Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MonikaMonikaMonika252525

10 kg mniej zapraszam wszystkich

Polecane posty

Gość Asiątko111
No u mnie też to wygląda jak ciąża i to bardzo zaawansowana. U mnie też jakoś niezbyt dietetyczne a jutro to juioz szkoda mówić ale nie odpuszcze bo musze schudnac do lata 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też muszę z 8 kg stracić ale jak spadnie 5 będę się dobrze czuć niestety dziś jednak mi pocwicze mam w domu 6 dzieci do popołudnia a wieczorem kolacja itp.więc jutro ćwiczenia a dziś dziewczyny świętujemy dzień zakochanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, chcialabym schudnac 5 kg na poczatek ( taki cel) najwiecej to z brzucha, boczkow, ale ciagle zaczynam diete i dzis tez niby zaczelam a przed chwila najadlam sie cisatek masakra,, plakac mi sie chce , ciagle jestem glodna , moze tu z wmai dam rade..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj gościu wymysl sobie jakąś nazwę i witaj w grupie razem zawsze raźniej J też tak miałam zawsze dziś zaczynam dietę a za chwilę coś jadłam slodkiego trzeba naprawde duzo samozaparcia bo slodycze sa jak narkotyk potrzeba detoksu zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiatko111
Ja już po urodzinach jak zakładałem same pyszności Plus czerwony torcik zjadłam dużo ale ostatnio mój żołądek trochecsie odzwyczail od takich rzeczy i zareagował biegunka. Dla mniebyo dobrze bo bo bylam sie obzarstwa a trochę mnienodetkalo bo jak wiecie u mnie ostatnio taki problem jest. Jutro zamierzam poćwiczyć bo ten cellulit mnie przerasta już i będę pić dużo wody za te dzisiejsze kalorie. A jak tam u Was .? cos malo nas tu ostatnio kto zostal.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiatko111
Kluseczka87 jak zrobiłaś ze dodałeś to zdjęcie.? Do gość spróbuj od picia wody i nie sloszenia napojów typu kawa herbata i jedź mniejsze porcje. ja też jestem ciągle glidna ale teraz już umiem się opanować przedtem mi się paszcza nie zamykala ale teocheczajadalam stres i nudę. Kup dobiecwase albo wafle ryzowe i sobie chrup albo może lubisz owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Jestem kochane :) Wczoraj miałam urodziny synka, sprzątanie, szykowanie jedzenia, goście a po gościach tez trzeba posprzątać i nie miałam kiedy wejść na forum. Ale z odchudzania nie zrezygnowałam ;) Wczoraj do południa prawie nic nie jadłam a później trochę sałatki z brokul, pomidora o l mozzarele, obowiązkowo tort, mały kawałek. Zapomniałam dziś się zważyć, wiec jutro sprawdzę jak ten weekend na mnie wpłynął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak asiatko zarejestrowalam sie w kafeterii a dlatego zmienilam nick i tam bylo dodaj avatara wiec wgralam zdjecie swojej corci tylko trzeba zarejestrowac sie nie tylko pod odpowiedzia pod postem .. jesli chodzi o diete to wczoraj nie bylo nic dietetycznego u mnie ale raczej wyszlo mi to na dobre bo mamy dopiero 10,20 a ja juz 3 razy kibelek odwiedzalam ehhehe widocznie moj organizm tez odrzuca juz obżarstwo no ale dzis wszystko wraca do normy rano 3 kromki wasy z chuda wedlina i pomidorem pozniej musialam na godz na miasto wyjsc wiec byl ****** gdzy wrocilam ogarnelam chalupke i mam chwile wolna zaraz zjem active bo czuje lekki głód a jak mala zasnie ewka da mi znow wycisk na obiad robie spagetti dla rodzinki wiec mam pelnoziarnisty malaron to troszke tez zjem a sos robie sama wiec troszke ogranicze zbedne kalorie typu smarzenie miesa heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiatko111
Dziś miałam taki fajny brzuszek płaski po tej biegunie wczoraj mnie pomeczhlo i dziś też poskakwlam trochę na skakanie nie zacduzo bo potem mnie noga boli teraz za dużo zjadlam na obiad i zdycham . Dużo pije żeby się oczyścić tzn wodę pu erh oraz Zielona.postanowiłam ze obiady będę jeść normalne (tylko mniejsze niż dzis)a po poludniami już mniej . Ugotowalam już kuskus i to zjem potem sama albo z pomidorków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka87
U mnie ćwiczenia były atcivie i banana zjadłam po ćwiczeniach później obiad lampka wczorajszego czerwonego wina i będę szczera dwa cukierki z galaretką bo mała mnie znów karmiła hehe teraz zjadłam suchą wase i niedługo kolacja chyba serek wiejski z ogórkiem lub pomidorem sobie zrobię znacie moze jakieś dania sprawdzone z ciecierzycy bo mam w szafce a chyba nie robilam nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Kluseczka ja nie pomogę bo też nie robiłam. A mi się chyba znowu woda zatrzymała bo wzrost na wadze, mało wczoraj piłam, trzeba to poprawić, no i na kolacje miało nie być węglowodanów a były :/ A u was jak waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziś się wazylam i pol kg tylko spadło muszę się bardziej zacząć pilnować bo myślałam ze uda mi się dojść w lutym chociaż do 67a tu 69,5 w porywach do 70 masakra jakas ale w pasie kolejne 2cm spadły więc już w O początku lutego -4 z pasa i -1z pupy hura a co do ciecierzycy muszę poszperać w Internecie na pewno coś znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiątko111
No ja dziś basen zaliczyłam z córeczka w sumie nie poplywalam bo mała miałam na rekach cały czas. Ale trochę poszlalysmy i w jakuzzi posiedzialysmy. Niestety doznała szoku bo widziałam zbocura pod prysznicem nagiego. Fuj. Rano trochę skakanka i było i brzuszki. Czuje ze brzuch mój lepiej się prezentuje juz nie wygląda jak ciążowy .ale waga nic w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie byla chodakowska skalpel oczywiscie bo najbardziej mi pasuje moze za jakis miesiac zmienie na inny zestaw cw albo zostane dalej tylko dodam cos jeszcze na obiad beda warzywa zimno na dworze wieje jak diabli wiec do sklepu nie wychodze jutro trzeba bedzie siewybrac bo koncza mi sie moje probukty do diety heheh asiatko zacznij sie mierzyc a nie wazyc bo moze waga ci stoi ale cm leca w dól tak jak u mnie a uwierz niby cm czy dwa to malo ale mi daje kopa do dalszej pracy nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita82
Hejka! Też bym poszła na basen , no ale właśnie..ten brzuch :( Ale do skalpela musiałabym się zmobilizować. ja wczoraj zeszłam z nocki i szłam na kolejną i tak się posypał start mojej diety... i tak myślę czy jutro nie zacząć...ale mam dzionek na bloku operacyjnym więc i tak lipa :( zacznę na spokojnie od czwartku. Na obiad zjadłam (śniadania przespałam )warzywa z patelni. Pycha :) Mieszanka kalifornijska z...jakiejś znanej firmy ale kupiona w biedrze z odrobinką masełka :) Kiedyś chciałam być na diecie opartej gł o takie mieszanki na patelnię bo je uwielbiam, ale niestety bardzo mnie po paru dniach goniło po nich więc odpuściłam. Ale jeden taki posiłek na dzień będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiatko111
SARITA pielęgniarka jesteś? A tak w ogole do gdzie mieszkanie dziewczyny bo ja małopolska mam jakies50km do Krakowa. Ale kimbuch znów wymarzony pije wodę niby prawda z tymi cm w pasie widzę że jest różnica .Ale waga na razie stoi. Ale muszę osiągnąć te 8 km i ko iść postanowiłam muszę zobaczyć ten widok. Zastanawiam się czy jak zrobi się cieplej to nie włączę biegania ale nie wiem czy bym dała radę. Właśnie zrobiłam swój zestaw ćwiczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No U mnie już dawno po kolacji leżę sobie z córcia i oglądamy "dobranocny ogród " taka bajka tylko ta ja interesuje i teletubisie no ale do rzeczy dziś był tylko jeden mały grzeszek no jakoś silniejsze to odemnie hi ale co dzień coraz mniej grzechów w jedzeniu jeśli chodzi o te warzywa mrożone to u mnie przeważają w diecie tylko ze ja je sobie gotuję nie smażę uwielbiają je wszyscy domownicy u mnie zwłaszcza ja jutro sobie wymyśliłam na obiad zupę z ciecierzycą jaką własną kombinację zrobię nie z jakiegoś przepisu zobaczym co wyjdzie a i jestem z Elbląga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiątko111
Kluseczka 87 a twoja córeczka tez taka malutka jak moja? Moja ma 2.8 w czerwcu 3 latka. Ja w sumie dziś bez kolacji wody i picie herbatki czerwonej mi ja zastapilo waga nie spada wiec może nie jedzenie wieczorkiem pomoze. Domagam się szybszego efektu. Chleba prawie wogole nie jem najwyżej na śniadanie .kupiłam sobie ten ciemny pakowany. Nie smaruje jednak niczym ale waha nie spada nic a nic Ale nie poddaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Witam dziewczyny ja miałam wczoraj zalatane popołudnie, a o 18 fitness. Dzień zaliczam do średnio udanych, śniadanie dietetyczne, obiad nie - były pierogi ruskie, kolacja serek biały po treningu. Waga cały czas nie może pokazać 63, 8 kg, a tyle już było tydzień temu. Cały czas jest w granicach 64, 3 kg. Ciekawe czy uda mi się osiągnąć cel minus dwa kg w lutym. Dziś na śniadanie Grahamka z serem i papryką. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiatko moja trzy latka skonczy dopioero 29.grudnia sniadanie mialo byc dietetycznie zjadlam 3 kromki razowego no ale niestety po pol godz poltora tosta zjadlam bo moj m jadl z corcia i ten zapach mnie pokonal ale reszta dnia bedzie dietetycznie zaraz pojde na miasto na zakupy jakies wroce to zuzia pojdzie spac a ja pocwicze standardowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moje plany poszly w niepamiec na miescie bylam mala mi zasnela wrocilam do domu wstala i szwagierka zadzwonila czy przypilnuje jej 3 latki no sie zgodzilam wiec lipa z cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiatko111
Acha kluseczk87 czyli z jednego rocznika co moja pol roku starsza a nam syna z grudnia też ale będzie mieć już wtedy 10 lat a to twoja jedynaczka? Moja niestety nie śpi w dzień przez okres jesienno zimowy bo nie ma takiej potrzeby nie wyszaleje się więc nie śpi a jakby usneała to by chyba o północy usnela potem na noc. Ale by się przydało to bym trochę odpoczela od niej. Ale jest ok . Zdarzyć się nie mogę bo kupiłam trafne baterie i krótko dzialaly. Ale waga pewnie nieruszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Ciekawe co u Moniki słychać, miała się do nas odzywać od czasu do czasu. Robie obiad, makaron ze szpinakiem i tak myślę że też zjem tylko żeby udało mi się poćwiczyć choć pół godziny później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie asiatko w sumie to mam 4 dzieci tylko ta najmlodsza a najstarsza w lipcu 11 lat a pozniej blizniaki 9 lat a zuzia spi w dzien raz czasem jak ja dobrze zmecze to i dwa razy sie zdarzy i dobrze chociaz mam czas zeby pocwiczyc jesli chodzi o dzisiejszyb dzien to nie chce mi sie nawet mowic bo zjadlam po obiedzie do kawy ze szwagierka chyba z 10ciastek masakra jakas ale moj organizm po czasie odrzucil chyba nadmiar słodkiego bo az zwymiotowalam postanowilam ze do wieczora nic juz nie zjem bo ciagle mi niedobrze odpuszcze se jakiekolwiek cwiczenia jutro nadrobie i wlasnie cos nas zostawila monika i zostalysmy same no ale moze nie ma czasu i wroci jeszcze a jak nie to trudno tylko my sie nie rozstawajmy poki nie dojdziemy do celów naszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiatko111
Dusia82 to kluseczka87? Mi normalnie szwankuje trawienie bo czuję że mam w brzuchu zatwardzenie pobolewa mnie i inne objawy. Nie wiecie co jest dobre na takie rzeczy.? No przedtem miałam super przemiana i latalsm non stop bezproblemowo i byłam szczupła a teraz chyba dlatego nie chudne waga stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Asia O co chodz kluseczka87 I Dusia to dwie inne osoby jeśli o to Ci chodzi jeśli chodzi o zaparcia to mi pomagał dulcobis z takich aptecznych lekarst pomaga tez ten blonnik witalny ale jak nie chcesz kupować błonnika to zacznij moze jeść otręby pszenne czy owsianke np z śliwkami suszonymi mi też bardzo pomogła jak jadalam na śniadanie miseczkę owsianki zmieszaną z pokrojonymi 5sliwkami i po pół godz odwiedziałam kibelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiątko111
Sorki Kluseczka87 coś mi się pomyliło. Powiem Ci ze czasem kupuje jogurty z musli i ze śliwka i z otrwbami czasem takie w saszetkach do mleka i niby chodzę ale nie do końca czuje ze mnie gniecie brzuch i jestem nagazowana. A musze coś kupić na te zaparcia może to co pisałaś a ta xenna nie wiesz jak działa.? A u ciebie jak waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia82
Asia to ze masz taki wzdety brzuch to nie jest normalne. Musisz trochę zmienić dietę, jeść zdrowo, pić dużo herbat ziołowych i widu a tak jednorazowo od czasu do czasu możesz użyć tej xenny na zaparcia. mi niestety nie udało się poćwiczyć, dobrze że jeżdżę na ten fitness to dwa razy w tygodniu jest wycisk i spalamy sporo kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarita82
Hejka! Asia, tak , jestem pielęgniarką ;) U mnie dzień był w miarę pod względem dietetycznym, dopóki nie wróciłam do domu. Mój M poza domem i dziec***ilnowała dzisiaj teściowa i jak wróciłam z pracy, czekało na mnie ciasto. Zjadłyśmy z babcią, oglądając "Na wspólnej". Wieki tego nie oglądałam i nie nie jestem w temacie ;) Jutro do fryzjera się wybieram w końcu ,a wieczorem zaś nocka... Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMija
Hej dziewczyny! Witam Was wszystkie serdecznie! Mam do zrzucenia 10 kg min, a idealnie to 13 kg! Jestem niska i ostatnio nie mogę poznać się na zdjęciach! O połowy stycznia ćwiczę - 2 x aerobic, 1 x basen - choć tu więcej grzania się w saunie. Jem mniej. Ale największy problem mam z wodą - zupełnie nie piję. Nigdy nie piłam wody, herbat... tylko kawę. Wiec tu się meczę i zapominam. po miesiącu mam - 3 kg. Mało, ale mam nadzieje, że taki tempo pozwoli mi nabrać nawyków. Spróbuje z ta aplikacją na telefon! Moze będzie motywująca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×