Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majowoczerwcowa

MAJOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Młodziutka123456
W poniedziałek mam wizytę ;) Już nie mogę się doczekać. Wg internetowego kalendarza termin wypada na 6 maja i jest to 6 ttdzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na relację, co tam u was juz było widać. Z pierwszym dzieckiem w 7 tc widziałam juz serduszko :) ciekawe jak teraz, moja wizyta to będzie właśnie 7 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Ja bardzo się boję. W zasadzie byłam już ciązy i w 6 miesiącu i urodziłam chłopca ale był za mały i bardzo się bojei tej wizyty i tej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Nie wiem. Nikt mi nic nie powiedział. Stwierdzili tylko że TAK W ŻYCIU BYWA. Po prostu zaczęłam ganiać do łazienki co pół minuty siusiu aż nie wytrzymałam i zadzwoniłam po karetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ostatnią @ miałam 4.08 więc obecnie chyba 5 tydzień się kończy. Odczekam jeszcze tydzień i koło 16-18 pójde do mojego gina :) Coraz nas więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Powinnam być dobrej myśli a tu załamka... Dziewczyny mam pytanie. Jestem młoda. Mam dopiero 20 lat i w tych sprawach nie ogarniam jeszcze wszystkiego. Pracuję w sklepie spożywczym co drugi dzień po 13 godzin. Umowę dostałam tylko na pół roku czyli do początku lutego. Co może zrobić szef gdy dowie się o ciąży? coś mi przysługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka123456 grunt to pozytywne nastawienie. Przy zwykłej kolejnej ciąży też jest obawa więc ty masz prawo się bać za nas wszystkie po takich przeżyciach. Ale na pewno wszystko będzie dobrze!!! Przy kawie.....30 lat to o całe 4 lata mniej.... ty szczylku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Dzięki dziewczyny za pocieszenie, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie będziesz miała umowę do dnia porodu, bo tak chyba musi przedłużyć, a potem macierzyński z zusu dostaniesz. Chyba że jest w porządku i odejdziesz z macierzyńskiego od niego. Nie wiem za bardzo jak to u prywaciarzy ale wiem od koleżanek że zwykle tak to wygląda. Jak lekarz stwierdzi ciąże to idź i pogadaj, w najgorszym wypadku pójdziesz od razu na l4 i już. W każdym razie skoro masz umowe to i będziesz miała zasiłek macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze mi sie przypomniało, że w lutym to już będziesz dawno po 3 miesiącu ciąży więc nie może cie zwolnić, więc musi przedłużyć do dnia porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Ale mam szefa z którym nie można się dogadać. Jest z resztą pazerny na pieniądze. Liczy każdy grosik ;/ Ja lekarzowi powiem jaką miałam sytuację i mam nadzieje że w trosce wystawi mi L4. Dziewczyny jest tu ktoś z Koszalina bądź z okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia trójeczki
ja na razie się nie dopisuje, okres ostatni miałam 18 sierpień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka123456
Nie załamuj się Mamusia trójeczki. Następnym razem się uda ;) Powodzenia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosici jak się czujesz?:) Jak się sprawuje maleństwo?;) Męczy Cię, czy daje żyć bez mdłości i wymiotów?:) Pytanie do Was, do tych które mają już dzieciaczki: dziewczyny czy miałyście w ciąży mdłości?wymioty?? Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123545166
Oj ja miałam mdłości ;) A o wymiotach to szkoda mówić. Potrafiłam na śniadanie zjeść kanapkę z serkiem i to zwrócić ;/ I po napojach gazowanych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam w ogóle mdłości. I dzięki Bogu heheh. Tylko raz w życiu wymiotowałam i tak się wymęczyłam że hohoho. Tak więc to nie jest regułą. Teraz tez póki co nie mam ale jeszcze niska ciąża więc może coś sie przyplątać. Ale mam nadzieję że pójdzie bezbolesnie jak z pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
hej.dziewczyny.no wlasnie jak to jest z tymi wymiotami itd.ja dzis zaczelam 7tydzien i jak do tej pory nic.a bylam juz w ciazy 2razy i za kazdym razem wtedy mdlosci, wymioty mialam jeszcze przed okresem!! tym razem spokojnie.czy powinnam sie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziowata
Jestem właśnie w 5 tc ; ) wcale jakoś specjalnie sie z mężem nie staraliśmy bo jesteśmy dopiero 2 m-ce po ślubie. Także początek maja witam bobo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziowata
Pytała któraś z was o mdłości,ja wcale ich nie mam,tylko odrzuca mnie od niektórych zapachów i rano tak muli z lekka, ponoć mogą się zaczæć od ok 7 tc. A ja mam do was pytanie odnośnie badań robionych na początku ciąży.Czy one wszystkie są płatne.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę się podpiąć do wątku? Test zrobiłam dzisiaj, wyszedł pozytywny. Dwie grube, ciemne kreski (mam jeszcze 5 dni do okresu). O malucha staraliśmy się pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam przyszle majowe mamy !--majowa mama synka 2008 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
ja generalnie na zapachy wrazliwa jeszcze nie jestem.objawy to: brak okresu:)) piersi jedrne wieksze no i wciaz zmeczona jestem, ciagle bym spala...biore kwas foliowy razem z witaminkami i3×2 tabletki progesteronu dopochwowo.troche to uciazliwe bo wciaz musze zakladac wkladki i spac w majteczkach.a wy bierzecie jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosici
Dobrze sie czuje ,dobrze nic mi nie dolega ,tylko takie uczucie jak bym miala za male spodnie hahha i mnie uciskały w brzuch,ale to nie prawda bo nie sa za male:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
gosici.ja rozumiem o co ci chodzi...troche to irracjonalne.wiem ze na brzuszek za wczesnie ale dzis naprawde mialam problem z zapieciem spodni.do ppracy poszlam w spodnicy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocochannel5 ja bralam progesteron od owulacji do 4 tygodnia 2x1 teraz przez dwa tygdnie 3x1 i mi powiedziala ze po dwoch tygodniach moze wroci do 2x1 jak Tobie kaza brac i do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziowata
Ja poza kwasem foliowym niczego więcej nie biorę...to źle?W tym tygodniu będę pierwszy raz u gina to zapytam co i jak.Zmęczenie w ciąży trochę uciążliwe i ta chęć na sen.A jeżeli chodzi o brzuch to faktycznie coś w tym jest bo mojego już nie mogę wciągnąć i we wszystkich spodniach mi ciasno, po domu zasuwam tylko w dresach :) Piersi też bolą,najbardziej rano kiedy wstajė bez stanika,chyba trzeba kupić jakiś bawełniany i zacząć w nim spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochannel5
niebieski kwiat.tak jak pisalam ja w tym cyklu w ogole nie liczylam ze cos sie uda...dluga historia...wiec progesteton zaczelam brac jak sie tylko dowiedzialam ze jestem w ciazy po wizycie u lekarza..czyli tydzien po spodziewanym okresie.i bede brala 3×2tabl.dopochwowo do konca 12tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja też nic nie biorę poza kwasem foliowym. Co do badań.. te na cytomegalie i toksoplazmozę około 160 zł chyba płaciłam przy ostatniej ciąży. Poza tym zależy czy chodzisz prywatnie do gina czy nie. Ja prywatnie więc za wszystko płace, ale morfologia i mocz to około 10 zł. Najgorsza te pierwsza partia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×