Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

jak fizycznie pracujesz to raczej szybko schudniesz. Ja płaszczę tyłek bite 8 godzin:/ fakt, intelektualnie jestem wymęczona ale wątpie,żeby dzięki temu tłuszczu ubywało:P może z mózgu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rowerku lubie,no ale wczoraj np jezdzilam 23 min i zamierzam za kazdym razem wiecej ,az dojsc do godzinki,kiedys tak jezdzilam godzine dziennie i widzialm jak nogi mi szczupleja hihi Ogolnie dietka jestMŻ ,zero niezdrowych rzeczy,tylko kawka z mlekiem i cukrem 1,5 lyzki,bo inaczej zyc nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desdemona wcale nie chudnie sie szybciej:( no chyba ze sie dopiero zaczyna, jak tak sie pracuje caly czas to sie organizm szybko przyzwyczaja i jak poczatkowo waga spada tak potem jakby zmienic prace na siedzacą to sie zaczyna tyc. niestety nasz organizm bardzo pilnuje swojego tluszczyku-frajerska chmura:classic_cool: dobra złotka ja lece sprzatnac do konca, potem spacer a potem gotowanie i male spa sobie zrobie co by mnie chlop ujrzal jako boginie ktora przeciez jestem:classic_cool: do pozniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe padlam - i pol zycia dorzuc ;) :D:D:D stinkypinky - heja :D kolejna dziewczyna mojego wzrostu jejeje jupijajej ;) Wild - no ja nie wiem czy w twojej sytuacji pistacje cos zmienia :P O Stinky - i jeszcze podobny cel :D no prosze znajac zycie to zaraz mnie przegonisz bo widzisz ja prehistorie juz przerabiam na tym forum i z 75kg to juz dwa lata schodze :P desdemonaaa - ja tez 8 godzin na doopsku przet tym monitorem:P ale przynajmniej dotrzymujecie mi towarzystwa :P tylko roboty prawie w ogole nie robie :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stinkypinky;)) zdeterminowane z nas babki, dasz rade!!!:) frajerska chmura. wild zwariuje przez Ciebie!!! znow monitor oplułam!!! chyba zaczne spisywac te Twoje teksty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mnie przyjelyscie:) jestem zaszczycona :P hihi😘 a ja juz od lat tyle nie wazylam co teraz:( zawsze tak pomiedzy 63-68,,teraz totalna porazka i masakra...ale koniec zarcia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wazylam 73-75 kg przez dluuuuuuuuuuuuuugi czas.. chyba z 10 lat ;) mialam dokladnie 75 na zegarze jak zaszlam w ciaze z pierwszym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec zarcia...ahh ja od rana jak sie budze to mluce caly dzien no tak do godziny 2.. ciagle mi pysk chodzi.. dlatego juz schodze na takie snaki jak rodzynki, pestki dyni, slonecznika, pistacje, migdaly bo przynajmniej dlugo w buzi, zanim pogryze i przelkne i cukier caly czas w gorze hehe :P a okres mi sie zbliza .. juz czuje bo mam parcie na slodkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak pracowałam fizycznie to utrzymywałam wagę tak ok63kg. fakt, ze ciagałam ciezkie towary i prawie non stop w ruchu. i tez nie jadłam za czesto bo nie było czasu.a juz rok praca siedzaca i przytyłam. teraz staram sie czesto wychodzic z mojego pokoju i wedruje sobie po budynku, odwiedzam kolezanki heheh zeby nie siedziec i nie gapic sie non stop w monitor. dzis mi głowa peka. pogoda spsuła sie i jest dziwnie, chyba bedzie lało... koleznka poczestował mnie dzis herbatą z żeń szeniem, bo czesto odwiedza herbaciarnie i ma w ten sposob mnostwo gatunków. i po tej herbacie niedobrze mi jest....dziwnie w zoladku....bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziam ,ja tez przed okresem mam szalenczy apetyt,nie do poskromienia ,ale wlasnie mi sie skonczyl teraz hehe mgosia,mnie tez boli glowa od rana ,zmiana cisnienia chyba,wzielam tabletke a zaraz do pracy lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stinkypinky - spoko:) posiedzisz pare miesiecy z nami i tez nie bedziesz miala! tylko musisz obiecac ze bedziesz cwiczyc bo my tutaj cwiczace :D codziennie choc pare minutek ;) aha i zdarzaja nam sie bledy, nie panikujemy tylko jedziemy dalej ja i Ona mamy klopot z opanowaniem dzioba :P ale i tak najwiecej mluce chyba ja :D krowa mlucka :P nie glodzimy sie, jemy zdrowo to tak po skrocie a poza tym to wszystkie tutaj rowne babki ;) zyciowe i prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tylko ja taki len i nic w pracy nie robie???:P:P:P ale za to mnie w weekendy prawie w ogole nie ma wiec po prostu musze wam zbrzydnac na te dwa dni cotobyscie nie tesknily :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja lubie spacerki i lubie rower,czasem taniec przed lustrem ,czasem brzuszki robie,:P No i mam straszna motywacje ,wejsc w jeansy:) milego dnia wszystkim:) papap lece harowac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jeszcze posprzatalam do konca i ukulalam puleciki,poczekam az zeszmacona podloga wyschnie i pojde na ten spacer i wyczesac gadzine musze. adziam ja sie tak opierdalam jak ty ale mi za to nie placa:Pwiec jestes na lepszej pozycji:P mnie tez od dzisiejszego wieczora przez weekend nie bedzie chyba ze z telefonu cos skrobne to tez musze wam nagadac az sie zmeczycie mna i sobie pojde:P a ja juz wiem czemu ciagle jestem glodna:Obo nie pale to mnie inny glod ciagnie a tak to nie zwracalam uwagi tylko jaralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć stinkypinky :) Niejedzenie po 18 to błąd. NIE POWINNO SIĘ JEŚĆ OKOŁO 2-3 GODZINKI PRZED SPANIEM. Niejedzenie po 18 będzie wzmaga głód i jest większe prawdopodobieństwo , że rzucisz się na żarcie etiopczyk na suchara . Laski kupiłam w końcu tą zasraną oliwę . Tą biedronkową, jak ją podgrzewałam dziś na patelni to mi jebało tym kremem z ZIAJI oliwkowym hahaha . Śniadanie na dziś, jak zwykle chrupkie sztuk 2 , sałata,szynka,pomidor,ogórek,musztardka. jajko sadzone z 2 sztuk i 2 kulki mozarelli te małe :) . Pycha. http://imageshack.us/photo/my-images/43/dsc00845p.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czasami nie mogę się powstrzymac od zjedzenia sobie czegoś wieczorkiem, ale wtedy najlepiej coś białkowego, np jogurt albo serek wiejski. Wczoraj zeżarłam 2 śledzie i czułam się okropnie - tak mnie zmuliły, a jak ktoś ma ochote na słodkie, to te napoje czekoladiwe np dietalight są też niezłe. Mało kcal a zapyhcają - niestety ja ich spożywac nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desdemona dołączam do ciebie i adziam i Mgosi z tym siedzącym tylkiem w pracy i podjadaniem jak adziam co chwile, ale dzis zapierniczam jak dziki osiol bo zdecydowałam sie wziąc poniedzialek wolny - bo poczatek szkoly, maly do przedszkola po wakacyjnej przerwie wiec wszystkich porozwoże a że w robocie u mnie poczatek miesiaca jest tragiczny wiec musze wszystko se przygotowac żebym jak przyjde we wtorek wyrobic sie ze wsiem. Witam nowa kolezanke Wild - waga sumowata nie od suma - a szkoda tylko od sumo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podliczylam moje dzisiejsze kalorie i bialka tluszcze wegle ktore zjadlam i zjem i musialam wykresli banana i migdaly bo i tak o 100 kalorii przekroczylam ale bialka wegle tluszcze w normie - tak mysle ze gdybym rano tego batonczyka nie zjadla to by bylo ok bym najwyzej wegli dowalila jakims warzywem ale dopiero sie ucze wiec moze dojde do wprawy i wszystko bedzie mi sie zgadzalo, zeby tak jescze trzymac sie tego co sobie zaplanowalam to bedzie sukcesik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desdemona ja to myslalam zeby zwolnic sie na 2 godziny i przyjsc na 9.00 w poniedzialek ale w koncu pomyslalam ze przyda mi sie caly dzien cos ugotuje pospratam pobiegam zafarbuje odrosty a po poludniu bede miala czas dla malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja cora zaczyna szkole 12 wrzesnia 2 tygodnie godzin 'przyswajalnosci' - nie wiem jak przetlumaczyc:P wiec bede miec pare dni wolnego sroda idzie na 3 godziny, czwartek i piatek na 6 potem pon i wtorek wolne (moja mama przyjezdza zeby sie nia zajac bo my z mezem pracujemy) i potem znowu sroda 3 h i czwartek i piatek po 6 :) i pozniej juz normalnie od 9 do 15 tyle ze ja mam wykupione dla niej sniadania i zajecia pozalekcyjne wiec bedzie od 8.30 do 16.45 :) najgorsze jest to ze przez rok dzieciaki sie rozlacza i bede smigac w dwa konce miasta najpierw syna na 8 zawiezc do przedszkola a potem core do szkoly dzisiaj ide zakupic mundurek itd, sweterki z logo szkoly, plecak na w-f ..ehh.. dorastaja nam te dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to jajo przypomina łeb kury .. :| ... Nie wiem czemu dół jajka wygląda mi jak dziób...taki rozplaszczony ten łebek . P.S JESLI CHODZI O TE ENERGETYKI CO TO O NICH PISAŁAM, TO MIAŁAM RACJĘ. To że one są diet, light itp to nic nie znaczy . One są zapchane sztucznymi słodzikami i wyczytałam skład jednego z nich .. Czyste laboratorium w środku . Laski nie pijcie tego . Nie lepiej sobie zrobić np, z brązowego cukru, wody gazowanej i cytryny/lub limonki swój napój ? Do tego mięty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o zakupach nic nie mów - ja od czerwca cos dziewczynom po trochu kupuje a najdroższe to ksiazki ale i ubrania przeciez chca i maly tez patrzy na nie i wola nowe adidasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×