Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trishy

Kto chętny schudnąć? Ja zaczynam od dziś dietą MŻ i więcej się ruszać!

Polecane posty

_Marzycielka_ współczuję! Kontuzja kolana skutecznie unieruchamia. Dobrze, że już możesz chociaż korzystać z roweru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę, bo dwa lata nie mogłam jeździć. Teraz nie jeżdżę codziennie, żeby mięśnie miały czas się regenerować. Dzisiaj akurat nie jeździłam. Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam gorszy dzień... nic mi sie nie chciało :( czasem męczy mnie to "wieczne" odchudzanie. Ale już się zmobilizowałam, łatwiej by było jakbym widziała już większe efekty, szczególne wizualnie :( Ważenie w sobotę rano. _Marzycielka_ nie poddawaj się, masz świetne wyniki w odchudzaniu. Pływanie jest wskazane...ale nie z wafelkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być w ryzach, najtrudniej zrzucać te ostatnie kilogramy, waga wtedy stoi, człowiek osiada na laurach... niewielkie spadki, ciężko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) wczoraj przez ten deszcz to nie dałam radę biegać ale poćwiczyłam więc dzień zaliczam :) u mnie pogoda okropna - mokro i nie zapowiada się na zmianę jak to dobrze, że dziś już piątek a weekend wolny. No a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba osiaslam na laurach... wczoraj poplynelam...urodziny meza plus tort :( Dzis sie pakuje jedziemy na weekend na camping. Postaram sie jesc malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Czesc dziewczyny :D Widze,ze grzeszycie :P Mam na mysli tort,wafelki......ja sama nie jestem lepsza ale od kad mam pod opieka dzieci siostry to mam wiecej ruchu i o dziwo,waga poszla w dol!!! Mam nadal do zgubienia 2 kg. (ostatniowaga poszla w gore) i moze pod koniec miesiaca zgubie te kilo:D Milego dnia i udanego weekendu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj popłynęłam jeszcze bardziej, doszła czekolada, lód, wafelki. Zliczyłam sobie, że zjadłam ok. 2400 kcal; w tym większość to były puste kalorie. Dziś mam wyrzuty sumienia,postanowiłam trochę się przegłodzić, żeby jakoś wyrównać ten bilans. Na wadze mam 59 kg. Dziś dziewczyny nie grzeszymy i dietujemy dalej. Bibelotka gratuluję spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
_Marzycielka_ -- witaj :) Mozesz mi pogratulowac jak dotre do swojego wymarzonego celu :D Moze jestes przed @ badz na wakacjach i dlatego tak grzeszysz??? Milego weekendu i zero grzeszkow :D...nooo prawie zero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Chciałbym się pochwalić że dziś dałam radę pobiegać te 35 minut które wczoraj nie dałam radę a jutro mam w planie biegać 50 minut i będzie koniec 11 tygodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Fili80 - gratulacje...oby tak dalej 🌼 Doberj nocy dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Po ważeniu -1,1 kg. ....trochę mało, jak na wycisk który sobie w tym tygodniu dałam, ale najważniejsze, że kilogramy lecą i centymetry. W pasie -2. Miałam taki ambitny plan, żeby do 13.08 ważyć 74 kg, ale to chyba nie realne w dwa tygodnie zrzucić 4kg :( No, ale się nie poddaje. Fili80 masz zapał z tym bieganiem, biorę z Ciebie przykład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witam w piekna sobote :D Przynajmniej u mnie jest piekna pogoda:) Kofinka - da rade zgubic 4 kg. w ciagu 4 tyg.! Ja od wczoraj pije odchudzajace koktajle na bazie selera. Sa bardzo zdrowe i o dziwo nie chce mi sie po nich jesc.Oczywiscie sama je robie z siostra:) Milego weekendu kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Sorry...mialo byc,ze w dwa tyg.da rady zgubic 4 kg.:) W sumie ja mam jeszcze 2-2,5 do zgubienia a jest mi ciezko:/ ...wiec moze lepiej nie bede sie wymadrzac hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibelotka83 w takim razie biorę się w garść! To będą bardzo ciężkie 2 tyg, już teraz ćwiczę intensywnie i wydaje mi się, że daje z siebie wszystko. I proszę Cie o przepis na koktajle, bo wydają się bardzo interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym dołączyć do Was, przyjmiecie mnie? Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) pewnie Agnieszka dołączaj będzie milej :) ja dziś po weekendowych szaleństwach oczyszczam się jabłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po campingu, bylo bardzo fajnie, choc w sobote wieczorem trafil sie deszcz :( Troche poszalalm, bo tu piwko, tu miesko z grilla, nawet loda zjadlam...w takim tempie to ja nigdy nie schudne... Dzis pocwiczylam i juz bez grzeszkow :) W niedziele jade do Polski na 3 tygodnie, a tam grillowanie na calego pewnie bedzie. Ciagle jakies pokusy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna nie łam się musisz znaleźć jakiś pół środek i nie ma co sobie wszystkie odmawiać.całe życie nie dasz radę się odchudzać. Mięso z grilla czy warzywa nie są takę tluczace wiele diet się na nich opiera zrezygnuj z chleba i kalorycznych dodatków jak majonez na jogurt i nawet z piwem Twoja waga da radę oczywiście lepiej jak byś to piwo zamieniła na wino czerwone wytrawne i naprawdę będzie git co do ilości to nie musisz się ograniczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witam :D Pokusy tylko Nas kusza ale jak napisala Fili80 nie ma co wariowac z tymi dietami! Wszystko jest dla ludzi ale trzeba znac umiar :D Wg.mnie piwo nie tuczy tylko dodatki do piwa typu orzeszki,paluszki itp. Tak nawiasem .... moja waga idzie w dol :D gość 2014.07.27 - Agnieszko,moze napiszesz cos o sobie? :) Opalacie sie? Ja staram sie codziennie przebywac na sloncu ... przynajmniej 3 godz. :D Nie wiem czy Wy tez tak macie ale ja jak jestem na sloncu to od razu mam twardsze panokcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Tak staram sie robic, czyli jak grill to miesko ale juz bez chleba do tego salatki etc. W Polsce chyba dorzuce jakies warzywka na grilla i musze chyba piwo zamienic na wino. Piwo moze nie tuczy jesli na jednym sie skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie opalałam, ale jestem opalona. Niestety dałam ciała, przez trzy dni miałam słodyczowy ciąg i tak znowu przybrałam do 60 kg. Znowu zrzucam.Dziś na wadze 59,6 kg. Przez te upały nie chce mi się ćwiczyć, za to mogłabym jeść bez przerwy lody. Dziewczyny, nie oszukujcie się piwo to straszna bomba kaloryczna. 1 piwo ma 245 kcal, czyli połowa czekolady, w dodatku IG czystej glukozy wynosi 100, a IG piwa, w którym jest maltoza 110. Piwo odwadnia i może dlatego wydaje się, że nie tuczy. Także dziewczyny możecie wypić ewentualnie jedno piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede sie opalac za 4 dni :) 3 tygodnie urlopu, jak fajnie!! To chyba bede sie wystrzegac piwka, ale jest takie dobre po upalnym dniu wypic przy grillu :) Dzis jogurt naturalny, miska owocow, pestki slonecznika i zupa warzywna jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) u mnie na wadze 69 kg :) widzę, że nie tylko ja mam takie problemy aby coś więcej osiągnąć niż pierwszy cel. Dziewczyny ale i tak jestem zadowolona bo jakoś choć udaje mi się trzymać raz lepiej raz gorzej ten mój 1 cel. U mnie ochłodzenie trochę szkoda bo jutro zaczynam urlop. No a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Dzien dobry :D .....a ja lubie piwo i nie zamierzam wyeliminowac go :P Wiem,ze ma duzo kalorii ale co tam....i tak zaraz go wysikam:P Fili80 - u Ciebie jest ochlodzenie? U mnie upal jest dzien w dzien......od wczoraj mam @ wiec poki co dam sobie spokoj z opalaniem.Udanego urlopu :) SmutnaLilja - Tobie tez zycze udanego urlopu :D Pod czas urlopu,wiadomo.....lody, cos z grila,piwko,winko......tylko nie straccie glowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
_Marzycielka_ - jak tak bardzo lubisz lody to najlepiej jedz wodne :) Ja uwielbiam lody wloskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibelotka tak u mnie brak słońca mieszkam koło Zielonej Góry wczoraj po padło i to konkretnie i od dziś same chmury :(((( zero słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witam :D *U mnie dzis nie ma slonca i w sumie to dobrze bo ostatnio ciagle swiecilo i to bardzo mocno.....dzien odpoczynku od slonca wszystkim dobrze zrobi....w koncu jest czym oddychac :D *Nie wchodze na wage bo mam @.........mam jeszcze tydzien aby schudnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis sie pakuje, jutro wczesnie rano mam samolot :) Podobno w Polsce upaly, troche sie tego boje. Mam nadzieje, ze dietki nie zawale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×