Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Soczysta Morela 23

Odchudzanie po raz enty.

Polecane posty

Gość truskaweczka22
Witam was dziewczynki ,miałam wieczorem już nie cw ale coś mnie nosiło i nie mogłam uciedzieć w domku na d***e wiec wymyśliłam sobie nowe cw wziełam zwykły rower i na stojąco jezdziłam jak szybko mogłam tak ok 2h to dopieru jest wycisk dla nóg ojojoj... dziś tak mnie uda i łydki bolą że niewjem czy dam rade cw ale czuje też pośladki tak napięte mam mięsnie ,ale głupia jestem aż szkoda gadać .... a co do jedzonka to będę jadła jak do tej pory nie ma co kombinować . PIEKNA ciesze sie że już cie nie bolało i mogłaś cw bo martwiłam sie o Ciebie ,tak trzymaj kochanieńka mocno trzymam za ciebie i wszystkich kciuki i wiem że tym razem nam sie uda .Miłego dzionka Wam życzę buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Witaj glodek ,fajnie że do nas napisałaś i dzięki za rady ,Tobie napewno też uda sie wkońcu wskoczyć w krótkie spodenki ,pozdrawiam cieplutko trzymaj sie i nie ulegaj pokusą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
witaj glodek trzymam za ciebie kciuki. BEDZIESZ PIEKNA!! tak jak MY DZIEWCZYNY:*:*:*:*:* zrobilam juz: 10 min cardio, 10 min nóg, jeszcze tak cztery razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
A JA MAM DOŁA JESTEM ZAŁAMANA NA MAXSA nie mam ochoty cw jestem zdenerwowana i chyba skocze po jekeś słodycze bo nie wytrzymam tego napięcia ehhh...........wczoraj jak piekłam sobie rybke na obiad wysiadł mi cały programator w kuchni nic nie działało zadzwoniłam po serwis i dziś o13 będą dopieru mnie skasują ....bo na domiar złego miesiąc temu skończyła sie gwarancja ,kurde ide do sklepu po łakocia ...i dupa sałata z diety dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
ja zrobilam: 10 min cardio, 10 min nogi, 10 min cardio, 10 min nogi jeszcze nigdy nie bylam tak spoconna jak teraz.... nawet po bieganiu i skakaniu nie bylam TRUSKAWECZKO wierze w ciebie i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Truskaweczko biedna TY Nie poddawaj sie!! ja dzisiaj mam dzien wolny od cwiczen. Wczoraj mnie serce bolalo a to zly znak ( kiedys juz to przerabialam) sniadanko : bulka z serem( 200kcal)+kawa Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
no dziewczyny ale mi sie przytrafiło posikacie sie ze śmiechu ...jak wyszłam z domu by do sklepu sie udać spotkałam sąsiadke z działki obok starsza kobietka( 73l) no i zamiatała sobie koło furtki i sie pyta gdzie idę no więc jej sie wyżaliłam że mam doła i t p .. no i wiedziała że sie ostro odchudzam,a ta jak złapała za miotłe jak mnie w d*pe strzeliła i tak sie darła że chyba obudziła pół osiedla ostra jest nigdy z takej strony jej nie znałam to sie nazywa motywacja ale jaja i popędziła mnie a ja jak ten pies z podkulonym ogonem wróciłam do mieszkanka i tak mi wstyd że nie umiałam sama sie powstrzymać a już tak widać efekty ,ale z 2 strony będę musiała jej podziękować ,ale sie rozgadałam ...Wam również dziewczyny dziękuję za wsparcie i wiare we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja sie dziś masakrycznie czuje. Dostałam okres i jestem spuchnięta jak balon. I tak mnie boli brzuch... Masakra: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
TRUSKAWECZKA tak trzymaj nie poddawaj sie pokusom!:* ja na sniadanie caly jogurt pitny razem 205kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
dobrze PIEKNA postaram sie u mnie też śniadanko zaliczone 1 szkl kefiru (124kl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
Porcelanova u mnie już będzie koniec i też bolało ,weż sobie no-spe naprawde pomoże ,trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napewno w ten link nie wejde nie mam zamiaru sie faszerowac zadna farmakologia. jesli ja nie zrobie nic z soba, to zaden farmaceuta mi nie pomoze w tym PROSTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również nie stosuję żadnych specyfików. Dziewczyny poradzcie coś na zwiększające się łydki ;/ od tych ćwiczeń mi się powiększyły a to mój największy koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie chodzę na pieszo do pracy (4 km w jedną stronę) robię ćwiczenia z mel b ( ale nie codziennie na nogi tylko różnie więc myśle że to nie to) + mniej więcej 40 min jazdy rowerem na najmniejszym obciążeniu. Także nie wiem o co kaman bo ćwiczeń siłowych żadnych nie robie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze to od tego pedalowania na pewno. ja robie wiekszosc cwiczen na uda, kickboxing z jillian michael, na youtube znajdziesz, sprobuj, zobaczysz jaki wycisk 25 min. wpisz w youtube kickboxing jillian michales mnie uda zmalaly w te 3 tygodnie, to samo tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile razy w tygodniu wykonujesz te ćwiczenia? i co robisz dodatkowo ? mi w sumie przydałoby się zrzucić pare cm. bo waga jeszcze ujdzie ale ciało mam takie... rozlazłe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie kick boxing z jillian albo inny rodzaj kickboxing i biegam. tak na przemian ten kickboxing z jillian teraz bede robila na przemian z INSANITY raz insanity, raz bieganie, raz jilian. zobacz sobie INSANITY na youtube, mozesz sciagnac caly zestaw cwiczen na kazdy dzien, ale uwazaj cwieczenia naprawde daja wycisk. i trzeba jesc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat z za małą ilością jedzenia nie mam problemu ;) ha :P ale skoro to taki wycisk to ja nie wiem czy podołam bo moja kondycja jest mocno przeciętna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś poczytam o tym w necie i przeanalizuje mój program treningowy bo dziś i tak nie poćwiczę bo bym umarła przez ten okres. a powiedz mi myślisz ze np takie codzienne chodzenie coś mi daje? bo już sama nie wiem czy nie jest to poprostu strata czasu. Dodam że chodzę w miarę szybko. i zajmuję mi to ok. 40-45 min w jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chodze do pracy codziennie, po 45 min , albo jezdze na rowerze bo nie mam innego wyjscia i szczerze mowiac nic mi to nie daje. uwierz mi, nawet takie krotkie cwiczenia plus dieta daja efekt. pamietam kiedys robilam zestaw cwiczen SZCZEUPLE UDA BEZ WYSILKU, jakies 25 min cwiczen plus dieta i w 1,5 miesiaca schudlam 13 kilo. ale naprawde sie pilnowalam. ja tak samo uwielbiam slodycze, ale nienawidze siebie jak sie nazeram i teraz w ogole nawet o tym nie mysle. a kiedys totalna obsesja. nie pisze zeby sie wymadrzac, ale chce razem sie wspierac. zrób jilian michael, jezeli poczujesz bol w udach na nastepny dzien to znaczy ze cwiczenia dzialaja INSANITY jest trudne jak na poczatek. ja tez codziennie nie bede tego robic bo mi serce wysiadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IdaWu
Poczytałam sobie trochę w tym wątku i natknęłam się na temat czerwonej herbaty pu-erh. Sama od 3 dni wprowadziłam ją do swojej diety, więc efektów szybko nie zobaczę, ale myślę że dodając ją do mojego 'parowarowego' jedzenia i 60 min na orbitreku dziennie może troche mi pomoże:) pod tym linkiem dostępny jest test herbatki pu erh http://www.youtube.com/watch?v=asThKNqwFjQ Od 14 dni walczę z kg, na początku było tragicznie! - mięśnie puchły, woda w organizmie się zatrzymała i waga zamiast spadać rosła, ale zaczęłam pić napar z ziół - pokrzywy i skrzypu, codziennie rano 2 kubeczki i woda zeszła :D Waga nagle z 76,9 spadła do 73,8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest to Jillian-Michaels---Cardio-Kickbox ? trwa 25 min? myśle że mogę spróbować tego codziennie rano... bo wcześńiej próbowałam skalpel z chodakowską ale za długo trwa i nie mogłam się wyrobić do pracy. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede piekna
dzis moj dzien nie najgorzej: -dr sniadania nie jadlam bo bylam w miescie -obiad: kotlet najmniejszy z fsolka -zjadlam tez prawie calego desera: z galaretka, brzoskwinia,bita smietana posypka z czekolady wszystko dlatego ze przyjechal moj przyszly tesc i szwagier a dlatego bo moj chlopak ma dzis ur milego dnia i NIE DAJCIE SIE POKUSOM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womanontheway874
hey Piekne ja obiad zaliczony: mozarella (200), marchewka, ogórek, rzodkiewka Dzisiaj nie cwicze, dzien off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskaweczka22
hejka ,dziś pochłonełam 496kl nie miałam czasu by zjeść więcej a teraz już nie jest pora na jedzonko ,chyba do rana jakoś dociagne ,cw też brak ehh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×