Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gocha78

Rodziny wielodzietne, czyli 3+

Polecane posty

Zakupy sie udały :), kupiłam dzieciom to co im brakowało do szkoły, ale dużo tego nie było. Na dziale z zabawkami pooglądałam chwilę bo córka chciała i była lalka jakaś Stefi czy coś takiego przecena z 39 zł na 10 zł to kupiłam małej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Byłam dzisiaj u ginekologa. Jednak ciąża. Zaczyna sie 6 tydzien. Niestety rano dostalam krwawienia i to dosć konkretnego i dostałam d*phaston. Mam się oszczedzać a wiadomo, że przy dzieciach nie do konca to realne. Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
witam rollie robiłam test w niedziele sama nie mogłam uwierzyc ale była cienka kreska dzis powtórka testu i to samo jest kreska miałaś robione usg?i jakie było dopochwowe czy już po brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
napisz mi jeszcze na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa gratulacje!:) Ja mialam usg dopochwowe. Widac bylo bijące serce. Ja wysłalam dzieci do szkoły i przedszkola i teraz siedzę przy kawce. Rano obudziłam sie spanikowana bo mi się śniło, ze dostalam silnego krwotoku, na szczęscie to tylko sen a krwawienia dzisiaj nie miałam. Trochę sie martwię, niby nie chcialam tego dziecka a jednak martwię sie, że mogę nie donosic... Ewa i jak tam, pewnie jestes przeszczęśliwa :) Kamilka co u ciebie, jak synek przetrwał pierwszy dzien w szkole, podobało mu się? Co u reszty dziewczyn ktore zaczeły tu pisac, odzywajcie sie laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamama
hej dziewczyny;) nie czytalam Waszego topiku, jednak teraz po czesci dotyzy on i mnie;) jestem 23letnia mama 2letniej dziewczynki, w listopadzie bedzie miec rodzenstwo: 3 siostry;D nie wiem jak to mozliowe, bo nigdy nie bralam tabletek anty, w rodzinie tez nie ma przypadkow mnogich ciaz, ale coz, cieszymy sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mogę dołączyć ? Mam trójeczkę: 2 chłopców i dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamy. Monikamama to będziesz mieć wesolo, czwóreczka ;) naprawdę nie stosowałas zadnych lekow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rollie ,czy karmiłaś najmłodszą pociechę piersią ? Moniko to będziesz miała wesoło córeczka nieduża, a tu jeszcze trójeczka.Powodzenia i radości z ciąży. Ewo w młodej ciąży USG tylko dopochwowo, niekiedy w 13-15 tyg.ciąży udaje się przez brzuch,no ale to zależy od specjalisty i sprzętu.Sprawdza się wtedy przezierność karku i kość nosową. Moja córcia po pierwszym dniu w szkole. Zadowolona i uśmiechnięta, tylko ja spanikowana.Dziewczyny jak jest u Was w zerówce z obiadami ? Ja nie pracuję i nie chciałam jej zapisywać ale na 20 dzieci 18 chodzi na obiady 1 dziecko ma specjalną dietę więc nie chodzi. Byłam zaskoczona biorąc pod uwagę że obiad o 12 a dzieci kończą zajęcia o 12.30 - 2X i o 13.30 pozostałe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
witam dziewczyny o pietnastej mam wizyte u ginka później napisze wam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa - nazywam sie Gosia i mam 4 dzieci - 4 synom (8,6,3 i 1) :-D milo do was dolaczyc - na dzien dzisiejszy jestem zdecydowana na staranka w przyszlym roku,zeby najmiejszy mial 3 latka jak sie dzidzius urodzi :-) tylko musze meza przekonac,bo poki co nie chce pozdrawiam i milego dnia ach i mieszkam w Niemczech i jestem szczesliwa '' kura domowa:-D ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
to ja tak będe miała gosia jak sie piąte urodzi to czwarte bedzie miało prawie trzy i pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co na sile namawiacie sowich mężów na następne dziecko jak oni tego nie chcą? po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja dzisiaj obudzilam sie z potwornym bolem glowy, wzielam juz 2x panadol ale nic nie pomaga. Znacie jakis sposob?:( Dorota - nie karmilam piersia najmlodszego. A co do obiadow to ci nie powiem bo moje nie jedzą w szkole. Ewa - czekam na wiadomosć i powodzenia na wizycie. Ja w poprzedniej ciązy mialam w 6 tygodniu usg przez brzuch, zależy od sprzetu bo nie każde usg wychwyci ciąze na tak wczesnym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć wielodzietne:) wczoraj był reportaż w ekspresie reporterów o wielodzietnej rodzinie, małżeńswo miało chyba z 6 dzieci biologicznych i zaadoptowało jeszcze 4 z zespołem downa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie bardzo dobrze czuje w roli mamy - przed latami chcialam tylko 2 i tak jakos jest 4 - dodam ze planowane wszystkie,a mimo ze najmniejszy ma roczek to mi sie marzy jeszcze jedno dziecko i nie uwazam,ze jest w tym cos zlego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamy, co u was? Moje dzieciaki w szkole/przedszkolu, ja mam straszny bol po prawej stronie w pachwinie wiec troche leze. U nas pogoda sliczna, jest slonecznie i cieplo. Musze sie wziac za gotowanie obiadu. Ewa - jak tam po wizycie? Piszcie cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam Was dziewczyny za takie fajne rodzinki. Ja narazie mam dwojke ale marzy mi sie chociaz jeszcze jedno tylko boje sie o kwestie finansowe... A wy jak dajecie rade finansowo czy kolejn dziecko rowna sie az tak wielki wydatek i wzrost kosztow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli okres powinnam dostać za 13 dni to kiedy można robić test żeby był wiarygodny? Jak myślicie? Mam troje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Rollie a Twoje najmłodsze z kim jest jak odpoczywasz.W takich momentach to zapewne ciężko. Właśnie boję się co by było jakbym miała ciążę zagrożoną - leżenie to jak poradziłabym sobie. Gościu jeśli masz cykl 28-30 dniowy to akurat masz dni płodne. Ja zrobiłabym test dopiero w dniu spodziewanej miesiączki wtedy jest najbardziej wiarygodny. U mnie pod Warszawą też ślicznie oby jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa 29
witam dziewczyny niestety wtedy w środe lekarz zadzwonił i odwołał wizyte jestem umówiona na wtorek już na pewno czuje sie dobrze a ty jak rollie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
Hej, mam pytanko- jeśli okres powinnam mieć 18 września, to kiedy można by było zrobić test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam was. Co u was slychać? Ja jakos się trzymam chociaz czuje się nie najlepiej. Co do opieki nad najmłodszym to zajmuję sie nim ja. Czasem mama przyjedzie w weekend, czasem ja do nich skocze, mieszkamy blisko. Więc wtedy moge odsapnąc. Mamusiu trojeczki - zrób test 18 wrzesnia żeby byl wiarygodny. Pozdrawiam. Piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
Witam z rana. Do okresu zostały mi jeszcze około 9-10 dni, to bedą najdłuższe dni w moich życiu chyba. A jak tam mija początek dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Co u was slychać? U mnie w porządku. Dzieci w szkołach i przedszkolach. Najmłodsza dwójka trochę wymiotowala i teraz śpią. Mam nadzieje ze to zaden wirus tylko się struli wczorajszą kolacją. Gorączki nie mają. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Ninke
Cześć, ja mam 4 dzieci - Emila lat 7, Nataszę 2 latka, rocznego Mikołaja i 6 tygodniową Darię. Starszy syn i młodsza córka nie byli planowani. Radzimy sobie różnie. Czasem są chwile zwątpienia i kryzysy, ale dajemy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×