta agresja. Sama mówiłaś, że dziewczyny powyżej 75 kg nie są żmijami :P Dieta - Ale ż mogłybyśmy mieć podobne stopki :) Mam 168 cm i ponad trzy dychy na karku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sedno tkwi w tym ze gdyby lulu miala dobrana diete ! I odchudzala sie pod okiem lekarza to nikt by jej nie sugerowal zmniejszania zoladka! A jak ona tam chodzi I Jeczy ze diety ma cale zycie I schudnac nie moze to co sie dziwic! Mial nad nia stac I pilnowac co je? Ona ma taki rozczeniowy charakter- tak wynika z tego co pisala Wracajac do ciotki wiesz ze taki swojski smalec jest zdrowszy od tych szyneczek ktore teraz jemy? To wszystko jest takie nafaszerowane !!! Kazdy chce zarobic wiecej I faszeruje bo chce wiecej wyprodukowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
I też SZ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem żmiją ale wkurza mnie jak jesteśmy wszyscy bombardowani tymi dietami, włączę TV reklama jak być szczupłą, kupię gazetę zawsze znajdę artykuł jak schudnąć, pojechałam raz gdzieś siedzę a tu koło mnie siada babka i podsuwa mi książkę Dietę Dukana, sama chuda jak patyk, chora, ledwo żywa i kurcze gada mi o odchudzaniu, wygladała jak kościotrup i dalej się odchudza.......źle mi się robiło jak jej słuchałam, kiedyś musiałam schudnąć 10 kg w ciągu tygodnia, bo tak mi kazali no i schudłam ale po prostu nic nie jadłam przez tydzień....do dziś pamiętam co wtedy moj organizm przechodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Nie wygrasz z reklamą. Mnie też reklamy doprowadzają do szału, nie tylko reklamy diet, tak w ogóle. Trzeba zacisnąć zęby i żyć dalej ;) Dieta - miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę wszystkie w tym samym czasie kończycie pracę, pewnie w jednej firmie pracujecie....może nawet koleżankami jesteście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhaha:)
dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieeta slim fast
ananasek cos insynuujesz ? zainstaluj sobie program do sprawdzania ip dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie wam ze to forum jest pechowe same idiotyczne diety tu zapodajecie a ananasek stwierdzila ze bedzie gruba hehe jak jej ciocie hehe a zal jej dupe sciska jak widzi ze dziewczyny chudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×