Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość wystraszona27
szczęściary z was :) ciekawe, która napisała ten tajemniczy post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona... Znaczy że wszystko musi być dobrze! Niulek... Zrób i upewnić się w stu procentach:-) choć ja innej opcji nie widze;-)widzę Dagietka... Faktycznie myślałam że to ty, ale na test jeszcze czas miał prawo nie wyjść;-)powodzenia! Jak nie ty to mię wiem za kogo trzymać kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagietka ja trzymam kciuki że test za kilka dni wyjdzie;-) też mnie ciekawi kogo to tajemnicza wiadomość nie wiadomo za kogo trzymać kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Wiecie co teraz mi sie przypomnialo ze jakies dwa tygodnie temu zle sie czulam i wzielam cztery tabletki ibuprofen na raz i teraz sie boje czy jesli faktycznie bede w ciazy czy nic nie zaszkodzilam;-( ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek... Twoja kreseczka coraz ciemniejsza:-) nie przejmuj się tymi tabletkami, na tym etapie napewno nie zaszkodziłaś! Ciężko zaszkodzić czymś przed terminem @! A Ty dwa tygodnie temu to jeszcze nie byłaś w ciąży;-) Anielcia... druga kreseczka jest... Powtórz jutro a najlepiej pojutrze czy ciemnieje:-) niulek na poprzedniej stronie wkleila zdjęcie z takim testem jak Twój a zobacz jaki jest dziś:-) gratulacje;-) Dziewczyny testy pozytywnie a jak wasze objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kicica - w poniedziałek mam zamiar powtórzyć test i iśc na bete, dzisiaj mój 31 dc, z reguły mam właśnie takie ok 30-32 dni, co do objawów, to biały śluz, piekące piersi i tak jakby mi ktoś w nie szpilki czasem wbijał, no i cały czas boli mnie podbrzusze tak jak na @ ostatni też miałam większą ochote na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Niulek gratulacje anielica tobie tez mi wychodzily duzo jasniejsze krechy takie cienie doslownie. Dziewczyny to termin marcowy was jeszcze obejmie? bo mi na necie wychodza miedzy 21 a 23 marca jak wpisze date ostatniej @. U mnie dzis 42 dc. Wiec rowno 6 tygodni. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z kalkulatora wychodzi że TP 4 kwiecień. więc już raczej będe kwietniówką, zwłaszcza, że podejrzewam owu dopiero w 17-18 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Te testy z allegro po czasie jaśnieją teraz jak na niego patrze to obie kreski wyjaśniały. Dzięki dziewczyny ale ja chyba będę się najbardziej cieszyć jak zrobię bete i będę mieć 100%pewności ;-)zrobiłam przed chwilą pinktest i też jest słaba bardzo nie wiem jaką ma czułość ale na teście jest zdjęcie testu z drugą bladą kreską i pisze że test pozytywny więc mam nadzieję że kreska będzie tylko ciemnieć;-) Anielicaaaaaaa ja chyba na 99 wkleiłam zdjęcie więc trzymam kciuki i gratuluję;-) mnie mąż dzisiaj wyciąga na plaże więc trochę się zrelaksujemy;-) oczywiście opalać się nie będę;-) żeby nie zaszkodzić;-) zmęczona a jak się czujesz? kiccia dzięki troszkę mnie pocieszyłaś tymi tabletkami;-) bo się martwie tym strasznie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niulek te pink to przewaznie 20 lub 25 czulosc maja wiec kreska bledsza na nich moze byc niz na tych co maja czulosc 10. Mnie brzuch boli tak jak na @ i jajniki. Dzis glowa jeszcze mnie boli tak w skroniach. I ciagle plamienie jest. Czuje sie taka bez sil przez to lezenie. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jestem z Wami nadal i nadal trzymam kciuki! Zmęczona, serdeczne gratulacje!!! Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę:D Niulek x, jest krecha coraz ciemniejsza! Będziesz Mamusią bez dwóch zdań-gratki:)))Na bank nie zaszkodziłaś Ibuprofenem, nie martw się-ja brałam antybiotyk na samym początku i póki co jest okey(tfu tfu). Anielica, wierz mi,że moja pierwsza krecha była jeszcze jaśniejsza, a potem każdy następny test pokazywał ciemniejszą:D Gratulacje:) U mnie jakoś się kula;) Są gorsze i lepsze dni, Dzidzia chyba rośnie-to już 9t1d;) Mdłości i bóle żołądka mnie nie opuszczają póki co...I te humorki...Grozi mi rozwód;P Albo przynajmniej jakiś małżeński kryzys;PPP Synek mi się rozchorował i jakiegoś wirusa miał, ale już jest dobrze... Trzymam za Was kciuki Dziewczyny:) Wiosenne i letnie miesiące na porody przed Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
zmęczona ból głowy to podobno jeden z objawów ciąży.... trzymam kciuki żeby plamienia minęły;-) Rybka aż tak mocno masz humory;-)?oby jakoś się załagodziły;-)super ale już zleciały te tygodnie;-) jak patrze na ten test pink teraz to jest mocniejsza kreska ale cieńsza jakaś się zrobiła i jakby delikatnie rozmazana dziwne wiem że nie można patrzeć na te testy po czasie ale ja tak kontrolnie patrze czy kreska nie znika ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek83
Hej dziewczynki Dawno mnie tutaj nie bylo ale juz prawie nadrobilam zaleglosci Niulek Anielicaa ogromnie gratulacje Zmeczona mam nadzieje ze wszystko juz jest ok ale dalej nie przemeczaj sie i duzo odpoczywaj !!! Hmmm no ciekawe kogo jest ten 'tajemniczy' wpis oh jak bym chciala zeby byl moj test ciazowy jakos mi nie wychodzi dzisiaj moj 32dc a @ nie widac wiec moze to za wczesnie na test gdzies czytalam ze czasami wychodzi dopiero ok 40dc no ale sie nie nastawiem bo wrocialam z urlopu i moze przez zmiane klimatu wszystko mi sie poprzestawialo chociaz bralam luteine a @ powinna byc zaraz po odstawieniu zawsze tak mialam-luteine skonczylam 28dc a @ byla jak w zegarku 30dc co do objawow to raczej mam takie @owe z ta roznica ze mam bardzo wrazliwe sutki no i moze troszke bardziej niz zwykle opuchiete piersi no i od 30dc lekkie bole podburzusza zazwyczaj rano w zeszlym tygodniu bardzo bolala mnie glowa i to codziennie ale to raczaj przez upal (bylo u nas bardzo goraco) i mialam podwyzszona temp ok 37,2 przez 3 dni dzisiaj rano tez sobie znierzylam i jest 37,1 a na @ powinna spadac ale jestem troszke przeziebiona wiec moze dlatego poki co nie nastawiam sie raczej na ciaze mysle ze moze poczekam jeszcze i zobaczymy a dodatkowo moj gin powiedzial po zrobieniu usg w 13 dniu ze pecherzyki sa za male jak na owulacje za chwile i moze za tyg bedzie wiec moze dlatego test mi sie wychodzi bo owulacje raczej mialam (jak wogole byla) gdzies pomiedzy 20a23dc choc bardzo bym chciala dwie kreski pojawily sie na tescie -postaram sie cierpliwie czekac :) Jeszcze raz gratulacje dla przyszlych mam!!!Zmeczona glowa do gory pozytywne myslenie to podstawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
stempelek trzymam kciuki żeby @ się n ie pojawił;-) i za dwie kreski oczywiście;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! ten tajemniczy gosc to tez nie ja, chociaz @ nie mam nadal.... moze zrobie jeszcze jeden test, chociaz na cud nie ma co liczyc... objawów nie mam zadnych, no moze poza ciemnymi obwódkami wokół piersi. w pierwszej ciazy to rzeczywiscie byl objaw i po poronieniu zniknal. ostatnio mam tak dosyc czesto, nieregularnie, czasem w pierwszej, czasem w drugiej czasci cyklu, a czasem nawet caly czas. czy któraś z Was miala podobnie? próbuje znalezc cos w necie, ciekawa jestem co to moze oznaczac poza caza. moze zbyt wysoka prolaktyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmeczona trzymaj sie dzielnie! mysle ze wszystkie jestesmy z Toba! niulek ake fajnie ze kreska coraz ciemniejsza:) bedzie dzieciatko na wiosne:) stempelek - objawy wygladaja na ciazowe wiec moze juz niedlugo dołączysz do szcześliwych Dziewczyn w dole tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Dzis kreska wyszla jeszcze mocniej:-) mam pytanie czy jesli jutro mam termin @ to moge zrobic bete i bede miec 100%p ewnosci? Bo na internecie pisza ze juz 10 dni po owulaci a gdzie indziej lepiej jak sie spoznia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek - no to super, że kreska ciemniejsza, ja też jutro ide na bete:) musiałaś mieć wcześniej owu skoro w terminie @ wychodzi Ci już super kreska, ja miałam bladziocha, ale fakt podejrzewam owu dopiero w 18 dc. dzisiaj mój 32 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek x - myślę, ze termin @ jest najbardziej optymalnym czasem do zrobienia bety. Tym bardziej, że u ciebie już wyszły testy z moczu, to z betą nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. U mnie ciagle plamienie dzis mocniejsze. Wstalam do lazienki to na papierze takir brudy ciemno brazowe zostaly i plamka jasniejszej krwii byla. Czuje sie taka bezsilna bo leze biore d*phaston i nospe i nic nie pomaga. Objawy ciazowe mam bol piersi i takie lekkie mdlosci ale brzuch tez mnie boli jak na @ nie jakos mocno bardzo ale czuje go mimo brania nospy. Boje sie bardzo ze ciaza sie nie utrzyma. Wiem ze co ma byc to bedzie ale chyba nie zniose drugi raz tego. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Zmęczona kibicuję z calych sił. Ile Ty masz nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona wszystko będzie dobrze beta rośnie czyli dzidzia walczy :) może organizm się oczyszcza Do mnie dziś @ przyszedł. Fakt jest taki dziwny krew strasznie jasna. No i za szybko przed poroniemiem miałam cykl 36 dni a teraz jest 22 dzień. Nie wiem czy się coś poprzestawialo czy jak.i brzuch dość mocno boli aż promieniuje na plecy ehh. u mnie pogoda się psuje raz słońce raz lekko pada.mimo wszystko robimy grila na obiadek.a wam jak mija weekend dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona mocno trzymam kciuki żeby było dobrze. musi być;-) Ja nie jestem pewna kiedy miałam owu bo szczerze tego nie kontrolowałam więc Cieżko powiedzieć ja dziś zrobiłam dwa testy jeden z allegro a potem przed wyjściem miałam jeszcze pepino z poprzednigo cyklu i wyszły dwie grube kreski;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×