Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

RARITY - ładnie rośnie brzusio, taki okrąglutki już :) A co do wielkości to nie ważne jaki będzie, ważne żeby dzidzia była zdrowiutka :) Ja mam mniejszy, ale już w ciągu tygodnia była ogromna różnica, tak zaczęła dzidzia rosnąć :) Tylko u mnie te ruchy takie kiepskie więc czekam nadal na coś silniejszego, pierwsza ciąża więc mam czas jeszcze, ale ja z reguły niecierpliwa jestem i juz bym chciała mieć dzidzię przy sobie. Mój mąż wczoraj też powiedział, że malutka mogłaby już być z nami, tak się doczekać nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABECZKA synek już jak nowonarodzony antybiotyk i leki pomogły bez wątpienia ;) Znów rozrabia więc wszystko wróciło do normy... ;) Dzięki za troskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABECZKA zleci tak szybko że nawet nie będziesz wiedziała kiedy. I czasem nawet jak już będzesz miała dzidzie przy sobie to przejdzie Ci po głowie że mogłaby być znów na troche w brzuchu hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny :) jezeli chodzi o kosmetyki, to tez prosze o porade, bo nie mam zielonego pojecia co jest potrzebne takiemu maluszkowi (jest to moja pierwsza ciaza :D) co do ubranek, to razem z moja mama wpadlysmy w szal zakupow i mam juz chyba wszystko czego dzidzia potrzebuje, a nawet wiecej. Moim wymarzonym wozkiem jest TAKO Laret 3w1 tylko cena troche wysoka bo prawie 1,5tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGNA śliczny wózek.Nie wydaje mi się żeby to była wysoka cena. Taka w sam raz za porządny wózek 3w1. Ja cztery lata temu płaciłam 1200zł za 3w1 własnie jeździ nim 3cie dziecko a we wrześniu znów będzie nim śmigał mój maluch.A wózek jest w świetnym stanie mimo że ja bardzo dużo spacerowałam. Z kosmetyków na początek ja polecam albo EMOLIUM ALBO OILATUM Żadnych mydełek kremików szamponików duperelek-przynajmniej ja tak zamierzam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RARITY - to Twoja druga ciążą na czym polega badanie wysokości dna macicy?? Jak lekarz to robi? DAGNA - ja nie pomogę, też skorzystam z rad dziewczyn bardziej doświadczonych :) Nieźle szalejesz z zakupami :) Dobrze mieć listę zapisaną,żeby potem czegoś nie zapomnieć, ja sobie taką zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABECZKA nie wszystko pamiętam z poprzedniej ciązy dobrze ;) Ostatnio gin kazał mi się położyć i poprostu naciskał mi brzuch coś tam mówił o położeniu.Ale średnio go słuchałam ;) I pamiętam jak w szpitalu mi mierzyli takim srebnym jakby kątomierzem ale to chyba szerokośc miednicy czy coś takiego... Sprawdź sobie najlepiej w googlach albo gina zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze bedzie nam sie nim dobrze jezdzilo :D Pisalyscie o waszych brzuszkach. U mnie juz troszeczke sie zaokraglil, a jezeli chodzi o ruchy dziecka to nie moge sie doczekac kiedy zaczne je czuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGNA napewno ;) Ja już się nie mogę doczekać spacerków...Mam nadzieje że będzie ładnie we wrześniu. Bo nie mam zamiaru siedziec w domu!Dzieciaczek po spacerku jest zupełnie inny lepiej spi i wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMIIRA - pytałaś gdzie chcę się wybrać w góry, więc rozważam wyjazd i zwiedzenie Doliny Jaworzynki, Doliny Suchej Wody i Doliny Gąsienicowej :) myślę,że nie nadwerężę organizmu zanadto a napewno odpocznę w pięknym otoczeniu :) Ależ mamy wiosnę :O U mnie wszystko zasypane i nadal pada śnieg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Trochę mnie nie było bo od wtorku byłam w szpitalu. Dostałam silnych bóli brzucha i krzyża i do tego krwawienie :( Myślałam już o najgorszym, na szczęście wszystko jest dobrze. Lekarze twierdzą, że te bóle są normalne... Nie widać nic niepokojącego, byłam kilka razy badana i wszystko jest dobrze, dziecko jest bardzo ruchliwe, serduszko bije i nic nie wskazuje na zagrożenie. Brzuch mnie dalej boli bo ponoć już taki mój urok i tak mnie będzie bolał ale plamienia na szczęście ustały. Mam leżeć dużo i się nie przemęczać. Dzisiaj wyszłam i ciągle jestem w strachu. Lekarze nie wiedzą skąd mogły być te plamienia, łożysko w porządku, szyjka zamknięta, nie skraca sie,badania ok, na usg wszystko dobrze. Cieszę, się że jest wszystko dobrze ale z drugiej strony strachu się najadłam i ciągle się boję, że się to powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne macie brzuszki, zwłaszcza Rarity, zaczęłam 15 tydzień i dalej prawie nie widać, ale jedne dżinsy zaczynają cisnąć w pasie, więc lada dzień w końcu pstryknę jakąś fotkę. Żabeczka dzięki za odpowiedź, zobaczę co to za fajne miejsca, my z mężem dopiero pokochaliśmy góry i nie chcemy żeby ciąża dała nam o tym zapomnieć na parę lat. Także jak zrobi się wiosna to na parę dni wyskoczymy, a potem to już z dzieciątkiem na plecach ;) Sporo było wcześniej o przepisach na obiady,a czy a propo świąt macie jakieś fajne przepisy na ciasta? Lubię piec, jeść też :P i chętnie poznam nowe przepisy, zwłaszcza z kremami, albo nie wymagające za dużo pracy, no i nie serniki, bo niestety tylko ja je lubię, a całej blachy nie podołam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI - dobrze,że juz wszystko w porządku, wypoczywaj dużo :) KAMIIRA- my też zamierzamy zaszczepić w dziecku pasje do gór :) napewno od małego będzie z nami wyjeżdżać w góry :) A co do brzuszka, to zobaczusz za 2 tyg, już będzie fajna kuleczka, u mnie w tydzień się pokazał, a też mało co było widać :) Co do przepisów na na święta to ja napewno upiekę własnie sernik na ciemnym spodzie, zebrę i pół tortu mam zamrożone (jogurtowiec). Sałatki to własnie wymysliłam,że zrobię 2, z porem i śledziową. Poza tym upiekę klops z jajkiem w środku, na śniadanie tradycyjnie barszcz biały z jajiem i chrzanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na chwilkę. Reni super że jest ok, jak pomyslę o szpitalu to mnie dreszcze przechodzą. Rarity, dzieci mają to do siebie ze szybko wracają do zdrowia. Marcopolo - trzymam kciuki za mamę, żeby wszystko się dobrze zakończyło:) Dagna 1,5 tyś to nie jest jakoś dużo za wózek, ja dwa lata temu płaciłam 1100 też za taki 3w1. Sprawdza się do dziś:) Mój mały dziś nie spał i zaraz będzie bardzo marudny, a ok 15 musimy wyjśc bo mam prenatalne, nie mam go z kim zostawic i jedzie z nami. Jak będzie niegrzeczny to mąż nie wejdzie ze mną do gabinetu tylko będzie czekał w poczekalni. Denerwuję się, dziś nawet wymiotuję i jest niedobrze. W ogóle mój synek robi się mami synkiem, dziś zostawiłam go na 15 min u koleżanki u której czasami zostaje, zrobił jej taka awanturę że wyszłam, włącznie z rzucaniem się na podłogę, płaczem itd. Idę się położy chwilę, brzuch mnie pobolewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem do tyłu o kilka stron więc zaraz będę nadrabiać co pisałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Leże, jak zwykle spać nie mogę a mąż chrapie... No to poczytam sobie bo jestem parę stron do tyłu. Nie mogę doczekać się zmiany czasu bo wtedy moje budzenie przesunie się na bardziej ludzką godzinę a nie jak zwykle piąta rano... Ostatnio wpadła mi w ręce miarka krawiecka,zmierzyłam się w pasie i cóż... 90cm! A więc przybyło mi 18cm brzuszka w obwodzie. Nieuchronnie zbliża się pora powiadomienia rodziny bo w końcu sami coś zauważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziś dwa razy więcej śniegu niż wczoraj.Mąż zoabczył kartki wielkanocne które kupiłam żeby wysłać i się zaśmiał CZY NIE POMYLIŁAM ŚWIĄT CZASEM? RENI a myslałam o Tobie ostatnio gdzie sie podziewasz a tu takie jaja. Współczuje przezyć dużo teraz odpoczywaj i napewno będzie wszystko dobrze :) AMY jak tam po badaniach? Ja mam USG we wtorek i to będzie pierwsze na ktorym mojego M nie będzie...musi wyjechać w niedziele wieczorem i wroci w środe.Nie ma możliwości odmówić. Szkoda...a tak się cieszyłam. GRANISKA to nie wie jeszcze nikt? Hehehe dobra jesteś.U mnie coprowada wie tylko najbliższa rodzina ale ciężko by mi było coś ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Widzę aktualizacje brzuszków na mailu ;) Bardzo ładne ;) żabeczka świetne zdjęcie dzidzi z paluszkiem w nosku ;) Rarity Ty faktycznie już raczej ciąży nie ukryjesz ;) Brzuszek pokaźny :D U mnie pogoda też nieciekawa, śniegu po kolana, wszędzie biało i zimno. Jestem zła trochę bo zamówiłam dla męża w poniedziałek na allegro prezent bo dzisiaj ma urodziny i przez cały tydzień nie doszedł. Wkurzyłam się i zadzwoniłam do sprzedawcy wczoraj a ten, że jeszcze nie wysłał bo czeka na towar od dystrybutora. Nosz kurde to po jaką cholerę wystawia towar którego nie ma? Miałam mieć wczoraj wizytę u swojego lekarza ale jako, że wczoraj wyszłam ze szpitala i dzwoniłam do niego to stwierdził, że lepiej przełożyć wizytę o tydzień, zwłaszcza że byłam badana w szpitalu to nie ma sensu żeby on jeszcze mnie badał więc i płeć dalej nie potwierdzona a na usg w szpitalu nawet nie zapytałam bo byłam w takim stresie, że tylko pytałam o to czy z maleństwem wszystko w porządku. Dziewczyny Wy też macie taką przesuszoną skórę? Ja czuję, że nawet na plecach mi pęka, smaruję się balsamami kilka razy dziennie i nie wiem czy to skóra jest tak przesuszona czy może się rozciąga i dlatego tak piecze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Dopiero wstalam z lozka :D takiego lenia mam, ze z checia bym z niego nie wychodzila. Czy mozecie mi napisac adres mailowy? Wrzucilabym zdjecie ostatniego usg, bo brzuszkiem jeszcze pochwalic sie nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam zdjęcie z usg. Muszę coś zjeść bo strasznie głodna jestem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez z checia poogladam wasze brzuszki i dorzuce swoj :) tylko nie mam hasla do poczty, jak ktoras bedzie miala chwilke to poprosze :) misia_023@interia.pl :) bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj bylam u mamci i wieczorem na meczu u znajomych a dzis od 8 w szkole pozniej spalam i pozniej obiadek kurcze jakas dzis slaba jestem zle sie cos czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy!! Śliczne macie te brzuchy, jeszcze piękniejsze maluszki na zdjęciach :) Ja najnowsze foto mojego bąbla wrzucę w piątek - w czwartek mam wizytę i mam nadzieję, że w końcu się dowiem jakiej płci osobnika w sobie noszę :D Ojjj, ja też mam bardzo przesuszoną skórę :( Nacieram się ciągle mleczkiem Nivea i Jhonson&Jhonson, ale efekt tylko na godzinę, dwie, potem znów to samo :( Mam już tego dość, ale nie wiem co zrobić, może któraś z Was zna jakieś skuteczne metody na ładną, jędrną, nawilżoną skórę? :( U mnie malowania kuchni ciąg dalszy, już mnie głow boli od tych oparów ale cóż, takie życie :D Natomiast moja młoda jedzie jutro na ósmą na zawodu w judo - pobudka więc o 6:40 😭 KTO WYMYŚLIŁ ZAWODY W NIEDZIELĘ O TAK NIELUDZKIEJ PORZE?!?! 😭 Hasło wysłane :) Miłęgo wieczoru! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą... DAGNA super bąbelek.Jak sobie siedzi hehe ;) I wysłałam hasełko MAJONEZOWA proszę Cię w niedziele o 6.40 toż to środek nocy jest! Ja mam wreszcie chwile dla siebie...chłopaki śpią. Ja dziś postanowiłam umyć dwa okna.Jakież było moje zdziwinienie gdy opadłam z sił po umyciu pierwszego!Ale nic na siłe poszłam po rozum do glowy i poleżałam troche.W poniedziałek umyje po troszku. Na zakupach byłam udało mi się kupić w Biedronce Magnozety o które nie młody dręczy od kilku dni i jestem z siebie dumna. I zrobiłam nam z M kolacyjkę super roladki z szynką i serem do tego zestaw surówek PYCHA BYŁO ;) Nie chce mi się spać i mam plan...zrobić porządek w zdjęciach i na pulpicie.Zobaczymy czy zrealizuje ;) Muszę się wybrać do biblioteki bo nie mam co czytać.Czekam aż mi koleżanka 3 część Greya wyśle bo wysyłamy sobie wiecznie książki wzajemnie. Szkoda że Was już NIE MA O TEJ PORZE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny właśnie oglądałam Wasze brzusie widzę ze nie tylko ja sie zaokraglam;) postaram sie jutro wrzucić moja świeża fotkę :). Co do wózka firmy Tako to baaardzo polecam ja posiadam tako GP i nie zamienilabym go na inny. Bardzo solidny i wygodny. Ja rownież chce dzieciom wszczepic miłość do gór z mężem bardzo lubimy. Z synkiem w 5 miesiącu ciazy zdobyłam wszystkie szczyty w Szczyrku a jak miał niecały rok to na narty braliśmy go z nami i na zmianę sie nim opiekowowalismy pod stokiem :) Nawet katarku nie dostał a do polskiej zimy nie jest przyzwyczajony bo wychowywany w Uk. Pozdrawiam i życzę miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni właśnie przeczytałam Twoja wiadomość o szpitalu. Trzymaj sie kochana i niczym sie nie denerwuj napewno wszystko będzie dobrze, musisz tylko duzo odpoczywać i trzymam kciuki aby wkoncu skończyły Ci Sie te bóle. Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja oczywiscie standardowo o 8 sie obudzilam, ale to przez to ze usypiam juz o 22 M. api a ja sie nudze tylko psy mi grasuja i siersc wywalaja;) trzeba bedzie zaraz pozaiatac bo M. wczoraj sprzatal i bedzie sie zaraz wkurzal ;p no nic Was tu pewnie jeszcze nie bedzie ale bęędę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka092- ja juz od 6 nie spie :) Dziewuszki wczoraj wieczorem jak juz lezalam moja dzidzia sie poruszyla!!! :D poczulam takie delikatne pukanie pod pepkiem :D jakie to smieszne uczucie. Juz nie moge sie doczekac nastepnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×