Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość
Wśród naturystek i w saunie takich nie zobaczysz.Tam przychodzą tylko kobiety które maja ładne piersi i zgrabne ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą :) Dziś taką widziałem i ślicznie wyglądała bez.Ciężko oderwać wzrok o takiej kobiety i nie patrzeć gdy ma tak śliczne,jędrne i kształtne piersi jak ona :) .Szkoda że to jeden z ostatnich ciepłych dni i nasze ślicznotki zaczną znowu chodzić w kurtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że trzeba prawie rok czekać zanim nasze piękne i zgrabne polskie kobiety odkryją trochę ciała i znowu zaczną chodzić bez stanika.Oby jak najszybciej się zrobiło gorąco bo ten widok na ulicy poprawia mi humor i mam od razu lepsze samopoczucie gdy widzę ich śliczne i jędrne piersi prześwitujące przez bluzkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co wy gadacie, ale ja jak żyje nie widziałam kobiety na ulicy bez stanika. Jedynie kiedyś na wakacjach jakiegąś spasioną mamuśkę bez stanika pod koszulką na ramiaczkach, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widywałem wiele razy w Warszawie w te upały kobiety bez stanika które śliczne i jędrne miały piersi i zgrabne ciało.Nad morzem to się nie dziwię,ładne i zgrabne kobiety wola opalać się na plażach nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile razy jeszcze napiszesz o "ślicznych i jędrnych", fiksację jakąś masz, i jeszcze sam ze sobą piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku widziałem same takie mające ładne i jędrne piersi.Takiej która miałaby obwisłe lub małe piersi nie widziałem w tym roku bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie widziałem aby któraś z polek chodzących do sauny nago miała jakieś problemy ze swoimi piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracałam z urlopu, wyluzowana, jeszcze w klimacie daleko na południe. Na kawie zobaczyłam że moje uczennice kiwają do mnie i podchodzą. Szybciutko założyłam sweterek żeby ukryć t-shirta bez stanika. Podchodzą i zauważam że one równie ż są bez. Bardzo mnie to rozbawiło, ale jedna zauważyła moje spojrzenie i zaczęła się tłumaczyć, że wyjątkowo, że w podróży nie miała na zmianę. Nic nie tłumaczyłam, po prostu poklepałam ją lekko po ramieniu i zdjęłam sweterek. Ale było śmiechu - oczywiście od rzau zobaczyła moje co nieco stwardniałe suteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą.Ślicznie wyglądają gdy zapomną go założyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań bredzić o tym zapominaniu, fetyszysto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie jak tak chodzą w lecie po ulicach a szorstkość materiału ocierającego sie o sutki powoduje ze zaczynają im sterczeć.... Mmmmmhmmmm. Rozmarzyłem się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie :) Swoją drogą jeśli ktoś uważa, że to może źle wyglądać, to zapraszam do galerii 35 gifów z dziewczynami, które założyły koszulki bezpośrednio na gołe ciało. Widać tam, że zarówno te z małymi, średnimi jak i dużymi piersiami dobrze sobie z tym radzą ;) http://q.gs/8t9q0 Jak dla mnie wygląda to super, a jeśli dziewczyny nic nie uwiera ani nie utrudnia dnia codziennego, to nie widzę żadnego problemu... Jeśli tylko któraś chce, to zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne fotki, szczegolnie te w morkych ubraniach xd a odpowiadajcx na pytanie- jasne dlaczego nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może 'piersi' nie mają, ale dalej mają sutki. A sutki kobiety nieco różnią się od sutków u mężczyzn. Są bardziej podatne na zmiany w związku z czym mogą charakterystycznie sterczeć i przebijać przez koszulkę/bluzkę, co niektóre kobiety może krępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krępowanie się to bardziej kwestia przyzwyczajenia i reakcji otoczenia... Gorsza sprawa to to, że kobiece sutki są bardziej wrażliwe i delikatne, więc może to sprawić ból, nie mówiąc o tym, że nawet bardzo małe piersi mogą utrudniać np. podnoszenie czegoś. Ale jeśli jakiejś pani to nie przeszkadza... to mnie tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to w ogóle za pytanie,,. no jasne, pozwalam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z małymi piersiami nie powinny wychodzić z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pier*isz głupoty, małe jest piękne, duże też... i średnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślicznie wyglądają gdy nie założą stanika pod bluzkę czy sweterek. Ciężko oderwać wtedy wzrok od kobiety i nie podziwiać jej pięknych,jędrnych i kształtnych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest duskusja o małych piersiach, więc po co gadacie że widujecie te z jędrnymi i kształtnymi? Macie przecież duże na mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, małe też są super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie! A dlaczego nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem za xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tu jest duskusja o małych piersiach, więc po co gadacie że widujecie te z jędrnymi i kształtnymi? Macie przecież duże na mysli... x ja mam małe ale są jędrne i kształtne. autorka też ma przecież małe piersi a mają bardzo ładny kształt i są jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×