Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Moja żona nie była dziewicą, miała przede mną facetów, a ja byłem prawiczkiem

Polecane posty

Gość gość
Tylko jak prawiczek ma wyrwać dziewicę skoro brak mu doświadczenia? Owszem zdarzają się pary, że i ona i on byli "czyści" ale bardzo rzadko. Te doświadczone natomiast same wyrywają i nie raz taki prawiczek zanim się zorientuje zostaje zrobiony w bambuko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sama się nie szanowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judek
Moja rada dla prawiczków , nie bierzcie rozdziewiczonych panienek za żony bo to nic dobrego w przyszłości nie wróży , doradzam tylko dziewice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ich wina, że nie biorą dziewic, a potem jęczą, jakby jakikolwiek seks był aż tak ważny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekq
Ja polecam każdemu nie brać takich dziewczyn nie tylko prawiczkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na życie to ma znaczenia wy osły, czy przyszła żona była w innych związkach. Najważniejsze i najbardziej potrzebne jest to jakim jest człowiekiem, czy bedzie szanowała ciebie, czy bedzie wierna i kochająca, czysta i dbająca, czy sie nie roztyje i nie zeswiruje w sklepach ze szmatami, czy nie bedzie złośliwa, kłótliwa i czy po prostu bedzie miła i fajna. Czy bedzie miała zainteresowania i smykałkę do dotowania oraz czy bedzie dla ciebie super kochanka. Ale ciołki problemy macie w innym miejscu , zakompleksione i żyjące w teoriach ubiegłego wieku. Wiec jeśli kobieta trafi na takiego cymbała to moze byc pewna ze jest on rownież rasista, niezdarą potencjalnym pijaczkiem i mimo ze głosi te dyrdymały to tak naprawdę szuka pretekstu aby jego fiutek mógł złamać przysięgę małżeńska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe przyjechał rycerz pokonał smoka a jego księżniczkę przeleciało 5 innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekq
Właśnie sens w tym ze dla mężczyzn ma znaczenie. Dla Was ma znaczenie żeby Was nie zdradzać, a dla mężczyzn żeby być tym pierwszym. Zreszta co ja sobie tu nerwy psuje świata nie zbawię. Życzę Wam dziewczyn w takim razie nowoczesnego męża który będzie miał daleko ilu Was pukało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ugotować to każdy sobie potrafi po co mi puszczalska która umie gotować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekq
Nikt tu nie chce nikogo zdradzać. Najpierw kobiety się puszczają na prawo i lewo, a potem jeszcze zwalają wine na faceta ze szuka pretekstu do zdrady. Odpowiem za siebie nie chce nikogo zdradzać, nigdy nie zrobiłbym tego drugiej osobie. Wiem ze to jest dla niej ważne i to szanuje. Poprostu boli myśl ze twoja kobieta już z kimś spała. Dlatego właśnie piszemy na forach bo nie wiemy jak sobie z tym poradzić, a nie szukamy pretekstu do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciołku wyżej dlaczego na żonę nie wybrałeś dziewicy? Ja tego nie rozumiem, przed ślubem nie przeszkadzalo Ci to, że dziewicą nie była a po ślubie lament ba żeby to odrazu ale ten lament to po paru latach po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jesteście prawiczkami, to jesteście zwykłymi hipokrytami i *****czami, chcąc dziewicy! Jak jakiś *****cz chce dziewicy, to niech sobie bierze z nią ślub, ale pod warunkiem, że jej obspermionym paluchem i po innych c****h nie tknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekq
widze ze kultura na tym forum panuje. Kto cię nauczył takich zwrotów pewnie pani w przedszkolu :p. Do mamy tez tak się zwracasz ? Gdybym wiedział ze miała innych przedemna to bym jej nie wziął. Nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekq
Koniec tematu widać po wypowiedziach na tym forum jakie są kobiety. Lepiej być już samemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie wiedziałeś? Spałeś z nią przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekq
Nie wiedziałem ze było ich całe stado...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było wziąć dziewicę, a nie teraz jęczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacekq dziś Nie wiedziałem ze było ich całe stado... X Wiedziałeś, że nie była dziewicą bo spałeś z nią przed ślubem. Jaka to różnica czy spała przed Tobą z jednym czy dziesięcioma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekq
No taka ze powoduje u mnie niechęć do życia. Jeden jest do zniesienia. Każdy by pewnie chciał spróbować jak to jest z innym. Większa ilość to problem. Ciężko mi jest ze świadomością ze moja ukochaną waliło całe stado, ze całowała się z nimi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekq
W ilości. Jednego bym pewnie zniósł każdy chce spróbować. Świadomość ze moja ukochana chodziła za rączkę z innymi ze się z nimi całowała i spali razem mnie dobija. Dla mnie ta ilość ma znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba było brać dziewicę, a nie teraz jojczeć. Poza tym, sam byłeś prawiczkiem, czy jesteś kolejnym hipokrytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im mniej partnerów tym szczęśliwszy związek. Dotyczy to obu płci. Czy ktoś spotkał się z sytuacją rozpadu związku z powodu zbyt małej ilości partnerów seksualnych drugiej połówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judek
Prawie każda dziewczyna d******py nie tylko jednemu one tak mają ci co mieli dziewice niech nie liczą ze byli jedynymi , ane dawały takze jak były w związku . Kobiety są po to zeby je smarować one to uwielbiają , nie lubią mieć jednego partnera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że prawdziwy mężczyzna potrafi ignorować zwyrodniałe zwierzęce popędy i nie tknie dziewicy, ani nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw ją!Na co ci taki wyciruch z dużym przebiegiem?Chcesz mieć coś co inni zru...ali i olali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To coś co ma olać to jego żona kretynie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dwóch mężów, obecnie jestem w związku i żaden mężczyzna nigdy nie pytał mnie ilu było przed nim ani nie wymagali dziewictwa. Tak więc nie wszyscy wymagają dziewic, myślę, że większości jest to obojętne. Ps, uprzedzam głupie docinki co do moich małżeństw. Z pierwszym mężem rozwiodłam się bo zmieniły się nam priorytety i do dziś jesteśmy przyjaciółmi a drugi mąż zginął w wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacekq
Ja byłem tym porządnym i wierzyłem w miłość. Teraz żałuje. No nic poczekam jeszcze z miesiąc lub dwa i zobaczę czy uda się zapomnieć. Mam nadzieje ze tak, bo później to już tylko rozwód zostaje. Chyba lepsze to niż być nieszczęśliwym do końca życia. Z drugiej strony to jest moja żona i mnie kocha. Dlatego mam taki dylemat. Odnośnie koleżanki wyżej to uznaje ze nie można być nie fer w stosunku do kobiet jeśli samemu miało się np kilka żon. Trzeba być fer w stosunku do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×