Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

kochane szlag mnie trafia bo nie wiem nic nic mi nie powiedział prócz tego że ciąża jest na pewno nie wiem czy był zarodek bo mi nie powiedział mówił tylko że ciąża jest za mała i że nie ma tętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa zmieniam endokrynologa, zasiegnelam opinii szerszej, nie w necie i zostala mi polacona pewna Pani doktor... z ktora juz sie umowilam na srode.... zobacze co ona mi powie, przez telefon powiedziala ze obawia sie ze za slaba dawke mialam leku jak zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa, lezec to ja leze tylko w nocy :P a i to krótko. Młada nie daje dlużej. Tylko mama mama a tacie sie tknac nie da od jakiegos czasu. Ale za to jak maz wyjdzie to ciagle gada tata i tata no ocipiec idzie. KMSU to ty moze faktycznie zmien lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa konował ! masz rację dlatego zmieniam lekarza w środę jestem umówiona do innego lekarza który ma usg 3d i 4d może on coś więcej mi powie bo taka niewiedza jest gorsza niż cokolwiek innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula mam identycznie :D wraca z pracy i ona sfochowana jest na niego, nie da się dotknąć, jak na nią patrzy to odwraca głowę i tak przez kilka godz. albo innego dnia od samego rana woła tata, gdzie tata itd, jak przychodzi to leci do niego i nie chce go ani na chwilę opuścić, wszystko zależy od dnia,. na spacerze jak się rozdzielamy to się drze na cały głos "tata" albo jak razem wychodzimy i mąż pierwszy wychodzi z domu to ona za mną woła wręcz histerycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka dobrze zrobiłaś. Mam nadzieję, że uda Ci się trochę podleczyć tą tarczycę :) grunt to trafić do dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak najwaznejsze by znalezc dobrego lekarza... niestety czasami trzeba kilku obejsc by na odpowiedniego trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
Cześć dziewczyny:) Dawno to nie zaglądałam bo z mężem sie przeprowadzaliśmy i dopiero dzisiaj podlączyli nam internet. Od razu gratuluje dziewczynom, którym się udało:) Ja we wtorek mam wizyte i będę miała robione usg połówkowe, mam nadzieje, że będzie wszytko dobrze. Brzuch mam już spory, ale ruchow jeszcze nie czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU ja mysle ze wcale jeszcze serduszka nie musialas zobaczyc. Aby bylo serduszko anjpierw musi byc zarodek. Dziwne ze nie powiedzial lekarz czy jest czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka właśnie on mi nic nie powiedział dlatego się tak denerwuję zastanawiam się czy teraz w środę będzie już coś widać czy nie jak myślicie to będzie 4 tydzień i 4 dzień od zapłodnienia a od samego okresu to 7 tydzień i 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedzial ze w 7 tygodniu to juz musi byc widac serduszko. ale tez wszystko zalezy jaki sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
U mnie było widac serduszko w 7 tygodniu, jak byłam w 6 to dopiero był pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura u mnie też był tylko pęcherzyk mam nadzieję że teraz już coś zobaczę bardzo bym chciała ostatnie usg było wykonane dokładnie w 6 tygodniu i 1 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU ale powiedz czemu ty sie tak denerwujesz? moglabys sie martwic gdybys miala rowny cykl 28dniowy i owulacje w 14, 15 dniu cyklu. Jako ze wiesz ze owulacja byla duzo pozniej i dluzszy cykl, to twoja ciaza jest bankowo mlodsza o nawet tydzien!. Bylas na USG w 6 tygodniu, czyli u Ciebie byl to tak naprawde 5 tydzien. W tym czasie ja tez widzialam tylko malutki pecherzyk, bez zarodka. Mysl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz w srode juz powinien byz zarodek, moze i serce, ale tez niekoniecznie. BYc moze na serduszko bedziesz musiala poczekac kolejny tydzien no i oby u Ciebie sie pojawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z natury martwię się na zapas taka już jestem jakoś wole się potem pozytywnie zaskoczyć niż zmartwić a to wszytko to wina lekarza jest bo mnie nastraszył a nic dobrego nie powiedział w ogóle nic nie mówił :( a też mi się wydaję że u mnie może być ciąża młodsza z racji owulacji w 19 dniu cyklu tylko dlaczego on mi tego nie powiedział mówił mi jeszcze że serce powinno być widoczne w 6 tygodniu a laura np pisze że u niej było widoczne w 7 tak to jest jak lekarz nic nie wyjaśni tylko nastraszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja od dzis zaczynam robic testy owulacyjne, wieczorkiem mnei nei bedzie z wami bo jedziemy do kina ;-) na bejbi blues KMSU bedzie dobrze zobaczysz, nei nakrecaj sie ! trzymam kciuki ! wrzesniowa jak bylo na usg ? kiedy nam sie pochwalisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamula
KMSU u mnie tez mowili ze pecherzyk za maly ze ciaza sie chyba nie rozwija ze o 2 tygodnie jest roznica w wielkosci pecherzyka z prawidlowym rozmiarem pecherzyk pojawil sie dopiero w 6tyg w 5 nic nie bylo:-) fasolke zobaczylam dopiero pod koniec 7 tyg z pieknym serduszkie:-)a teraz ma juz 9 miesiecy 8 zebow i taki lobuz z niego cudowny i slodki ze szok:-):-)napewno bedzie dobrze:-)uszy do gory ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze badania pozostaną ze mną na dłużej , mam takiego gigantycznego silnika na ręce ze szok, nigdy takiego nie miałam tak po lini żyły pięknie poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMSU odpusc
KMSU dziewczyny-kolezanki juz delikatnie probuja ci zasugerowac ze sluchac sie ciebie nie da, ja mowie wprost-skoncz juz, bo zepsujesz watek!rzygac sie chce czytajac twoje wypowiedzi i twoje sranie sie na swoj temat, odpusc,ty na prrawde nie widzisz tych aluzji od wszytskich >? widzisz cokolwiek poza swoim czubkiem nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie no bez przesady KMSU ja nie mam Cie dosc, ale uwazam ze faktycznie musisz troszke przystopowac z tym zamartwianiem i szukaniem problemów skoro jeszcze ich tak naprawde nie ma. Nastawienie ma tu duze znaczenie, zamartwianie tez nie sluzy niczemu dobremu tym bardziej ze naprawde nie masz zadnych powodow. Spróbuj troszke lepiej na to spojrzec, dobrze? Ja coprawda ostatnio nie czesto tu jestem, ale w razie swoich wątpliwosci pisz postaramy sie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×