Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
u nas nigdy po 20 tym nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pytania odnosnie konkursu rossmakuj swiat to Bagaz,tzn.do ilu kg mozna wziasc ze soba,czy mozna bylo miec tylko i wlacznie bagaz podreczny,czy mialas rowniez gabarytowy bagaz. Kieszonkowe,obilo sie mi o uszy,ze laureaci otrzymuja kieszonkowe,czy to prawda?? Plan wycieczki,tzn.czy bylo mega super fantastycznie i nie bylo kiedy nawet pamiatek kupic?? Za wszelkie odpowiedzi z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premii nie ma póki co chyba że w pko ktos już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO BP nie ma premii,dzis nie bedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc jutro będzie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro musi byc bo zawsze byla do 20-ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia powinna być wypłacona do 20 tego...sprawdźcie sobie ubiegłe lata zawsze do 20 była wypłacana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sa nagrody za konkurs z bielendy? Nie mozemy znalezc zadnego pisma z tym zwiazanego. Moze nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretyn w ndz handlowa wymyslil koniec promocji to sie rowna z siedzeniem, nie dosc ze w sobote to w ndz w pracy ludzie badzcie ludzmi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno w regulminie jest,że musi być do 20? Nie pamiętam własnie i juz się zaczynam martwić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od dzis wiadomo ze Ross ma w du...to ze my tez mamy rodziny i tez chcielibyśmy normalnie spędzać z nimi czas zwłaszcza w takie dni jak Wigilia czy Wielka Sobota, ale cóż mądrale w centrali maja to gdzies, co do premii powinna być do 20, ale tak na prawdę będzie jak szanowne Panie z księgowości zrobia przelewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One maja w d...ze my zarabiamy krocie i czekamy na swoje pieniadze one maja kasy dosyc panie biurowe maja gdzies nasze premie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy u Was na sklepach też typowano kogoś do pełnienia funkcji doradcy perfumeryjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia w jakich sklepach pracujecie, ale jak to czytam to mam wrażenie jak bym pracowała w innej firmie. u mnie w sklepie jest super atmosfera, asystentki nie "stoją i pachną" tylko normalnie pracują, kierowniczka super...przestrzegane normy itd. ja nie rozumiem, jak komuś źle to po co pracuje???? nikt na siłę nie trzyma nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 1915 i 18 o jeju dziewczyno wyszczekana jesteś na tym forum cały czas nam zaśmiecasz to forum od samego początku tylko na zebraniach pysk trzymasz daruj sobie bo nie można ciebie czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie,ile pracownik moze mieć max nocek w misiącu???.czy musze sie godzic na 5 nocek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miewam 5 nocek i nie płaczę.Dziewczyny ,jak czytam niektóre posty to mam wrażenie ,że pracujecie za karę.Zawsze można zmienić pracę i pójść np.do Biedronki-tam Wam na pewno będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie byc takie wredne dupowlas/y zasran/e kazdy ma swoje zdanie i nie kazdy sklep jest taki super jak wasz a tak a propo 19:15 19:18to dwie rozne osoby jak jestes taka madra! A kazdy robi swoje bo nie ma wyboru bo rodzine trzeba wykarmic tempa/ki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musisz właśnie w Rossmannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. A ja mam pytanie...ile może być maksymalnie godzin w tygodniu przepracowanych? I co się stanie jeżeli nie mam jednego odbioru za sobotę. Kierowniczka moze przez to stracić premię? I kto to zauważy (oprócz mnie) kadrowa, czy trzeba komuś to wczesniej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam,ze ktos odpowie mi na temat rossmakuj swiat,a tu sama zolc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wygralam nic w rossmakuj siwat, zreszta nawet bym nie chciala, ale latam co jakis czas samolotem i wielkosc i waga bagazu zalezy tylko od lini lotniczych jakimi polecicie. Ale wiekszosc lini ma podrozny do max 5kg a do nadania do max 20kg. Wydaje mi sie, ze kadry odpowoedza Ci na oytanie badz pokkeruja do kogo sie odezwac, jakimi liniami lecicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21,46 jak dostaniesz godz do podpisania to nie podpisuj póki nie dadzą Ci odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.46 zostaną Ci wypłacone nadgodziny tzn za ten brak odbioru zapłacą Ci a kierowniczka dostanie ochrzan i tyle, ale do końca miesiąca mają jeszcze czas by Ci oddać odbiór więc zobaczysz czy Ci go wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PEP informuje o tym,ze jest przekroczony 35 godzinny odpoczynek.Jesli bylas w pracy,zapewne sie zalogowalas wiec bedziesz miala zaplacone.Problem bedzie miec KS,ktory nie dajac ci odbioru,zrobi nagdodziny,co przelozy sie na pozbawieniu go premii.Czasami zdarza sie tak,ze odbior mozesz miec w tyg.nastepujacym po danej sobocie,albo z kazdego dnia wolnego od pracy(nie bedacego odbiorem) mozna dac ci odbior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7.39, dzieki za info,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.22.mnie nie interesuje czy ty płaczesz na 5 nockach czy nie,jak chcesz to z*********j za pól darmo.nocek mozesz mieć maksymalnie 4.:max nocnych godzin można mieć 1/4 rzeczywiście przepracowanych godzin.wystarczy zapytac kadry.a jeśli pracujesz wiecej to kierownik cię robi w kolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO BP dokładnie przed chwilą dostałam smsa o wpływie - premia inwentaryzacyjna. Jednak się wyrobili do 20-rego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak u mnie na sklepie typoana taka osobe jak doradzca perfumeryjny ;) al enikt nie wie o co to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×