Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Czesc dziewczyny.Ktoras z Was sie o mnie pytala, wiec pisze ze zyje :P Wczoraj mialam urwanie glowy. Od rana na zakupach przedslubnych.Ale kurcze fajna sprawa tak szalec. Policja mnie jeszcze dodatkowo zgarnela.Posprawdzali mi wszystko, jeszcze dmuchnac musialam, smialam sie jak glupia :P Bylam przekonana ze przez predkosc a to jednak swiatelka.Na szczescie potrzepotalam rzesami i obylo sie bez mandatu.Nawet jeden z policjantow probowal chyba do mnie zarywac :D Na dzisiaj chyba nie mam planow.Jutro ostatnie egzaminy..ale radosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję pączuszki moje drogie a i grosecek też macha i mówi mi że czeka na kolegów i koleżanki z innych regionów Polski - co by na wakacje było gdzie jeździć !! :) a że głupio same życzenia dostawać, to i ja Wam życzę samych grosiuniów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł kobitki:) sto lat, sto lat Giubelli :P Giubelli Bejbe macie racje dużo nas z tym imieniem :) lubie ****ardzio :) Mackowa ale masz fajnego Kotka :)) Zawsze chciałam miec psiura albo kocura ale z tym chyba chwile bede musiała poczekac bo maly (kot, pies) i male dziecko w domu na raz to bym chyba zwariowala :PPP Marta i Stymulowana ( ja jestem z Knurowa) 3mam kciukensy za brak @, kazdy inaczej przechodzi ciaze ale mnie na poczatku pamietam strasznie rwały (.)(.) Marta - fajne kafelki w łazience sasasasaa mam identiko :) Wysle Wam zaraz zdjecie brzuchola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Może i za wcześnie ten test ale jak się widzi jedna kreche znowu to szlag trafia no ale czekam niecierpliwie do poniedziałku.... Zobaczymy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Może i za wcześnie ten test ale jak się widzi jedna kreche znowu to szlag trafia no ale czekam niecierpliwie do poniedziałku.... Zobaczymy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ale to nie moj kot :) ja wysylam zimowa fotke :) Eweelka ja tez sie zastanawialam co z tymi staraczkami co sie nue udzielaja zrobic i myslalam zeby usunac, jak wroca do nas to sie dopisza :) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze pod kolderka i kocem a rece i nogi mam jak z zamrazarki wrrrrr cholerne dresCze ja chce lato ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A sory do środy :-D W sumie pamiętam że Eweelkaa jak ostatnio zaszła miała typowe objawy na @ i czuła ze@ tux tuż zaraz będzie.... Więc nie tracę nadziei buduje humor na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj majowa_ to rzut beretem:) nie poszłam jeszcze na zakupy bo tak mnie głowa rozbolała, że ruszyć się nie mogę;/ te 28 lat na prawdę robią swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Alaaaa takie miałam objawy, cały czas latałam do wc bo wydawało mi sie ze mokro i juz leci a tu zonk, czysto.. Towarzyszył mi tez biały lekki śluz.... wiec to chyba oznaka ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa też tak mysle:) Zostawiamy tylko dziełuchy aktywnie uczestniczące w staraniach jak my:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mowilam ze moj dentysta to sadysta. Lzy ciurkiem mi lecialy, ale nie chcialam znieczulenia to mam za swoje. W sumie jeszcze jeden zabek i wsio wyleczone;) jupi! Zaraz do pracy, wieczorkiem mezus przyjezdza i jazda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tutaj z nami jakas Izulinka, prawda?Tylko chyba nie udziela sie za czesto. Kurcze...Twoj mezus chyba mnie na prawko uczyl (jesli dobrze kojarze ;> ) Krejzol taki z niego, prawda? ;P Ja pikole, jaki ten swiat jest maly :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my już wystartowaliśmy ze staraniami:):):):) właściwie to dopiero rozgrzewka, ale za to jaka przyjemna:) :D mam nadzieję, że się za bardzo nie zmęczymy do właściwego terminu, jak to było ostatnio:P No a u mnie od ran syyyypie i zapowiada się całkiem fajna zima:D jak popada jeszcze ze dwa dni, to strzelimy sobie nocny kulig! Uwielbiam:D Tylko grzane wino mnie ominie, no bo przecież abstynencja od niedzieli:P A jak u Was zima??? Pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to uaktualniam:) CIĘŻARÓWKI:):):) Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI :P eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01.2014 marta86100 ******** 28 ******* 72cs ******2dz******* @23.01.2014 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.02.2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa mamy taki sam termin @. Licze ze beda dobre wiesci od ciebie!;* lece do pracy:) buzka i nie piszcie za duzo bo znow mnustwo czytania bedzie:p majowa cudasny brzusio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wchodzę na pocztę i już nic nie wiem:P mimo tych podpisów. Nie czaję zupełnie kto jest kim i co do kogo napisał:) także proponuję tam zamieszczać tylko zdjęcia i inne tego typu, a tu komentować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaaa66, czy u Ciebie jest jeszcze szansa na ciaze, bo mam taki sam termin @, tez. dzis testowalam i tez wyszla 1 kreska, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Majowa piekny brzuszek :) U mnie sypie od rana, nie wiem jak ja do domu dojade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×