Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Ciekawska20
Biore eutyrox 50 ;) ale masz racje, musze isc, bo cos jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Sorry za literowku ale pisze z kom. Ja uciekam spac bo wstaje o 6 i na 7.30 do pracy:) Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska20
Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Nie patrz na temp bo uwage powinnas zwrocic na hormony. Ciekawska pora przebadac sie i zrob badanie androstendionu bo np u mnue wyszedl wysoku a rzekomi ma to wplyw na zajscie w ciaze. Moze chorujesz na pco albo wrodzony przerost nadnerczy? Pisz bo bedzie nam wszystkim razniej a mi w szczegolnosci bo sama lecze hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska20
Dobrze, dobrze rozumiem. Ale teraz idę spać, do napisania ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moncia101010
Ja też czekam...zrobie test na dniach Ale czuję się dziwnie Dziwny posmak w ustach, bóle piersi, głowy, osłabienie, ataki gorąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam zajrzec tu przed praca:) u mnie nadal brak okresu ale bole sa. narazie bardzo slabe ale odczuwalne. Juz niedlugo kolejne testowania u Was dziewczyny:P milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Nie nadążam :) powinna być 2 lista - kobietki które już zaciazyly:) Ja to mam inny problem. Jak tu się kochać jak plamie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
I tak prawie zawsze w owulacje :( Moja ex gin to zlewala. I jak tu szaleć?! Jak tu krew jak w okres prawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka to faktycznie nie bardzo jesli krwawisz.co dokładnie mówi twój lekarz.może powinnaś pójść do innego ? goalka a ty jutro testujesz ?:)trzymam kciuki :) ja tez się boję że duzo przytyję w ciąży ale bede sie pilnować :) nie ma bata :) oglądacie taki program kasi bosackiej "o matko".ostatnio tam lekarz się wypowiadał że jeśli kobieta zachądząc w ciąże ma nadwagę to w większości przypadków taka kobieta przez ciąże nie utyje,a nawet bardzo duzo kobiet mają przed porodem kilka kg mniej niż przed ciąża.w sumie to logiczne.jak ktoś jest chudy to nabiera ciała w ciąży bo organizm odkłada tkankę tłuszczowa żeby mieć z czego czerpać energię w okresie karmienia piersią,a jak jest ktoś grubszy to organizm ma już zapasy :) co do odchudzania to jednemu to bedzie szło szybko innemu wcale.ja na przykład zdrowo się odzywiam,unikam tych wszystkich słodyczy itp,staram się nie objadać,i w maju bedzie już dwa lata jak regularnie ćwiczę .i myslicie że schudłam choc kilogram ? wrecz przeciwnie,przytyło mi się jeszcze odkąd biorę ten progesteron.wgl przez ostatnie trzy lata przybrałam jakieś 20 kg. i to tycie zaczeło się właśnie od leczenia boleriozy,wtedy brałam silne antybiotyki bardzo długo i wszystko się poprzestawiało.ale robiłam wszystkie badania i jestem zdrowa i to jest najważniejsze w staraniach o dziecko.bo przeciez są kobiety które mają ponad 100 kg i w ciąże zachodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
A przeszkadza to bardziej Tobie czy Twojemu mężowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI 🌼 Gość_M _________31 lat________ ** tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI 🌼 brzoskwinka14______21 lat______12 cykl starań_____18.03.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Alekosandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka____________27,5________2cykl staran_______10.;03.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______02.03.2014 papi11____________22lat________2 cykl starań_______24.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M awansowałaś do ciężarówek :) jak bedziesz już po wizycie u lekarza to uzupełnisz tabelke :) "** tc " -to tydzień ciąży a te @@@ na końcu to data porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Brzoskwinka- ja tez mam troche dodatkowych kg. Zresztą jak moja mama i babcia. Moja mama przy drugiej ciąży przytyła tylko 1 kg. Ja przed ślubem schudłam 20 kg. W sumie bez żadnych super diet. Mniej jadłam i prawie w ogóle nie jadłam słodyczy. Ale po ślubie przeprowadziliśmy się do Niemiec. Przez rok siedziałam w domu prawie cały czas sama, prawie zero ruchu i wszystko wróciło z powrotem. Czasami jestem o to strasznie zła na siebie, ale co zrobić. Teraz pracuje prawie cały czas na popołudniu. Wracam ok. 20:30 i dopiero jemy razem późny obiad. A ok. 22 do spania. Chociaz mój mąż mówi, że taka mu się podobam, więc jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra skoro się podobasz mężowi to jaki problem :) mój mąż też zawsze mówi że facet musi się mieć do czego przytulić bo facet nie pies i na kości nie leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam swoją budowe w genach chyba :) z mamy strony wszystkie kobiety są takie bardziej okrągłe :) tylko tyle dobrze ze jakoś taką budowe maja że nie widać za bardzo po nich tej wagi.takie ciało zbite maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
a no taki problem, że jestem zła sama na siebie, bo już tak fajnie było... Ale cóż takie życie:) Ale pocieszam się tym, że na ślubie wyglądałam ładnie. A w ogóle miałyście sesje plenerową po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co najważniejsze każda ma min 170/174 wzrostu :) moja mama waży 86 kg i ma wzrostu 174 i nosi rozmiar 40. a wygląda max na 65 :) tak samo mojej mamy siostra,a jej córka waży 90 kg i też wygląda na dużo szczuplejsza :) nie wiem od czego to sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tylko studio :) jakoś nie mogliśmy się zdecydowac na miejsce i wgl i daliśmy sobie z tym spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta to ma zawsze pod górke :) facetom to nawet schudnąć jest łatwiej bo mają inny układ hormonalny.oni trochę poćwiczą i kilogramy leca,a my to diety to ćwiczenia i zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
dokładnie tak. Mój mąż jest bardzo szczupły, a je ile chce i co chce. My mieliśmy sesje nad morskim okiem. Koniec października a było jak w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz :) mój mąż też jest chudziutki,a słodyczy je ile wlezie,wszystko wciąga,i to same najbardziej tuczące rzeczy i nic mu nie przybędzie ;) morskie oko :) mmm :) to macie teraz bardzo ładną pamiątkę :) ja teraz z perspektywy czasu tak sobie myslę czasami że jakbym jeszcze raz mogła zaplanowac ślub to tyle rzeczy bym inaczej zrobiła :) ale i tak mieliśmy bardzo udany ślub i wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Nam bardzo zależało na ładnych zdjęciach, bo to pamiątka na całe życie. Film też mamy, ale to nie było dla nas tak ważne. Ze zdjęć jesteśmy bardzo dumni i z chęcią zawsze pokazujemy znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Aleksandra ja nad Morskim Okiem zostałam poproszona o rękę :) Ja też jestem z tych krągłych kobietek a mój maż z tych wysokich i szczupłych. Czytałam, że nie należy za bardzo sie odchudzać przed ciążą (chyba ze lekarz każe), że należy redukcję masy ciała zostawić na czas karmienia, ale oczywiście nie ulegać pokusom w czasie ciąży też. A wiecie dziewczyny, że mleko matki zmienia swój skład przez całą dobę i tak jak podczas dnia zawiera wiecej wody, to w nocy składa sie głownie z tłuszczu :) to taka cudowna nagroda za nieprzespane noce :D Niektóre kobiety karmią tylko w ciągu dnia a w nocy napychają dziecko sztucznym, aby lepiej spało, a potem twierdzą, że to mit o tym chudnięciu przez karmienie :) Moja siostra po ciąży ważyła 10kg mniej, karmiąc przez rok i to często w nocy, wychudła strasznie tak, że moja mama kazała jej przestać już karmić bo zaczęła sie o nią bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ale cudowna pogoda 15 stopni u mnie i w samym sweterku można wyjść;) my też mieliśmy sesję zdjęciową w Zakopanym góry itd.;)piękna pamiątka na całe życie;) ale się dzisiaj jakoś źle czuje tak mi słabo i w ogóle chyba pogoda taka i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
My w ogóle chcieliśmy gdzieś w okolicy Zakopanego, bo tam bardzo często jeździliśmy. Mój mąż pochodzi z gór i chcieliśmy, żeby wesele też było w górach. I tak też zrobiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie karmienie piersią pomaga bardzo schudnąć:) ja też znam wiele osób co przed ciąża ważyły więcej niż po ciąży jak zaczeły karmić :) także trzeba karmić piersią jak najdłużej :) bo nie dość że to zdrowe dla dzidziusia to jeszcze i mamom pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy. okresu nie ma, brzuch boli i teraz juz wiem ,ze na pewno przyjdzie , zrobilam dzis ten super czuly test i jedna krecha i ani cienia drugiej, niech ten okres juz przyjdzie to bedzie szybciej do nastepnego starania:) kurcze w pracy myslalam , ze skoro do teraz nie dostalam okresu to moze jednak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×