Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja cz.2

Polecane posty

Gość Gość morela15
Sylka myślę, że nawet jak trochę wypłynie to się nic nie stanie. Wiadomo to jest mała tabletka i ja też czasami miałam wrażenie ze ja "zgubiłam" za wcześnie ;p ale cały czas brałam dopochwowo, wyniki hormonów miałam dobre. A masz brać jeszcze coś oprócz estrofemu dopochwowo? Bo ja robiłam np tak ze najpierw aplikowalam estrofem, a po nim aplikowalam luteine, wtedy miałam wrażenie, że te większe tabletki z luteiny trochę zablokuje drogę ucieczki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfica30
Niestety nie tym razem 0,2 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jha uważam zec leki dopochwowe powinny być stosowane dopochwowe a doustne doustnie to po co by firma produkowała np.metronidazol w firmie tabletek do lykania i w formie tabletek dopochwowych i jeszcze czopki do o******cy jakby nie miało TG ok znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Elfica ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Elfica przykro mi, trzymaj się Sylka ja też miałam dopochwowo, bo lepiej się wchłania I ma działać na endometrium, a doustnie stosowany jest chyba na menopauzę Ewap dobrze, że wszystko ok, bóle okresowe czasami też jeszcze odczuwam i to wg lekarza jest normalne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiad nie wierzę w to co czytam koszmar normalnie tylko takim osobom nawrzucać od razu i składać skargę. Aleczko super ze wszystko ok i idziesz do domciu Alexvandekol przykro mi oby przyszły cykl był owocne Szmacioszka łez i wypoczywaj ;-) Nadziejko histeroskopie robi się chyba do 12 dc Mh 1 buziole dla ksiezniczki Elfica bardzo mi przykro bądź silna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniaa84 histero z reguły robi się w pierwszej połowie cyklu, ale po miesiączce. Można też wykonać w drugiej połowie cyklu pod warunkiem, że ma się 100% pewności, że nie jest się w ciąży. Tak mi powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś od rana na telefonie szukając gdzieś jakiegoś punktu zaczepienia. Obdzwonilam szpitale i terminy wszędzie na następny rok na histeroskopie, tylko usiąść i płakać. Stwierdziłam że się nie poddam, znalazłam dane jednego z ordynatorow który przeprowadza wizyty kwalifikacyjne w swoim szpitalu i pomyślałam że może przyjmuje prywatnie i okazało się że tak. Wizyta za tydzień 24. 11 liczę na cud że może mnie wcisnie gdzieś wcześniej do siebie do szpitala. Ile to człowiek musi się nakomninowac. Wracając do wczorajszej wizyty dr mówił że przy histeroskopi dobrze zrobić laparoskopia ( jeśli okazałoby się że dno macicy jest nisko) a to wydatek tylko 6300 zł myślałam że padne tam. Wiem że ten lekarz to świetny specjalista i pretensji do niego nie mam ale te terminy są fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...czyli nie pozostaje mi nic innego jak brać dopochwowo. Biorę poki co tylko estrofem.Może przesadzam,na pewno będzie okey.Jakoś tylko tak za mną chodzi ze tym razem sie nie uda,ale trzeba być optymistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfica wielka szkoda.. Jaki plan dalej ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica okropnie mi przykro. Przytulam Cię kochana :( Nie poddawaj się. <> Sylka no to pięknie z tym wpisem o ivf. Ja jak dostałam kartę ciąży to też się wkurzyłam o ten wpis. Potem mąż mnie uspokoił, że to nic takiego i że to tylko dr ogląda... ale dziś np. spotkałam moją ciotkę położną i ona zaproponowała, że już od 22 tygodnia ciąży może przychodzić na wizyty domowe i doradzać co i jak. No i ogólnie widać, że chce pomóc i doradzić. No i ze względu na ten wpis w karcie chyba nie mogę skorzystać z jej pomocy. I u mnie nikt poza rodzicami i siostry nie wie. Jakby mi to gdzieś wpisali w kartę pacjenta to chyba bym ich zabiła. Ech... do końca nie ma spokoju przy niepłodności :( Mi też z tego powodu nie jest wstyd, wręcz przeciwnie. Ale ludzie potrafią być podli i nie chcę, żeby wytykali moje dziecko. Estrofemu nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja czekam do @ po idę na wizytę. Potem histeroskopia i usunięcie polipa - początek grudnia. Czekamy aż się wygoi i startujemy z IVF komercyjnie. Boję się startować do rządówki ze względu na tego polipa. Mam ten komfort, że do komercyjnego będzie mnie przygotowywał mój lekarz. Na razie z M. musimy się podnieść z kolejnego upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfica wiem lekko nie jest. Postawcie teraz na siebie, swoje przyjemności itd..pogoda do tego nie rozpieszcza ale jakoś radzić sobie trzeba. Suplementujcie się na zdrowie !! :-) jeszcze wyjdzie słońce zobaczysz :-) Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfica fajnie że walczycie dalej. Skąd pomysł ze polip dyskwalifikuje z rządowki? Ja miałam podejrzenie i lekarz mnie zakwalifikował i powiedział że jak się nie uda to zrobimy histeroskopie żeby go wyciąć. Kinia no łatwo nie jest. Dzwonilas do Invicty? Podawalam Ci już nr do tej Pani która to umawia? MH1 wzruszylam się Twoim wpisem. U mnie jeszcze 2 tygodnie i zobaczę maluszka na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja Ty po prolutexie przeszlas na sam duphaston czy jeszcze cos brałas? Jakie dawkowanie było u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Elfica30- Bedzie dobrze! Nie poddawaj sie! Aleczka - super ze cie wypisuja! Bardzo sie ciesze! Alexvandekol- nastepny cykl nalezy do nas, jaki masz plan? MIska, Zocha82, Darkness co u was? Ja w piatek mam pierwszy podglad pecherzykow. to bedzie 2 IUI, na stymulowanej clomidem owulacji. MAm pytanie, pierwszy miesiac stymulacji bardzo odczuwalam, bol na dole brzucha itd, 2 miesiac nie czuje nic. Czy to znaczy ze tabletki nie dzialaja czy organism sie przyzwyczail? Az sie boje co tam na USG wypatrza w piatek, ale mam nadzieje ze jakies dorodne pecherzyki beda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Elfica- bedzie dobrze! uda sie tym razem! Alexvandekol- nastepny cykl nalezy do nas, jaki masz plan? Aleczko -ciesze sie ze idziesz do domu, super! Zocha82, Miska, Darkness, co u was? Ja w piatek pierwsze podgladanie do 2 IUI na stymulowanym. Mam pytanie, w zeszlym miesiacu mialam pierwsza stymulacje I bardzo czulam dzialanie clomidu, bol brzuch na dole itd. W tym cyklu nie czuje nic :( ciekawe czy organizm sie juz przyzwyczail a jesli tak, to czy leki dzialaja...mam nadzieje ze w piatek zobacze jakies dobre rozmiary pecherzykow. To bedzie 14 dzien, wiec pewnie jakos w weekend IUI. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
effica przykro mi:( wiemy przez co przechodzisz:((:** 3maj się Kochana i trzeba walczyć dalej:** Mam nadzieję,że ten początek roku będzie dla Nasz wszystkich szczęśliwy:) i same wysokie bety polecą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
malamii89- dobrze mowisz, bedzie dobrze, ja nawet na koncowke roku licze, moze jakis prezent na swieta/mikolaja? Bylo by cudownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia duphaston 3x1, potem 2x1 i 17 Tc koniec. Jak wymiotowałam to zmienił mi na luteine dowcipnie ale nie na długo bo infekcja. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Jula jak dobrze pamiętam mówiłaś o dr german, osobiście z nią nie rozmawiałam, ale dostałam info z invicta ze w warszawie nie robią histeroskopi na nfz. Może ciebie potraktowali inaczej bo byłaś ich pacjentka. Wkurza mnie już to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfica, trzymaj sie dziewczyno:-) Bedzie dobrze, chwila na mały oddech i do walki powstań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Kkinia, nadziwić się nie mogę, jakie Ty masz przeboje z tym dostaniem się na tę histeroskopię :/ nie masz szans na NFZ? przecież to ogromne koszty! u mnie wygladało to tak, że lekarka, do której chodze prywatnie dałą mi skierowanie do szpitala. czekałam miesiec i to ona przeprowadziła laparoskopie razem z histero. i było to w listopadzie. może rzeczywiscie pieniadze się pokonczyły w tym roku:/ ale nie wiem, czy warto prywatnie, jesli gdzies udałoby CI się na styczen załapać. te pieniadze zawsze mogą Ci się przydać na kolejne podejscia... powodzenia! *Elfica, koniecznie próbuj z rządówką! na konsultacjach wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa ja również w to nie mogę uwierzyć że to tak wygląda. Wydaje mi się że co innego byłoby gdyby moja p. Doktor pracowała w szpitalu ale niestety nie pracuje. Jak rok temu dostałam od swojego wcześniejszego dr skierowanie na hcg to miałam je w reku w piątek a w środę miałam badanie ale tamten dr pracował również w szpitalu do którego mnie skierował. We wtorek jak już pisałam jestem umówiona prywatnie do ordynatora jednego z warszawskich szpitali który w swoim szpitalu kwalifikuje pacjentki do histeroskopi i liczę na to że może gdzieś mnie wcisnie wcześniej, powiem mu wszystko prosto z mostu że zależy mi na czasie itd Tak jak piszesz kochana nie wydamy 6000 tys na badanie bo wiem ze te pieniądze będą nam jeszcze bardzo potrzebne. Ehh biednemu to zawsze wiatr w oczy Uroki Warszawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anansowa
Kkinnia, być może jest tak, że to właśnie przez to, że Twój lekarz nie pracuje w szpitalu :/ masakra. mam nadzieje, że ten ordynator Ci pomoże! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elfica - bardzo mi przykro Kochana :( Ale tak jak piszą dziewczyny słońce jeszcze zaświeci. Grunt to mieć plan! Trzymam kciuki.. x Kkinia - kurczę nie wierzę, że w Warszawie aż takie problemy z histero.. Niestety na to badanie chyba niezależnie gdzie i kiedy się staramy dostać to długo się czeka i jedyna opcja dostać się na NFZ, to udać się do lekarza, który ma wtyki i albo wcisnie nas na badanie, albo skieruje gdzie trzeba... Ja od swojego lekarza dostałam nr telefonu do jego kolegi.. Powiedziałam od kogo jestem i nie potrzebowałam nawet skierowania.. Zapytał kiedy była @ i za 2 tyg miałam badanie.. Straszne to jest bo widziałam te spojrzenia pań w rejestracji, no ale cóż.. Każdy dba o swoje interesy i w d..upie to miałam.. Mam nadzieję, że Twój plan z ordynatorem wypali.. Trzymam kciuki!!! x Sylkaa - ja estrofem brałam identycznie jak pisze Morela.. A goście jak zwykle świecą jedynie głupotą... x Gość 13.26 - bierz estrofem doustnie.. życzę powodzenia, bo na pewno nie bierzesz go na wzrost endometrium! x Morela, Julka - jak tam samopoczucie??? x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2010
Asia7707 kiedy twoja beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×