Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Candy936

ODCHUDZANIE- nazwa tabletek

Polecane posty

Gość gość
kiedyś stosowałam Slimcea. Pomogły mi schudnąć przed ślubem siostry. Wstydziałm się swojej wagi oraz wyglądu ale Slimcea pozwoliła pokonać moją zbędną wagę i trzzeba było kupić nowa mniejsza sukienke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkowska23
A co byście powiedziały na taki środek który skutecznie pozwoli nam pozbyc sie problemów z nadprogramowymi kilogramami juz do wiosny ?http://sklep.noblehealth.com/produkt/GET-SLIM-LINE Co wazne Get Slim Line oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, przeznaczona dla wymagających kobiet, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów bez "efektu jojo". Ja zaczynam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku roku schudłam juz 3kg dzięki suplemencie Slimcea oraz podstawowej diecie (ograniczenie słodyczy oraz nie zdrowej żywności). Wynik dobry a przedemną jeszcze 2 miesiące kuracji. To co odczułam prócz spadku wagi to blokowanie apetytu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolrna
Najpierw trzeba zdać sobie sprawę, że tabletki odchudzające należy stosować jako dodatek do diety. Ja stosuję takie z ekstraktu z ziaren zielonej kawy (zielona kawa max) i dodają mi energii do ćwiczeń. W ostatnim miesiącu wspomagając się tabletkami straciłam 1kg więcej (pokonałam święta ^^) niż w poprzednim bez nich. Nie wiem czy to przypadek czy też ich zasługa, ale zobaczymy jakie wyniki będą po następnych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że nie wszystkie tabletki wspomagające odchudzanie są zdrowe a wiele z nich jest pewnie nawet bardzo niezdrowych ale to nie znaczy, że wszystkie takie są. Oczywiście oprócz łykania tabletek trzeba dbać o to co się wkłada do garnka i trzeba też ćwiczyć. Ja biorę tabletki Foreverslim i nie ma w ich składzie nic co by mogło być niezdrowe. Uważam, więc, że skoro są preparaty tego typu to spokojnie można je stosować bez obawy o własne zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz powtarzam, dieta musi być. Dopiero wsparcie suplementów. Ja stosuje tabletki Slimcea. Ich działanie oceniam na skuteczne przez to że widać że efekt jest dużo większy. Dieta zwyczajnie utrzymuje sie dzięki hamowaniu łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z koleżanką powyżej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina654
Mi się zaraz po ciąży (no i po skończeniu karmienia piersią oczywiście) przyjmować specyfik amerykański iqgreen. Całkiem sobie chwalę te tabletki, dlatego że w sumie jakoś wyrzeczeń dużo nie robiłam, a schduałm w 2 miesiące ok. 8 kg więc wróciłam do wagi sprzed ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie istnieją tylko jedne tabletki które skutecznie walczą z nadwagą.Foreverslim te tabletki mają tak skomponowany skład że w szybkim czasie można schudnąć bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mieć smukła sylwetkę nie wiesz jak to zrobić zobacz pierwszy niezależny ranking skutecznych tabletek odchudzających.Dzięki połączeniu opinii specjalistów ds. żywienia z praktyczną wiedzą światowej sławy trenera, wiesz, który preparat jest dla Ciebie najlepszy i przyniesie Ci najszybsze rezultaty. http://www.croc.link/7y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariakom
Moi m problemem od zawsze był byt wystający brzuszek i masywne uda. Na szczęście poznałam kapsułki Acetomale dzięki swojej przyjaciółce, która namówiła mnie do ich zakupu. Podjęłam ryzyko i opłaciło się, gdyż dziś po brzuszku nie ma śladu, a uda są zdecydowanie smuklejsze. Jeśli chodzi o minusy, to musiałam wymienić całą garderobę na dwa rozmiary mniejszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuniak
Ja od zawsze miałam bardzo duże problemy ze swoją samoakceptacją... Mam 24 lata, studiuję i to tym bardziej utrudniało mi życie... czułam się jakby ludzie śmiali się mi cały czas za plecami... to bolało bardziej niż jak ktoś by wbijał mi szpile w serce. Co więcej ja ten stres i nerwy zajadałam... nie dawałm rady inaczej każdy posiłek to było ukojenie a potem wyrzuty sumienia i gdyby nie tabletki na odchudzanie to wierzcie mi, że dalej bym w tym trwała. Długo szukałam tych jednych tabletek, które dadzą mi pożądany efekt jakim był 2-3 kg tygodniowo. No i nie znalazłam, najblizej był iqgreen które brałam początkowo (1kg/tyg) potem novoslim, slimfigura - nic, dlatego wróciłam do peirwszych i znimi przebrnęłam 6 miesięczną dietę. Dzisiaj jestem szczęśliwa, akceptują mnie ludzie i chodzę na imprezy. Da się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorren Marie
Do tej pory nie mogę uwierzyć, że schudnąć pomogły mi zwykłe kapsułki zakupione w Internecie. Kupiłam je pod wpływem impulsu, myślałam, ze to pieniądze wyrzucone w błoto, no bo jak to, tyle się męczę ze zrzuceniem wagi, a tu nagle mają mi pomóc jakieś tabletki? A jednak, dokładnie tak było :) Schudłam 5 kilogramów- polecam ACETOMALE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie nabrac na reeklamy tutaj zamieszczane, jedynie skuteczna jest Sibutramiiina. Bardzo polecam w tym wypadku apteke DoktorOdchudzaniie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dbam o figure i odchudzam się z tabletkami Slimcea. Miałam nadwagę większość życia. W końcu się za siebie wziełam. Rozpoczłeam diete z która miałam średnie efekty. Dołożyłam suplementacje tabetkami Slimcea i efekt był znacznie lepszy. Dzisiaj już praktycznie nie mam problemów z nadwagą i rzeźbie sobie swoją figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się stracić 11 kg przy pomocy tabletek Foreverslim. O ile nigdy nie wierzyłam w takie metody, to jednak całkowicie się to zmieniło. Jak jest teraz? Teraz wróciłam do normalnej wagi, do kiecek, które nosiłam przed ciążą. Sama nie spodziewałam się takiego efektu, a jednak się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sama uważam że najlepsze efekty otrzymujemy regularnie ćwicząc może być nawet spacer z psem albo z myślami wieczorem przed snem (ważne by energiczny / powolny trucht) od razu lepiej się zasypia. Dołączmy do tego lepsze nawykiżywieniowe: -wywalić pieczywo (jak już musisz to czarne) -makarony kasze itd zastąpić gotowanymi warzywami np. kalafior lub brokuły na parze -surowe warzywa to świetne przekąski; spróbujcie sobie zamiast batona czy coś podobnego wziąć do pracy/szkoły/uczelnie np. marchewkę sałatkę z rzodkiewkami + pomidory (posypane bazylią) polać leciutko octem jabłkowym. To nie jest takie trudne. Sama korzystałam tylko z tabletek zielona kawa max na zmniejszenie łaknienia + żeby mnie coś trzymało na nogach aż wrócę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrząca
Dobra... pomijając reklamy wyżej... to może wróćmy do tematu... Generalnie są na rynku tabletki, które dają radę. Wszystko to kwestia składu (polecam poczytać sobie o tym co działa a co nie), ja sama używałam tabletek IQGreen, które tam wyżej się gdzieś wymieniają tylko ze względu na skład własnie bo gwarantował mi działanie i tak było (10 kg w 2 miesiące), dlatego jeśli mowa o tabletkach to warto zapoznać się z tematem i dopiero po nie sięgnąć, a wtedy kupicie coś co warto, a nie s**t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takimi wartościowymi tabletkami jest Foreverslim.Skład w 100% naturalny ale działaja świetnie.Trzy miesiące stosowania i 14 kg mniej.Innych tabletek nie stosowałam więc nie mam zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zieloną kawę max jest ok, dobry skład i efekty są widoczne dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące z tabletkami Foreverslim, a efekty szokujące. Kompletnie nie wierzyłam w to, że tabletki mogą pomóc w nadwadze. Robiłam to co przy każdej diecie - rozsądnie jadłam, sporo się ruszałam, ale tylko teraz średnio traciłam 1,5 kg, byłam w stanie trwale zrezygnować z kiepskiego jedzenia, a efekt dalej się utrzymuje. Czekam na wakacje - w końcu pokaże się na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze wam polecić preparat na odchudzanie figurena slim który zupełnie odmienił moją kurację. Wcześniej stosowałam kilka innych popularnych suplementów z tej kategorii ale żaden nie wpłynął aż tak pozytywnie na moją dietę. Nie katowałam się żadnymi drakońskimi zasadami odżywiania, treningów systematycznych nie miałam, tylko jak czas mi pozwolił to ćwiczyłam 45 minut, po całej kuracji schudłam 14,5 kg i moje BMI jest rewelacyjne. Polecam świetny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.limvena.pl Koktajle odchudzające dieta premium zajrzyj i zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoa
Ja nie stosuje żadnych tabletek, ale błonnik z probiotykami colosanex bo fajnie poprawia przemiane materii i ogolnie jest dobry przy oczyszczaniu organizmu. Ale oczywiscie też calkiem wyeliminowałam slodycze i nie jem po 19, poza tym jem calkiem normalnie, nie obzeram sie jednak. W ciagu miesiaca zrzucilam w ten sposob 4 kilo. Moze dla niektorych to za wolne tempo, ale dla mnie jest ok, tym bardziej, że nie musze ze wszystkiego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ważne jest aby preparat jaki zażywam był skuteczny i zdrowy (tzn nie szkodził zdrowiu). Sądząc po wynikach widzianych u znajomej Foreverslim spełnia te warunki i jestem coraz bliżej decyzji o zakupie. Dobrze że już nic nie trzeba załatwić tylko można go kupić w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurenar
Dla mnie też jest to ważne by był zdrowy bezpieczny dla mego organizmu. Ja swojego czasu szukałam preparatu który przyspiesza metabolizm i tragfiłam na naturalne i myślę bezpieczne iq green. Teraz mój metabolizm działa dobrze ja zaczełam nawet ćwiczyć i w przeciągu miesiąca schudłam 7 kg. Więc jakoś sobie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka5
Odchudzam się od stycznia dodając do mojej diety zieloną kawę max- jestem zadowolona , moja waga spadła 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×