Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama nie mama

Oddalam dziecko i zaluje...

Polecane posty

Gość blockhead
uwazam, ze to prowokacja. A jesli nie mam nadzieje, ze sad nie przychyli sie do twojego wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To, że prawnicy znają prawo
jest pewne tak jak to, że farmaceuci znają się na witaminach. Ale nikt ci nie zagwarantuje, że (w ramach swojej wiedzy) prawnik posiadający kancelarię i farmaceuta posiadający wytwórnię witamin nie będą ci cisnąć kitów ("może pomoże, a spróbować na pewno nie zaszkodzi"), żeby na tobie zarobić :D. Polecam lekturę Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego wraz z wykładnią. Zobaczysz, czym kierują się sądy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikokokol
skoro w kwestiach prawnych będziesz się radzić prawników to czego oczekujesz tutaj......jasne, po studiach, pracowała, mieszkała z rodzicami i nie miała na tyle oszczędności, żeby sobie mieszkanie wynająć i przewegetować jakoś z dzieckiem chociaż pół roku; a tu nagle po cesarce poszła do pracy (i to nie jednej) i przez 5 mieisęcy albo mniej się bogaczka zrobiła. KPINA!!! masz pieniądze z moze i legalnego źródła, ale zapewne budzącego wątpliwosci moralne i dlatego to tak skrzętnie ukrywasz; boisz się że wyjawienie źródła pieniędzy spowodowałoby, że ludzie jeszcze bardziej nieprzychylnie by cię ocenili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam jak sobie poradzic na poczatku...Zapytalam tylko czy to mozliwe odpowiedzi byly rozne i to mnie pchnelo do dowiedzenia sie co i jak. Owszem prawnicy chca kasy, ale ostatni prawnik nie wzial ode mnie pieniedzy i nie mial powodu by klamac, bo mieszka daleko wiec na jego uslugi tez bym sie nie skusila. Wg was to chyba wszyscy adwokaci klamia tak? Mam kolezanke prawnika co prawda ona nie specjalizuje sie w rpawie rodzinnym, ale polecila mi dobrego prawnika, z ktorym dzis sie mam spotkac. W srode rozmawialam tez z jednym, ktory mial za soba takie sprawy pewnie sobie wymyslil to, a dowody sfingowal. Ale wy macie wyobraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym kobieto...
kto woli zwrocic dziecko samotnej kobiecie, ktora je juz raz oddala, nie chciala go niz zostawic je w pełnej kochajacej rodzinie z matka i ojcem ?? pomysl logicznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałas pod uwage
o naiwnosci nie wziął kasy bo chce cie skusic bys go wynajeła do rozprawy...dla niego to czysty pieniadz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym kobieto...
sąd będzie kierowal sie dobrem dziecka a nie tym, ze nagle Ci sie odwidzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałas pod uwage
poza tym kobieto... kto woli zwrocic dziecko samotnej kobiecie, ktora je juz raz oddala, nie chciala go niz zostawic je w pełnej kochajacej rodzinie z matka i ojcem ?? pomysl logicznie, xxxx moze byc nawet tak że odbierze i RA aby dziecko trafiło anoonimowo do kogoś trzeciego:P wtedy totalnie zniknie ci z życia wtedy poczujesz co to znaczy niepewnosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikokokol
jej nie interesują uczucia i emocje dziecka, tylko jej własne; przecież dziecko tego nie będzie pamiętać....a to że to moze mieć drastyczny wpływ na psychikę dziecka wcale nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"le zapewne budzącego wątpliwosci moralne i dlatego to tak skrzętnie ukrywasz; boisz się że wyjawienie źródła pieniędzy spowodowałoby, że ludzie jeszcze bardziej nieprzychylnie by cię ocenili" widze, ze to w jaki sposob polepszyla sie moja sytuacja spokoju ci nie daje i chcesz mnie sprowokowac. Nie uda ci sie:) Niczego sie nie boje, bo gdybym sie bala to do sadu bym nie chciala isc. Chyba nie myslisz, ze boje sie oceny na forum? Jestes dla mnie nikim, nikiem na monitorze wiec nie pochlebiaj sobie, ze przejmowalabym sie twoja ocena. Zeby zaspokoic jednak chociaz troszke twa niezdrowa ciekawosc to ci w tajemnicy zdradze, ze moja sytuacja poprawila sie w legalny, moralny calkiem sposob. Ale jak to sie stalo, to kiedy poszlam do pracy, do jakiej, czy konczylam studia czy nie to sie nie dowiesz. Mozesz sie jedynie zdac na wlasna wyobraznie w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co was obchodzi ona?
Przecież to jej zycie i chcecie za nią podjąć tak ważną decyzje. Kurwa wszędzie się wtrącanie i obrażacie idioci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamniewiecorobicccc
a jak im udowodnisz, ze nie wzielas ani zlotowki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, adwokat mieszkajacy setki km ode mnie mial nadzieje, ze sciagne go do siebie by mi sprawe poprowadzil:O wasza wyobraznia naprawde zaczyna mnie niepokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co was obchodzi ona?
Głupie kretynki jak zawsze chcą być najmądrzejsze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałas pod uwage
myslę ze mnie bardziej zalezy na dobru jej dziecka niz jej samej....egoistką jestes. Nawet z tego własnie powodu nie powinnaś mieć szanse na odwrócenie adopcji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole wszyscy adwokaci pewnie klamia tylko wy znacie sie najlepiej. na szczescie osoby takie jak wy nie zasiadaja w sadzie, a na kafe moga sobie wydawac tylko wyroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony groszek bonduelle
a co was obchodzi ona po co zakladala zatem temat? Skoro nie masz nic poza bluzganiem do napisania, to sie nie udzielaj. Kretynka sie znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikokokol
zastanawia mnie tylko jedno, po co tutaj piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałas pod uwage
dziewczyno znam kobiete która na tych sprawa zna sie lepiej niz niejeden adwokat, który sprawe AZW o mało nie utopił:O Moze z nią pogadaj?:P gg 6199174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym kobieto...
no chyba po to zakładała temat, żeby poznać opinie innych? :o czy nie? czy tak o po prostu ona sobie pisze pamiętnik? albo jest jedną z tych autorek co wiedzą wszystko najlepiej a wszyscy komentujący są w błędzie i nie mają racji i za wszelką cenę się przy tym upiera:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze tu to by uczynic twoje zycie ciekawszym, bys miala sie nad czym zastanawiac. Sorry ale jakie pytanie taka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty chociaż przez chwilę pomyślałaś że to dziecko ma juz rodziców których kocha, a zanim sprawa się zakończy, nawet z pozytywnym wynikiem dla Ciebie, to nie będzie pół roczne dziecko, tylko starsze, które już reaguje emocjonalnie na rodziców a niekoniecznie pozytywnie na obcych, takich jak Ty? pomyślałaś jaką Ty chcesz temu dziecku krzywdę zrobić? bo piszesz jak sobie nie umiesz poradzić bez niej, jak tęsknisz itp, ale gdzie w tym wszystkim są uczucia dziecka? pomyślałaś że ona będzie tęsknić za swoją mamusią, a Ty będziesz dla niej obcym potworem, który ją zabrał z kochającego domu? Czy Ty zupełnie serca nie masz? skoro tak ja kochasz to czemu chcesz jej zniszczyć szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym kobieto...
no ale to my się wtrącamy w jej życie no fakt..masakra.. czym się kierowałaś pisząc o nas, że się wtracamy i wszystko wiemy najlepiej?? jest odwrotnie bo to autorka myśli, że wie wszystko najlepiej tylko po co zakladała temat w takim wypadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opinie poznalam te negatywne i pozytywne za wszystkie dziekuje. Jednak porad prawnych tu nie oczekuje wiec nie bede brala ich do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma dwa latka , i dokładnie wie kto jest jego mamą, tata , babcia, kurwa nawet wie, które koty sa jego....i nie wyobrazam sobie że teraz miałaby go zabrać jakaś obca baba, jak sobie wyobrażę ta dziewczynkę jak ją zabiera autorka do obcego domu, a to dziecko płacze za mamusią, to mam ochotę autorkę rozszarpać...nigdy nikomu nie życze źle, ale Tobie autorko wszystkiego co najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia 12
jaheira1...zgadzam się z Tobą w 100% autorka nie pomyślała o tym ,ze taka sprawa w sądzie może trwać bardzo długo i dziecko juz nie bedzie małym bobaskiem. Autorko pomyśl o tym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moja coreczka nie ma 2 lat, mysle, ze bedzie przy mnie szczesliwa. Jesli bedzie ze mna to w wieku 2 lat nawet tych ludiz paietac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okikokokol
prawnik to jak lekarz, może być dobry, średni i niedouczony.... z jednej strony, oczekujesz czegos i piszesz na forum, żeby 'nikt' znad klawiatury cię wsparł; a z drugiej strony sama gnoisz tych którzy się z tobą nie zgadzają;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz się, jeśli sądzisz, że
sprawa w sądzie zajmie mniej niż 2-3 LATA. Powoływanie kolejnych świadków, biegłych, kolejni psychologowie, odwołania...A przez ten czas dziecko będzie albo u RA albo w rodzinie zastępczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×