Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

Przepraszam wszystkich

Polecane posty

Gość gość
Gdzie ty widzisz Monike Kresko z omamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wącham pipkę i świeży mocz na cipce zaraz gdy zrobi siusiu bez wytarcia pipki. Mam taki atawizm i odziedziczyłem go po dawnych przodkach - wyczuwam naturalne feromony. Pipka taka musi przyciągać zapachem i feromonami a węch jest dla mnie ważnym zmysłem. Nie będę się kochał z taką, której zapach "tam" mnie nie przyciąga a zwłaszcza jeśli już odrzuca ... Wszystkie ssaki - także widać to u psów - wpychają nos sukom w pipkę zanim jej włożą ... dzięki temu być może unikają spotkania z chorymi samicą. Dlatego ja robię to samo. Można też wąchać dupkę po to aby zorientować się jaki jest poziom higieny naszej wybranki. Jeśli tyłek będzie pachniał kupą to nie będę się kochał z taką panną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co słychać u Talii i jej Romeo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen czatuje na innym forum a Talia siedzi z a jego plecami i wyśmiewa naiwne 50 letnie kuchty wysyłające jej mężowi foty swoich starych ppsioch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoją psioche jakby zobaczyła, to by porzygała się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby zobaczyla moja pale Androgen moglby sie pakowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pałeczkęjak mały paluszek tumanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo to obchodzi??? było minęło🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andro sie kiedys chwalil ze ma duza kolekcje zdjec pchizdy v34 z asymetrycznym motylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rescator 555
Wybieliłem sobie anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczep sie odemnie trollu I klamliwa zmijko. Teraz mozesz napisac, iz obrazilem cie. To ty, wspolnie z matuzelem I v34 rozwalacie tematy. Piszesz abym leki zazyl zmijko ? - twoje IQ jest na poziomie ameby, zdradzaja cie twoje ulubione slowka. Masz problem wyslowic sie, nie jestes komunikatywna I ty smiesz komus sugerowac choroby psychiczne zamulencu aspoleczny ? I to ty wyzywasz Autorke z goscia zmijko I plujesz jadem, a ja nie bede dluzej tego faktu ukrywal. Won od czlowieka I czep sie tramwaju. haha I ty smiesz pisac jakobym to ja temat rozwalal ? Won trzy ch*je w bok. P.S zauwazcie rowniez jak ow istota "v34" stosujaca esbeckie metody (pewnie tatus wpoil jej ow sposoby) wyraza swoim wpisem ogromna pogarde wobec ludzi chorych. Ludzi ktorzy niczym jej nie zawinili. To sie nazywa "czlowieczenstwo" I brzmi jakze dumnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomość z ostatniej chwili: Talia ma się pojawić na Światowych Dniach Młodzieży. Wystąpi wspólnie ze starszym panem w okularach, białej sutannie i tiarze.... eeee, zapomniałam, co to za jeden :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z nieoficjalnych acz miarodajnych zrodel wiadomo iz talia wgrala przetarg na ochrone wszystkich strategicznych punktow krakowa ...jednoczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od trzech tygodni Talia uczęszcza na przyspieszony intensywny kurs języka arabskiego, aby móc korespondować z przywódcą Państwa Islamskiego i odegrać rolę współczesnej królowej Jadwigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny topik :-D się uśmiałam, dzięks ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się kurna porobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×