Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Morelka- ja niestety tez nie mam najmniejszej ochoty na to i narazie mam taka glupia wymowke,ze zobaczymy co lekarz powie :) Wiem, ze to nie wporzedku wobec meza, ale tak szybciej zrozumial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka no to lipa.Ja to za badania nic nie bede placic, bede chodzic do tego samego lekarza co w pierwszej ciazy,czyli panstwowo-chociaz bede wiedziec za co place składki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Podobno to normalne, że nie mamy ochoty... Mija z czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż już od tygodnia za mną chodzi żal mi go ale nue chce tez robic nic na sile .. Najgorzej jak chce piersi dotknąć a mam tak wrażliwe ze szok na nic nie pozwalam :) ale macie racje to minie - w pierwszej ciazy w drugim trymestrze apetyt na przytulanki wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak :) Mi znowu po calym dniu peka kregoslup, chyba pod koniec ciazy bede chodzila w jakims stelazu podtrzymujacym jak teraz daje mi tak w kosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Ja czasem się skusze na drobne zabawy z mężem, ale bardzo rzadko... Obaj studiujemy więc trochę relaksu też się nam przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macica pracuje sie rozciąga dlatego moze boleć wczoraj lekarz o tym mówił i dodał se kategorycznie zakaz dźwiganua czegokolwiek do końca I trymestru bo macica moze sie obniżyć od tego .. Oj w 9 miesiącu pod koniec to ja plakalam tak mnie bolały plecy ale miałam co dźwigać 3700 ważyła Corcia i miałam dużo wód . Oczywiście nue strasze bo każda kobieta i ciąża jest inna moze i tym razem mnie to ominie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Ja trochę się właśnie boję jak mój kręgosłup wytrzyma, bo mam skoliozę lędźwiową... Na razie jest ok, ale jak będę większa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze kwalifikujesz sie do cc ? Moja koleżanka tez ma skolioze i dla dobra jej kręgosłupa lekarz zalecił cesarske ale moze każdy lekarz inaczej do tego podchodzi na ktorejs wizycie moze porusz ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny stosujecie coś na rozstepy lub zamierzacie stosować ? Ja mam troszkę roztepow po pierwszej ciazy smakuje oliwka tylko i przestrzegania przed kremem fissan z apteki ja przez niego w 7 miesiącu ciazy wyladowalam w szpitalu ze straszliwym uczuleniem i podobno nie byłam pierwsza podobno ten krem okropnie uczula ciężarne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Morelka1205- aż mnie brzuch rozbolał. Mówiłam mu że mam skoliozę ale w sumie nie zareagował, może w późniejszym etapie coś powie, ale napewno zapytam. Kurcze mama mnie poczęstowała tostami i teraz źle się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tendencji do rozstepow, nawet jak duzo wazylam i szybko przytylam to mi sie nie zrobily. Zobaczymy jak bedzie w ciazy, ale jak sie pojawia to jakis kosmetyk pewnie bede uzywala :) Jednak wlasnie czytalam ze oliwka jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s nue denerwuj sie jesteś w ciazy :) ta moja koleżanka to miała bardzo mocna skolioze ona nawet tak dziwnie chodziła taka skrzywiona cale zycie i moze dlatego lekarz zalecił dla jej dobra każdy przypadek jest inny . Tosty możesz mi dac bo coś mam ochotę przed chwila kazalam mężowi maszerować po ser i szynkę na tosty heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zjem cos ciazszego to tez sie strasznie zle czuje. Czuje sie taka ociazala i napchana, jak by ktos powietrze we mnie wpapowal. Moze to dlatego, ze narazie zawiesilam diete, ktora skladala sie wsumie samych lekkich potraw. Staram sie jesc tak samo lekko tylko wiecej produktow, ale wczoraj skusilam sie na kapusniak bo bylam u babci i myslalam, ze umre tak sie zle po nim czulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 24 to super ze nie masz tendencji :) jsk coś kupisz to pamietaj nie fissan !:) wiecie ze rozstepy są dziedziczne ? Jeśli mama czy babcia miała w ciazy to córka na 70% będzie miała , u mnie sie to sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie ani mama ani babcie nie mialy rozstepow w ciazy wiec moze mnie ominie :) A naet jak beda totrudno, maluch jest wazniejszy niz rozstepy ;) Dla meza nie stane sie mniej atrakcyjna bo jak sie poznalismy wazylam ponad 100 kilogramow przez moje PCO i slabosc do slodyczy, teraz waze 70 kilo wiec jak troche przytyje i pojawia sie rozstepy to nic sie nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 24 jasne ze sie nic nie stanie faceci to tego praktycznie nie widzą;) a nawet jakby to są pamiątki . Ale schudlas dużo woow :) jak sie chce to mozna jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudlam ponad 30 kilogramow :) Tak jak sie chce to mozna bardzo duzo, ale droga jest dluga i ciezka. Ja sie bardzo ciesze bo dzieki temu mam w sobie malenstwo :) Oplacalo sie mimo trudu, wyrzeczen, litrow wylanego potu i placzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala929
ale nabazgrałyście:) co do przytulaskow to u mie niestety przeciwwskazanie (nie wiem czy juz wspominalam) mam torbiel w pierwszej ciąży tez mialam ale sam wchłonął do 12 tyg. ale luteinka i asmag poki co. ja do gin. chodze prywatnie długo juz i pierwsza ciaze mi prowadzila i przy porodzie bylo i najwazniejsze to jak dla mnie to to ze nie jest "pazerna" na kase... jak mam skierowanie na jakies badania to wypisuje mi tak zebym nie musiala płacic za wizyte 70zl a jak robi usg to za darmo:) Witam nowe mamuski!!! ja wlasnie po pracy maz mnie zaskoczyk gary pomył bardzo rzadki widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo ! Bardzo Cię podziwiam - masz teraz nagrodę swoje Malenstwo :) po ciazy na pewno szybko wrócisz do formy , już wiesz co robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała witaj :) to masz fajnego lekarza u mnie w mieście to wszyscy na kasę niestety.. A mąż super ze pomaga ja niestety jeszcze sama z córka siedzimy mąż na budowie naszego domu do 1 grudnia trzeba sie wyprowadzić a ja tak zle sie czuje nie wiem jak ja to zniose :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to najwieksza nagroda za caly ten trud, bylo warto :) No wroce, wroce szybko :) Jak moj maz umyje gary to mysle, ze jakies swieto jest o ktorym nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka nie zazdroszcze, a jak sie czlowiek zle czuje to dziecko potrafi dac popalic. Ale szybko minie juz niedlugo 1 grudzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala929
ja rozstępy niestety mam po pierwszej ciąży ale tylko na brzuchu albo az na brzuch ale jakos nie dziala mi to nie dziala na nerwy:)) Karolina 24 to faktycznie pozadnie schudłaś:) morelka współczuje odruchów wymiotnych ja na szczescie jeszce mam spokój i w pierwszej ciązy tez nie mialam tragedi raczej sporadycznie . mnie póki co mdli ale nie wymiotuje... ja jestem na max spiąca jak bym mogla to bym na spala juz od 8 niestety moja córka nie pozwoli mi na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś to będzie , pewnie mdlosci i wymioty mina na koniec 3 miesiąca tak jak w pierwszej ciazy mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×