Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trishy

Kto chętny schudnąć? Ja zaczynam od dziś dietą MŻ i więcej się ruszać!

Polecane posty

Gość Bibelotka83
SmutnaLilja - udanego lotu i wakacji! :D Upaly sa okropne!!! Jesli ktos lubi slonce i planuje odpoczywac nad woda to upal jest w sam raz a jak ktos chce spedzic urlop miedzy murami to wspolczuje:/ Milego weekendu zycze wszystkim i nie grzeszcie z jedzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u mnie zapowiada się dziś przepiękna pogoda :) ja uwielbiam upały i słońce i opalanie się :) jestem już na urlopie i jest to mój najgorszy czas bo nie potrafię się wtedy zorganizować. Jak chodzę do pracy to na wszystko mam czas - opalanie, bieganie, sprzątnie, gotowanie, pilnowanie diety a jak mam wolne to jakaś maskara trudno mi znaleśc czas aby tu coś Wam napisać - a Wy jak macie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Fili80 - witaj:D Gdzie odpoczywasz ?...o ile mozna wiedzie:) Ja dzis bylam nad woda z rodina ....bylo cudownie ale krotko bo dzieci byly ale na sloncu nie moga byc dlugo......ale opalilam sie:) W to samo miejsce chce pojechac pod namiot jak moj facet wroci do domu:) Nie dziwie sie Tobie,ze nie potrafisz odnalezc sie na wakacjach bo masz swoje przyzwyczajenia.......ja jak wrocilam do PL to do dzis nie moge odnalezc sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Dzien dobry:) Gdzie sie podziewacie? Pewie lazing i smazing skoro macie urlopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kofinka
Dwa tygodnie katowania ćwiczeniami, zero słodyczy... -3kg W takim tempie za 12 tygodni osiągnę mój cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witam:D 2 tyg. i tylko - 3 kg.?? Cos slabiutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( wiem, wiem. ale co bym nie robiła (i robiła) nie jestem wstanie tracić więcej niż 1,5kg/tyg :( A jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) jestem jestem w Międzyzdrojach dziś juz ostatni dzień przewiduje wzrost wagi bo trochę nagrzeszylam W sobotę mam wesele wiec planuje od jutra do soboty trochę się oczyścić może same jabłka bo one na mnie dobrze wpływają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Hej! Sorry, ale tez na tym moim urlopie nie mam czasu sie odzywac...ciagle mam pod gorke, bo albo grill, swieze buleczki, drozdzowiec, ciasto z porzeczkami lub cos innego... do tego musze sie tlumaczyc czemu nie chce buleczki do jajecznicy czy dlaczego nie sprobuje ciasta....oczywiscie sprobowalam, ale to nie moze sie powtarzac codziennie...bo nawet wagi nie utrzymam, o chudnieciu tu raczej nie mam mowy!! Chodze jak moge na basen, no ale tez troche alkoholu sie pije, bo to spotkania ciagle ze znajomymi. No, ale tak jest jak sie wpada do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
ooooo dziewczyny wrocily :D:D:D Fili80 , SmutnaLilja - witajcie :D Tak to jest jak na wakacjach.....slodkosci,alkohol......ale nalezy sie Nam:D Nie przesadzajmy:P Kofinka - w sumie 1,5 kg.w ciagu tyg.to dobry wynik!...zdziwilam sie,ze tak malo tracisz kg. bo pisalas,ze bardzo ciezko cwiczysz i masz diete...stad bylo moje zdziwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witam:D Czy topic calkowicie umarl???:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) już myślałam że temat upadł a tu taka miła niespodzianka. Sorki może jutro mi się uda coś więcej napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili 3 tyg wakacji mialam... ale teraz juz jestem! Troche poszalalam, ale milo bylo. Teraz fajnie wrocic do dietki po malej rozpuscie. Dzis na sniadanko owsianeczka, weekend mam zajety, bo duzo pracy. 2 wesela w ten weekend, ale to praca, nie kolejna rozpusta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumtna wagą się nie przejmuj ja także mam po wakacjach nie aktualną ze stopką nie zmieniam licząc, że uda mi się wrócić do tego co było. Jak sobie popatrzę to mnie motywuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witam :D Widze,ze juz skonczyly sie Wam urlopy i na szczescie wrocilyscie tutaj:D Ja tez NADAL mam do zgubienia pare kg.....tez pofolgowalam pod czas wakacji.......ale nie zaluje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja także biorę się za siebie już od.dziś aby wyrobić się do lata i w końcu zrobiłam porządek ze stopka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Witam dziewczyny po wakacjach.....ale szybko zlecialy! Ja w sumie nie mialam czasu dla siebie bo mialam pod opieka dzieci siostry,pozniej pojechalam do rodziny i dopiero od paru dni mam wolny czas dla siebie,ktory poswiecam na szukanie pracy. Jak by ktos mial namiary na jakas prace w NL, UK, Belgii to prosze o namiary:) Jesli chodzi o wage to tez poszla mi w gore a miala isc w dol ale trudno bylo trzymac jaka kolwiek diete. Teraz trzeba pozbyc sie nadprogramowych kg.!! Dzis ide kupic W KONCU hula-hop i zaczynam jezdzic na stacjonarnym rowerze. Damy rade kobiety :D Nie wiem czy Wy tez tak macie jak ja ale ja jak czegos sobie nie zapisze na karteczce to zapomne,ze mam pewna rzecz kupic albo,ze mam cos zrobic......jakas masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciezko ze startem... wczoraj znowu kawalek czekolady zjadlam :( No ale dzis juz do dziela!! Ide do pracy, wiec nie bedzie mnie nic kusic. Bibelotka jakiej pracy szukasz, na dlugo chcesz wyjechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Pracy szukam na produkcji,sortowni.Od paru lat pracowalam przy owocach i warzywach i w sumie podobnej pracy szukam ale chce wyjechac razem z facetem. Tez pracowalam przy kosmetykach w PL. Dziewczyny........damy rade zgubic te nadprogramowe kg.....nie mamy wyboru i przede wszystkim odchudzamy sie same dla siebie i jak osiagniemy cel to dopiero bedzie wielka satysfakcja,ze dalysmy rade:D Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie jakos do przodu. Owsianka, jogurt, winogrona i zupa pomidorowa jak na razie. Juz mialam siegnac po bulke, ale powstrzymalam sie... na kolacje bedzie kurczak i fasola szparagowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja tylko na chwilę :) w końcu wczoraj poćwiczyłam i po godz. 18:00 nic już nie jadłam i na wadze już dziś widziałam spadek - teraz tylko nie mogę odpuścić - zważę się w sobotę przed weekendem aby się bardziej zmotywować bo z tymi weekendami to ostatnio miałam same klapy. Pozdrawiam i zapraszam na kawę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaje sie bez bicia, ze dzis troche zgrzesze. Kupilam tort na swoje urodziny, poza tym mam troche dylematow, pare niedobrych rzeczy wydarzylo sie w ostatnim roku i tak jakos mi smutno dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bibelotka83
Dzien dobry :) Fili80 - gratulacje :D SmutnaLilja - kiedy masz urodziny? Nie smuc sie!!!! To szkodzi urodzie ;) Ja dzis jeszcze nic nie jadlam......nie chce mi sie jesc.....a to dziwne bo ja jak jestem zdenerowana to jem duuuuzo.....a mam nerwy bo wczoraj dostalam tel.w sprawie wyjazdu do Holandii i zgodzilam sie.Oczywiscie jade ze swoim partnerem.Sama bym sie bala. A praca jest przy skladaniu moblinych urzadzen.....jeszcze przy czyms takim nie pracowalam....mam nadzieje,ze sie sprawdzimy. Podobno jest tam internet wiec biore laptopa i bede miala kontakt z Wami:) Moze tam uda mi sie schudnac :P Wyjezdzamy w tą sobotę . Buziaki dziewczyny. Nie wiem czy przed wyjazdem uda mi sie tutaj zagladnac wiec zegnam sie. Trzymajcie sie cieplo.Uwazajcie na siebie.Nie smuccie sie wiecej! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Sutna WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!!! Tortem się nie przejmuj urodziny na szczęście wypadają raz w roku. Bibelotka trzymamy za Ciebie kciuki aby praca się spodobała i koniecznie napisz nam jak tam wrażenia. Wczoraj zaliczyłam porażkę nie ćwiczyłam, wieczorem późno po godz. 18 bo blisko o 23 skusiłam się na kawałek zapiekanki z cukinii z browarem i na dodatek jeszcze wczoraj nie ćwiczyłam :(((( oby dziś było lepiej - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×