Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość iw

mój facet pije za dużo co zrobić?

Polecane posty

Gość gość
Ja zacząłem pić od momentu wizyty komornika boję się i uciekam w alkohol pomocy !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka_42_1972
Jeżeli dużo pije to może to oznaczać nałóg, a tego nie można lekceważyć. Nałóg to choroba, która dotyka nie tylko osobę uzależnioną, ale również całe jego otoczenie, zwłaszcza dzieci. Alkoholizm należy leczyć, im szybciej tym łatwiej. Ale on musi tego chcieć i czuć taką potrzebę żeby był efekt. Leczenie polega na odwyku i terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty nie powiesz??? ale błysnęłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam, prawie każdy facet lubi sobie wypić. Trochę przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z takim frajerem który twierdził że nie jest alkoholikiem a codzinnie śmierdział piwskiem byłam pół roku , tylko pół roku i aż pół roku , skutki odczuwam do dziś , nie ufam , patrze jak na podgatunek , widok zalanej mordy zabił we mnie empatie do ludzi , są mi obojętni , szkody z przebywania w takim towarzystwie są katastrofalne dla naszego umysłu , po co tacy śmiecie żyją zatruwając zycie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety tez chleją i wygladają obrzydliwie alkoholik pije i jego kochanka tez pije,taki degenerat musi miec towarzystwo swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska 33
A mój mąż jak nie pije to jest cudowny człowiek.Ale jak wypije dużo alkoholu to się robi taki agresywny,że mnie i moją rodzinę obraża.Jak jest trzezwy to jest taki inteligentny,ale jak sobie za dużo wypije to wychodzi z niego prostak.I oczywiście na drugi dzień się tłumaczy,że to moja wina,bo go za bardzo kontroluję.A dla niego kontrola to jest,że czasami się zapytam na którą idzie do pracy.Bo u niego te godziny często są zmieniane.Ja już mam tego dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguana666
kikowska.....jak ja Cię rozumiem...szczerze to miałam nadzieję czytając Twój post ,że odeszłaś!! że Ty i syn jesteście na swoim :( ja tkwię w podobnym związku...i nie mam odwagi..możliwosci odejść...gdzie? czy dam radę? i ten strach że on coś sobie zrobi....bo nie raz szantażuje...ostatnio nawet powiedział że zabije mnie. a teraz moje życie wygląda tak....ja sobie on sobie...z przerwami kiedy dostaje szału..gdzie byłam???? 20 lat ...porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I like to party, not look arltcies up online. You made it happen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietrunkowa
co zrobić? to pytanie nie do nas autorko! żona kocha alkocholika,łudzi się,ze przestanie,skazuje siebie i dzieci na koszmar,na kłamstwa,manipulacje,oszustwa i okradanie i to nie tylko z uczuć,musi za coś pić- to przebiegły oszust,zostaw go,nie ratuj,niech tarza się w swoim szambie, nie tłumacz,nie usprawiedliwiaj,nie chroń,odizoluj dzieci i siebie od takiego zachlanego śmiecia skoro chce być śmieciem,pozwól mu,niech kompromituje się,jest dorosły,a ty chroń siebie a przede wszystkim dzieci nie przyzwalaj mu na deptanie psychiki twojej a przede wszystkim dzieci wystarczy,że ty masz rozchwianą osobowość,więc ratuj dzieci Jezu,jakie te żony alkoholików są idiotki,nie żal mi ich,żal mi ich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietrunkowa
nawet alkoholik wyskoczył z" ch,"sorry żal dzieci i nikogo więcej,pracuję z takimi,dużo pracy,małe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim "zakochanym" w alkoholiku idiotkom z miejsca powinno odbierać się dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszała i pisze, że nie ma szans na wyleczenie a jedyną skuteczną rzeczą jet odejście od alkoholika - nie umiesz czytać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem jest współuzależnienie,choruje cała rodzina tylko niestety dzieci same nie mogą odejść od rodziców najwyżej mogą być zabrane,a przeciżz nie o to mi chodzi przeczytaj o Dorosłych Dzieciach Alkoholików,jakie mają problemy ze sobą, aby ich nie miały,matko zabieraj dzieci i uciekaj od alkoholika,albo wyeksmituj alkoholika z domu/co jest bardzo trudne,ale udaje się/ wiem,ze kochasz dzieci,więc nie skazuj ich na cierpienie,na deptanie ich godności i zaniżaniu poczuciu wartości,ratuj je przed oprawcą -katem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co ty? jak można zostawić kochanego misia? przecież od razu poleci do innej - a to największe nieszczęście dla kobiety - kto by się tam głupimi dzieciakami przejmował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"słyszała i pisze, że nie ma szans na wyleczenie a jedyną skuteczną rzeczą jet odejście od alkoholika - nie umiesz czytać??? " &&&&&& Cytuję "Jezu,jakie te żony alkoholików są idiotki...." To jest ta znajomość tematu,tak???Nooooo,to gratulacje:O:P Ja umiem czytać, a jeszcze do tego umiem czytać ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jezu,jakie te żony alkoholików są idiotki...." xxx a co? może nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze maz was szantazuje ze sie zabije? Niech to zrobi!!! To ulga dla was i dla waszych dzieci. Sorry, ale nie rozumiem, ze mozna martwic sie o alkoholika, a kompletnie nie martwic sie o wlasna psychike i o dzieci. Kobiety, gdzie wy macie rozum????"O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
The paragon of undasrtending these issues is right here!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmanna :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link: http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyslę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile Ty zapłacisz za przychodzące SMS-y nie warto, lepiej zagrac w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie możesz ignorować takiego zachowania! Nie tylko będzie to dla Ciebie wielkim obciążeniem, ale wkrótce może mieć negatywny wpływ na Wasze dzieci. Musisz namówić go na terapię, ale do tego najważniejsza jest jego chęć zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×