Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochankokochanka

Kochanki cudych mężów i te co odbiły komuś męża

Polecane posty

Nie powinnaś Kasiiii marnować sobie życia z żonatym mężczyzną i to jeszcze zabierać ojca czwórce dzieci, no i to że to jest jego drugie małżeństwo i zdradza jeszcze, aż trudno uwierzyć że takie coś jest możliwe, takie nieodpowiedzialne zachowanie ze strony mężczyzny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to wszystko z boku wygląda okropnie i tez bym takiego potępiła, ale nasze uczucie rozwijało sie bardzo powoli. Najpierw była dłuuuuga przyjaźń, nieunikniona, bo zarówno jego zona jak mój mąż mamy ze sobą świetny kontakt. Często wspólnie imprezujemy. Poza tym ona często sama mi go "podrzucała" do rozmowy bo sama nie miała czasu albo ochoty ze mną rozmawiać. Zreszta do tej pory tak jest, że celowo podsyca we mnie zazdrość o niego, a jak ja nie reaguję to jest wielce zdziwiona. Kiedy ja i on nie kkontaktujemy się ze sobą to ona pyta dlaczego. On codziennie do mnie dzwoni, rozmawiamy, czasami się spotkamy na obiad. Seksu w tym wszystkim jest niewiele. Ale czuję, że łączy nas mocne uczucie. Tyle, że on w tym wszystkim nic nie chce zmieniać, bo zasłania się krzywdą dzieci. Poza tym ja tez mam męża i dziecko. Ech ...zaraz mnie wszyscy potepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karą na siebie
sama jesteś Kasiu. Buchaj rozpłodowiec ma duże potrzeby, ta 4 dzieci nie wzięła się z pylenia traw. Ech, głupiaś, pakować się w taki szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karą na siebie
A do tego recydywista, druga żona i tobie naprawdę rozum zamienił się miejscami. Taaaaak przyjaźń się rozwijała, uwodził cię najzwyczajniej, przyjaźń...ty wierzysz w to co mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaa
dajcie dziewczynie spokoj, sama zrobi jak uwaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że macie rację...szukam w sobie sily, żeby to zakończyć...od pół roku bez rezulatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw się...
Jak ktoś chce to potrafi ;-) Ty nie chcesz - proste :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw się...
Głupiaś, głupiaś - wpakowałaś się w bagienko dziewczynko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw się...
Męża też w to wpakowałaś... Szkoda, że chłopina żyje w nieświadomości... Za zdrady powinnaś dostać od niego kopa w zad :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaa
nie pal wszystkich mostow za soba, bo moze jeszcze zmienisz zdanie i bedziesz chciala cos podzialac z tym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw się...
wera - ty też kochanka, prawda? ;-) Dlatego tak bronisz kasiuni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaa
nie jestem kochanka, ale mozliwe ze niedlugo bede bo mam na oku kolege z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw się...
wera - Jak jesteście wolni to okey :-) Jeśli nie - to robicie krzywdę swoim partnerom :-( Ja kurestwu mówię NIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weraaaaa
ja jestem wolna, on ma dziewczyne ale nie sa malzenstwem, ale spokojnie jeszcze do niczego nie doszlo miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do NIE MARTW SIE łatwo oceniać co? i drwić.... wiesz, że to też grzech ? więc nie udawaj takiej świetej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia 007
Mam pytanie Po co zyc z kims 20 lat nie majac dzieci ,i trzymac meza na smyczy,zeby wegetowal bez sensu,bez seksu tylko dlatego ze kiedys cos przysiegal? czy to nie jest egoizm ze strony kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma dzieci, jeśli w małżeństwie się w ogóle nie układa to nie ma sensu być w takim związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka ze stażem
do sylwi 07 - jak ktoś jest z sobą 20 lat to musi być uczucie i fajny seks, i radość bycia ze sobą, , a tym bardziej jeśli nie ma dzieci i związek jest pomimo wszystko szczęśliwy. gdyby tego nie było, dawno by się rozpadło i śladu by nie było. facet by nie wytrzymał. tak trudno to zrozumieć? w sumie, to się go zapytam ,dlaczego jest ze mną tyle lat, i jutro wam powiem, bo mnie zaskoczyłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 lat to już jest przyzwyczajenie duże....wielka mi miłość...ludzie mylą przyzwyczajenie z uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka ze stażem
Gabryelo , masz racje, ludzie mylą pojęcia , albo ich nie znają, więc tworzą sobie własne definicje. Przyzwyczaić to się można do auta, albo do wygodnych butów :) Człowiek ma uczucia. Choć nie wątpie, że nie każdemu jest dane wszystkiego doświadczyć, i każdy żyje według własnych zasad. Jedni długo i szczęśliwie , niektórzy szczęśliwie dzięki niewiedzy lub łzom innych, każdy ma swój sposób na życie. Ja nikogo nie osądzam, ale to z jaka łatwością Wy osadzacie innych, patrząc na tytuł topiku... po prostu aż czasem zakorci , żeby odpisać, ale to i tak całkowicie bez sensu, wiec znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazakochana...
ja spotykam się z facetem który jest z kobieta od 15 lat umawialiśmy się ze to tylko dla zabawy niestety wyszło inaczej mieliśmy to zakończyć niestety nie potrafimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazakochana...
no tylko nie wiadomo co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onazakochana zależy od Twojego mężczyzny czy będzie z Tobą czy z żoną, tak to jest jak się zakochuje w zajętych mężczyznach, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onazakochana...
on nie jest zonaty ale maja wspolne dziecko i tu pojawia sie problem znamy sie okolo 2 miesiecy wiem ze z nia mu sie nie uklada i wiem tez ze dazy mnie jakims uczuciem zreszta ktory facet odzywa sie do swojej kochanki po kilka razy dziennie?do tego jeszcze interesuje sie bardzo jej zyciem i jest bardzo zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×