Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BULINKA 22

ODCZUCIA PO ODSTAWIENIU PIGULEK

Polecane posty

Gość kijaneczka_
PROSZĘ WAS--->> w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek dostałam okres po 32 dniach (czyli tak jak zawsze dostawałam gdzy nei brałam tabletek) od tej pory mija 40 dni a ja okresu nie mam :( DLACZEGO?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berry, ja sie zastanawiam nad gumkami+globulkami+przerywany... nigdy nie masz 100% co prawda globulki moga byc uciazliwe:/ nie wiem... narazie jeszcze wytrzymujemy:) zdarzylo nam sie roznie wiec narazie nie spieszymy sie. Dlaczego facet nie chce uzywac gumek? nie rozumiem tego (no chyba ze chce zostac ojcem) Kijaneczka, po odstawieniu moga sie dziac rozne rzeczy... cierpliwosci:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........u p ppp aaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaneczka_
Bulinko 42 ----->> dostałam w końcu ale nie okres tylko takie brunatne plamienia i jakieś skrzepy dosłownie po kropelce na dzień i tak to trwa od poniedziałku do soboty :( Czy tak mogą wyglądać objawy ciąży? (te plamienia nie byly w terminie spodziewanej miesiączki tylko po 40 dniach.. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilja
Powierdzcie mi skoro przy braniu normalnych pigulek bolaly was nogi,a wiec bylo cos nie tak z krazeniem (lub po prostu brak magnezu), teraz z leku przed ciaza prawie wogole sie nie kochacie to dlaczego nie sprobujecie minipigulki Cerazette- ona jest wlasnie przeznaczona dla osob, ktore maja problemy z krazeniem. Dzila tak jak normalne , a jedyna roznica, to takza, ze trzeba ja przyjmowac regularnie, a spoznic sie mozna tylko o 3 godz, a nie jak do tej pory 12 godzin. Dlaczego tez nie zdecydujecie sie na spirale, skoro coraz wiecej ginekologow stwierdza,ze kobiety ktore nie rodzily, tez moga miec ja zakladana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlishka
Od 5-ciu lat biorę anty.. (Dianę35). Raz w roku robię sobie miesięczną przerwę wg zaleceń ginekolog. Przed stosowaniem pigułek miałeam bardzo nieregularne miesiączki i problemy z cerą i włosami. Po kilku miesiącach stosowania problemu skórne skończyły się jak również włosy zrobiły sięg ęściejszę i puszystsze. Żadnych napadów depresji i komfort antykoncepcyjny. I tak było do czerwca. Bo w czerwcu br. postanowiłam sobie rzucić pigułki. No i zaczęło się. Cera tragicznie zatłuszczona i z taką odmiana trądziku, że rozprzestrzenił się na dekoldzie i plecach. Włosy zaczęły mi wypadać i przetłuszczać się do tego stopnia, że wypadałoby mi myć je kilka razy dziennie. I to wtedy wpadłam w zły nastój spowodowany złym wyglądem. Po konsultacji z moją ginekolog wróciłam do Diany35. Teraz jest listopad i życie jest piękne!! Cera bez trądziku i zatłuszczeń. Włosy gęste i puszyste. Zero depresji i seks o każdej porze dnia i nocy. Dlatego nie rozumiem Was dziewczyny, skąd u Was to złe nastawienie do anty.. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do modlishka ale kiedyś nadejdzie taki dzień, kiedy będziesz musiała odstawić tabletki, przeciez przez całe życie nie będziesz ich brała, szczególnie takich silnych jak Diana. Tabletki dobrze wpływają na cere, włosy, ale tylko w trakcie ich brania, tak samo jest z doustnymi antybiotykami - działają w chwili gdy się je bierze.... To jest tylko takie zaleczanie na jakiś czas, przyczyta wciąż pozostaje nietknięta. Czy nie przeraża Cię że nadejdzie taki dzień kiedy będziesz musiała odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przynajmniej ma przez
jakis czas spokoj. Lepsze to niz miec te problemy stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod..nosszze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda72
Dawno mnie tutaj nie bylo. Juz kilka miesiecy bez tych cholernych tabl. i jest super. Pryszcze juz odpuscily a ochotka na przytulanko tak duza , ze moj mezys jest w totalnym szoku.Ogolnie czuje sie super i wydaje mi sie , ze wszystko wrocilo do normy. Od slubu (24.09) postawilismy na NPR. I jak do tej pory jest OK.Wprawdzie to bardzo krotki czas stosowania w/w ale mam nadzieje , ze wszystko bedzie fajnie. O dzidzie planujemy sie starac w przyszle wakacje.No chyba , ze ...... No wlasnie . Zobaczymy. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwie sie
powiedzcie mi prosze co sie dzieje.teraz nie moge isc do gina bo jej nie bedzie przez jakis czas wiec pytam tutaj.po odstawieniu pigułek miałam krwawienie(wywołane odstawieniem)po 34 dniach dostałam juz tej normalnej miesiaczki ktora trwała 6 dni.mineło 2 dni a ja znowu dostałam jakiegos krawienia:I jedna miesiaczka za druga?co sie dzieje???:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiorek_1987
Witam wszystkich :) Mam takie pytanko gdyż przez 1,5 roku przyjmowałam Harmonet i teraz zroiłam sobie przerwe lecz jak na razie nie dostałam okresu. Czy to może być objaw ciązy czy to już tak po prostu jest zawsze i jest jak najbardziej normalne. Naprawdę już zaczełam sie martwić gdyż w każdych książkach pisze że tabletki nawet po odstawieniu nie wywołują zadnych skutków ubocznych i ze cały cykl odrazu wraca do normy. Czy musze sie tym martwić??? proszę o odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goka
Ja do Pani co się martwi, Mam tez problemy zw. z odstwieniem, co dwa tyg. mam okres ( trzeci już z kolei). A wcześniej plamienia przed okresem przez jakies 5 dni. Koszmar. Może to właśnie ... pokutak za baraszkowanie hormonalne przez kilka lat od 20 roku życia ( teraz mam 32 l. ). Napiszcie czy ktos próbował unormować okres w inny niż hormonalny sposób. goka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGA123
Witam, ja tez postanowilam o rzuceniu tabletek anty. Brałam Logest prawie 3 lata. Skutki uboczne to głównie spadek libido i straszne migreny. Teraz jestem juz 2 dzien bez tabletek, tzn. powinnam wziąć 2 dni temu następne opakowanie. ZObaczymy jak bedzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effoR
hej AGGA123 :) jestesmy "czasowo" w bardzo podobnej sytuacji...ja wczoraj powinnam rozpoczac kolejna paczke,ale nie wzielam,facet wyjechal i ja robie przerwe,a bralam harmonet 1,5 roku... mam nadzieje ze bedzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGA123
Do effoR No rzeczywiscie rzucilysmy tabl. w zasadzie w tym samym czasie.Bedziemy mialy okazje podzielic sie spostrzezeniami. JA jestem juz 7 dzien bez tabletek i jak narazie czuje sie dobrze.Nawet moj chlopak stwierdzil ze jestm bardziej wesola, żywa i miej zmeczona. Zobaczymy co bedzie dalej i jak to bedzie z okresem, bo widze ze są wiele dziewczyn ma problemy z regularną miesiączką. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jak zamierzacie sie teraz zabezpieczac? trzymam kciuki oby bylo wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) ja równiez rzuciłam tabsy. Nie biorę 6 dzień i jestem pełna obaw. Sledze wszystkie topiki w tym temacie i tak naprawdę to nakręcam się. Od razu zauważyłam zmiany u siebie, przede wszystkim od razu skoczyło mi w góre libido:) chodze dosłownie napalona:)) to wielki plus. Ale.... niepokoi mnie sluz jest koloru lekko brunatnego, wydziela się on w śladowych ilościach ale jednak....bacznie siebie obserwuje i martwie sie czy wszystko będzie ok, mimo tego, że zdaje sobie sprawe z tego, ze pierwszy miesiac po odstawieniu to może być różny. Ja miałam problemy z okresem przed tabletkami (plamienia w ciągu cyklu) i teraz umieram z ciekawości jak to teraz będzie wyglądało. Zauwazyłam, że pobolewa mnie głowa ale ja jestem wrażliwa na pogodę więc może dlatego...Ale generalnie to jestem szcześliwa ze odstawiłam:) o ciąże się nie boję mimo że zabezpieczamy sie tylko prezerwatywą...poprostu cieszę sie przyjemnością z sexu...mam rważenie że mnie wypuślili z jakiejś klatki:))) Pozdrawiam wszystkie panie wolne od hormonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja ostatnia tabl.zazylam jakies 3 tyg. temu i dziwnie sie czuje,mam tak jak Wy bol jajnikow,ale dochodzi do tego potworne rozdraznienie.........wszytsko mnie wkurza:) myslicie,ze to od tabletek?tzn.ich braku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezko jest
Mam to samo, myslalam ze depresja minie mi wlasnie po odstawieniu tabletek, ale okazuje sie, ze sie wrecz nasilila. Cera tez mi juz cos zaczyna szwankowac i te zmienne nastroje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myslalam,ze zaczynam wariowac:) jak wariatka robie awantury o jakies bzdety,zaraz potem mi glupio,moj chlopak to chodzi na paluszkach,zeby burzy nie przywolac... raz sie smieje do lez,raz placze z byle powodu taka totalna hustawka...... czyli to chyba hormony.......ale jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciezko jest
Nie mam pojecia, ale powiem Ci szczerze, ze nawet przy tym fatalnym samopoczuciu i hustawce nastroju, czuje sie taka jakas wyzwolona, oczyszczona i wiem, ze do tabsów juz na pewno nie wróce. Tez mam bóle jajników, ale moze przez to, ze zaczynaja one dzialac na nowo ;) Na razie faszeruje sie falvitem, magnezem i silica (bo wlosy tez niestety poczuly skutki odstawienia :O) No i co mnie cieszy, znów mam plaski brzuchol, bo przy tabletkach to spokojnie wazylam 5-6 kilosów wiecej. Teraz czekam na pierwszy beztabletowy okres i mam nadzieje, ze wystapi w miare regularnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracilas 5,6 kilosow?jak dlugo nie bierzesz? tez tak chce:) ja ostatnia tabl.zazylam 9 lutego....wiec to dopiero poczatki.... ktos doradzil Ci branie falvitu i magnezu?moze ja tez powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGA123
Witam, jestem juz 20 dzien bez tabletek. W zasadzie nie czuje wiekszej roznicy po ich odstawieniu (bralam Logest przez 3 lata). Nie mam zadnych problemów z cerą, nie wychodzą mi zadne wypryski, ani nie wypadaja mi włosy. Jedyne co, to strasznie przetłuszczaja mi sie włosy,chociaz i podczas brania tez przetluszczały mi sie mocno i tez musialam myc codziennie. Poza tym lekko bola mnie piersi, jajniki nie bolaly mnie w ogole. Najgorsze jest to ze podczas barania tabl. mialam prawie zerowe libido, a po ich od stawieniu nie widze w zasadzie różnicy. Mam nadzieje ze to sie zmieni!!! Poza tym jestem weselsza, mam lepszy humor i mam mniej wybuchw agresji. A jesli chodzi o pierwszy okres to wszystko przede mna, mam nadzieje ze bedzie oki. Bylam tydzien temu u gina i pytalam w jakim czasie wraca wszysko do normy po odstawieniu tabl, na co powiedziala mi ze to zalezy od organizmu. Super kompetentna i niesamowicie wyjasniajaca odpowiedz. Boze ci ginekolodzy to istna porazka!! Jesli chodzi o zabezpieczanie sie, to stosujemy prezerwatywy. Na razie wystarcza, ale stwierdzilismy ze nawet jak wpadniemy to nie bedzie to tragedia (ja mam juz 32 lata, wiec moze najwyzsza pora, zeby wpasc hi, hi, hi) Pozdrawiam was bardzo goraco , pa pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biore tabletek od dwoch miesiecy i to byl strzal w dziesiatke, bralam Cilest przez bardzo dlugi okres czasu z przerwami i powiedzialam sobie nigdy wiecej. Moje libido podskoczylo teraz o chyba 200%, schudlam, nie denerwuje sie o nic, a pierwsza miesiaczka po odstawieniu to bulka z maslem w porownaniu z tym co przezywalam kilka lat temu. Jest fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×