Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inka081

Mamy dzieci urodzonych w październiku 2012 :)

Polecane posty

kasssia- ja najpóźniej w czerwcu też emigruję niedaleko Dortmundu ;-) w każdym razie sa takie plany, tak na poważnie. Inka- wiem, że to niedobrze z tą kawą, ale ja jestem uzależniona....staram się wypijać maksymalnie dwie małe filiżanki i to po karmieniu. malej nic nie jest, śpi pięknie. jem tez właściwie wszystko. jedynie mleka nie mogę i mandarynek. Majka - fajnie, że masz z kim dzieciaczka zostawić. moja rodzina cała mieszka 100 km ode mnie. rodzina męża jest na miejscu ale.... jedynymi osobami, które ewentualnie coś pomogą to są teście z naciskiem na teścia. on naprawdę mi pomaga, w miarę możliwości oczywiście, bo oboje z teściową pracują. w każdym razie nie ma mowy, żeby z dzieckiem zostali jak ja będę miała fanaberie pójść na siłownie. Inka-dzięki, za życzenia wytrwałości :-) ja jestem uparta i dam radę. (tak myślę)hehehe a Tobie życzę powodzenia w rozmowie z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też i rodzice i teście, ale jak trzeba to wracają wcześniej. Jak tylko się dowiedzieli o ciąży to od razu powiedziali,że nie ma sprawy jeden telefon i są przy małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też nie mamy z kim zostawić, tzn. niedaleko mam braci z rodzinami, no ale każdy ma swoje życie, swoje sprawy, także jakby co to tylko, jak coś bardzo ważnego, to by zostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jutro zostaje u teściów na noc. Ja oczywiście o tym nic nie wiem. Jakby mąż się dowiedział, że już widziałam prezent wiem co kombinuje to z romantycznych urodzin nici, bo znając Go wymyślił by coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczzyny musze sie pochwalic, dzis w samo poludnie zostalam po raz trzeci ciotka, na swiat przyszedl trzeci synek mojej siostry, taki maly kolosek bo wazy 4560 :) fajnie. Moje plamienie sie rozkrecilo wiec to jednak okres, Kapijonka poddaje ci dlon na znak witaj w klubie. Ja mam to szczescie ze tesciow I rodzicow mam na miejscu, tesciowa nie pracuje I jest zakochana w malym, poza tym mam z nia w maire dobree kontakty wiec. Moge na nia liczyc I podrzucic malego, niebawem pewnie to zrobie bo chce sie wybrac do kina na Hobbita ot taka mala przyjemnosc! Kapijonka I Kasia kto wie moze niedlugo zostaniecie sasiadkami :-) ja. Slaba kawe pije raz dziennie czasem w ogole wiec nie sadze zeby to szkodzilo bez przesady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczzyny musze sie pochwalic, dzis w samo poludnie zostalam po raz trzeci ciotka, na swiat przyszedl trzeci synek mojej siostry, taki maly kolosek bo wazy 4560 :) fajnie. Moje plamienie sie rozkrecilo wiec to jednak okres, Kapijonka poddaje ci dlon na znak witaj w klubie. Ja mam to szczescie ze tesciow I rodzicow mam na miejscu, tesciowa nie pracuje I jest zakochana w malym, poza tym mam z nia w maire dobree kontakty wiec. Moge na nia liczyc I podrzucic malego, niebawem pewnie to zrobie bo chce sie wybrac do kina na Hobbita ot taka mala przyjemnosc! Kapijonka I Kasia kto wie moze niedlugo zostaniecie sasiadkami :-) ja. Slaba kawe pije raz dziennie czasem w ogole wiec nie sadze zeby to szkodzilo bez przesady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie:) jak nocka minęła? nas w porządku o 4 karmienie i dalej spanie :) wczoraj ustaliliśmy z moim B ze za 6 tyg jedziemy do Polski na tydzień:) musimy załatwić parę spraw:) robimy 2 w 1:) czyli chrzest i cichy ślub kościelny ( bo cywilny już mamy) w czerwcu:) robimy po cichu w gronie najbliższych:) huczne wesela już z mody wyszły:P:P:P u mnie się już pranko pierze posprzątałam trochę a teraz śniadanko i kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio! :) lolipop, gratulacje dla cioci po raz trzeci :). Wow faktycznie kawał chłopa, tylko nie mów że naturalne go urodziła? ;) Moj maluch to miał około miesiąca, jak dobił do takiej wagi :D kasssia, no to fajny plan :). u mnie ostatnio, co druga nocka może nie zła, ale taka sobie, mały codziennie na noc zasypia 21, 22 i ostatnimi czasy albo przesypia do 5, albo budzi się ok. 2, a później już co ok. 2 godziny, dziś, po 4 i chyba ok. 6, ale wtedy nie jadł, teraz śpi z tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;-) u nas nocka dobrze. zasnęła o 21, potem pobudka o 4 i 7. krótka drzemka i grandzi ze starszym bratem :-) level1- dzień3 zaliczony ... pot spływa ciurkiem, samopoczucie rewelacja, narazie nic nie boli :-) u nas dzisiaj piękna zimowa pogoda. śnieg pruszy od wczoraj wieczora. na minusie dwa stopnie. pięknie. za jakas godzinke na spacerek polecimy.teraz ogarnac do konca dom i obiad skonczyc. lolipop-v gratulacje dla siostry! miłego sobotniego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ale slicznie za oknem, uwielbiam taka zimę :) dzis moj wraca wczesniej a ja o 12 jade odwiedzic siostre to naciesze oko tym sniegiem :) u nas nocka ok o 20 zasnal, pobudka o 1 i o 5 :) ja wlasnie zaspiewalam mojemu pare piosenek ze swojego dziecinstwa, puszczam na youtubie i mu wyje (bo talentu nie mam) ale o dziwo lubi to :P a i ja sie swietnie bawie :P milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka urodzila naturalnie, w kucki bez nacinania krocza takze szacun dla niej, Moj tez tyle wazyl po miesiacu, juz nie moge sie doczekac jak go zobacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilipop gratulacje :) Naturalnie urodzić z taką wagą...? :O Mój ważył 3650, a ja popękałam strasznie i jeszcze mnie ponacinali :/ Nie wiem co jest, Adaś mi w nocy coś spać nie chce. Karmie piersią, ale na noc mu daje mm to śpi 3-4 godz, a później co godzine się budzi na karmienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×