Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość gość
Te co nie jeczaly urodza wczesniej od tych co ciagle jecza haha smieszne wy jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammina- nie mają zadnego zapachu, nic nie odczuwam ani nie boli nie piecze, nie swędzi tak jak pisałam wczesniej. Po prostu na papierze co jakis czas zauwazam ten śluz. I on nie leci mi cały czas. Nie mam juz pojecia. jak nie przejdzie to na pewno pójdę z tym do lekarza ewinka- to szykuj się:) juz niedługo będziesz miała dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
MamoK no wlasnie tak liczą,jak piszą 37i 1 to znaczy chyba,ze wczoraj juz rozpoczęłaś 38tydzien. U mnie tez tak liczą-skończone tygodnie. mój m sie zestresowal-szafki wiesza,siedzi,ko samochodowe kupuje w i Internecie,mówię żebyśmy moze jakiś film obejrzeli (bo ma dzis wolne)a on"film?! Tu trzeba robić! Bo nie wyrobimy się ze wszystkim" i marudzi,że jeszcze nie mam spakowanej swojej torby,ale ja juz wszystko mam gotowe,tylko jakoś to ogarnąć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczepienie u nas jest po 2 dniach. Wtedy sie przyjezdza i dziecko jest ponownie badane od stow do glow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aaj u nas mozna wyjść na drugi dzień po porodzie,wtedy tez w ciągu 5dni przyjeżdża się z dzidziusiem na badanie. Ale mozna tez zostać trzy dni co jest polecane pierworódkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka wlasnie dlatego ze to 2 dziecko to moge po 6 godzinach juz wyjsc chyba ze pewniej bede sie czula w szpitalu, niewiem zobacze decyzje podejme po porodzie, a z tym jeszcze chce poczekac o ile sie da hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
Ewinkaa uśmiałam się z tego co napisalas:) przy mnie nie ma mojego M teraz a też jest tyle do roboty i pewnie się nie wyrobimy. Poród wydaje mi się taki odległy termin mam na polowe czerwca a Wy juz chcecie rodzic? Ja nie mam nawet wszystkiego kupionego do szpitala:( brzuch mi teraz urósł diametralnie i wogole waga idzie w gore taka juz jestem gruba a jeszcze tyle czasu. A jak się dzisiaj czujecie? Bo pogoda u mnie jest taka dziwna nic się nie chce robić nawet nie sprzatalam dzisiaj tylko drzemalam muszę się ruszyć i dom trochę chociaż ogarnąć. MamoKubusia to może być prawda ze te co najmniej maja objawów najszybciej urodzą, pocieszenie takie ze lada moment wszystkie nas to czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nomadic- ale to nie pisała mama kubusia. wiesz my tu mamy takiego "gościa" wytresowanego co zawsze się odzywa kiedy nie trzeba. Wystarczy coś napisac, pstryknąc palcem na zawołanie i gosc już jest. Taka forumowa zabaweczka;) ja dziś się dobrze czuje, narazie nic nie boli. Ale zgage mam gigant od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomadic
na prawdę 6godz i do domu? Z tego co pamiętam z 1 dzieckiem to kazali chyba z 8 godzin leżeć i nie wstawac żeby krwotoku nie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomadic W norwegii to normalne, polozna mowila ze wiekszosc kobiet woli racac do domu, i rzadko sie zdaza zeby wracaly z jakimis problemami, przed samym wyjsciem zjawia sie specjalista, bada stan dziecka i pacjentki i jesli nie ma przeciwskazan mozna wyjsc do domu. A jak bedzie wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szpitalu na porodówce sie jest 2 godziny po porodzie trzeba leżeć potem sie zjezdza na polozniczy moje marzenie zeby juz tam byc i tam juz jak chcesz mozesz sie wykąpać dziecko jest przy tobie jak porod byl meczacy to sabieraja dziecko zeby wypoczac albo jesli nusza je poobserwowac to tez:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6godzin?To rzeczywiście expresowo!!Tu 3dni sie siedzi w szpitalu.. Ewinka zazdroszczę podejścia męża mój cały czas powtarza ze mamy czas taki niby spokojny..Ale jak mu powiedziałam ze za tydzień będzie 38tydzień to bardzo sie zdziwił.."to juuzz?"NA szczęście tym razem nie sluchalam nikogo i juz do 5tego miesiąca mialam już całą wyprawkę i sprzęty.Nie dalam sie nabrać na żadne wypowiedzi wloskich krewnych ze oni mi kupią..wszystko kupiłam przez allegro i koniec. Flavia..moze to czop?Ale taki wymaz przydalby się..zeby wykluczyć ewentualne zakażenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Aaj, tak sobie siedzę i się podśmiewuję troszkę:-) jednak ten seks naprawdę przyśpiesza conieco:-) pamiętam,że Wy nie pościliście,my też:-)a ja to teraz jeszcze bardziej zagonię męża jako źródło prostaglandyn,bo o niebo lepiej by było jakby samo się coś zaczęło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka A wiesz ze o tym samym pomyslalam, no my codziennie, zadko sie zdarza ze mielismy jakas przerwe, ale co mnie zaskoczylo, polozna mowila zeby z seksu nie rezygnowac, bo podobno on pomaga, tylko teraz sie tak zastanawiam czy nie przystopowac, zeby to dziecie dluzej posiedzialo. A wkoncu meza inaczej moge zadowolic, choc on jest taki ze jak trzeba poscic to nie ma problemu, ciezko by mu bylo ale poswieci sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko gorzej ze mna heheh bo co ja z tym cisnieniem zrobie. A tym bardziej ze nie potrafie sie powstrzymac jak maz przy mnie lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
No cóż,może wystarczy Wam 69:-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka, a wyobrazasz sobie pozycje 69 z wielkim brzuchem chyba bym meza zadusila hahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
69 w pozycji bocznej hehe ale co ja tam.. Nie będę Wam czasu w łóżku proponowała,jakoś dacie radę:-P . pamietam,że troche dziwnie mi bylo informowac rodzicow o ciąży z tego względu,ze to takie jasne się staje,że seks uprawiamy:-) glupie to,bo 30stka juz prawie na karku a z m mieszkamy juz od 9 lat,wiec pewne sprawy wydają się oczywiste, no ale mimo wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammina- powiedziałam lekarzowi ze myślałam że to czop może, to się śmiał że żaden czop. podobno przy grzybicy moze byc śluz zółtawo zielono biały i mój taki jest. no zaglądał tam w końcu i widział to. nastraszyłyście mnie tym zakażeniem, teraz będę się martwic. jak mi się to pokazało przed wizytą to tez juz miałam strach że to czop i będę rodzic. jak nie urok to sraczka Ja już nie pamiętam co to sex, ostatnio powiedziałam męzowi że jak skończe 37 tyg to spróbujemy ale nie wiem czy sam radę bo juz wszystko nabrzmiałe. U nas tak jak pisze MamaK i chyba 3 doby się lezy po sn, a po cc chyba 5 dni. mam nadzieje ze urodzę szybko sn i szybko wyjdziemy. szpitale mi juz obrzydły wiecie jak mnie brzuch swędzi mały wystawia się i czuje ze w tym miejscu rozstępy mi idą bo tak swędzi że szok, smaruje ale co to da, jak mają byc to będa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wsumie w tych sprawach jestem otwarta, jesli mam cos do powiedzenia to mowie, jakos tak bez tabu, pamietam, ze z tesciowa moglam sobie otwarcie o wszystkim pogadac, ona zawsze mowila, ze nic co ludzkie nie jest nam obce i ze kazdy robi to samo tyle ze jeden sie wstydzi a inny nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja tęsknie za kochaniem się z mężem przed ciążą :P ale musimy odczekać teraz po prostu dla mnie jest nie wygodnie i cały czas ta sama pozycja nie zachęca :P hehe mam za wielki brzuch :P A mnie już 2 raz w WC i w sumie jestem zaskoczona , mam nadzieje, że mi się tak zostanie po porodzie bo od zawsze miałam z tym problem :( a podczas ciąży rewelacja ! codziennie się załatwiam :D A mój mąż to wczoraj mnie zagiął :P podczas zakupów uświadomił, że musimy kupić papier toaletowy , a ten zamiast wziąć całe opakowanie to artysta wziął tylko jedną rolkę:P a ja mówię, a to komu ? a m że dla Nas :P jedna rolka ? kazałam odlożyć i wzięłam całe opakowanie :P normalnie śmiałam się z Niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewinka wiesz że ja tez miałam takie mysli jak mówiliśmy:D my jestesmy razem prawie 8 lat, po ślubie 2 lata i wiadomo że w końcu będzie dziecko. A mój ojciec mało nie zemdlał, tak jakby to byla ostatnia rzecz której się spodziewał heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esmi Wsumie powiem ci ze pozycji jest sporo i naprawde wygodnych, wiec raczej monotoni nie powinno byc, z tym, ze jednemu wygodniej innemu nie, mu juz pod koniec sami wymyslamy jakies co by bylo inaczej heheh a fantazje to mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moi rodzice i teście w sumie byli w szoku ponieważ w sierpniu był ślub a pod koniec września się dowiedziałam o ciąży to nawet nie minął miesiąc od ślubu do zapłodnienia. Szczerze mówiąc ja też byłam w szoku a o m nie wspomnę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj wiem, że są różne pozycje ale mój mąż to się boi , że coś się stanie z dzieckiem podczas stosunku a jednak mam 18 kg wagi plus to też mi jest ciężko :P jak już tyle wytrzymaliśmy to jeszcze troszkę również wytrzymamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmialam sie Wyslalam mezowi smsa Kochanie jestesmy zmuszeni do nieuprawiania seksu. Jego odpowiedz. Juz sie zaczelo, rodzisz, zaraz jade do domu Tak jak przewidzialam, znam go naprawde na wylot hehe. Odpisalam to byl zart i wyjasnilam dlaczego a on na to Sa inne sposoby by cie uszczesliwic. Naprawde cud malina heheh. Wiecie czasami jak spogladam na nasz zwiazek i zwiazek mojego brata to az sie dziwie bo brat z zona to tak jakos zyja razem ale jednak osobno, nie ma tego szalu miedzy nimi a sa mlodym malzenstwem, i czasami bratowa mi sie pyta czy ja normalna jestem, bo latam za swoim facetem, a dla mnie to normalne ze stara sie czlowiek caly czas a nie tylko przed slubem, mysle ze zwiazek trzeba kazdego dnia pielegnowac. Czasami przykre sa takie slowa, jak ktos tak gada. No ale kazdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewinkaa
Esmi u nas podobnie, w czerwcu slub a we wrześniu już ciąża , ja myślę,że tak najlepiej,bez stresu się udało,bez wyliczania dni płodnych, po prostu ot tak:-) nooo, pozycji jest sporo do wyboru:-) podobno czop nie za dużo znaczy, bo mozna urodzić dzień po i mozna tez trzy tygodnie po... kupiliśmy dzisiaj w lidlu 4 paczki dwójek i dwie paczki trójek,ale prosiłam obsługę i przynosiła z magazynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×