Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutasek85

Katowice Gyncentrum... komu pomogli cd.

Polecane posty

Cieszy się strasznie... zwłaszcza po wczorajszej akcji. Ale wie, że ma nikomu narazie nie mówić. Byle do soboty a później do wizyty serduszkowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym chciała aby u nas też się udało byłabym bardzo szczęśliwa niczego więcej bym już nie chciała tylko mąż dziecko i zdrowie i bylabym najszczesliwsza osoba na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Kasiurek - ja też miałam Embrio Glue w obydwu przypadkach i się udało ☺ Intralipid tylko jeden wlew sama sobie podawałam w zasadzie to mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicky83
Kasiurek - polecam Embrio Glue. Również miałam w obydwu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Dziękuje Vicky za informacje, miałam go nie brać, ale wezmę i embrio i intralipid. Będzie zmasowany atak :) trochę sie boje ciąży bliźniaczej :) ale co ma być to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Catrina u mnie beta 9dpt 36, 12dpt 144, 15dpt 440, 19dpt chyb ok 1200. Pisze z pamieci wiec moge sie troche mylic. Zarodki 2 2 dniowe Nie sugeruj sie beta bo z innego forum wiem ze dziewczyny mialy wysokie bety i byly ciaze pojedyncze a przy niskich bywaly takze blizniaki. To nie matematyka. Wzielam embioglue, intralipid w dniu transferu a nastepny na wizycie pecherzykowej, fragmin, acard, encorton, kw foliowy 5 a pozniej 15 mg, femibion natal 1, devitum d3. Teraz znow powtorze intralipid. I musze przeniesc swoja ciaze z glowy do macicy bo mam glupie mysli. Panikuje strasznie. Dzis widzialam znow 2 ludziki z serduniami. A one maja sie dobrze. Musze wlaczyc pozytywne myslenie bo zeswiruje Tola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu... uwierz, że Wam się uda i będziesz w ciąży (pozytywne nastawienie to połowa sukcesu). Kiedy te kroplówki z intralipidu trzeba powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandy jutro idę do grygi po wyniki mthfr i v leiden wizyta 10.30. Jestem też przygotowywana do crio dziś mija 7 dc wiec za ok tydzień podadzą mi kropka :) Dziewczyny moje gratulacje :)) MADZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie zwłaszcza do dziewczyn które podchodzily w innej klinice niż gyn, czy dostawalyscie tam kartę stymulacji jako dokument ? Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się cieszę dziewczyny :) oby dalej dalej :) ja dzisiaj byłam na podglądaniu u dr P (pierwszy raz) więc jest ok, jajka rosną i mam być w sobotę,od jutra do gonalu cetrotide, ale nawet dzwonili potem z Gyn bo w sobote będzie dr Cz - wraca z tej konferencji.... no cóż. no ale kto transfery będzie robić nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Provicie przy pozytywnej becie zaleca się wlewy z intralipidu do 30 tc. Jesli chodzi o lutinus to po pozytywnej becie można poprosić lekarza na zmieszanie leków, dr M bez problemu się zgadza by powoli przechodzić na np. luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasek gratuluje!:) na wizyte z usg musisz poczekac trochę bo nie robią jej tak wczesnie. Widac dopiero pecherzyk a czasem i juz serduszko od 20 dpt. Umnie bylo w 23 dpt juz serduszko, wczesniej nie szlam na wizyte bo Malinka byla w 18dpt i nawet usg nie mogła miec jeszcze robionego takze wiedzialam juz ze nie mam po co tak szybko isc a po recepty wyslalam meza:) lutinus byl tani w Bytomiu i w Krakowie. Nie wiem po ile jest teraz ale jak znajde namiary na ta apteke to tu wstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraków ul J. Bajana 8, telefon 124172927 Lutinus cena 109,99 rok temu...nie wiem jaka cena jesy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja nie dostałam takiej karty stymulacji jak w Gyn , ale na razie jestem na gonapeptylu , wiec nie wiem czy przy właściwej stymulacji nie dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Dziewczyny a powiedzcie mi, jak już jesteście w ciąży to jak długo jest zakaz uprawiania sexu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gyn lekarze nie pozwalaja tak do 12 tc. Potem jak nie masz przeciwwskazan to mozna. Jsl masz coś z łożyskiem, szyjką itp to jest zakaz. Ja przez cala ciążę i tak mialam opory jak i mąż bo jakos nie potrafilam ze świadomością że w brzuchu mam malucha a ktos mu tam w poblizu przeszkadza;) jakis czas nie moglam a potem juz sobie odpuscilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Tzn ze przez całe 40 tygodni nic?? Mam nadzieje Iwciu, ze ja nie bede miała oporów :) do 12 tyg. Dam radę, ale powiem Wam, ze przez 2 mce brania tabletek to nie miałam totalnie ochoty, jak już nie biorę antyków to znowu stymulacja, pózniej czekanie na betę, już jestem wypuszczona a co dopiero do 12 tc nie mówiąc o reszcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najlepiej lekarza zapytac indywidualnie ale dziewczyny tez mialy pierwszy trymestr postu;) nie wiem jak to wytrzymalismy ale da sie chociaz ciezko w to uwierzyc:) u nas bylo przytulanko raz albo dwa przez całą ciąże! :) wiem wiem ze chyba rekord pobilam...dziewczyny zawsze mnie tu wysylaly na bara bara ale jakos nie potrafilam; ) takze dopoki mozecie molestujcie męża bo potem moze byc roznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
Moja koleżanka jak była w ciazy nie uprawiała sexu przez rok !!! I to nie ze względów zdrowotnych, po prostu już przed ciąża kochali sie pod kołdra przy zgaszonym świetle a w ciazy to już w ogóle. :) mam nadzieje, ze ja nie bede miała oporów, bo teraz sie tak fajnie mówi, a jak jest ciąża to sie wszystko zmienia :) równie dobrze mój M może sie bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek żebyś wiedziala ze potem sie wszystko zmienia. Sama swoadomosc ze masz pod sercem taką istotke zmienia mnóstwo. ..boisz sie cokolwiek zrobic zeby jej sie cos nie stało. Moj mąż na początku marudzil ale jak juz mialam spory brzuch to sam nie chcial bo mówił ze jakos nie potrafi:) po ciazy znowu nie mozesz kilka tygodni a potem jestes tak zmeczona ze nawet Ci nie w glowie zabawy;) ja spie teraz z maluchem bo piernik nie chce spac w lozeczku a mąż w delegacji na osobnym łóżku w drugim pokoju:) takze ciąg dalszy nastąpił. ..potem wracamy po malucha i znowu powtórka z rozrywki pewnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×