Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Malamii niestety u Miski nie było zarodków:( Alexvan u Ciebie ten cykl jest tak nieprzewidywalny że wszystko może się zdarzyć:) Może jeszcze za wcześnie na dojrzały pęcherzyk. U mnie raz dojrzał dopiero w 18dc. Czekam na wieści w niedzielę. Iza!! Cudownie! Ile u Ciebie wyniosła przeziernosc karkowa? Niedługo już mnie czeka to badanie. Miałaś podglad trójwymiarowy? Nadziejka my dzisiaj i jutro będziemy szlajac się po Wrocławiu. Dzisiaj zaliczyliśmy już Zoo:) Niezłe jest! Zlazilam się dzisiaj znowu. Mam nadzieję że mój maluch lubi takie spacery. Śmiejemy się że chyba tak, bo po transferze pojechaliśmy do Zakopanego i wchodziłam na Gubalowke:) i inne górki, a mały się zagniezdzal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia na pewno lubi :-) tylko się cieszyć z tak dobrego samopoczucia i dotleniać bobaska :-) PS.wiecie ze przezierność więcej powie z długością Crl. Jesli przezierność wychodzi większa ale crl tez jest wyższa to ok. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis prawie przez cały dzień co kilka minut twardnieje mi brzuch. Od godz. 20 leżę. Nie mam bóli ani plamienia. Wczoraj przed wizytą też mi się tak stało, ale puściło. Po wizycie tez jeszcze 3 razy i na tym koniec. A dzis cześciej i do teraz. Napisałam do profesora, ale jeszcze nie odpisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam na USG i nie jest dobrze dziewczyny... pęcherzyk płodowy jest w macicy ale pani doktor nie podoba się ciałko żółte które niby wygląda jak znikające ciałko żółte ale ma cień wątpliwości że to drugi zarodek w jajniku wiec ciąża pozamaciczna. .. zostałam dzis w szpitalu. .. jestem przerażona. .. czy zawsze musi być pod górkę? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleczka21 - trzymaj się kochana. Musi być dobrze. Daj Boże, aby pani doktor była w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kkahha magnez 2 taletki i nospę weź. Mi tak pomagało. Może to te skurcze Braxtona. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę Aleczka musi być dobrze. Trzymaj się. Lilianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka kurcze trzymam kciuki i wszystko inne co mogę zacisnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lilianka. Wzięłam wczoraj nospe forte , ale nie dała rady. W nocy tez mi sie tak robilo. Obudziłam sie po 3 i podjęłam decyzje, ze jadę do Poznania. Jestem na IP na polnej. Badał mnie lekarz Holc ( nie wiem czy tak sie pisze to nazwisko , ale takie podała położna ). Mówił, ze szyjka miękka ( cokolwiek to znaczy ). Teraz mam ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Aleczka I Kkahha dziewczyny trzymam kciuki, aby wszystko było ok, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Aleczka21- oby wszystko zakonczylo sie dobrze! Jestem myslami z Toba :* Mam nadzieje, ze tym razem dr sie pomylila! X Kkahha- trzymaj sie kochana! Jestes juz pod opieka lekarzy wiec bedzie wszystko dobrze! Czy ja dobrze kojarze, ze Doremido miala niedawno to samo? Jak sie czujesz? Ktory to tc? Bedzie dobrze, nie ma innej opcji! :) X MH1, goscx- wspolczuje kolek :( niestety na nie chyba nie ma cudownego leku :( X Ananasowa- oby styczen nalezal do nas :) Julia83- odpoczywajcie i spacerujcie :) ale bez wiekszego przemeczania prosze! :) X Nadzieja :) X Biedrona- kochana co u Ciebie? X MalaMii- dziewczyny dobrze napisaly, podchodzilam w czerwcu i nie uzyskalam zadnego zarodka. Ogolnie mialam 6 duzych pecherzykow, 3 mniejsze. Po punkcji okazalo sie, ze byly tylko 3 komorki, z czego 2 od razu sie rozpadly, a trzecia zaplodnili i w drugiej dobie przestala sie rozwijac. A u Ciebie jak to wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Kkahha trzymam kciuki jak trafiam do szpitala to sobie powtarzam że musi być dobrze tyle przeszlysmy to nie ma innej możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka , Kkaha trzymajcie się :-* Ananasku trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D - jestem w 26tc. Czuje sie dobrze. Martwiło mnie twardnienie brzucha. Teraz dali numerek i znów czekam. Trochę mnie nastraszyla kuzynka-położna , ze to niedobrze , jak brzuch jest twardy i dlatego pojechałam na IP, ale 100km ode mnie. Płakałam pół drogi. Chyba ze strachu przed nieznanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka- trzymaj sie, misi byc dobrze. Kkahha- nie denerwuj sie, dobrze że że pojechałaś do szpitala. Dziękuje Kochane za trzymanie kciuków. I u mnie tym razem nie wyszło, tak jak czułam... @ przyszła... Pozostaje mi tylko teraz zdecydować sie na kolejną procedurę tylko nie wiem w której klinice. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Kkahha- wszysttko bedzie dobrze! Moja znajoma rowniez w 26tc miala twardnienie brzucha i do tego raz na jakis czas silne skurcze. Musiala sie oszczedzac i cchodzic raz w tyg na ktg. Ciaze donosila do konca, a nawet musieli wywolywac porod, bo juz bylo po terminie :) Glowa do gory! Jestem dobrej mysli! :) X Zocha:( tylko nie to :( bardzo wierzylam, ze Tobie sie uda! Przykro mi :* doskonale wiem co czujesz, jestesmy na tym samym etapie :( Przytulam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wzięli krew na betę i zrobili mi usg. Pani doktor mówi ze chyba mnie nastraszyli bo wszystko wygląda dobrze. Ale jutro znów beta i usg i będzie decyzja. Jeśli ok to wyjdę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anansowa, no kamień z serca bo już przed samą wizytą była nerwówka niestety. To po tatusiu, bo ma 2 m :) Dzięki. Sport na pewno pomaga na głowę i poprawę humoru. No i na figurę i kondycję :) aleczka WOW! Jakie wysoki wynik!! Cudownie! Gratuluję i życzę zdrówka dla Was. Mam nadzieję, że jednak w szpitalu wkluczą ciążę pozamaciczną. Trzymam kciuki z całych sił! Julia wyszło 1,4 mm miałam też w 3D (albo 4D...) ale widok nie był zbyt ciekawy. Nie wiem czy to wina dr bo złapał kiepskie ujęcia czy po prostu na tym etapie jeszcze średnio widać. Ale tak czuję, że w innych momentach wyszło by lepiej. Spacerki Maleństwo na pewno lubi :) kkahha :( ojej. Jestem z Wami myślami. Musi być OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka i khahha-trzymajcie sie, mosicie byc pozytywnej mysli, my jestesmy z wami. Ja wierze ze bedzie ok:-) dziewczyna glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jakie wiadomości z rana..ale pospałam Zocha przytulam bo co innego mogę na tą chwilę zrobić. Jesteście razem z Miska dzielne babki. Podejmiecie dobre decyzje i za chwile będziemy świętować cudne bety X Aleczka no jasna dupa, niektórzy to powinni mieć zakaz mówienia..daj znać jak kolejna beta i usg. Jesteśmy z Tobą.. X Kkahha kochana dobra podjęłaś decyzję. Czy ten brzuch byl ciągle twardy ? Powiem Ci ze u mnie zaczął sie 23 t i dwa dni ostatnio leżałam taki miałam twardy brzuch, aspargin 3x2 kazał dr.brać. Zauważyłam też ze mnie boli jak córcia układa sie nisko i wtedy cale podbrzusze mi sie napina. Zmieniam wtedy pozycje,jak leżę wstaję, jak chodzę sie kładę itd, i taki to znalazłam sposób na mój przypadek. Szyjka chyba powinna być twarda więc Cie pewnie namagnesują kroplówkami i będzie wszystko dobrze. Ja w ciąży z synem miałam rozwarcie na 1 cm od 6 miesiąca i tak do końca zostało a potem jak akcja porodowa to za nic dalej nie szło.( chociaż teraz po trzech zabiegach nie liczyłabym jyZ na taką ekstra silną szyjkę..) Pozdrawiam i myślami z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleczka No to kamień z serca... Kkaha co tam? Dobrze, że pojechałaś do szpitala. Alexvandel Przykro mi słyszeć... Może jeszcze urosną? Ja jestem zielona w temacie...Daj znać, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis widziałam znów naszego5 tygodniowego bąbelka na usg- jest śliczny !!! I jest prawidłowo umiejscowiony w macicy. Mam nadzieje ze wszystko się wyjaśni z tym jajnikiem i nie będzie tam żadnej niespodzianki... dziewczyny czy któraś z Was leczy się w poznańskim lux medzie i może polecić jakiegoś dobrego lekarza który mnie poprowadzi? Chce umówić się na wizytę na przyszły tydzień. Pozdrawiam Was i 3majcie za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny. Jesteście kochane i niezastąpione. Po kolejnym badaniu i ktg - wszystko jest dobrze. Ktg miałam pierwszy raz i ryczałam jak bóbr. Kazali brać Aspargin, ale w zwiększonej dawce czyli 3x2, a nie jak dotychczas 3x1 oraz nospe forte 3x1 w razie tego typu skurczy. Nie podali mi żadnych leków ani płynów. Teraz mam weekend to bede więcej leżeć , a od 24.11. pójdę na l4. Czas więcej odpoczywać. W ogóle to 24.11. ide do szpitala na 3 dni i bede mieć test obciążenia glukozą, pomiary maleństwa i płynów , ktg i jakieś badania. X Zosiu - przykro mi, ze to jeszcze nie tym razem. Przytulam i życzę dużo sił , choć wiem, ze jest ciezko. X Aleczka21- głęboko wierzyłam , ze będzie dobrze. X Jak pojechałam na IP to lekarz do mnie mówi, ze będzie badanie. Pytam czy przez brzuch czy dopochwowe tez, bo u mnie w mieście tylko przez brzuch robią. To był w dużym szoku, ze u mnie tylko przez brzuch. Dziwił sie, a ja mu odpowiedziałam , ze właśnie z tego powodu jechałam ponad 100 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahha najwazniejsze ze bylas na IP na Polnej. Ja z takimi objawami trafilam juz w 23 tyg. Po badaniu wszystko ok i tez Aspargin, luteina odpoczynek i obserwacja siebie zeby sie nie powtarzalo zwlaszcza regularnie i wiecej niz 1- 2 razy na 1h. Jak pojechalam teraz w 28 tyg to mislam juz nie tylko twardnienia brzucha tylko taki skurcz (bylo go juz czuc wyrazniej) tak zalewalo od dolu do gory i to ok 5 razy na 1h. Na ktg tez one wyszly i wlasnie przez ta regularnosc i czestosc zostawili mnie na obserwacji.....a potem juz wiecie. Wlew z Fenoterolu i zastrzyki na rozwoj pluc malego....potem znow skurcze i wlew z magnezu. Nie pisze zeby cie kahha straszyc tylko oni naprawde duzo moga zrobic zeby takie rzeczy zahamowac! I zebys wiedziala na co zwrocic uwage. Niestety jsk juz te skurcze sie pojawiaja to lubia powracac. Ja wczoraj wieczorem tez juz mialam wizje ze pojade na IP bo znow mi sie troche pogorszylo....ale przeszlo i mam nadzieje ze do srody do wizyty bedzie ok. Trzymaj sie! Miska Zosia....przykro mi.... Aleczka mam nadzieje ze tylko cie nastraszyli i wszystko okaze sie w jsk najlepszym porzadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kahha, Aleczka kamień z serca... Trzymajcie się Kochane i nie stresujcie, bo to najbardziej może zaszkodzić Maleństwom. Najgorsze już za Wami, teraz musi być już tylko dobrze. Trzymam za Was kciuki :* Alexvan - kojarzę taka sytuacje z forum, tylko nie pamiętam u kogo. Było tak, że pęcherzyki bardzo słabo rosły, a później wystrzeliły jak z procy ;) tego Ci życzę, mam nadzieję że zabieg będzie mógł się odbyć i co najważniejsze, że będzie skuteczny :) Zocha, Miska, Darkness jestem z Wami myślami i tak bardzo chciałbym żeby to były już ostatnie nieudane podejścia. Będziemy trzymać kciuki za Wasze kolejne cykle. Trzymajcie się ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×