Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość_M
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______8tc_______19grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____4 cykl starań_______14.05.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_______2.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______8 cykl staran_______ 06.05.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 Werrrona86___________28 lat___1 cykl starań________29.05.14 Gość_M______32lata______~7cykl starań_______~01.06.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tam dziewczyna język jest problemem ale to jakoś można przeskoczyć. Kombinujemy żeby się tu zameldować i ubezpieczenie wykupić bo na razie to tak trochę na szpilkach siedzimy i to jest największy problem. W razie np jakby dziecko złamało sobie coś to musimy iść prywatnie... (odpukać!) No monitoring byłby najlepszy ale priorytet to zakotwiczyć się tutaj i nie myśleć o tym że trzeba będzie wracać do PL. Jak nie zajdę teraz to następnym razem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna, zgadzam się z Tobą, to operacja, mimo wszystko to nie jest naturalny poród, oczywiście, to nie znaczy w żadnym wypadku, że jesteś jakąś gorszą matką, mam nadzieję, że już całkiem Cię te myśli opuściły. Po cesarce też mogą być komplikacje, jak po każdej operacji, już samo znieczulenie niesie ryzyko, nie wiem jak oceniają ryzyko tych dwóch porodów lekarze, czy można to jakoś stopniować, że naturalny czy cesarka jest bardziej ryzykowna, ale mimo wszystko do mnie przemawia to, żeby jak tylko będzie to możliwe rodzić naturalnie. Oczywiście jeszcze nawet w ciąży nie jestem i nie neguję cesarki jeśli są wskazania, to wiadomo trzeba, ale jakoś nie przemawia do mnie cesarka na życzenie, nie jestem przekonana, czy jest to lepsze dla dziecka, nie chciałabym dać się wystraszyć różnymi opowieściami. Martucha, Taka tam dziewczyna ma rację, następnym razem jak będziesz w Polsce, to dobrze byłoby żebyś się przebadała, wiem, że teraz robiłaś badania, ale byłaś u lekarza? Pytam, bo już nie pamiętam. Apropo monitoringu, to tak byłoby najlepiej określić sobie czas owulacji, tylko te koszty, Brzoskwinka ile Ty płacisz za każdą taką wizytę? Napewno już o tym pisałaś, ale nie pamiętam, a temat się już rozrósł. Tajska, nie pamiętam, co pisałaś o długości cyklu u Ciebie, ale w 13 dniu monitoring powinien być ok, jak będzie po owulacji, to na USG to wyjdzie, a ja przed i pęcherzyk będzie rósł, to też lekarz Ci to powie. Karna taka, ja zawsze kilka dni przed miesiączką mam bóle piersi i są one nabrzmiałe, ale to tak gdzieś tydzień przed, więc nie tak odrazu po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, mam umowiona wizyte u ginekologa 17 maja, to akurat beda moje dni plodne takze sie ciesze:))) powie mi jak moja szyjka wyglada:) przed wizyta zrobie wszystkie badania. czekam na kolejna ciaze tutaj! kto ma dobre wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi byłam z wynikami. Usg itp mi zrobił i powiedział że jajniki bardzo ładne :P macica też, zrobił cytologię więc jakby coś było nie tak to pewnie by już dzwonił do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha już kojarzę, że pisałaś kiedyś o braku ubezpieczenia. Wierzę, że sobie wszystko poukładacie. Momi często podobnie myślimy :-). Już mi przeszło poczucie winy po pierwszej cesarce. Może teraz uda się naturalnie urodzić (jak donoszę szczęśliwe). Ale jeśli nie uda się siłami natury to trudno. Będę wiedziała, że to dla dobra dziecka. Ryba to fajnie, że wizyta w dni płodne, mam nadzieję, że się dowiesz czegoś ciekawego :-D. W środę robiłam beta hcg i wyszło mi 472.7. Według ostatniego okresu 4 tydzień skończył się właśnie w środę, czyli później się zaczął 5 tydzień ciąży. Zatem jak mam wpisać w tabelce? Tylko ukończone tygodnie się wpisuje czy mam napisać 5 tydzień, skoro piąty trwa? Już się pytałam kiedyś, mam dobrą pamięć, choć krótką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
5 twa to tak wpisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momi ja nic nie płacę :) na nfz moja lekarka robi w poniedziałki i środy usg od 13-15 a jak mi nie pasuje w te dni albo trzeba wcześniej czy częściej to usg zrobic żeby złapac owu to pozwoli mi przychodzić na odział do szpitala.tak jak w tym cyklu tylko raz byłam w pracowni a tak to przychodziłam do niej na dyżury.nigdy mi nawet nie proponowała żeby chodzic prywatnie,bo ona to jest taki lekarz z powołania i nie czai się żeby jak najwięcej kasy ściągnąć z człowieka.prywatnie bierze za wizytę taką z usg z badaniami jakimiś,taką że tak powiem dokładną albo 50 zł albo 60 zł,gdzie inni ceny u innych lekarzy zaczynają sie od 120 wzywyż bo pytałam rożnych i znajomych i ogolnie jak czekam tam na usg to rozmawiam z kobietami,a jak ktos tak jak ja potrzebował by tylko samo usg szybko to 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat______5 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____4 cykl starań_______14.05.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______8 cykl staran_______ 06.05.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 Werrrona86___________28 lat___1 cykl starań________29.05.14 Gość_M______32lata______~7cykl starań_______~01.06.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Taka tam dziewczyna to serdecznie gratuluje:) Fajnie ze beta ladnie przyrasta:) Ty pisalas ze masz dziecko?? Ja to zapominam ktora ma dziecko a ktora nie:D A ja biore juz clo od dzisiaj. Zobaczymy czy cos to da...nawet jak nie to moze troche uda mi sie naprawic problem owu bo nie licze na szybkie zajscie w ciaze. Ciekawe Brzoskwinko co wyjdzie u Ciebie...Trzymam kciuki!! Momi ja ten cykl mialam dluzszy w tym roku bo dopiero od stycznia wlacznie nie biore anty..Zobacze jaki bede miec kolejny cykl bo nie ma co panikowac. Powiem gin o tym ale chyba to nie jest jeszcze problemem. Tak to cykle trwaly po 28 dni. Pisze z komorki i malo wygodnie czyta sie posty a juz w ogole pisze sie strasznie:/ ale nie chce mi sie wlaczyc laptopa;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko no to tylko chodzi do lekarzy prywatnie, jak usg jest za 30 zł!? U mnie za 100 i więcej samo usg! No dobra, chyba w jednym miejscu 80 zł. Ja myślałam, że chodzisz prywatnie, bo kiedyś chyba narzekałaś na nfz i pisałaś coś w stylu: JEDNI MUSZĄ MIEĆ GORZEJ, ŻEBY INNI MIELI LEPIEJ i odebrałam to - może źle właśnie - tak jakbyś miała tragicznie z nfz, a z tego co piszesz teraz to masz super, przeprowadzam się w twoje okolice :-D. Hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
hej dziewczyny. Niby nie ma musu na dwie kreski ale tak bym już chciała je widzieć na teście ciążowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Tajska tak, ja mam córkę 4 latka. Martucha ma synka 4 latka i jeszcze jakieś dziewczyny mają, ale Martuchę pamiętam, bo ten sam wiek dzieci :-). Evilinka ty masz dziecko? Któraś chyba miała sześcioletnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
czarnulka staraj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Brzoskwinko to ja za usg place 50zl, za wizyte bez badania tez 50, jak jest wizyta+ badanie to 80zl, za cytologie place dodatkowo 15zl...ale zobacze ile teraz wezmie bo usg 50zl ale czy za wypisanie recepty bierze cos dodatkowo...ostatnio policzyl mi za usg i recepte 80zl. Kiedys np jak poszlam na wizyte bez badania i chcialam recepte przede wszystkim to wzial 50zl..Stwierdzilam ze teraz go zapytam ile czasu mam brac leki to pojde do lekarza pierwszego kontaktu i wypisze mi recepte bo np metformax zapisuje sie cukrzykom. I tak mysle czy u mnie w przychodni w gin nie zapytac o te monitoringi czy jest mozliwosc robienia...ale na usg z tego co kojarze za kazdym razem musze miec skierowanie a na sama wizyte czeka sie z mies...chcialabym jakos zaoszczedzic ale nie mam pomyslu...a jak bede co mies chodzila do innego gin po skierowanie na usg to bedzie wygladako tak jakby inny lekarz mnie przejal...sama nie wiem co wymyslic w tym temacie. Od wtorku siedze w domu mozna powiedziec ze na bezrobociu to musze zaczac oszczedzac kase tym bardziej ze chce tez gdzies pojechac w wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Martuche kojarze ze ma dziecko bo w stopce ma napisane a ja jestem wzrokowcem to zapamietalam;) taka tam dziewczyna u mnie moj gin bierze 50xlza usg a wiem ze jest tez taki dobry gin w miescie ale bierze ze 120zl za usg...teraz chodza sluchy ze jak idzie sie na wizyte to czasami nie wiesz ile masz zaplacic...bo liczy sobie za usg, wizyte +badanie gin-chore!:/ dziewczyny ja spadam sie uczyc bo do 19 mam czas nauczyc sie tego materialu bo jutro kolokwium mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
U nas wizyta i usg to około 200 zł. Ale wiem tylko o niektórych lekarzach. Może jakbym podzwoniła to bym wiedziała czy wszędzie tak jest, czy mają niektórzy taniej. Ja chodzę na nfz, a usg sobie najwyżej zrobię płatne jak będę chciała. Dostałam na pierwszej wizycie ski skierowanie na usg, ale czeka się, wiadomo. Przy przedszkolaku to mam na co wydawać :-). Dlatego jak mogę to chodzę do lekarzy na nfz :-). Ale jakby usg było za 30 zł to bym co tydzień chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odswiezamy tabele kobity CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______10tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______10 tc_______02.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______8tc_______19grudzien taka tam dziewczyna __27 lat______5 tc_______styczeń 2015 AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka________23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań_______27-30.05.2014 gosczula___________24 lata _____4 cykl starań_______14.05.2014 karnataka___________27 lat______7 cykl staran_______15.05.2014 mamabeata1985______29lat______3 cykl staran_______9.04.2014 momi86 ____________28 lat_____ 2 cykl starań ______ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat______6 cykl starań_______ 01.06.2014 papi11_________22 lat_______3 cykl starań_______19.05.2014 ryba88_________26 lat_______9 cykl staran_______ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat____2 cykl starań _______26.05.14 Werrrona86___________28 lat___1 cykl starań________29.05.14 Gość_M______32lata______~7cykl starań_______~01.06.14 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryba okres przyszedł?? dziewczyny chyba znalazłam objaw owulacji u siebie :p wzdęty brzuch. Naprawde duży. Dziewczyny które mają już dziecko pewnie wiedzą jakie to uczucie kiedy dziecko się stawia. Tak właśnie czuję... to jest właśnie plus obserwowania swojego ciała. ;) Dobra lece sprzątnąć babci... kolo 16 wracam wiec mam nadzieję że bedzie juz wiadomo co u brzoskwinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
staram się staram ale wiecie jak to jest jak się chce już. Ja mam 8 miesięczna córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
czarnulka to bardzo szybko zapragnelas drugie dziecko!:) ja nie wyrobilabym z takimi dwoma maluszkami w domu:) to jak dobrze pojdzie roznica 2 lata...matko nie umialabym jednego i drugiego dziecka na raz pilnowac :D brzoskwinko czekamy, czekamy:) pamietaj co by nie bylo kiedys bedzie dobrze:) trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Brzoskwinka no dawaj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
progesteron 25,89 i bHCG 163,42 :) narazie mała ale dzisiaj mam dopiero 9 dzień po owulacji bo owu była pózniej :) ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrrona86
Super! !!!!!! Teraz tylko dbac o siebie i maluszka:) wszystkiego najlepszego brzoskwinko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
cudownie !!! jaki plan działania teraz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Brzoskwinko ja wiedziałam, że się udało :-). Mam często dobrą intuicję. I to już będzie to :-). Gratulacje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Tez mi sie wydaje brzoskwinko ze teraz powinno sie udac bo w koncu byl normalny pecherzyk:) utrzymuj ta ciaze podwojna czy potrojna dawka luteiny czy czegos..zeby gin od razu zlecil. To juz 4 ciaza prawda?? Naprawde trzymam kciuki zebys doniosla i zeby wszystko szczesliwie skonczylo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
A powiesz mi dlaczego robilas progesteron? W jakims cely sluzyl..kojarze ze kiedys wspominalas ze jakies problemy z nim byly. To kiedy bys rodzila?? W styczniu;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka takie wiadomosci od razu poprawiaja mi humor:) super!!!!! bardzo sie ciesze! teraz dbaj o siebie a maz niech na Ciebie chucha i dmucha. a jak wyczytam, ze myjesz okna, sadzis kwiaty i malujesz pokoj to telepatycznie skopie ci tylek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×