Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BULINKA 22

ODCZUCIA PO ODSTAWIENIU PIGULEK

Polecane posty

Gość pigulka Valette
biore juz Vallette kilka lat.Zaczelam brac tabletki,bo mialam strasznie silny obfity okres,nie wiem czy mozecie sobie to wyobrazic,ale co godzine musilam byc max.w toalecie inaczej grozila powodz:( Po 3 latach odstawilam przez pomylke w sumie (bylam za granica na urlpie i zapomnialam tabletek) i czulam sie fatalnie:krwawienia ciagle,wypadaly wlosy:O Czy mial ktos tak silne krwawienia?? Boje sie odlozyc tabletki tylko ze wzgldu na nie:O Teraz zapomnialam co oznacza okres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGA123
Witam, dostałam właśnie pierwszy okres bez tabletek. Dostalam go o jeden dzien wczesniej (tj.po 28 dniach) niz przy tabletkach. Wiec na razie wszystko oki. Poza tym brzuch mnie prawie w ogole nie bolał. Za to okres mam bardzo mocny,ale podobno wiekszosc osob ma tak po odstawieniu.Mam nadzieje ze nastepne beda tez regularne i w zasadzie bezbolesne. Przed braniem tabletek (3 lata temu) moje okresy byly nie do wytrzymania ze wzgledu na ból. Natomiast narazie jest lajcik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeża
hej dziewczyny :) jestem tu pierwszy raz czytam i czytam i boże jak mi dobrze nie jestem sama!! ja już się wybierałam do psychologa, bo myślałam że mam depresję no właściwie to mam, ale już teraz znam chyba jej przyczynę jakieś 4 miesiące temu odstawiłam po ok 10 latach tabletki (milvane) zbiegło się to z rozstaniem z chłopakiem no i się zaczęło opryszczona twarz, regularne tycie i straszliwe huśtawki humorów, głównie negatywnych, wszystko mnie wkurza, jestem agresywna, nic mi się nie chce, totalnie straciłam chęć do życia, w ogóle siebie nie poznaje, nie wiem co robić mam nadzieję, że to przejdzie póki co robie badania hormonalne i się okaże ale dlaczego byłam taka głupia dlaczego nikt mnie nie ostrzegł, że tak może być ?? się rozpisałam, ale czuję się ostatnio strasznie i tak się ucieszyłam, że nie jestem nienormalna!! DZIĘKUJĘ :)) ..kiedyś w końcu musi być lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunka5302
Hej dziewczyny! Ja tez zdecydowalam sie odstawic pigulki, biore Yasmin juz ponad rok. Co do skutkow ubocznych- zero ochoty na sex, a na dodatek pojawily mi sie pajaczki na lydkach no i troche mnie bola. Mysle ze to wlasnie wina tych pigulek. A teraz- pozostanie nam prezerwatywa i wieksza ostroznosc. Sex bez ochoty na sex nie jest taki przyjemny. Wiec Yasmin- bye bye. Jutro powinnam miec okres, z odstawiena. Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, ktore nie chca juz truc swego organizmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieza jak Twoje wyniki? co zrobic z ta agresja???mnie tez wszystko doprowadza do szalu od rzucenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiazam bowarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siorpak
odstawiłam pigułki po 3 latach,powinnam dosta c okres ,czuje si e zle ,mineło juz 38 dni i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcia
Kochane kobiety! przeczytalam dzis cale forum i juz nic nie wiem............ w listopadzie poronilam w 6 tygodniu. tydzien po poronieniu lekarz zapisal mi microgynon 30 .ostatni okres mialam 12-15 maja, potem od 16 do 5 czerwca bralam pillsy. 13 czerwca powinnam zaczac kolejne opakowanie,ale nie dostalam okresu. postanowilam przestac brac.i tak mamy juz 16 czerwca,ja nie mam okresu..........moze jestem w ciazy?wlasciwie bardzo bym chciala,ale nie wiem.............objawy mam jakbym byla:nudnosci,sennosc,jestem jak chmura gradowa i gryze bez powodu(na co narzeka moj maz ;-))),mam dziwny metaliczny posmak w ustach a do piersi sie dotknac nie mozna. Z moich obliczen wynika ze dzis zaczynalby sie 6 tydzien ciazy (jesli to ciaza), ale test ciazowy nic nie wykazuje :-(. bardzo chcialabym tego dzidziusia ale nie wiem jak sprawdzic czy on tam jest?i boje sie zeby znow nie poronic,zeby nie bylo za pozno........... ostatnio poronilam w dzien po zrobieniu testu. Co o tym myslicie?macie jakies pomysly? a tak na marginesie to przez te kilka miesiecy brania pigulek czulam sie swietnie,tylko przytylam 10 kilo w miesiac,a tak to nic. Pozdrawiam goraco i czekam na komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcia
juz niewazne...............:-(( dostalam okres.....:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik 997
czesc!Prosze doradzccie mi czy mam brac tabletki tym bardziej ze bedzie to moje spotkanie z tego typu antykoncepcja.Niegdy wczesniej nie brałąm tabletek i starsznie sie boje konsekwenci.Słyszałąm o plamieniach w czasie pierwszegi miesiaca brania.Jakie ono jest i czy przypomina miesiacczke?Lekarz przepisał mi Regulon, powiedział ze po tych tabletkach nie wystepuja skutki uboczne typu przytycie itp.Pomózcie czekam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siqo
Ja odstawiłam tabletki 3 miesiące temu... Pierwszy okres okey, cera ładna, pozytywnie...Drugi okres masakra...ból położył mnie do łózka na pół dnia... Trzeci spóżnił się dwa tygodnie... Cera paskudna, hustawki nastrojów dwa razy większy niż na prochach...Wróciłam do tabletek.Nie nadaje się na takie niespodzianki jak okres wyłączający z życia, czy nie ginące krostki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_100
Fredka jedz cilest..najpierw 6 tabletek 1ego dnia a pozinej po 2 ... i bedzie po.....ja tak wlasnie dzialam...tez mam studia i obrone pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikitabm
Chcialam tyko wszystkim uzmyslowic ze 1 okres po odstawieniu tabletek jest jeszcze wywolany hormonami i nazywa sie krwawienie z odstawienia wiec dlatego jest latwy,szybki i bezbolesny, ja nie bore juz prawie 5 miesiecy i tez tak mialam,pierwszy byl OK a potem sie zaczelo,czyli wrocily miesiaczki takie jak przed braniem czyli bolesne ale z drugiej str ciesze sie ze wrocily bez problemu bo inne to musza sztucznie wywolywac tak sie w oranizmie namieszalo. Ale nie wroce juz nigdy do tabl a na bolesne miesiaczki polecam Ketonal Forte + Nospa i do godz problem z glowy pozdrwawiam i 3mam kciuki za rzucajace tabsy,oby nas bylo jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatula
NIE BIORę TABLETEK OD 7 DNI. ZMUSZONA BYłAM JE ODSTAWIć Z TEGO WZGLęDU żE PRZEZ NIE NABAWIłAM SIę ZAKRZEPICY żYł GłEBOKICH. NOGA STRASZNIE BOLAłA. MYSLAłAM ZE ZWARIUJę. JUż WYBRAłAM 28 ZASTRZYKóW KTóRE MUSZE SAMA SOBIE ROBIC W BRZUCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcia
czesc,wrocilam wiecie co?ten okres skonczyl mi sie 19.06,wiec trwal 2 dni.....od tamtej pory minelo 43 dni. jestem gruba jak beczka,okresu nie ma,testy negatywne.......co ja mam myslec?RATUNKU!!!!!!! blagam,help!!nie chce gadac o tym z moim mezem bo on jest strasznie wrazliwy i wszystko bierze do siebie-narazie staram sie ogarnac temat sama. mam duzy problem z pojsciem do lekarza,bo mieszkam w anglii i nie bardzo kumam jeszcze ich jezyk(moj maz pracuje a ja siedze w domu ;-( ) prosze,odpiszcie cos..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcia
czesc,wrocilam wiecie co?ten okres skonczyl mi sie 19.06,wiec trwal 2 dni.....od tamtej pory minelo 43 dni. jestem gruba jak beczka,okresu nie ma,testy negatywne.......co ja mam myslec?RATUNKU!!!!!!! blagam,help!!nie chce gadac o tym z moim mezem bo on jest strasznie wrazliwy i wszystko bierze do siebie-narazie staram sie ogarnac temat sama. mam duzy problem z pojsciem do lekarza,bo mieszkam w anglii i nie bardzo kumam jeszcze ich jezyk(moj maz pracuje a ja siedze w domu ;-( ) prosze,odpiszcie cos..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darcia
czesc,wrocilam wiecie co?ten okres skonczyl mi sie 19.06,wiec trwal 2 dni.....od tamtej pory minelo 43 dni. jestem gruba jak beczka,okresu nie ma,testy negatywne.......co ja mam myslec?RATUNKU!!!!!!! blagam,help!!nie chce gadac o tym z moim mezem bo on jest strasznie wrazliwy i wszystko bierze do siebie-narazie staram sie ogarnac temat sama. mam duzy problem z pojsciem do lekarza,bo mieszkam w anglii i nie bardzo kumam jeszcze ich jezyk(moj maz pracuje a ja siedze w domu ;-( ) prosze,odpiszcie cos..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalk
czesc,odstawilam przedwczoraj logest, ktory bardzo mi sluzyl-zero problemow z waga, malutkie humorki przed okresem i ekstra seks. myslalam,ze uwolnilam sie od "glupich prezerwatyw", niestety wyczulam guzek na piersi,prawdopodobnie jest to włókniak, na ktorego powstanie mogly miec wplyw hormony z pigulek. teraz przede mna onkolog, badania,szpital i wycinanie. chcialabym je dalej brac, ale chyba nie warto tak ryzykowac. skutki dzialania hormonow moga dac o sobie znac nawet po wielu latach, nigdy nie da sie przewidziec reakcji organizmu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim... Ja miesiąc temu odstawiłam pigułki (marvelon)... a teraz 17 lutego miałam dostac okres... i nic zero okresu... nawet nie mam obiawów co by miały zwiastwoać okres (bólu brzucha czy piersi) tylko sutki mnie bolą... A co do tabletek to już tyle brałam ich bo żadne nie chciały sie przystosować... dopiero marvelon ... Pozdrawiam Motylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje28
hej ja wlasnie mam problem powiedzice czy lepiej jest przerwac branie pigulek czy poprostu niezaczynac nowego opakowania?wyjezdzam za granice na dluzszy okres inieche sie truc skoro moj chlopak zostaje wpolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej dokończyć opakowanie i po prostu potem nie zaczynać nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od kilku dni nie biore juz tabletek. odstawilam je z dnia na dzien. powiedzialam sobie KONIEC i jest ok. czuje sie nawet dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi 79
Ja odstawiłam tabletki miesiąc temu, ponieważ pojawiły sie straszne bóle głowy i zawroty głowy, czasem plamki przed oczami, poza tym miałam ciągłe wahania nastroju, ciągle chciało mi się płakać. Tabletki brałam prawie rok (diane35) Czy to prawda że po odstawieniu tabletek trądzik wraca, a czasem nawet większy? Czy któras z Was miała taki nawrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipop
ja nigdy nie mialam tłustej cery, po dostawieniu tabletek po 4 latach moja cera właśnie sie taka zrobila, choc cale życie mialam sucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASQ
to co jesli nie tabletki???;( dzieki pillsom wreszci zaczelam cieszyc sie..miloscia;) zniknela psychiczna barierai nieustanny lek przed ciaza!!! a do tego notorycznie pekaly nam prezerwatywy;/ mam 21 lat i zastanawiam sie czy w tak mlodym wieku mozliwe jest zalozenie spirali i czy w ogole to dobry pomysl..... tym calym"plastrom"tez niezbyt ufam-odlepia sie dzisdostwo;))) pozdrowka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×