Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Oneill, jest na to sposób, przed linkiem piosenki daj trzy kropki i wklej :) o tak jak to ja zrobiłam --- ...http://www.youtube.com/watch?v=vjncyiuwwXQ --- ...http://www.youtube.com/watch?v=IQ0zCnSEz_A --- dziekuje Oneill :) --- Dobranoc Daa, Ty też zaśnij szybko i śpij twardo do rana ;) a może gdyby Cie mężulo troche pomęczył to lepszy sen byś miała ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłem tylko listę obecnosci za wtorek podpisać :classic_cool: na pogaduszki brakło czasu 😭 pozdrawiam i dobrej nocy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieki Saam, za podpisanie listy, wprawdzie było już po północy lecz po znajomosci sąsiedzkiej uwzględnimy i eNki nie będzie :D --- Przyznaje, że ja też mam mało czasu na pogaduszki. Mam kiepski grafik w styczniu :( --- Daa, ale twardo śpisz, poooobuuudka :D --- ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Saalcia . Niestety nie spie i sama nie pojmuje ze wciaz organizm jeszcze jako tako funkcjonuje ,to jes okropnie wkurzajace ,cale prawie noce lezysz i czekasz na sen a on nie nadchodzi . Saalcia zaraz wkleje C*****senke ,ktora przypomnial mi Saam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, to rzeczywiscie masz problem :( może staraj się w dzień ucinać drzemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie drzemek to wszyscy mowia ze mam kimnac sie w dzien ale ja durna wciaz mam nadzieje ze np,'tej nocy' zasne ,no i co ,no i nc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubie ale nie zawsze bo łzy mi mogą makijaż oczu popsuć ;) a do pracy trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saalcia ,bardzo wspolczuje ze masz tak zazdrosnego meza ,ciezka sprawa ,to jest chorobliwe .A on nie podczyta tego co tu piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie troche 'maluje 'bo inaczej czuje sie taka oplakana a poza tym ta starosc -troche trzeba zakamuflowac choc to coraz trudniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie zas tyczy makijazu... W mlodosci to bez niego nie wyszlam z domu ;) Teraz, przez ostatnich kilka lat (w toksycznym malzenstwie i w blogim singielstwie) zapuscilam sie, ze hej! Ale od jakiegos czasu zaczelam sie spotykac z sympatycznym Panem - to na randke sie podmaluje. I nie dosc ze czynnik meski powoduje, iz czuje sie kobieco (dawno sie tak nie czulam) to jeszcze makijaz i te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udobry wieczór :) l miło zobaczyć powyżej że jednak facet może się przydać , że może odmienić i pokolorować życie nie tylko nastolatkom. Ostatnio coraz częściej slychać teorie podobne do tych z "Seksmisji" więc miła odmiana. Pozdrawiam Oneill :) l Usmiecham się do wszystkich :) na czele z przemiłą Gospodynią :) nie zapominając także o uroczej Saa :) l sympatycznego wieczoru życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Saam tyle napisalam i wsiaklo. Wiec powtorze .Obnazyles mnie do cna ido ostatka ,co prawda wklejalam linka jako Daa i potem jako gosc niebieski z 'ladna stopka'za ktora wciaz jestem wdzieczna ale nie chce ulec do konca .Masz tyle wielbicielek ze nie bede sie tam rozpychac .Wybacz ale przegonilam znow Twojego goscia Macka B ,na niego mam szczegolna alergie poniewaz lata po roznych tematach glosi te swoje durne teorie .jesli masz mi to za zle ,powiedz wprost .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie ,nie pierwszy i nie ostatni raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No lipa lipa Ferdek :) ale w sumie nie było tragedii, co nie zmienia faktu że plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, witaj, niestety nie pierwszy i ie ostatni a szkoda bo była historyczna szansa. Dla Francuzów mecz wygrał bramkarz, a tak nie niego ujadali nasi komentatorzy. x Daa, masz klopoty ze snem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEEPsky mam bezsennosc od lat i nie pojmuje ze jeszcze jakos funkcjonuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez cala noc sie mecze niestety .Czasem nad ranem udaje mi sie zasnac na 2 lub 3 godziny .Boje sie codziennie kazdej nocy .Jest to tak wkurzajace ze sobie nie wyobrazasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez jeszcze raz tylko przed linkiem daj 3 kropki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×