Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćangela
Gość fotki poszły napisz czy dotarły , ja bym do piersi radziła Ci jednak doktora lonia .. Konsultacja jest jedna przed operacja poznoej juz operacja , ja miałam robiona plastykę piersi i nos razem wiec cena u mnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Gość ja bym na Twoim miejscu od razu zmieniła lekarza z konsultacji na lonia szczerze Ci mowie przepisz sie , jeszcze mozesz :) a wkładki okrągłe sa nawet ładniejsze dla mnie wiec ja tu nie miałam watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela - kurcze, no to super znosisz operacje! ;) bardzo wiele dziewczyn pisze, ze strach byl ogromny, a tak na prawde nie bylo sie czego bac;p oby cala rekonwalescencja taka byla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Eh dziewczyny tak z 5 cm pod szwem juz prawie na brzuchu na wysokości żeber pod stanikiem czuje jak dotykam jakby mi sie cos tam przelewało .. Co to moze byc ? Opuchlizna ? Krew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Dziewczyny tak z 5 cm pod stanikiem czuje ze cos sie przelewa co to jest ? Opuchlizna ? Krew ? Kurde martwi mnie to wczensiej tego nie było teraz jest ból w tym miejscu i czuje pod palcami ze sie cos przelewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Dziewczyny na już 2 tygodnie po operacji, dalej kluje ale tylko przy pierwszym wstawaniu. Już się trochę przyzwyczailam do spania na plecach. Jakaś dziewczyna wcześniej pytała o pas uciskowy, ja od lekarza zalecone miałam 3 tygodnie non stop plus później na noc. Już się do niego przyzwyczailam I jak go ściągam czuje się dziwnie jak by mi piersi latały:) pas w moim przypadku ma też na celu zbliżenie piersi bo tak jakby miałam sutki szeroko rozstawione. Chciałam się zapytać o zdjęcie dziewczyn co teraz miały operacje,Justyna i angela chciałabym porównać czy moje są tak szeroko rozstawione czy mała różnica bo trochę mnie to martwi a nigdzie nie ma zdjęć od razu po zabiegu... Mój email cybershotse@wp.pl dzięki wielkie z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Angela ja mam stanik pooperacyjny z Triumpha i jest na nim rozmiar D , więc sama już nie wiem jak z tym rozmiarem Musimy trochę poczekać, chociaż mój lekarz mowi że opuchlizny nie ma i nie wiele się zmniejszą Ja jestem dziś 8 dobę posprzątałam w domu, zrobiłam spaghetti , a teraz byłam na paznokciach ponad godzinkę \Także u mnie już super Czasami wezmę rano ketonal i cały dzień dobrze funkcjonuje Zaraz jak synkowi zabiorę telefon to wyślę Ci zdjęcie, bo mały gra w jakieś gy u mnie na telefonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangelaa
Dziewczyny 5 cm jakos pod stanikiem na żebrach czuje jak mi sie cos przelewa pod palcami jak dotykam boli tak jakby był tam siniak ale siniaka nie ma .. A w dotyku jakby sie cos przelewało co to moze byc ? Opuchlizna ? Krew ? Denerwuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Angela nie martw się na zapas ...najlepiej zadzwoń do kliniki i zapytaj Wysłałam Ci zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Czyli Justyna jesteś zadowolona z piersi i nie będziesz poprawiać jak pisałaś po operacji ze niby za małe??? Do Angela wyślesz mi jak twoje wyglądają?? Bo ja mam mętlik czy 325 czy 350 mentor?? Mam A, prawie zAnik po karmieniu, mam 1,65 wzrostu u 51 kg sportowa sylwetka.Czy 350 nie będą za sztucznie wyglądać????? Chcę mieć je pod mięsień włożone Pomóżcie!! Na stół idę 28.09!!! moniqa87@interia.pl z góry dziękuję za fotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
magda87 wysłałam ci zdj ęcie przed i jeden dzień po zabiegu Co do rozmiaru to mi się wydawały nie duże, ale gdybym wtedy wiedziała to co teraz to bym wzięła 350 Jednak te też są piękne , będę wiedziała za jakiś czas . Jak będę mogła nosić normalne staniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Magda ja oglądając zdjęcia dziewczyn i ich pięknych piersi utwierdziłam się w przekonaniu ze te moje 360 i 340 nie będą wcale za duże. Ja idę tydzień po tobie pod nóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Angela tylko spokojnie nie denerwuj się i tak jak dziewczyny piszą zadzwoń do kliniki zapytaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Dzięki dziewczyny:) i zazdroszczę że wy już po!!! Ehh odliczanie trwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Dzięki dziewczyny:) to wybór na całe życie:) musi mi być z nimi dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda87 ja już mam zrobioną specjalną kartkę w kalendarzu książkowym z dniami "do" i odkreślam hihi czy to już choroba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Eolka jak to do mnie to jestem drugi dzien po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medziks 88
Justyna angela moge tez prosic o fotki? Ja mam 160 cm w zrostu i 48kg i mega mi zalezy na naturalnym wygladzie i nie wiem jak wybrac:/ dodam ze mam małe bardzo małe A:/ chciałabym małe C ale boje sie rozstepów ale tez boje sie zeby pozniej nie załowac ze za małe:/ wyslicie prosze foto jak to wyglada po:/ medziks88@interia.pl ja mam wizyte 5 wrzesnia i juz przezywam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2191
Angela to normalne ja też tak miałam. Tylko że ja to odczuwalam jakbym ugniatala maka ziemniaczana pod skora (pamiętasz te gniotki z mąką w balonie). To ci zejdzie samo po kilku dniach to są pęcherzyki powietrza które dostały się podczas operacji całkowicie niegroźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medziks
Ja planuje w Poznaniu w Mandala clinic u doktora Dydymskiego, wizytę mam 5 września no i chciałabym jaknajszynciej jak sie zdecyduje... Ktoś może tam robił? Zobaczę czy lekarz wzbudzi zaufanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangela
Kasia to super pocieszylas mnie ja to wlasnie mam ale nie na piersiach a niżej na żebrach z dwóch stron .. Az dzwoniłam wczoraj do doktora czy to normalne i mowil ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Madziks ooo Poznań ja też robię w Poznaniu ale u Kubasika ;-) 7.10 mam termin idę jako pierwsza pod nóż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscangela
O tym Kubasiku tez chyba sporo osob gada ale osobiście w ogole nie znam całkiem nie moje rejony :) dziewczyny u mnie dzis trzeci dzien mam nadzieje ze jutro juz bedzie po bolu U mnie nadal nie jest i nie był to ból 9/10 kregoslup w sumie prawie nie boli moze leciutko piersi bola i jest to uciążliwe ze trzeba leżeć w tym lozku ze sie ciezko wstaje ciezko z naciśnięciem klamki etc ale to jest ból tak Max 6 na 10 odpukać .. Oby tylko wszytko sie ładnie zagoiło Moim zdaniem mam jeszcze trudniej bo jednocześnie robiłam nos no wiec ciężej mi sie oddycha etc Chciałabym zdjąć juz gips z nosa i szwy z piersi usłyszeć ze wszystko jest ok i moc wychodzić z domu .. Jakby to kogos interesowało zwolnienie z pracy dostałam na 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela czyli ogólnie wszystko do przeżycia jeżeli chodzi o ból, super ;-) teraz Ci się ciężko oddycha ale jaki będziesz miała piękny nosek mmm ;-) A Kubasik hmmm cóż pewnie tyle ile kobiet tyle opinii ale na konsultacjach wzbudził moje zaufanie i to bardzo więc myślę, że dobry wybór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Daisy nooo to juz obsesja, ehhh oby wyniki i usg byly ok ja dopiero mam 23.09 usg aa krew sobie dalam zbadac i jest ok.powtorze tydzien przed. Juz tez sie nie moge doczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangelaa
Ja na usg miałam torbiel około 5milimetrow ale z tym sie podobno nic nie robi lekarz plastyk rownież tego nie skomentował nawet Powiem Wam dziewczyny ze u mnie lekarz w ogole nie zrobił dobrego wrażenia na konsultacji zostałam u niego bo tak podpowiadała intuicja i w dniu operacji zrobił na mnie duzo lepsze wrażenie niz na konsultacji był po prostu kochany ale dokładniej wypowiem sie jak zobaczę nos i jak zdejmę szwy z piersi Ból jak dla mnie do przeżycia ale oczywiście nie jest fajnie jak trzeba cały czas leżeć w lozku nudzić sie i wg i jeszcze mi sie ciezko oddycha bo nos i musze czesto przez buzie ( i tak nie ma tragedii bo robiłam sam czubek ) zdziwiłam sie ze nie boli mnie kregoslup bo chyba wszystkie dziewczyny tak na to narzekają ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do USG to ja mam trzy 'torbielki" wielkości 3mm - 5 mm robiłam biopsję i jest wszystko ok tak wiec lekarz potwierdził wczoraj że nie ma przeciwwskazań do zabiegu ale trzeba będzie w przyszłości obserwować :-) Kurcze Angela dodajesz mi otuchy tym Twoim samopoczuciem i super rekonwalescencją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala ma biust
Kasia2191 dziękuję za odpowiedz :) W całej rekonwalescencji najgorszy jest ten własnie pas uciskowy bo potęguje ból ale rzeczywiscie mozna sie do niego przyzwyczaić. Też mam go nosic aby sie zbliżyły ale głównie jest po to aby górny biegun nie był za bardzo u góry tylko trzeba go spychać w dół ,poniewaz niestety przy małych piersiach gruczoł piersiowy jest zbyt mały aby pociągnął implant w dół . Wszystkie kobietki które są przed operacją piersi nie ma się co sugerować,jakie która z koleżanek ma,wzrost i waga nie sa wyznacznikami ,lecz wasza anatomia. Szerokość klatki piersiowej oraz gruczołu jaki posiadacie. Jeżeli zależy wam na ultra naturalnym wygladzie --->słuchajcie swojego chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po zabiegu.. Jaki rozmiar kupowalyscie stanika na zmianę po zabiegu.. perwszy dostane w klinice ale chcialabym miec na zmianę i nie wiem jaki kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×